Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Obawiam się, że od polityki tak samo jak od ideologii uciec nie można.

Na FA są od tego dedykowane tematy

http://forum.cdactio...=239875&st=1540

Zapraszam serdecznie

Popolitykowac sobie mozna na Onecie, jak ktos ma ochote.

No toś poleciał... na każdym z podobnych portali trwa walka opłacanych "komentatorów" i waśnie tam nie ma po co zaglądać.

W statystycznej masie masz rację o dyskusjach politycznych... niemniej z niektórymi się da :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są... starzy.... pewnie też nie musiałeś szukać na Googlu co oznacza :P

Popatrz na to z drugiej strony - jak używasz słów powszechnie niezrozumiałych jest szansa że wezmą Cię za erudytę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to majac do czynienia z gimbazjalna nowomowa RoZy jest kompletnym lajkonikiem. ;)

Pytanie do Smugga odnosnie Twoich kubkow smakowych. Lubisz cynamon? Probowales whiskey o nazwie Fire Eater?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie cynamon. Ale nie w formie proszku. Jak dorwe cynamon w formie kory, to lubie sobie pogryzc maly kawalek. Jest wtedy mocno piknanty, wrecz ostry.

A tej whiskey nie znam. Rozumiem, ze ma cynamonowy posmaczek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszanka whiskey z cynamonem. Przez ten dodatek fajnie pali w gardle i trunek przyjemnie sie rozchodzi po zoladku, chociaz troche to za slodkie na moj gust (bardziej slodkie niz Jack Daniels Honey) i na samym Fire Eaterze bym raczej nie oparl spotkania z pijacymi whisky znajomymi. Mimo to pity w niewielkich ilosciach w formie czystej z lodem albo rozcienczone z cola bardzo mi smakuje, idealne sie go saczy np. podczas czytania ksiazki wieczorem. :) Tylko nie wiem, czy mozna go w Polsce dostac, w Irlandii pojawil sie dopiero niedawno i to tez nie wszedzie. Jakby co to sie podczas zakupow rozgladaj, warto sprobowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda uwazam, ze smaku whisky nie nalezy psuc zadnymi dodatkami (OK, likier Drambuie na miodzie jest OK ale go nie traktuje jako whisky) ale z czystej ciekawosci sie rozejrze, jakby jakies male flaszki byly dostepne to kto wie.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, szukam Twojego (z tego co pamiętam) artykułu o sposobach przedstawiania komputerów w literaturze XXw. Przeszukałem wszystkie spisy treści cd-actionów które mam, teraz je po kolei wertuję, ale nie mogę znaleźć. Jeśli pamiętasz który to był numer i jak ten artykuł się nazywał i mógłbyś mi napisać to byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wcześniejsze pytanie o to czy pykasz w Wiedźmina na padzie czy klawiaturze i myszce, dlatego chciałem zadać ogólne pytanie - w grach ogólnie preferujesz pada czy klawiaturę z myszką? W wielu recenzjach i opiniach czytam, że w grę taką i taką najlepiej grać na padzie, bo to daje największą wygodę jak to Dark Souls, Devil May Cry czy wspomniany już Wiedźmin. Osobiście na padzie lubię grać tylko w ścigałki, a w resztę gier nawet "stworzonych pod pada" gram na klawiaturze. A jakie są twoje preferencje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote obowiazkowo wzywam Cie na kanal Extreme Sports, ktory prawdopodobnie masz skoro nawet ja go mam :)

Transmisja z gali UFC w Berlinie w ktorej walczy przynajmniej trojka Polakow, m.in. Piotrek Hallman i obrona pasa w wykonaniu Asi Jedrzejczyk. W zwiazku z tym ze to zaraz kolo nas a transmisja darmowa i w ludzkich godzinach - na bank spytam Cie o opinie.

PS. Widziales baty jakie dostal Cain Velasquez? Werdum chyba kolekcjonuje glowy krolow: najpierw Fedor, teraz to... Nigdy nie wybaczylem mu tego ze poddal Fedora, stad za nim nie przepadam, ale ma mordercze umiejetnosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...