Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Ludzie wypożyczają książki, które ktoś kiedyś ,,wrzucił" na półki-podobnie jest w internecie ze wszelkim rodzajami filmów, muzyki i gier. Czy Ty-jako zagorzały przeciwnik piractwa- jesteś przeciwnikiem istnienia bibliotek?

Nie mam nic przeciwko bibliotekom. Wiem, ze to dziwne, ze ksiazki sie wypozycza, a gry nie itd. No ale tak sie juz jakos "ustalilo..."

Czy z Kindle wygodnie się czyta?

Niemal jak w ksiazce. Zeby jeszcze ekranik byl o ten cal wiekszy, to bylby juz ideal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Widziałeś "Alicję w Krainie Czarów" Burtona? Co sądzisz? Moim zdaniem było bardzo dobrze, jednakże zabrakło mi tu zdecydowanie szalonego klimatu obu książek.

2.Jak interpretujesz samą powieść? Wiele osób doszukuje się w niej na siłę aluzji do narkotyków, utożsamiają Alicję z ćpunką, a Kapelusznika z dilerem, niektórzy sądzą, że baśń jest alegorią dojrzewania... jakie jest twoje zdanie?

Edytowano przez Dawid2207
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, hej mam parę pytań do ciebie :)

1. Wiem, że posiadasz Kindle i jesteś bardzo zadowolony, jak jest z dostępnością elektronicznych książek? wolisz tradycyjne książki czy jednak, na Kindelka?

2. Grałeś w Mass Effect jakąś część? jeśli tak to czekasz na Mass Effect 3? i co uważasz o tej serii i co myślisz o całym tym Originie :)

3. Jaką wersje Kindle masz i jaką polecasz?

4. Jaką książke ostatnio przeczytałeś? i co aktualnie poczytujesz sobie :P

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mógłbyś powiedzieć o tym epapierze ? Co to wogóle jest i czym się różni od zwykłego LCD? Chciałbym w sumie kupić sobie taki czytnik, ale boję się, czy oczy mi się nie będa męczyć za bardzo.

No wlasnie NIE beda. Epapier jest jak papier - nie swieci w ciemnosci, nie blaknie w sloncu. Nie ma nic wspolnego z wyswietlaczami LSD. Praktycznie ma sie zludzenie, ze sie czyta zwykla kartke papieru umieszczona w urzadzeniu.

Skoro jest już poruszony temat Kindle, chcialem sie zapytac, gdzie kupuje sie ksiazki do niego? z poziomu tego urzadzenia? i jak z cenami ksiazek? mocno odbiegaja od tych "normalnych"

Z rozmaitych ksiegarni. Niestety e-ksiazki nie sa duzo tansze niz klasyczne. Ale jest sporo klasyki za darmo. Szczegolnie jesli znasz angielski, ale i po polsku daje rade. Nie bede wspominal o wersjach "pirackich" ksiazek, ale nie da sie ukryc, ze i taki rynek istnieje.

1.Widziałeś "Alicję w Krainie Czarów" Burtona? Co sądzisz? Moim zdaniem było bardzo dobrze, jednakże zabrakło mi tu zdecydowanie szalonego klimatu obu książek.

2.Jak interpretujesz samą powieść? Wiele osób doszukuje się w niej na siłę aluzji do narkotyków, utożsamiają Alicję z ćpunką, a Kapelusznika z dilerem, niektórzy sądzą, że baśń jest alegorią dojrzewania... jakie jest twoje zdanie?

Nie widzialem (jeszcze). Co do samej Alicji to nie bawie sie w interpretacje (choc ciekawa jest w jednym z opowiadan Sapkowskiego, czytales?), po prostu chlone absurd opowiesci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy masz ppzytywne nastawienie do życia ???

Staram sie ale im wiecej czlowiek zyje, tym trudniej jakos.

2. W jakie gatunki gier lubisz grać ????

W dobre

3. Czy szybko wpadasz w gniew i złość ????

Nerwus jestem ogolnie. A duzo zalezy od okolicznosci i kontekstu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem (jeszcze). Co do samej Alicji to nie bawie sie w interpretacje (choc ciekawa jest w jednym z opowiadan Sapkowskiego, czytales?), po prostu chlone absurd opowiesci.

O ktore opowiadanie Ci chodzi?

"Zlote popoludnie" z tomu opowiadan "Cos sie konczy, cos zaczyna".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz Sherlocka Holmesa, albo jakieś opowiadania autorstwa Sir Arthura Conana Doyle'a????

Lubie, choc naftalina wieje od nich na kilometr... no ale w tym tez ich urok.

Co sądzisz o kupowaniu itemków do gier sieciowych za prawdziwe pieniądze?

Zapytaj wyznawce shinto co sadzi na temat poladow sw. Augustyna...

Mnie tam wali, czy kupuja, czy nie.

Ktos ma kase, to niech wydaje na co chce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś, że nie tolerujesz piractwa, a co uważasz o pożyczaniu gier np. kolega koledze ze szkoły pożyczy najnowszą FIFE, ale na miesiąc????

Nie lubie piractwa na zasadzie "smierc frajerom, nie bede placil za gre, bo moge se zassac za friko, one111111!!!!". Sam pozyczam ksiazki, czemu mialbym sie ciskac na pozyczanie gier.

No cóż, podziwiam Twoją przebiegłość, ale raczej chodziło mi o to czy czytasz np. przy telewizorze, w kolejce, czy raczej musisz mieć absolutną atmosferę skupienia

Jakie pytanie, taka odpowiedz.

czytam wszedzie, w wannie, na kiblu, w tramwaju i kolejce. Potrafie sie wylaczyc, a w razie czego pomagam sobie sluchawkami odtwarzacza, zeby sie odizolowac od otoczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...