Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów biggrin_prosty.gif

Mój pierwszy post i pierwsze pytanie do ulubionego redaktora.

Jaki aparat proponujesz dla początkującego fotografa? Ciekawi mnie to bo siostra ma zamiar wybrać się do szkoły fotograficznej [czy jak to się tam profesjonalnie nazywa] i zastanawia się nad kupnem smile_prosty.gif

Maj Gad, jesli idzie do takiej szkoly, to powinna chyba mniej wiecej wiedziec czego chce i jaki aparat spelnia jej wymagania?

Poza tym niedawno w CDA byl test aparatow, wiec wystarczy poczytac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Potepiam piractwo, gdyz jakos ktos, kto zyje z tego co napisze wiem jak kto jest, gdy jakas menda "dzieli sie" nie swoim wysilkiem z innymi. Potepiam, gdyz uwazam, ze argument "nie stac mnie, to kradne" jest do bani.

[ciach]

Ja uważam, że to jeszcze nie jest aż taki ciężki grzech. Najcięższym grzechem IMO to ukraść, a potem to sprzedawać, lub okraść złodzieja i na tym zarabiać (vide giełdy oprogramowania, czy tam nagrywanie płyt za kasę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam jedno nurtujące mnie pytanie.Jak mianowicie zaczęła się twoja przygoda z redakcją (pracowałeś w niej wcześniej czy byłeś w niej od początku) ?.Podobne pytanie zadałem ComarCowi (wiesz ten Amerykański pisarz który z Tobą pracuję ;) ). Nie wiem czy było to pytanie już Ci zadawane Przemytniku :) ale naprawde trudno ogarnąć te 552 strony :D. I jeszcze jedno pytanko na koniec naszej krótkiej znajomości :) . Widziałem kiedyś wasze zdjęcie w Cda nr 04/2012 (202) i nurtuje mnie pytanie:Czy pod tym stołem były schowane napoje wyskokowe ( sorry ale musiałem zadać to pytanie patrząc na minę Phnoma i Allora :D ). Wiem że sa to dwa pytanie ale dorzuce jeszcze trzecie .Teraz na poważnie :D.Czy pomyślałeś chociaż raz w życiu żeby rzucić swoja pracę, i w jakim momencie ten pomysł przyszedł Ci do głowy ?.

Pozdrawiam Pana Mac Abrę i Smugglera (chyba to jedna i ta sama osoba)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczylem pierwszy nr CDA, zobaczylem ze to robia ludzie z Wrocka, pomyslalem, poszedlem, nasciemnialem, przyjeli mnie. :)

To tak w duzym skrocie.

Nie wiem o jakiej focie mowisz, ale jesli zdjecie z imprezy to pewnie nie tylko cola byla.

A rzucenie pracy - w deadline mam takie mysli co kwadrans. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaczki szkoda że nie mieszkam we Wrocłoawiu smile_prosty.gif .Też tak chce.Wtedy to były inne czasy, ludziom żyło sie szczęśliwie a reporterom i smugglerowi dostatnio smile_prosty.gif.Ale tak na poważnie. To było w 1996.To rok po moim narodzeniu i 4 lata przed zapowiadanym armagedonem biggrin_prosty.gif.Jak to jest jak sie tam pracuje ?.Jest tak cicho i wszyscy są skupieni na pracy ? Ciekawi mnie to jak ta przysłowiowa choroba,bo nigdy tam nie byłem a czytam wasze pismo od kilku dobrych lat.Prawdę mówiąc to staliście się pewną częścią w zyciu wielu osób.Nie raz i nie dwa wyznaczaliście jakieś trendy i nie raz i dwa je obalaliście.Na koniec mam jeszcze takie pytanko: Co trzeba mieć skończone żeby tam do was przyjechać,dać troche świeżej krwi na piśmie i wylecieć z hukiem wink_prosty.gif.Nie mówie tu o dziennikarstwie i angielskim bo to chyba podstawa.Zastanawia mnie to bardzo bo niektórym sie to śni po nocach co zrobić żeby się tam dostać.Wiem też o sporych chęciach do pracy,ogólnym pojeciu o komputerach które byłoby mile widziane.Nie chodzi tu o mnie,tylko o dużo większość graczy amatorów,którzy by oddali za to wszystko i szczerze powiedziawszy nic.

Edytowano przez Monoceros
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smuggler.

Szukam rady odnośnie kupienia aparatu. Chciałbym kupić lustrzankę, taką do 1400zł. Żadnej "profesjonalnej", ponieważ będzie to dopiero mój pierwszy poważny aparat i jestem początkujący, aczkolwiek fajnie jakby starczyła na parę lat klikania. Z czasem dokupywałbym do niej obiektywy itd.

Idzie znaleść cos fajnego w tej cenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smuggler.

Szukam rady odnośnie kupienia aparatu. Chciałbym kupić lustrzankę, taką do 1400zł. Żadnej "profesjonalnej", ponieważ będzie to dopiero mój pierwszy poważny aparat i jestem początkujący, aczkolwiek fajnie jakby starczyła na parę lat klikania. Z czasem dokupywałbym do niej obiektywy itd.

Idzie znaleść cos fajnego w tej cenie?

Byl niedawno test aparatow w CDA, prawda?

Zwisa mi to, nie gra dla punktow/aczikow itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...