Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Znalazles czas na KSW? Jak oceniasz poszczegolne walki ? Co myslisz o szansach Materli w UFC (bo sie wybiera)?

Ciagle jestem w niedoczasie... :(

A... tak z ciekawosci - najlepszy Twoim zdaniem fajter ever? Osobiscie mam dylemat miedzy Andersonem Silva a Fedorem.

A co jest silniejsze lew, tygrys, czy raptor? Nie da sie tego okreslic. Kiedys rzadzil Fiodor, ale to bylo kiedys.

Czy mogli byście dać fife 12 na pelniaka? Wiem że z tym się wiąża koszty ale można ją kupić nawet za 25 zł

Jasne, specjalnie dla ciebie osobna edycja CDA. Poza tym FAQ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Niedawno dowiedziałem się, że twórcy Neverhooda robią nową grę i chcą ją sfinansować na Kickstarterze. Z marki Neverhood musieli zrezygnować, bo nie mają do niej praw :( Ale o co chodzi - przeczytałem gdzieś, że twórcy chętnie skontaktują się z różnymi magazynami o grach w związku ze ich produkcją i od razu pomyślałem o Was. Gra jest legendą, a niewiele osób wie o tej obecnej zbiórce. Może chcielibyście o tym napisać na stronie? W razie czego link to http://www.kickstarter.com/projects/1949537745/armikrog

Piszę do Ciebie, ponieważ mam wrażenie, że to wszystko ogarniasz :) Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja Smugg, wiesz coś o tym niewidzalnym moderatorze ?

Bo jak piszę niektóre posty to one zaraz one znikają bez śladu jakbym wcale ich nie pisał, to mnie trochę psuje klimat forum gdzie jeśli ma być jakiś post usunięty to zawsze się pojawiał moderator i napisał co poszło nie tak.

A teraz nic po prostu magia biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kogo to naprawde obchodzi co ja sadze o np. smaku wisni?

Wiesz, mnie się wydaje, że ludzie po prostu chcą wiedzieć, czy lubią podobne rzeczy co Ty i chcą się w ten sposób bardziej z Tobą identyfikować i sprawdzić czy macie podobne gusta. Wtedy jakiekolwiek rekomendacje Smugglera można brać w ciemno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

To był przykład podany przez Smugglera. Zwykle przecież ludzie pytają się go o zdanie o tworach kultury, a tutaj może da niektórych zdanie takiego "anonimowego celebryty" jest ważne. No bo przecież widzisz jakie popularne są portale plotkarskie, na których ludzie fascynują się najdrobniejszymi szczegółami życia gwiazd, które do szczęścia potrzebne nie są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Forum do gier zrobiliście "Gotuj ze Smugglerem".To jest dopiero pomysł na nowy dział! smile_prosty.gif.

Ze co, ze niby gdzie?

Bo wszyscy wzorują się na "anonimowych celebrytach". Trzeba się spytać gościa, którego nie znam, czy spróbować sushi!

Nie, trzeba zapytac co sadzi o sushi. A dokladnie co sadzi o nigiri, mako, o nigiri z tunczykiem i nigiri z lososiem etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...