Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Miałeś kiedyś sytuacje, w której co tydzień miałeś inne zainteresowania, a to już niedługo trzeba siebie określić, w którym kierunku chcesz się kształcić, ja tak mam teraz, to już 3 kl. Gim., a mi się co tydzień-dwa zmieniają aspiracje na przyszłość, jakieś rady? :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, kurde, Smuggler udaje, że jest taki mądry. Odpisuj,ąc na listy czyta słownik J. polskiego, dlatego używa takich skomplikowanych słów. <_<

Owszem, ale udaje cholernie przekonująco. I w dodatku odpis,ując wie, skubany, na którą stronę i kiedy zajrzeć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy pisaniu pomaga mu mama.... Proszę wstrzymajcie się od takich głupich pytań (tak wiem moje też nie są za mądre ale co tam)... A tak w ogóle to chciałem Cię jeszcze o coś zapytać :D

1.Które listy Cię bardziej denerwują:od piratów o tym że piractwo to nic złego czy od antyfanów o tym że jesteś głupim ********* (tu wstawić dowolne przekleństwo)

2.I skąd się wziął pomysł o Wanii ; d??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Będąc mądrym można udawać głupiego, ale nie wiedziałem, że na odwrót też...

Chuck Norris to potrafil, tak i ja sprobowac moge. Patrz tez Nikos Dyzma i paru naszych politykow, ktorzy sa gotowi mowic na dowolny temat 15 minut czasu NIC nie mowiac, poza laniem wody. (Koronny przyklad w swoim czasie E. Gosiewski, ktory najpierw 3 minuty bredzil na pytanie dziennikarza potokiem "madrej" nowomowy, a potem szeptem [ale slyszalnym] powiedzial asystentowi zeby sprawdzil o co chodzi...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, powiedzieć coś w stylu 'biorąc pod uwaggę teorię Einsteina i twierdzenie Pitagorasa, jeśli środek ci.ężkości obiektu znajdzie się poza jego punktem podparcia, obiekt ten straci równowagę przewróci się" a ludzie uznają cię za geniusza. Pod warunkiem, że to NIE będą mądrzy ludzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uwierz mi, znam ludzi którzy od urodzenia mają kiełbie we łbie.

Po urodzeniu wszyscy tak maja, tylko niektorym ten stan nie odpowiada mocno, innym srednio, a sa tacy, co uwazaja, ze jest im z tym dobrze...

Wierzę bo paru takich ludzi mnie w szkole otacza!!! Smugg a jak Ty wspominasz swoją wtedy podstawówkę [ miałeś jakiś wrogów poważnych czy tylko lekkie spięcia i czy miałeś i masz z tamtego okresu przyjaciela za którego byś skoczył w ogień czy tylko znajomych?

Jak kazdy, gdzies tam posrodku - byli i wrogowie i kumple, a teraz sie wszystko po swiecie rozjechalo i via NK sie razem wspomina jak to kiedys bywalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałeś Smugg o takim zespole nu-metalowym jak KoRn, lub Disturbed? Jesli tak to co o nim myślisz? KoRn mi się bardzo podoba, zacząłem go sluchac jak mialem 5 lat, aż do dzisiaj :) Od niedawna zaczęłem bardzo intensywnie sluchac Metallica, Iron Maiden i Coma. W Metallice najlepsze są piosenki od starych albumów aż do master of puppets :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałeś Smugg o takim zespole nu-metalowym jak KoRn, lub Disturbed? Jesli tak to co o nim myślisz? KoRn mi się bardzo podoba, zacząłem go sluchac jak mialem 5 lat, aż do dzisiaj :) Od niedawna zaczęłem bardzo intensywnie sluchac Metallica, Iron Maiden i Coma. W Metallice najlepsze są piosenki od starych albumów aż do master of puppets :)

Z metalu to ja sie zatrzymalem na Iron Maiden i wczesnej Metallice, no jeszcze Rammstein (o ile to mozna sklasyfikowac w ogole jako metal...). Te wszystkie Korny itd to dla mnie puste nazwy, nie znam, nie slucham. Come i owszem, slucham, choc nie wiedzialem ze to pod metal podciagniete? Dla mnie to byl rock i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rammstein można w sumie zaklasyfikować jako metal - taka niemiecka odmiana industrialnego metalu;) Lub jak gdzieś kiedyś wyczytałem "Krauter rock" ale nie wchodźmy w szczegóły :D

Z Rammsteina polecam "Volkerball" - koncert na DVD... Kopie dupę, że tak powiem (ogień, światła itp )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz racje :) a który album Metalliki (:)) ci sie podobał ;P

Nie wiem. Nie slychalem ich :jako albumy: po prostu slyszalem muzyke, mysle "fajna" i potem mowia "grala Metallika". Aha. No to wiem, ze mi sie to podoba. A z jakiego albumu? A po co mnie to wiedziec w tym momencie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...