Jump to content

Recommended Posts

Drogi Smuggler, co sądzisz o książkach ( albo pojedynczych opowiadaniach) mówiących o Sherlocku Holmesie, o ile miały zaszczyt być przeczytanie przez Ciebie (głównie chodzi mi o te sir A. C. Doyle'a, lecz inne również mogą być)

Drogi Bezlogin, ksywki sie odmienia przez przypadki :)

A opowiadania o Sherlocku lubie, choc juz naftalina z nich mocno wieje. Moze wlasnie dlatego tak fajnie sie je czyta?

Szmugi, czy tylko u mnie nie widać legendarnego i nieśmiertelnego userbara z Twojej sygnaturki :) ?

• Upvote 1

Szmugi, czy tylko u mnie nie widać legendarnego i nieśmiertelnego userbara z Twojej sygnaturki smile_prosty.gif ?

Ciezko powiedziec, zapytaj innych.

Ja też go nie widzę. Czyżby Garfield poszedł spać i nie zamiaru wyściubiać nosa poza swoje legowisko? wink_prosty.gif A żeby nie było offtopu - w co ostatnio pogrywasz na swojej konsoli? smile_prosty.gif

Edited by daveNWN

Czy masz jakąś ulubioną książkę S.Kinga? Ja przeczytałem "Grę Gerarda" oraz "Smętarz Zwieżęcy" - nie zachwyciły mnie.

Witaj Smugglerze.

1. Czytałeś może książki z serii Assassin's Creed? Jeśli tak, to jak bardzo ci się one podobały? Ja przeczytałem ostatnio Assassin's Creed Renesans, i mimo powtórzenia fabuły ACII nawet przypadła mi do gustu, zastanawiam się nad kupnem następnych książek.

2. Zastanawiam się również nad kupnem książek z serii Mass Effect. Czytałeś je może, a jeśli tak, to warto się z nimi zapoznać?

Nawet z Kutcherem zamiast Charliego? (Charli daje teraz radę w Anger Managment). A 2 spłukane dziewczyny też mi się podobają. Uwielbiam patrzeć na ładne kobiety z poczuciem humoru jak Max :P. Caroline za bardzo mi przypomina Paris Hilton ale można się przyzwyczaić :).

Czy masz jakąś ulubioną książkę S.Kinga? Ja przeczytałem "Grę Gerarda" oraz "Smętarz Zwieżęcy" - nie zachwyciły mnie.

Ciezko powiedziec - na pewno duze wrazenie zrobil mnie mnie Smentarz dla zwierzakuw, bo czytalem go w pare dni po tym jak uspilem swego kota, wiec dylematy bohatera mocno do mnie przemawialy, zastanawialem sie czy tez bym tak zrobil itd.

Nawet z Kutcherem zamiast Charliego? (Charli daje teraz radę w Anger Managment). A 2 spłukane dziewczyny też mi się podobają. Uwielbiam patrzeć na ładne kobiety z poczuciem humoru jak Max tongue_prosty.gif. Caroline za bardzo mi przypomina Paris Hilton ale można się przyzwyczaić smile_prosty.gif.

Kutchner ssie - caly urok tego serialu to Charlie i jego relacje z reszta postaci, bez niego serial stal sie nudny.

A podobienstwo do Paris Hilton jest zapewne nieprzypadkowe... Niedlugo (jesienia?) powinien byc drugi sezon.

Aha, jeszcze Big Bang Theory aka Teoria WIelkiego Podrywu, a sila rozpedu ciagle jeszcze Jak poznalem wasza matke

Smuggler jaki jest według ciebie najgłupszy film który obejrzałeś ?smile_prosty2.gif Oglądałeś film Postal ja mysłałem że po nim popełnię "harakiri" .mad.gifklnie.gif Nie wiesz może dlaczego Allor nie udziela się na forum ?

Edited by Dixon1991

Co prawda UFC 150 już dawno za nami, ale po gali można było wyczytać wiele negatywnych opinii odnośnie werdyktu w głównej walce wieczoru. Czy uważasz, że wynik jest słuszny?

"Brazil".

A Aleks sie udziela ale oszczednie, bo ciagle jest w niedoczasie i nie dostarcza screenow. :)

Co prawda UFC 150 już dawno za nami, ale po gali można było wyczytać wiele negatywnych opinii odnośnie werdyktu w głównej walce wieczoru. Czy uważasz, że wynik jest słuszny?

Nagralem sobie gale i skonczyla mi sie po trzeciej rundzie walki finalowej... A potem wyczytalem wyniki i nie chcialo mi sie juz jej ogladac. Nie wiem jak dalej ale po tym co widzialem obstawialbym innego zwyciezce.

Też oglądam Sheldona i Barneya. HIMYM na szczęście zostało już tylko góra 2 sezony, jeśli nie jeden. Jeśli znajdziesz trochę czasu, to zerknij na "The Exes". Aktor grający wcześniej Turka w Scrubs jest tam całkiem zabawny jako postać podobna do Barneya. I mam nadzieję, że nowy sitcom Sary Chalke, który będzie puszczany od września, wypali a nie padnie jak "Mad love".

• Upvote 1

Smuggler, potrzebuję Twojej pomocy.

1. Pamiętasz może pewien felieton EGM-a, który był na chyba n.t ME i internetowej rejestracji czy coś? Możesz go kojarzyć, bo dopisałeś się do niego "Nie mam internetu w domu, bo z różnych powodów nie chcę. I lipa."

2. Odnośnie 1. pytania: od kiedy masz internet w domu?

Ciezko powiedziec - na pewno duze wrazenie zrobil mnie mnie Smentarz dla zwierzakuw bo czytalem go w pare dni po tym jak uspilem swego kota, wiec dylematy bohatera mocno do mnie przemawialy, zastanawialem sie czy tez bym tak zrobil itd.

Smuggler ogarnij błędy ortograficzne, poprawna nazwa to - ,, SmĘtarz dla zwierzakÓw ,, to gdzie zrobiłeś błędy litery powiększyłem, aż żal patrzeć gdy osoba która o to najbardziej ma pretensje sama robi największe błędy

Miszczu, bylo kilka tlumaczen tytulu, i tyle. W oryginale Pet Semantary, a tlumaczyc na polski mozna to rozmaicie. W czym masz problem? Ze podalem wlasna wersje tytulu? Jakbym napisal "Wysoka wieRZa" albo powiedzmy "Renka miszcza" to moglbys sie czepiac. No chyba, ze ci to poprawia humor, to prosze bardzo - "nananana, Smuggler zrobil blad, nananana" :P

Miszczu, bylo kilka tlumaczen tytulu, i tyle. W oryginale Pet Semantary, a tlumaczyc na polski mozna to rozmaicie. W czym masz problem? Ze podalem wlasna wersje tytulu? Jakbym napisal "Wysoka wieRZa" albo powiedzmy "Renka miszcza" to moglbys sie czepiac. No chyba, ze ci to poprawia humor, to prosze bardzo - "nananana, Smuggler zrobil blad, nananana" :P

Brylant -

1) Nie pamietam

2) Od 3 lat?