Jump to content

Recommended Posts

Hodujesz jeszcze jakieś pleśniowe zwierzątka ? Bo kiedyś miałeś ludożerną kawę i pizze która mruczała jak się ją głaskało po serze biggrin_prosty.gif

Edited by Grzybiarzak
  • Upvote 1

@UP

Bezedura!

Ten Smuggler jest już naprawdę stary jak świat (jak się człowiek przypatrzy może go dostrzec w filmie o odsieczy wiedeńskiej :P) i nie pamięta co sam pisał. Podwójną ksywkę i ukrywanie tożsamości zaplanowałeś sobie od początku. Chciałeś być tylko głosem. No chyba, że to co pisałeś w tych tekstach urodzinowych/odpowiedziach do AR to było kłamstwo.

Jedno drugiego nie wyklucza - chcialem byc glosem ale nie przypuszczalem, ze to sie tak rozwinie i tyle potrwa. Bo przeciez oczywiste, ze nie bez powodu unikalem podawania "kim jestem", ale skutki tego mnie przerosly. :)

CO sadzisz o polskiej scenie You Tuba? Czy jestes czyimś widzem? Ps: Czy Al będzie jeszcze odpowiadał na pytania w swoim dziale, czy ukrył sie gdzies w dziczy i nie chce się pokazywać?

• Upvote 1

Nic o niej nie sadze, bo mi ona jest obojetna.

Mamy deadline, wiec Al koncentruje sie na zaleglych te(k)stach i screenach :)

Guest

1). Wracasz do niektórych tytułów, czy raczej nie masz na to czasu?

2). Zaopatrujesz się w Dishonored? Jak ci się widzi ów tytuł? Mocno subiektywnie stwierdzając, IMHO jeden z kandydatów do gry roku, choć na ogół i tak takimi rankingami się nie przejmuję (bo najczęściej ich wyniki są przekłamane w stosunku do rzeczywistości).

Do ksiazek tak, do gier nader rzadko, chyba ze np. mam chwilke czasu i sobie zapuszcze jakis etap w Call of Duty ktoryms. Ale zeby jakas gre od A do Z, to rzadko. Chcialem "zaliczyc" pierwszego Wiedzmina dla przypomnienia ale i tu nie starczylo czasu i checi.

Czy ja cos musze sadzic o kazdej rzeczy, ktora jest na tym swiecie? Nie gralem, nie znam, nie mam swego zdania na jej temat.

Jak masz zły dzień to co robisz ? Na pewno chodzisz do pracy... bo i tak trzeba icon_wink.gif . Proszę o odpowiedź "O Wielki Adminie".

Przepraszam "O Wielki Adminie" (z mojej niewiedzy) jeżeli pytanie te zostało już zadane.

"O Wielki Adminie" a tak z ciekawości : jeżeli masz sąsiadów to czy oni wiedzą czym się zajmujesz ? Czy jednak stosujesz kłamstwo ? Przepraszam "O Wielki Adminie" jeżeli te pytanie było niestosowne.

Edited by futufutu

Czy ja cos musze sadzic o kazdej rzeczy, ktora jest na tym swiecie?

Eheheh, najwyraźniej ludzie mają cię za jakąś wyrocznię, znawcę wszystkiego i autorytet. Tak samo Kormacze też musi się męczyć ze słuchaniem muzyki, która mu się nie podoba, a o którą pytają użytkownicy.

• Upvote 1

Jak masz zły dzień to co robisz ?

Wchodze na forum trollface.gif i sprawiam, ze inni tez go maja.

"O Wielki Adminie" a tak z ciekawości : jeżeli masz sąsiadów to czy oni wiedzą czym się zajmujesz ? Czy jednak stosujesz kłamstwo ? Przepraszam "O Wielki Adminie" jeżeli te pytanie było niestosowne.

Adminem (szczegolnie wielkim) sie nie czuje wiec daruj sobie te tytuly. Moi sasiedzi nawet nie wiedza czym sie zajmuje i wcale mi to nie przeszkadza.

Mam notebooka (slynnej firmy SNSV :P) ale zadnej firmy nie polecam, bo czemu niby mialbym polecac to, czego nie przetesotwalem? Ten co mam, dziala w kazdym razie. :)

Czy istnieje możliwość, by do magazynu były dołączane okładki na pełniaki (albo chociaż do głównego pełniaka), które możnaby sobie wyciąć i "opakować" nimi zwykłe pudełko DVD? Swego czasu w starszych numerach, były dodawane okładki na CD. Sama często kupuję wersje pudełkowe gier, które już posiadam z Cd-Action (bo to dobre giery są), stąd moje zapytanie. Pozdrawiam.

Czy istnieje możliwość, by do magazynu były dołączane okładki na pełniaki (albo chociaż do głównego pełniaka), które możnaby sobie wyciąć i "opakować" nimi zwykłe pudełko DVD? Swego czasu w starszych numerach, były dodawane okładki na CD. Sama często kupuję wersje pudełkowe gier, które już posiadam z Cd-Action (bo to dobre giery są), stąd moje zapytanie. Pozdrawiam.

Jest to do zrobienia, choc w dobie internetu znalezienie sobie okladki covera nie jest wielkim problemem i dlatego z tego zrezygnowalismy.

Jakby ktoś był zainteresowany to posiadam program do robienia programów robiących programy do programów które wyszukują okładki do programów z CDA.

• Upvote 3

Phi, grafika google i masz co chcesz w milionie różnych rozmiarów. Po co marnować miejsce?

1. Co sądzisz o let's playach i w ogóle o zagrajmerach?

2. Czy od teraz każdy numer cda będzie miał grę na Steam?

3. Czy jest inna możliwość obejrzenia ciśnieniomierza? Bo nie mam smartfona ani tableta, tylko PC...

• Upvote 1

Jak oceniasz szanse Wacha w walce z Wladimirem Klitschko? IMHO Viking ma spore szanse, patrzac na jego szczene to wydaje sie ze do znokautowania go trzeba czolowego zderzenia z ciezarowka :)