Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

może zle sformułowałem zdanie :

Jaką platformę masz w domu ? :)

PC. X360, smartfon

Smuggler, czy czekasz na nową generację konsol? Jeśli tak to zdecydowałbyś się na zakup? Czy Ty lub ktoś z redakcji będziecie kupować PS Vitę?

Ja nie czekam, a co kto inny kupuje, to naprawde nie pytam...

A Ty Smugg jesteś pracoholikiem, nie ?

Zdeydowanie NIE. Pracoholik to ktos, kto zyje zeby pracowac, ja pracuje zeby zyc. Czujesz roznice? To, co robie staram sie robic dobrze i nie "0d 8 do 16 i mam gdzies" wiec nawet dzisiaj jak widzisz siedze na forum (za ktore zreszta nikt mi nie placi,,,), ale jakbys np. dal mi tyle kasy, ze by mi starczylo na wygodne zycie az do konca zycia - no to po 10 sekundach juz by mnie nie bylo. :) Jest tyle fajnych rzeczy, ktore chcialbym robic, gdybym mial wiecej czasu, ze naprawde praca (ktora lubie...) nie bylaby dla mnie najwazniejsza, gdybym mial wybor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie były już trzy zapytania o to, więc ja zapytam po raz czwarty: co sądzisz o ACTA???

Dlaczego musze kazdemu kto zada to pytanie odpowiadac? Ile razy mam sie powtarzac? Nudzi mnie ta cala akcja, bo 90% ludzi bioracych w niej udzial ma podjarke, ze sa jak partyzanci w cyberwojnie. Nie jestem za ta ustawa ale wk... mnie szum jaki robia rozmaici "hakerzy" wokol tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie były już trzy zapytania o to, więc ja zapytam po raz czwarty: co sądzisz o ACTA???

Dlaczego musze kazdemu kto zada to pytanie odpowiadac? Ile razy mam sie powtarzac? Nudzi mnie ta cala akcja, bo 90% ludzi bioracych w niej udzial ma podjarke, ze sa jak partyzanci w cyberwojnie. Nie jestem za ta ustawa ale wk... mnie szum jaki robia rozmaici "hakerzy" wokol tego.

Nie musisz odpowiadać każdemu, wystarczy że odpowiesz raz, bo wcześniejsze pytania ignorowałeś. I nie pytałem cię o żadne akcje, tylko o samą ustawę. Nie bulwersuj się, tylko czytaj ze zrozumieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz 200 numer? Z perspektywy czasu mogliście zrobić coś lepiej, czy raczej wszystko jest w porządku?

Za 2-3 lata bede znal odpowiedz.

Redaktorzy mają wpływ (chociaż sugestywny) na pełniaki?

Podrzucamy pomysly i sugestie, szukamy czasem wlasnych dojsc itd,

Jaki jest według ciebie najgorszy pełniak?

Nie wiem, nigdy nie robie takich klasyfikacji, bo po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest według ciebie najgorszy pełniak?

Nie wiem, nigdy nie robie takich klasyfikacji, bo po co?

Albo inaczej... Gdybys mogl wybrac dowolna gre i jej cena nie gralaby roli, co wrzucilbys na covera? Jakis nowosciowy megahit czy klasyke? Osobiscie czekam na jakis megahit pokroju Baldurs Gate, Planescape: Torment czy Icewind Dale. Kij z tym, ze wszystko to mam na polce, ale lzej by mi bylo na duszy gdyby przecietny mlodziak ktory przy premierze przygod Minsca i Boo chodzil do zerowki mial okazje zobaczyc korzenie gatunku w najlepszym wydaniu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest według ciebie najgorszy pełniak?

Nie wiem, nigdy nie robie takich klasyfikacji, bo po co?

Albo inaczej... Gdybys mogl wybrac dowolna gre i jej cena nie gralaby roli, co wrzucilbys na covera? Jakis nowosciowy megahit czy klasyke? Osobiscie czekam na jakis megahit pokroju Baldurs Gate, Planescape: Torment czy Icewind Dale. Kij z tym, ze wszystko to mam na polce, ale lzej by mi bylo na duszy gdyby przecietny mlodziak ktory przy premierze przygod Minsca i Boo chodzil do zerowki mial okazje zobaczyc korzenie gatunku w najlepszym wydaniu :).

Kurde, jak ja nie lubie takich gdybolen... Wrzucilbym swiatowa premiera, ktora zostalaby swiatowym megahitem i to na pol roku przed oficjalna premiera, dzieki czemu CDA potroilaby sprzedaz itd.

Klasyki bym nie wrzucil, bo a)"takie guwno?!", b) "u mnie na Viscie nie dziala!!! Zlodzieje!!!", c) po co to daliscie, karzdy to jusz ma, d) itd. itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz swoja prace w CD-Action ? Czy wg siebie obijasz sie czy jestes wzorowym pracownikiem ?

Zdajesz sobie sprawe, ze czlowiek nie jest obiektywny oceniajac sam siebie? Robie co do mnie nalezy, nie patrze na zegarek, gdy jest duzo pracy, a praca nie konczy sie dla mnie gdy wychodze z redakcji itd.

Duzo to, czy malo?

Sam ocen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jutro zamawiam kompa i mam pytanie która z kart jest mocniejsza radeon 6990 czy radeon 7970 i czy któraś uciągnie mi battlefielda 3 na ultra na 3 monitorach samsung MD230X3

Nie jestem sprzetowcem, a to jest miejsce "pytania do smugglera" a nie "smuggler = helpline".

I maly tips: jesli ktos kasuje twego posta, to nie jest najmadrzejsza rzecza wrzucac go ponownie dokladnie w to samo miejsce. :stop:

A od porad sprzetowych masz caly dzial na tym forum, gdzie kupa naprawde obytych w temacie ludzi ci na pewno pomoze.

[smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz swoją prace tak bardzo, że po wygraniu szóstki w Lotto nadal byś pracował?

Wiesz, ze dokladnie o tym pisalem doslownie pare postow temu?

Wygranie "szostki" nic nie znaczy, ja chce wygrac pare milionow. :wub:

I tyle byscie mnie widzieli :P

Naturalnie czasem bym cos tam napisal, jakby mi sie nudzilo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygranie "szostki" nic nie znaczy, ja chce wygrac pare milionow. :wub:

I tyle byscie mnie widzieli :P

1 .A dokładnie to co byś robił z tymi milionami i mając full wolnego czasu, bo nie wierzę, że łaziłbyś po mieście i pstrykał fotosy gołębiom na dachu czy gdzie tam by one nie były...?

2. Olałbyś tak po prostu swoją popularność w świecie graczy i legendę jaką stworzyłeś wokół swojej osoby na rzecz hobby, które uprawiasz (jak sam mówisz) czysto amatorsko (mając te miliony na koncie)?

3. Masz lub miałeś kiedykolwiek parcie na szkło ?

4. Napiszesz jeszcze jakąś książkę ? Albo jeśli wolisz się bawić w ciuciubabkę ( mam wrażenie, że napiszesz, że książka naczelnego to nie twoje dzieło) - czy napiszesz książkę i ją wydasz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 .A dokładnie to co byś robił z tymi milionami i mając full wolnego czasu, bo nie wierzę, że łaziłbyś po mieście i pstrykał fotosy gołębiom na dachu czy gdzie tam by one nie były...?

Chodzilbym na wodke i dziwki a potem na odwrot... :cool: Znow "gdybolenie". Po prostu robilbym to, na co mialbym ochote i na pewno bym sie nie nudzil.

2. Olałbyś tak po prostu swoją popularność w świecie graczy i legendę jaką stworzyłeś wokół swojej osoby na rzecz hobby, które uprawiasz (jak sam mówisz) czysto amatorsko (mając te miliony na koncie)?

Slawa - coz to jest, szczegolnie w tej branzy. Jak myslisz ile % ludzi dzis zareaguje na np. Dzemik, Cwalineczka, DeStroyer, Zgredaktor, Gawron? Moze z 20% tych najstarszych. A to przeciez dawne Gwiazdy... Sic transit gloria mundi :)

3. Masz lub miałeś kiedykolwiek parcie na szkło ?

W sensie zeby sie pchac na sam przod, w reflektory, szczerzyc sie do kamer, miec wlasny program w TV? Otoz NIGDY. Nie cierpie tego.

4. Napiszesz jeszcze jakąś książkę ? Albo jeśli wolisz się bawić w ciuciubabkę ( mam wrażenie, że napiszesz, że książka naczelnego to nie twoje dzieło) - czy napiszesz książkę i ją wydasz ?

Skad moge wiedziec? Choc raczej stawialbym na "nie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...