Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

No i Asia Jedrzejczyk obronila tytul w takim stylu ze trabia o tym wszystkie branzowe media. Chociaz klasyk - w Polsce o tym nie uslyszysz chyba ze sledzisz portale z MMA, a pas UFC to przeciez takie "Olimpijskie Zloto" w swiecie MMA. Zachecam do obejrzenia walki.

BTW - wspomniales kiedys o Cyborg (Cyborgu? Nie.... Cyborżce? Jeszcze gorzej...). Wyglada na to ze jesli pokona w sierpniu Claudie Gadelhe to pod koniec roku bedzie rzeznia miedzy Asia Jedrzejczyk i Cyborżką smile_prosty.gif Oczywiscie jesli ta druga wygra z Claudia, co wcale nie jest takie pewne. Jestem calym sercem za Asia, to co ona robi z przeciwniczkami to istne kill frenzy.

Sam zreszta zobacz, to nie walka tylko egzekucja:

http://www.wykop.pl/link/2612785/cala-walka-joanna-jedrzejczyk-jessica-penne-w-berlinie/

Edytowano przez Zyzio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzis na godzine 13:00 zapowiedzieliscie niespodzianke i zapraszacie do odwiedzin strony w zwiazku z jakas tajemnicza usluga, ktora da spore mozliwosci nagradzania stalych czytelnikow. Biorac pod uwage to, ze w tekscie jest wzmianka o muve.pl oraz fakt, ze np. z racji miejsca zamieszkania rozdawane przez Was od czasu do czasu kody do wersji beta gier sa dla mnie niedostepne, to mam pytanie, czy jako Wasz staly czytelnik mieszkajacy poza granicami Polski mam po co czekac na dzisiejsza niespodzianke, czy tez moze niestety nie bede sie kwalifikowal do tajemniczych dobrodziejstw z niej wynikajacych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodząc do i z pracy idziesz ulicą Kołłątaja (nie znam Wrocławia więc się pytam)?

To ma jakies znaczenie? Zdarza mi sie czasem chodzic ta ulica, jak i wieloma innymi, ale raczej rzadko, bo nie po drodze. [smg]

Rano w piątek ciągle nie było zapowiedzi nowego numeru, a tu nagle w radiu słyszę o wypadku we Wrocławiu na tej ulicy. Myślałem, że nie daj Bóg coś ci się mogło stać. Na szczęście wszystko było ok.

Edytowano przez 8azyliszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sa w redakcji jacys weterani serii Elite i Wing Commander? A jesli tak, to kiedy mozna liczyc na pojawienie sie w publicystyce tekstu poswieconego tym seriom oraz ich tworcom? wink_prosty.gif Ja wiem ze TIE Fighter jest "da best", ale przed nim i w jego okolicach tez byly swietne space-simy, stricte pecetowy i niezle radzacy sobie na Steam Elite Dangerous w przyszlym miesiacu debiutuje na Xbox One, a siedzacy na gorach zlota Star Citizen tez rozpala umysly wielu graczy.

EDIT:

Plus David Braben pare dni temu odebral certyfikat Ksiegi Rekordow Guinnessa przyznany Elite jako najdluzej istniejacej serii space-simow w historii, wiec na uwage zasluguje. wink_prosty.gif

Krigore, zdaje sie. W sumie podrzuce mu temat, [smg]

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam pytanko. Wiem, że trochę po czasie, ale o co chodziło z tym artykułem o Michaelu I. Taylorze? Co w tym tekście było nie tak? Cały był jakiś nieprawdopodobny czy co? :) I drugie pytanie, przechodzę właśnie po raz drugi Bioshock: Infinite z dodatkami i może powiesz mi, dlaczego w CDA nie było recenzji tychże dodatków? Mam na myśli Burial at Sea. Dla mnie są one mistrzowskie, a nie doczekały się u Was recki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam pytanko. Wiem, że trochę po czasie, ale o co chodziło z tym artykułem o Michaelu I. Taylorze? Co w tym tekście było nie tak? Cały był jakiś nieprawdopodobny czy co? smile_prosty.gif I drugie pytanie, przechodzę właśnie po raz drugi Bioshock: Infinite z dodatkami i może powiesz mi, dlaczego w CDA nie było recenzji tychże dodatków? Mam na myśli Burial at Sea. Dla mnie są one mistrzowskie, a nie doczekały się u Was recki.

To byla sciema na prima aprlilis.

A co do Bioshocka to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, rzeczywiście. Haha no nieźle. A wiesz, że od początku coś mi w tym zdjęciu nie pasowało? I nawet z ciekawości próbowałem po przeczytaniu artykułu wygoglować gościa i jak na złość nic nie mogłem znaleźć... ;) Dobra wkręta, graty dla redakcji :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, wiem że niedawno skończyłeś wiedźmina. Jakie zakończenie Ci wyszło? Co o nim myslisz i czy byłeś z niego zadowolony? biggrin_prosty.gif

Wyszlo mi AZ ZA pozytywne

Ciri wiedzminka, Yen i Geralt w Kovirze (wiadomo, ze oni tak dlugo nie wytrwaja...), wygral Nilfgaard, Ceres na Skellige

ale co tam, jestem zadowolony

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W karczmie w Białym Sadzie ktoś mówi o jakimś Mieszku, co to chciał swoją ziemię dzielić na trzy i rozdać swoim synom. No nie wiem, ale to chyba jednak powinien być Bolko, a nie Mieszko, jeśli to aluzja do dzielnicowego podziału Polski za Piastów.

https://pl.wikipedia...82_pa.C5.84stwa

Według relacji Thietmara Mieszko podzielił swoje państwo pomiędzy kilku książąt. Byli to prawdopodobnie jego synowie: Bolesław I Chrobry, Mieszko i Lambert.

Bolesław Krzywousty miał przecież więcej synów, niż trzech.

A to Lambert to ten nasz Lambert, no no... a tak na ojca narzekal... tongue_prosty.gif

OK, nie pamietalem o tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tamto zakończenie było strasznie pozytywne.

Ja stety/niestety miałem najgorsze zakończenie (prawdopodobna śmierć Geralta i Ciri). Trochę żałuję, tym bardziej, że gdybym rozegrał z Ciri bitwę na śnieżki zamiast iść pić lub pozwolił jej zniszczyc laboratorium zakończenie było całkowicie odwrotne. Szkoda trochę moim zdaniem, że tak małe rzeczy miały tak duzy wpływ na zakończenie, no ale z drugiej strony jakoś musieli to rozwiazać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys niezle nawet znalem assembler na C-64. Ale nie uzywalem tego do programowania a raczej do lamania zabezpieczn cudzych programow (i to skutecznie), wiec nie wiem czy sie mam chwalic. :)

A w Basicu to napisalem jeden program

10. Print "czesc"

20. Goto 10

i mi sie znudzilo.

W sumie szkoda, moze teraz bylbym w CDP szefem programistow Wiedzmina? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...