Jump to content
Smuggler

Pytania do Smugglera

Recommended Posts

Mam pierwszy model i mi wystarczy, gdybym nie mial, kupilbym dwojeczke. Tak naprawde rozni ja od jedynki poprawione oswietlenie, choc mi to z jedynki nie przeszkadza.

Na Voyage poczekam az stanieje, na razie dosc absurdalna cena, prawie 200 $ - z 50 musi stracic minimum.

Wiecej szczegolow - w twoim watku.

Jak tam szklarnia teraz?

Pytam bo nabyłem sobie pierwszą stałkę f50/1,4 i się przyzwyczajam do zdjęć bez kręcenia pierścieniem zoom. Się nachodzić trzeba smile_prosty.gif - za to zdjęcia fajnie/inaczej wychodzą. Na cropie (N D7000) do portretów i dalszych planów fajny. Do zdjęć w pomieszczeniach i "street foto" trochę za wąski.

Szklarnia bez zmian - mam wszystko, czego potrzebuje... poza czasem na robienie fot. A co do stalek to nie ma jak portetowa 85-tka...

Zaluj ze dales sie odciac od UFC Smuggie... to co zrobila z dotychczasowa mistrzynia Joanna Jedrzejczyk przechodzi pojecie. To ze mamy Polke z pasem UFC to jedno, ale to ze Wielka Pania z Wielkiej Organizacji zmasakrowala nieznana swiatu dziewczyna z Olsztyna to juz wielka rzecz. Przegladalem wczoraj wiadomosci niemal kazdej polskiej stacji telewizyjnej - ani slowa o tym epokowym wydarzeniu w historii tego sportu, za to mase materialu o tym ze skacza jakies konie. Wstyd.

No coz... swoja droga ciekawe jakby wygladala jej walka z Cyborgiem (Cyborgą) - wiesz kogo mam na mysli. :)

Walke sobie obejrze przy najblizszej okazji.

A

Cześć jakiej muzyki najczęściej słuchasz?? Bo jakiejś słuchasz??

Read FAQ

Przegladalem wczoraj wiadomosci niemal kazdej polskiej stacji telewizyjnej - ani slowa o tym epokowym wydarzeniu w historii tego sportu, za to mase materialu o tym ze skacza jakies konie. Wstyd.

W Teleexpresie coś Orłoś napomknął. Ale tylko napomknął, nie rozwijał tematu.

Nie posiadam już starych numerów CDA (3 przeprowadzki) chciałbym spytać o tytuł książki, o której pisałeś kiedyś w GameWalkerze. Była ona mianowicie o potędze socjotechniki napisana przez jakiegoś iluzjonistę. Ciekawy temat. Zamierzam się zabrać za książkę Mitnicka, ale którą uważasz za ciekawszą? Chyba, że warto obie.

Kolejne pytanie - pisałeś w superlatywach o książce Christophera Moora "Wyspa wypacykowanej kapłanki miłości", a jeżeli czytałeś "Brudną robotę" co o niej sądzisz. Mi osobiście bardzo się podobała. Nawet mógłbym rzec lepiej niż "Wyspa...", która dość długo się rozkręcała.