Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Dlatego nie chce ich marnowac na obejrzenie czegos, o czym z gory wiem, ze bedzie strata czasu,

A skąd takie założenie, że NC od razu będzie stratą czasu? Czasami jest fajnie obejrzeć w krzywym zwierciadle jakiś film. Lista jest dość spora, może znajdziesz jakiś tytuł jaki znasz:

http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic

A i z grami robie sie coraz wybredniejszy.

Ehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, Krzysiu Gonciarz o tobie mówi smile_prosty.gif

Mówi że zawsze znajdziesz jakąś głupią wymówkę. Zresztą, obejrzyj sobie. Niestety ma on troche racji. Sypiesz porównywaniami, i na każdym kroku hejtujesz.

Kolego czego próbujesz robić prowokacje? W tym filmiku Krzysiek ewidentnie żartuje na temat dlaczego SMG nie ma gdy ktoś spoza redakcji próbuje go poznać, a ty jakieś drugie dno do tego dorabiasz..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu

Smuggler, Krzysiu Gonciarz o tobie mówi smile_prosty.gif

Mówi że zawsze znajdziesz jakąś głupią wymówkę. Zresztą, obejrzyj sobie. Niestety ma on troche racji. Sypiesz porównywaniami, i na każdym kroku hejtujesz.

Kolego czego próbujesz robić prowokacje? W tym filmiku Krzysiek ewidentnie żartuje na temat dlaczego SMG nie ma gdy ktoś spoza redakcji próbuje go poznać, a ty jakieś drugie dno do tego dorabiasz..

Po prostu chciałem przekazać Smuglerowi, że jest sławny smile_prosty.gif

...bo mowi o mnie Krzysiek Gonciarz? Zatem krolowa Elzbieta nie jest slawna, bo o niej nie mowi?

Ale tak przy okazji - wysylasz mi jakies dziwne privy, probujesz robic prowokacje tutaj... Lepiej uwazaj, bo zaczynasz dzialac na mnie jak alergen. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i z grami robie sie coraz wybredniejszy.

To akurat nie dziwi bo po przekroczeniu pewnej masy krytycznej ciężko znaleźć coś odkrywczego potrafiłoby zatrzymać przy monitorze na dłużej. Pewnie z nostalgii za to cieszą mnie stare tytuły wydawane na tablety (pierwszy KOTOR :) może Fallouty wyjdą?)

A nie masz problemów z kończeniem?... ja jak tylko zrobię sobie przerwę/nie mam czasu na grę to ciężko mi wrócić. Dziś skończyłem Bioshocka 2... ostatni zapis był z sierpnia 2011 :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem, czy jest to najlepsze miejsce na moje pytanie, ale z drugiej strony kto jak kto ale Smuggler powinien znac na nie odpowiedz. Otoz zamierzam wybrac sie na Gamescom. Niestety ostateczna decyzja o wyjezdzie zapadla w tym tygodniu (nie bylo decyzji o urlopie, itd.). Hotel juz zamowiony (obecnie dostepne sa miejscowki jedynie w okolicy Kolonii, w wysokich cenach, a to i tak ostatnie pokoje, wiec zdecydowalem sie zabookowac). Martwi mnie jednak inna sprawa. Nadal nie mam biletow wstepu. Zamawianie przez internet teraz chyba nie ma sensu. Z drugiej jednak strony na sobote np. bilety sa juz wyprzedane. Pytanie brzmi: czy bedac na miejscu mam duze szanse dostac jeszcze jakies bilety (chociaz na czwartek, piatek, czyli dni teoretycznie rzadziej uczeszczane)? A moze brak biletow na sobote wcale nie oznacza, ze nie bedzie ich mozna dostac na miejscu (a jedynie nie mozna juz zamawiac)? Moze nie takich pytan tutaj oczekujesz, ale prosze serdecznie o odpowiedz. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Chyba. ze duzo osob poleci ten film. Po - nomen omen - Prometeuszu mam uraz i w ciemno na zaden film sf juz za szybko nie pojde, bo potem tylko wk... mam ogolny.

Nie spodziewałem się tego po Tobie. Trochę to w stylu "przechodzę na wegetarianizm, bo ta szynka firmy Krzak była okropna, tyle osób się zawiodło, a producent zapewniał, że to będzie eksportowy hit".

Riddick to typowy popcornowy blockbuster - dużo rozwałki, trochę fajnych tekstów i sporo klimatu znanego z Pitch Black. Z trailera widać ewidentnie, że to Pitch Black 2, a tamten film był świetny. Tu nie ma co oczekiwać gruszek na wierzbie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riddick to typowy popcornowy blockbuster - dużo rozwałki, trochę fajnych tekstów i sporo klimatu znanego z Pitch Black. Z trailera widać ewidentnie, że to Pitch Black 2, a tamten film był świetny.

Gruuuubo przesadziłeś mówiąc, że Pitch Black był świetny. Był co najwyżej solidny, co zresztą mówi średnia recenzji http://www.metacritic.com/movie/pitch-black

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się tego po Tobie. Trochę to w stylu "przechodzę na wegetarianizm, bo ta szynka firmy Krzak była okropna, tyle osób się zawiodło, a producent zapewniał, że to będzie eksportowy hit".

Riddick to typowy popcornowy blockbuster - dużo rozwałki, trochę fajnych tekstów i sporo klimatu znanego z Pitch Black. Z trailera widać ewidentnie, że to Pitch Black 2, a tamten film był świetny. Tu nie ma co oczekiwać gruszek na wierzbie.

No wiesz, struc sie Ridleyem Scottem, to jednak jest dla mnie spora trauma.

Na typowo zas rozrywkowy film to mi szkoda czasu jakos. No chyba, ze beda go bardzo chwalic.

Naprawdę sugerujesz się recenzjami?

Tak, ale wtedy, gdy wiem ze ja i recenzent mamy podobne gusta. Zreszta Ridley mial u mnie spory kredyt zaufania (wybaczylem mu nawet dosc mialkiego "Robin Hooda" uznajac, ze go zrobil, bo potrzebowal kasy), wiec ta kiszka, ktora mi zaserwowal (fabulaaaaaa!) okrutnie mna wstrzasnela. Cos jak "Zmija" Sapkowskiego - po prostu uwazalem, ze obaj ponizej pewnego - wysokiego - poziomu nie zejda nigdy. No coz, mylilem sie.

A zeby nie bylo offtopu:Smuggler,kupujesz Cd-Action?trollface.gif

Nie, za drogi i kiepskie pelniaki dajom. No i recenzje takie bez polotu, a ten Smukkler to chamskie teksty wali w AR. trollface.gif

Przysluguje mi egzemplarz autorski, tak miedzy nami, jak kazdemu w redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysluguje mi egzemplarz autorski, tak miedzy nami, jak kazdemu w redakcji.

To tak przy okazji - z ciekawosci - czyms sie rózni od zwyklego egzemplarza?

Ma okladke z jedwabiu. :trollface:

No stary, normalny CDA.

Czy czujesz niemal boską moc odrzucając listy w AR?

Dla niektorych wladza to potega i moc, a dla mnie "wieksza odpowiedzialnosc". Nie cieszy mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może odpowiesz Mi na pytanie jak podłączyć włącznik i reset pod płytę główną.

Kupiłem cały asortyment i nie mam pojęcia co z tym dalej zrobić.

Płyta główna B75A-G43

Karta Graficzna Geforce GT 630 4GB DDR3

Procesor Intel Core i3-3240

Ramy 2X 4GB

Zasilacz ATX 12V 2.2 COMPATIBLE TOTAL OUTPUT 500W

Nagrywarka dvd iHAS124-04 DU

Wszystko podłączone a włącznik jakby nie istniał.

Hm, to moze ty mi poradz jak zrobic trepanacje czaszki. No co, ja sie tak znam na sprzecie jak ty na trepanacji...

I w ogole to nie jest "pomoc techniczna online", wiesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...