Jump to content

Recommended Posts

Przypominasz mi szczeniaczka czepiajacego sie nogawki, ktory groznie warczy bo wydaje mu sie, ze jest amstaffem.

Powarcz sobie jeszcze, skoro chcesz i to ci polepsza samopoczucie.

PS. Tak jest, sa rowni i rowniejsi, takze tutaj.

Dobranoc.

Jakie masz gry na koncie z GOG.com (oprócz W3) z tych bardziej znanych (klasycznych) tytułów? Ewentualnie którąś/eś poleciłbyś szczególnie?

Edited by Pierre

Grasz / grałeś w jaką Fifę/PESa ? Jak tak to w którą i którą drużyną najczęściej grałeś / zagrałeś pierwszy mecz?

Jakie masz gry na koncie z GOG.com (oprócz W3) z tych bardziej znanych (klasycznych) tytułów? Ewentualnie którąś/eś poleciłbyś szczególnie?

Zadnych innych, a polecanie gier gdy sie nie zna gustu odbiorcy mija sie z sensem. Bo moge polecic steka wegetarianinowi...

Grasz / grałeś w jaką Fifę/PESa ? Jak tak to w którą i którą drużyną najczęściej grałeś / zagrałeś pierwszy mecz?

Nie cierpie sportowek na PC. Co dziwne gralem w takie np. sna C-64 czy Amidze, ale na PC ani razu nie odpalilem ZADNEJ gry sportowej.

na PC ani razu nie odpalilem ZADNEJ gry sportowej.
Nie cierpie sportowek na PC.

Ja tam nie znosiłem surówki z porów, dopóki jej nie spróbowałem.

Ode mnie pytanie takie: czy bawiłeś się kiedyś w speedrunowanie i czy masz jakiś rekord którym możesz się pochwalić?

A ja sprobowalem i nie smakowalo. To po co sie meczyc, skoro moge grac w to, co mnie rajcuje?

Ukonczylem gre Saboteur na ZX Spectrum w jakies 10 minut, :)

Wez cos na bol [beeep].

Dorabiasz po godzinach jako proktolog? A jeśli nie to jak inaczej wyjaśnić tę twoją dziwaczną fascynację cudzymi rzyciami, jaką ostatnio przejawiasz?

Jestem gejem. Zadowolony? A takze lesbijka i masonem.

Drugie pytanko: co sądzisz o wczorajszej debacie? (choć podejrzewam, że nie oglądałeś i masz to w d...)

Gralem w Wiedzmina i to byla dobra decyzja.

Edited by Smuggler

Jak wrażenia z Wiedźmina 3 i czy jest szansa na twoją recenzje lub minirecenzje w najnowszym cda?

Wlasnie 5 minut temu skonczylem grac (nie w cala gre, tylko dzisiaj przestalem). Zmarnowalem (niemal) cala sobote i nie zaluje. smile_prosty.gif Minirecke napisalem, mam nadzieje ze sie zmiesci w recenzji.

Bazując jednak na czynnikach takich jak temperatura powietrza, zachmurzenie, wilgotność oraz prędkośc wiatru mogę powiedzieć, że była dobra i będzie to opinia stosunkowo obiektywna.

Nie, obiektywnie możesz powiedzieć, jakie było ciśnienie, jaka temperatura. Ale to, że coś jest dobre albo złe, to już subiektywna opinia. Dla kogoś miesiąc po 30 stopni i upał to idealna pogoda, bo akurat jest na wakacjach. Dla rolnika fatalna, bo mu usychają uprawy. Każda z tych osób ma rację, ale żadna nie jest obiektywna, mówiąc, że pogoda jest dobra albo zła.

Dla rolnika fatalna, bo mu usychają uprawy.

Nie do końca :) Miesiąc pogody w żniwa jest zawsze mile widziany

Dla rolnika fatalna, bo mu usychają uprawy.

Nie do końca smile_prosty.gif Miesiąc pogody w żniwa jest zawsze mile widziany

To był tylko przykład, możesz wstawić tam grzybiarza. ;)

@UP

Wystarczy lesnik.

@Smugg

Jak to jest z okladka w biezacym numerze? Zazwyczaj na ostatniej stronie znajduje sie reklama, ale w najnowszym CDA cala okladka to Wiesiek. To byla Wasza inicjatywa, czy tez moze Redzi zaplacili za zrobienie takiej dwustronnej reklamo-okladki?

Redom spodobala sie panoramiczna okladka Dying Light i jak sie dowiedzieli, ze robimy okladke z Wiedzmina, tez chcieli taka. :)

• Upvote 5

To nie fair! Wiedzieli wczesniej od nas, co bedzie na okladce! ;)

Budyń czy bigos i co sądzisz o wygranej budyniu? (Podejrzewam: Gralem w Wiedzmina i to byla dobra decyzja.)

Zero dyskusji o polityce.

Ojej, nie czerwień się tak.

Edited by Revanchist

W nowego Wiedźmina grasz padem czy klawiaturą i myszką? Próbowałeś może obydwu opcji? A inne osoby w redakcji, grające w Dziki Gon na pecetach, korzystają z tradycyjnego zestawu czy "konsolowego" kontrolera?

Tym, ze Polacy nie potrafia dyskutowac o polityce. Wiele razy sie o tym przekonalem. A poza tym rzygam polityka.

To jest forum growe i tego sie trzymajmy. Popolitykowac sobie mozna na Onecie, jak ktos ma ochote.

Oczywiscie, ze mozna, przynajmniej tutaj. Dlatego o polityce gadac nie bedziemy i tyle.

• Upvote 1