Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Nie jestem zwolennikiem piractwa, ale jak patrzę na twoją arbitralną, wypowiadaną z manierą nauczyciela w szkole dla dzieci specjalnej troski, retorykę antypiracką, to we mnie gniew wzbiera i mam ochotę (a właściwie miałem, bo już dawno CDA nie czytam) specjalnie coś ściągnąć z torrentów tylko po to, żeby zrobić ci na złość. Oskarżasz piratów o całe zło świata, począwszy od trzęsienia ziemi w Nepalu, aż po epidemię AIDS w Afryce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez cos na bol dupy. Twoje prowokacje sa nudne, szczerze mowiac. Mam glebo wy... mam gdzies czy cie to wkurza, czy nie i jak to odbierasz. Mam tez gdzies czy cos piracisz, czy nie.

PS. Mam tez nieprzeparte wrazenie graniczace z pewnoscia, ze jak jeszcze raz tu wjedziesz z podobnie dretwym prowo, to bedzie to twoj ostatni post na tym forum.

Czy wyrazilem sie jasno i przekonywujaco oraz bez irytujacej cie maniery?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ obraźliwy redaktor xD. Nie mam bólu [beeep], bo w sumie CDA nie wpływa na moje życie, ale skoro to juz trafiłem, to nie omieszkam wytknąć wam jeszcze paru błędów w polityce waszej gazetki (celowo użyłem tego słowa, żebyś poczerwieniał ze złości za każdym razem, kiedy ktoś w odniesieniu do CDA używa się słowa "gazeta/gazetka" zamiast "czasopismo").

PS zauważyłem, że redakcja może używać słowa na d... bez cenzury, a użytkownicy od razu mają na to nakładany filtr. Co to za podwójne standardy?

Edytowano przez Losowy123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominasz mi szczeniaczka czepiajacego sie nogawki, ktory groznie warczy bo wydaje mu sie, ze jest amstaffem.

Powarcz sobie jeszcze, skoro chcesz i to ci polepsza samopoczucie.

PS. Tak jest, sa rowni i rowniejsi, takze tutaj.

Dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz gry na koncie z GOG.com (oprócz W3) z tych bardziej znanych (klasycznych) tytułów? Ewentualnie którąś/eś poleciłbyś szczególnie?

Zadnych innych, a polecanie gier gdy sie nie zna gustu odbiorcy mija sie z sensem. Bo moge polecic steka wegetarianinowi...

Grasz / grałeś w jaką Fifę/PESa ? Jak tak to w którą i którą drużyną najczęściej grałeś / zagrałeś pierwszy mecz?

Nie cierpie sportowek na PC. Co dziwne gralem w takie np. sna C-64 czy Amidze, ale na PC ani razu nie odpalilem ZADNEJ gry sportowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na PC ani razu nie odpalilem ZADNEJ gry sportowej.
Nie cierpie sportowek na PC.

Ja tam nie znosiłem surówki z porów, dopóki jej nie spróbowałem.

Ode mnie pytanie takie: czy bawiłeś się kiedyś w speedrunowanie i czy masz jakiś rekord którym możesz się pochwalić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez cos na bol [beeep].

Dorabiasz po godzinach jako proktolog? A jeśli nie to jak inaczej wyjaśnić tę twoją dziwaczną fascynację cudzymi rzyciami, jaką ostatnio przejawiasz?

Jestem gejem. Zadowolony? A takze lesbijka i masonem.

Drugie pytanko: co sądzisz o wczorajszej debacie? (choć podejrzewam, że nie oglądałeś i masz to w d...)

Gralem w Wiedzmina i to byla dobra decyzja.

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z Wiedźmina 3 i czy jest szansa na twoją recenzje lub minirecenzje w najnowszym cda?

Wlasnie 5 minut temu skonczylem grac (nie w cala gre, tylko dzisiaj przestalem). Zmarnowalem (niemal) cala sobote i nie zaluje. smile_prosty.gif Minirecke napisalem, mam nadzieje ze sie zmiesci w recenzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazując jednak na czynnikach takich jak temperatura powietrza, zachmurzenie, wilgotność oraz prędkośc wiatru mogę powiedzieć, że była dobra i będzie to opinia stosunkowo obiektywna.

Nie, obiektywnie możesz powiedzieć, jakie było ciśnienie, jaka temperatura. Ale to, że coś jest dobre albo złe, to już subiektywna opinia. Dla kogoś miesiąc po 30 stopni i upał to idealna pogoda, bo akurat jest na wakacjach. Dla rolnika fatalna, bo mu usychają uprawy. Każda z tych osób ma rację, ale żadna nie jest obiektywna, mówiąc, że pogoda jest dobra albo zła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Wystarczy lesnik.

@Smugg

Jak to jest z okladka w biezacym numerze? Zazwyczaj na ostatniej stronie znajduje sie reklama, ale w najnowszym CDA cala okladka to Wiesiek. To byla Wasza inicjatywa, czy tez moze Redzi zaplacili za zrobienie takiej dwustronnej reklamo-okladki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...