Jump to content

Recommended Posts

A propos podróży - jesteś minimalistą, jeżeli idzie o bagaż? Czy raczej zabierasz ze sobą pół domu?

To zalezy - sprzetu fotograficznego ponad 10 kg biore. W sumie to 13... :) A pozostale 7 kg limitu to ciuchy.

Smugg, a dokąd lecisz? Szukałem kilka stron wcześniej ale nie znalazłem.

Fuertaventura & Lanzarotte - takie wulkaniczne wyspy jakies 100 km od Maroka, na Atlantyku.

Duzo rzeczy - dobre warunki do windsurfingu chocby. No i wulkaniczne krajobrazy - to je ono. Raf nie maja, plaze niezle, zabytkow raczej niewiele i to sredniej jakosci... Ale te krajobrazy.......

Ot chocby taki zalatujacy Far Cry smile_prosty.gifhttp://www.geozone.p...p?gal=18&img=12

albo to

http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/182893/182893,1327004258,1/stock-photo-fuerteventura-rocky-volcanic-mountains-with-cloudy-sky-93124738.jpg

1.Drogi Smg, czy dacie kiedyś na pełniaka grę, która dostała od was 10/10?

2.Z racji tego, że zaczyna się szkoła, jaki był twój najbardziej i najmniej ulubiony przedmiot w szkole?

Zrób parę fajnych zdjęć, chętnie zobaczę ładne krajobrazy :).

Lubiłeś szkołę(tak - dlaczego, nie - dlaczego)?

Masz psa lub inne zwierzę :P?

1.Drogi Smg, czy dacie kiedyś na pełniaka grę, która dostała od was 10/10?

Dali chociaż pierwszego Unreala. Więcej pełniaków nie pamiętam, pewnie coś by się jeszcze znalazło. O, Deus Ex.

Edited by Revanchist

Smuggie nie kusiły Cie nigdy roznego rodzaju sporty walki? Gdybys mial druga mlodosc, pieniadze, czas i zapal to na co bys sie zdecydowal (o ile wogole na cos):

Boks, Kickboxing, Muay Thai, Karate, Kung Fu, Jiu-jitsu, Zapasy, Brazylijskie Jiu-jitsu, Aikido? Moze przekrojowo MMA?

• Upvote 1

Smuggie mam takie pytanko troche nie na temat no ale cóż. Kiedyś umieściłeś poradnik jak nie pisać opowiadań. Mam prośbe możesz mi powiedzieć gdzie mogę umieścić takie opowiadanie, wiem ze Google nie gryzie ale nie mogę znalesc nie odpowiedniego. Będe wdzięczny za odpowiedz

Jaka jest Twoja rola w redakcji?

Składasz AR, Na luzie, ogarniasz to forum, konkursy, kontakt z czytelnikami, jest coś czego nie robisz?

Wiesz Smuggler, gratuluje Ci tak światłego umysłu. Jesteś największą zagadką dla graczy. Kim on jest ? Ile ma lat ? i tak dalej... .Jednak jestem ciekaw czy nie miałeś chwili słabości ? No wiesz czy nie chciałeś pokazać się i zawołać ,,Halo to ja jestem Smuggler. Zadowoleni, że wreszcie znacie odpowiedź ?"

• Upvote 1

Smuglerku moja świnko kochana mam pytania do ciebie:

1. Jak mają na imię twoje dzieciaki.

2. Co robisz jak ci się w redakcji zachce siku?

3. Czy często spotykasz się z Mr Jedim? Kiedy go ostatnio widziałeś?

4. Czy często się uśmiechasz?

5. Jak by cię zabrakło kto by odpisywał na listy w Action Redaction? Wiem, że nie jesteś medium ale chce znać twoje zdanie, kto według ciebie najlepiej by się nadał na to stanowisko.

Edited by PrzygodyMerlina

Z całym szacunkiem, lisu125, ale to pytanie padało tu już kilkakrotnie.

Pewnie po urlopie, Smuggler wróci z masą nowych pomysłów na to, aby CD-Action stało się jeszcze lepsze ;) .

Witam! Mam do ciebie pytańko. Co sądzisz o książce Stephena Kinga ,,desperacja'' którą niedawno przeczytałem i o ,,stukostrachy''(czy jakoś tak) I jakie jeszcze poza ,,pod kopułą'',,ręką mistrza'' ,,carrie'' ,,podpalaczka'' ,,lśnienie'' ,,mgła''i ,,smętarz dla zwierzaków'' mógłbyś polecić. Dziękuję za odpowiedź.

Smuggler byłeś w Holandii bo ja jestem i jest zaj...jezyk1.gif

Ni dziwota, Mają dobry towar :)

A wracając do pytań Kto jest u was specem od gier retro? Mam kłopot z finałem w dragonfire i chciałbym porade

W skrocie: bylo bardzo fajnie i ani chwili sie nie nudzilem, 2 tygodnie mi minely niesamowicie szybko.