Jump to content

Recommended Posts

w 99 przypadkach ksiazka jest zawsze lepsza.

Jedyny wypadek jaki znam, gdzie ekranizacja byla znacznie lepsza niz ksiazka, to "Stardust" na motywach powiesci Neila Gainmana.

No właśnie wiem, jednak przypomnialem sobie film i na necie przejrzałem dyskusje na jego temat. I baardzo wiele rozbieznych opinii, wiec ciekawilo mnie Twoje zdanie.

Edited by LARRY

Mam poważne (już bez jaj) pytanie. Nie wiem czy ktoś się ciebie o to pytał... Ale czy często dostajesz maile (listy), o totalnie głupiej treści? Chodzi mi o te śmieszne teorie spiskowe CDA, rozmaite prośby o konkretne gry itp. Chodzi mi o mniej więcej ile procent jest głupich, proporcjonalnie do ilości wszystkich listów z całego miesiąca.

Nigdy nie prowadzilem takich statystyk, ale na oko 10%, z czego wiekszosc to proby trollingu na zasadzie "napiszem gópi lizd pełen bykuf to morze mnie zdrókójom w AR".

Nie jest aż tak źle. :) Ja myślałem o minimum 40%... Ale mam jeszcze jedno pytanko. Pod recenzją "Deadlings" napisałeś że jesteś rozczarowany, bo prawie wszystkie recenzje były sensowne, na poziomie itp. Czy naprawdę chciałeś rozmaite "kwiatki" do wyśmiewania? Powiem tyle- trzeba było powiedzieć, to napisałbym taką recenzję, że aż byś się za głowę złapał. ;)

Jeszcze nie znudzilo ci sie zakladanie kolejnych kont, darkpink?

No to bawmy sie dalej - mnie jego zablokowanie zajmuje (sprawdzilem) jakies 3-4 sekundy.

Ciekawe komu pierwszemu sie ta zabawa znudzi.

• Upvote 1

Widzisz, nie jestem palladynem i chodzaca sprawiedliwoscia. YT jest faktem. Moge udawac, ze nie istnieje ale nadal tam jest razem z wszystkim, co tam publikuja. Ale ok, postaram sie wrzucac linki wylacznie z autoryzowanych stron.

No dobra, ale torrenty też są faktem, razem ze wszystkim co tam jest. Analogia do oglądania na YouTube filmów czy seriali byłaby chyba w tym przypadku jak najbardziej uzasadniona: niby nie wchodzę w posiadanie niczego, ale i tak duch piracenia jest tu obecny, bo robiąc tak, korzystam za darmo z owoców czyjejś ciężkiej pracy, za które ktoś chciałby dostać zapłatę a które zostały opublikowane bezprawnie.

Ale jesli chodzi ci o to, zeby glosic "hue hue, Smuggler tak zwalcza piractwo, a sam..." to prosze bardzo.

Nie no, nie jestem tak małostkowy, żeby się czymś takim ekscytować - może to emotka, której użyłem, sprawiła takie wrażenie, ale nie chciałem po prostu, by ktoś w moim poście dopatrzył się natarczywości czy wyrzutu.

Ja mam takie dziwne pytanie, do ciebie smuggler. Jakie jest twoje najskrytsze marzenie, które nie zrealizowałeś, a chciałbyś zrobić? Żeby było uczciwie, to moim marzeniem jest, odwiedzić różne kraje, i poznać zagraniczne kultury, i zwyczaje. :)

A dlaczego uwazasz, ze bede sie z toba dzielil swoimi NAJSKRYTSZYMI marzeniami?

Ale idac twoim tropem - bo jakze konkretnie swe marzenia wylozyles - to: zrobic cos, pojechac gdzie, osiagnac cos.

@Smuggler- Jak nie chcesz się dzielić, to OK. Nie chcę cię naciskać, w żaden sposób. Ale jak jesteś ciekaw, to moim celem który chcę osiągnąć to: Chiny (i nauka języka, oraz sztuk walki), Do Egiptu w celach turystycznych. Ogólnie kiedyś mam zamiar odwiedzić Amerykę Południową, i oczywiście Afrykę (fajnie tam prawda?). Jeszcze jest parę miejsc, które chcę odwiedzić, ale nie powiem o nich. Bo jak ty nie chcesz powiedzieć, to ja też nie muszę o moich, bardziej szalonych pomysłach mówić...

No dokladnie. Nie jestem czlowiekiem, ktory ochoczo wywleka na wierzch to, co ma w srodku. Moje marzenia sa moimi marzeniami.

Ale powiem tak: marzenia sie nie spelniaja. Marzenia SIE SPELNIA.

W pierw wypada bym się przywitał, gdyż pierwszy raz do ciebie piszę. Dzień dobry, lub dobry wieczór, zależy kiedy czytasz. Jak twoje nerwy rage.png , po czytaniu tych wszystkich pytań i ogólnie jak zdrowie.tancze.gifwink_prosty2.gif

Edited by darkdarius

Nie narzekam...

Oto moje pytanie: jakie mógłbyś mi polecić książki, których, że tak powiem "wstyd nie znać". Dodam, że interesują mnie te z gatunku fantastyka/do przemyślenia; coś w stylu Lem, Orwell

No to Lem, Orwell i cos w tym stylu :).

• Upvote 1

No spoko :)

Mam jeszcze jedno pytanie:

W którymś AR napisałeś, że interesujesz się sumo. Co spowodowało, że zainteresowałeś się tą sztuką walki? Co jest w niej ciekawego według Ciebie? Czy interesujesz się innymi sportami walki? Myślałeś może kiedyś o trenowaniu sumo/judo/zapasów?

OK, to było więcej niż jedno, sorry :)

Zaczalem ogladac na Eurosporcie... i spodobalo mi sie. Bardzo fair play, bardzo dynamiczna (wbrew pozorom). bo walki zwykle trwaja kilka sekund, czasem kilkanascie, rzadko kiedy kilkadziesiat... a do tego pomijajac jakies sytuacje, gdy trzeba ogladac powtorki na video by znalezc zwyciezce (bo przegrywa ten, kto pierwszy dotknie ringu czymkolwiek innym niz stopa a obaj zawodnicy runeli naraz)

to w 9 wypadkacg na 10 sam mozesz od razu stwierdzic kto wygral. Nie ma ze pol godziny wala sie po ryjach po czym "decyzja sedziow": wygrywa ten, kto naszym zdaniem byl duzo slabszy itd.

Uprawiac sumo - Boze, nie. Po prostu lubie ten sport ogladac.

• Upvote 2

Smuggie polecam Ci dzisiejsza gale mma FEN na polsacie (a najlepiej polsacie sport) jesli znajdziesz czas. Polecam o tyle ze toczy sie we Wroclawiu i prezentuje niezly poziom. No i walcza ludzie z mojego klubu, m.in.: Michal Michalski. Od 19 na Polsacie Sport albo 22 na Polsacie (ta druga jest niepelna).

Witaj czy czekasz z niecierpliwością, lub czy w ogóle czekasz bardziej niż przeciętny gracz na Wiedźmina 3. I czy jak czekasz i planujesz zakup, to czy będziesz grać na PC czy PS4 lub Xbox-ie??

Czekam i bede gral na PC. Tak naprawde czekam na 2 gry: ME 4 i Wiedzmin 3.

Takie pytanie, co jesz na śniadanie biggrin_prosty.gif