Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Miałeś kiedyś tak, że przy któreś z kolei prośbie o ujawnienie się trafił cię klasyczny atak nienawiści do świata? A jeśli tak, to czym to się objawiło - wielkim fochem z przytupem i bez trzymanki, rzucaniem przedmiotami, falą wyrazów nienadających się do zacytowania, czy jeszcze jakoś inaczej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler mam parę pytań do ciebie mam nadzieję, że chętnie na nie odpowiesz :),

ps: nie śledziłem całego tematu więc, za takie same pytania z góry przepraszam.

1. Ulubiony gatunek gier?

2. Oczekiwania na 2012 rok?

3. Czyj to był pomysł na stworzenie twojego tajemniczego wizerunku?

4. W co aktualnie grasz?

5. Najbardziej oczekiwane gry w nadchodzącym roku 2012?

6. Dalej zajmujesz się fotografią?

7. Byłbyś w stanie polecić jakąś lustrzankę dla początkującego?

8. Idealne miejsce na zdjęcie według ciebie to?

9. Marzyłeś kiedyś o pracy jako fotograf?

10. Ile czasu zajmujesz się fotografią?

11. Gdyby nie CDA to?...

12. Czy twoja tajemnicza postać to ktoś aktualny z redakcji czy to osobna osoba?

13. Jesteś kobietą czy mężczyzną? jeśli możesz odpowiedzieć na to pyt.

14. Jesteś zwolennikiem cyfrowej dystrybucji gier?

15. Dużą masz kolekcje gier w domu?

16. Czytasz jakieś książki? jeśli tak to jakie?

17. Jaki aparat aktualnie masz? i jakich obiektywów używasz?

18. Twój ulubiony fotograf którego wielbisz i na którym się wzorujesz?

19. Co myślisz o zdjęciach z NG?

20. Będziesz grał w Diablo 3?

21. Był ktoś z waszej redakcji w siedzibie Bllizarda?

22. Byłbyś w stanie polecić jakieś książki o fotografii do nauki?

23. Często recenzujesz gry?

24. Jesteś bardziej za PC czy Konsola? czy to i to? :)

25. Jakiego sprzętu używasz do grania?

26. Najlepsza gra którą wielbisz to?

27. Na jaka grę najbardziej w tym roku czekasz?

28. Gra dekady według ciebie to?

29. Posiadasz jakaś stronkę gdzie wrzucasz swoje zdjęcia?

30. Zawsze bierzesz swoja torbę z aparatem i całym sprzętem, na spacery itp?

31. Używasz jakiegoś kompaktu?

32. Czytałem wyżej, ze wypadłeś z tematu z aparatami dlaczego jeśli można wiedzieć?

33. Oglądasz często filmy? i jakie są twoje ulubione? podaj jak możesz z 3 pozycje.

34. Czy kiedykolwiek poznamy twoja osobę?

35. Oglądasz może seriale Amerykańskie? Jeśli tak to masz jakieś ulubione pozycje?

Troszkę długa lista mam nadzieje, ze wiele z tych pytań nie powtórzyło się i znalazło się parę wyjątkowych. Przy okazji podobają mi się twoje zdjęcia są naprawdę dobre.

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kiedyś tak, że przy któreś z kolei prośbie o ujawnienie się trafił cię klasyczny atak nienawiści do świata? A jeśli tak, to czym to się objawiło - wielkim fochem z przytupem i bez trzymanki, rzucaniem przedmiotami, falą wyrazów nienadających się do zacytowania, czy jeszcze jakoś inaczej?

Nie, ciagle mnie to bawi :)

JediMati - za duzo tych pytan, serio. Szczegolnie ze na wiekszosc z nich odpowiedzialem juz albo w FAQ albo pare stron wczesniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie adresujemy pisma TYLKO do 13-latkow, trafiaja sie tez infantylne ~30 latki, albo choc tacy, co sie pod nich w profilu podszywaja.

Nie przesadzasz trochę ? Lepiej być infantylnym 30-latkiem niż obłudnym pięćdziesięcioparolatkiem, który łoi w gry pokroju King`s Bounty i wydaje mu się, że ma jedyną słuszną rację w sprawie oceny dojrzałości i dorosłości innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale jeśli miałbyś kiedyś ochotę odpowiedz będzie miło :)

Wybierz z 10 ale tak z glowa i dam rade. Ale uprzedzam - nie pytaj o "5 ulubinych filmow/ gier/ksiazek" itd. Nienawidze takich klasyfikacji i NIGDY sobie tak sobie nie szufladkuje niczego. Bo po co? Moge od biedy wymienic "najulubiensza ksiazke/film" (z gra mialbym juz problem) ale nie zastanawiam sie ktora bedzie druga. trzecie itd.

Nie adresujemy pisma TYLKO do 13-latkow, trafiaja sie tez infantylne ~30 latki, albo choc tacy, co sie pod nich w profilu podszywaja.

Nie przesadzasz trochę ? Lepiej być infantylnym 30-latkiem niż obłudnym pięćdziesięcioparolatkiem, który łoi w gry pokroju King`s Bounty i wydaje mu się, że ma jedyną słuszną rację w sprawie oceny dojrzałości i dorosłości innych.

Skad wiesz czy lepiej - musialbys sprawdzic jak byc jednym i drugim, a do drugiego ci jeszcze chyba brakuje. :P

I czyzbym trafil w punkt, zes sie tak zirytowal?

Nie wiem co tez masz do KB - grzech w to grac?

Hm, hm a ktoz to w profilu w spisie ulubionych gier ma m.in. "King`s Bounty", zgadniesz? ;]

I nie roszcze sobie prawa do posiadania jedynie slusznej racji w zadnym temacie - choc mam swoje poglady to swiadomosc, ze ktos ma odmienne poglady nie zakloca mi snu. Fakt, ze niektore poglady uwazam za dosc idiotyczne - ale w zaden sposob nie zabraniam ich wyznawania. A ze reakcje niektorych Doroslych 30-latkow oceniam jako infantylne - coz, tak was widze jak sie piszecie. A jesli pan w takim wieku zachowuje sie jak 15-latek, to albo jest niedojrzaly emocjonalnie albo tez w realu ma 15 lat ale sie "dla powagi" prezentuje jako 30-latek. Tak jak ten, co mial25 lat i syna w gimnazjum, co to z jego konta pisal, jesli pamietasz.

PS. Po 50-tki tez mi jeszcze nie tak spieszno :)

Tak ze panocku - kula w plot i to nie jedna, a cala seria.

A sama wypowiedz byla po prostu docinkiem w strone pewnego infatylnego 30-latka (ew. podszywacza) a nie okreslenie calosci targetu. Bo czytaja nas na pewno i normalni ludzie w tym wieku.

Widziałeś może film Dziewczyna z tatuażem lub Musimy porozmawiać o Kevinie? Już od dłuższego czasu wybieram się do kina na te filmy ale jakoś tak wyszło że niestety czasu brak :/

Niestety, mam zaleglosci w tej dziedzinie. Ostatnio bylem tylko na "W ciemnosci" i dawal rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki jak prosiłeś tak masz, wybrałem 5 pytań które najbardziej mnie ciekawią. :)

1. Oczekiwania na rok 2012? i najbardziej oczekiwana przez ciebie gra?

2. Jaką lustrzankę poleciłbyś na początek? i dlaczego nie jesteś w temacie z aparatami?

3. Jakiego aparatu i sprzętu aktualnie używasz?

4. Często znajdujesz czas i ochotę na granie w domu po pracy?

5. W co aktualnie grasz? i co ostatnio przeszedłeś?

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki jak prosiłeś tak masz, wybrałem 5 pytań które najbardziej mnie ciekawią. Głównie pytania dotyczą fotografii która mnie strasznie pociąga i interesuje ale nie mam narazie pieniędzy na jakiś aparat a raczej wolałbym kupić Lustro... :)

1. Oczekiwania na rok 2012? i najbardziej oczekiwana przez ciebie gra?

Wszystko jest w CDA 01/12

2. Jaką lustrzankę poleciłbyś na początek? i dlaczego nie jesteś w temacie z aparatami?

Na poczatek polecam prosty kompakt i opanowanie podstaw fotografii. Lustrzanka jest jak samochod wyscigowy, nie jest dobry dla kogos, kto wlasnie zrobil prawo jazdy. A w temacie z aparatami nie jestem na biezaco, bo go nie sledze. mam swoj sprzet i nie sledze nowosci, szczegolnie wsrod tanich kompaktow, ktore do niczego mi potrzebne nie sa.

3. Jakiego aparatu i sprzętu aktualnie używasz?

Nie powiem, bo to ulatwia moja identyfikacje. Ogolnie mam lustrzanke cyfrowa i z 6 obiektywow oraz kompakt Canona.

4. Czy na początek przygody z fotografią polecałbyś kompakt czy lustro?

Dobry kompakt, a dobry to taki, ktory ma tryby manualne, bo focenie w stylu "nastawiam scenariusz i naciskam guzik" to pstrykanie, a nie focenie.

5. W co aktualnie grasz? i co ostatnio przeszedłeś?

Ostatnio przeszedlem przez ulice. A gram na czytniku Kindle'a. :) Bardziej serio - gram w Battlefielda 3 i Batmana na konsloi, w Cut the ROpe na smartfonie, a na PC w nic, bo mi sie popsul monitor i uzywam noteboka, na ktorym z kolei gram tylko w pare klasykow, bo nowsze gry mi nie pojda. Jak mi go naprawia (monitor) to wroce do Skyrima.

I kolejne ode mnie... Co sądzisz o tak zwanych ,,hipsterach"? Lubisz, nie lubisz, masz w rzyci?

Sa mi obojetni, tak samo jak np. punki, emo itd. itp. WIsi mi jak sie ktos ubiera i w co, poki to cos nie smierdzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1). Co sądzisz o graniu w chmurze?

2). Słyszałeś o "Prometeuszu" Ridleya Scotta? Pójdziez na niego do kina? I co sądzisz o sadze "Obcego" (o ile oglądałeś)?

3). Czytałeś jakąś książkę braci Strugackich (np. Piknik na Skraju drogi)? Jeżeli tak, to jak się podobała/y?

4). Wracasz do jakiś kultowych gier, czy raczej z braku czasu / ochoty nie?

5). Krótko o serii Half-Life: prawdziwa legenda FPSów, czy raczej niepotrzebny hałas o nic?

Na razie to tyle, jak coś sobie przypomnę, to dopiszę. :)

[EDIT] Swoje dopiski usunąłem, bo ja wiem - za długi post, to nie wiem, czy by się chciało czytać, żeby nie było niedomówień :P

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1). Co sądzisz o graniu w chmurze? Czytając nowy CDA odnoszę wrażenie, że połowa redakcji wręcz je ubóstwia. IMO to ma sens dopóki mamy wybór. Wypożyczanie gier nie dla mnie, tym bardziej, że mam ogromny sentyment do nośników fizycznych. Jak gry nie mam na dysku, to tak, jakbym jej nie miał wcale, tylko ją "oglądał".

Ze tak powiem - tu jestem ostroznym optymista.

2). Słyszałeś o "Prometeuszu" Ridleya Scotta? Pójdziez na niego do kina? I co sądzisz o sadze "Obcego" (o ile oglądałeś)?

Slyszalem i pojde. Jestem fanem Aliena od baaaardzo dawna.

3). Czytałeś jakąś książkę braci Strugackich (np. Piknik na Skraju drogi)? Jeżeli tak, to jak się podobała/y?

Na razie to tyle, jak coś sobie przypomnę, to dopiszę. :)

Lubie gosci, a moje ulubione ksiazki?

Piknik na skraju drogi

Trudno byc bogiem (chociaz tu miotaja mna sprzeczne uczucia, gdyz uwazam bohatera tej ksiazki za straszna dupe)

Przyjaciel z piekla

Poniedzialek zaczyna sie w sobote - bardzo fajne polaczenie elementow fantasy z realiami ZSRR + przymruzenie oka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tez masz do KB - grzech w to grac?

Hm, hm a ktoz to w profilu w spisie ulubionych gier ma m.in. "King`s Bounty", zgadniesz? ;]

No mam i lubię i w tą grę pykać, ale przyznasz, że dziecinna trochę jest

Tak ze panocku - kula w plot i to nie jedna, a cala seria.

Nie świruj co ?

A sama wypowiedz byla po prostu docinkiem w strone pewnego infatylnego 30-latka (ew. podszywacza) a nie okreslenie calosci targetu. Bo czytaja nas na pewno i normalni ludzie w tym wieku.

Problem w tym Smug, że ja już zaczynam się gubić w twoich osądach, bo z jednej strony Ty i CDA prezentujecie pogląd, że grać można w każdym wieku i jest to zupełnie normalne, a nie oznaka zdziecinnienia i niedojrzałości, a z drugiej strony piszesz o infantylnych 30-latkach (liczba mnoga) komentując potem, że tak naprawdę chodzi o jednego ludka, który czyta CDA (co sugerowałoby, że pismo jest generalnie skierowane do dzieci, a wyjątek od reguły stanowią niedorozwinięci 30-latkowie), więc ja już nie czaję bazy - wassup ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm?

Po primo - infantylny nie zawsze znaczy dziecinny

Po secundo - naprawdę sądzisz, że na świecie/w Polsce jest albo jeden "infantylny 30-latek" albo wszyscy nimi są?

EDIT: A nie, sorki. Przecież jeszcze są dzieci.

Edytowano przez mleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tez masz do KB - grzech w to grac?

Hm, hm a ktoz to w profilu w spisie ulubionych gier ma m.in. "King`s Bounty", zgadniesz? ;]

No mam i lubię i w tą grę pykać, ale przyznasz, że dziecinna trochę jest

>>>A co to znaczy "dziecinna"? Fajna gra w "bajkowej" oprawie, ale czy to czyni ja "dziecinna"?

Tak ze panocku - kula w plot i to nie jedna, a cala seria.

Nie świruj co ?

>>>Kto swiruje, ten swiruje. "Wsiadasz" na mnie, zarzucajac wiek, granie w dziecinne gry, uzurpowanie sobie prawa do nieomylnosci itd. a potem mowisz "nie swiruj". No sorry ale ktos sie chyba z choinki urwal i to nie jestem ja.

A sama wypowiedz byla po prostu docinkiem w strone pewnego infatylnego 30-latka (ew. podszywacza) a nie okreslenie calosci targetu. Bo czytaja nas na pewno i normalni ludzie w tym wieku.

Problem w tym Smug, że ja już zaczynam się gubić w twoich osądach, bo z jednej strony Ty i CDA prezentujecie pogląd, że grać można w każdym wieku i jest to zupełnie normalne, a nie oznaka zdziecinnienia i niedojrzałości, a z drugiej strony piszesz o infantylnych 30-latkach (liczba mnoga) komentując potem, że tak naprawdę chodzi o jednego ludka, który czyta CDA (co sugerowałoby, że pismo jest generalnie skierowane do dzieci, a wyjątek od reguły stanowią niedorozwinięci 30-latkowie), więc ja już nie czaję bazy - wassup ?

Bo infantyloscia jest dla nie to, ze ktos gra majac 30 lat, ale ze majac 30 lat zachowuje sie jak rozkapryszone dziecko, ktoremu sie wydaje oczywistoscia, ze caly swiat istnieje po to, zeby spelniac jego zachcianki i jest rozzalony, ze swiat sie ociaga i nie realizuje jego oczekiwan - bo nie daje takich gierek jak on chce, itd. Tak naprawde ciezko to rozroznic?

A to czego nie rozumiesz, to postaram ci sie wytlumaczyc, pokazujac przebieg dyskusji

I30 (Infantylny 30-latek) wyjezdza z tekstem, ze "skoro CDA jest od 13 lat, to czemu recenzje gier erotycznych) [pomine fakt, ze ilez ich bylo przez te 16 lat - chyba na palcach jednej reki sie da policzyc]. Ja mu zlosliwie odpowiedzialem, ze pismo nie czytuja TYLKO 13-latkowie ale i Infantylni 30-latkowie (czyli on), wiec "gry dla doroslych" sa na miejscu.

Swoja droga jesli infantylnoscia nie jest wrzucanie serii memow (miernych) pt. "A ja wiem kim jest Smugler, lalalala, oneone11111!" to ja nie wiem czym ona jest :). Uwazasz to za godne zachowanie doroslego czlowieka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemeczka dawno się nie odzywałem. Oczywiście skoro pytam sie ciebie ja to musi byc to pytanie o Floydów. A raczej ich australisjska wersje. Idziesz dzisiaj na koncert? Czy podzielasz zdanie gilmoura ze graja lepiej floydow niz pink floyd?

No sorry ale jak podrobka moze byc lepsza od oryginalu?

Nie ide, nie bylem na koncercie PF, nie musze byc na jego imitacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze.... widzisz mam 17 lat, starzy na Watersa kasy dać nie chcieli, a floydzi ostatni wspólny koncert mieli na live aid kiedy chodzilem do 5 klasy i słuchałem jakiegoś eminema czy inne kalwi & remi... Na australianach przynajmniej choc troszeczke mogę poczuć ten klimat mimo, że wyciskają może z 10 % floydów. Zeby nie było off topu yyyyy na jakim koncercie floydow byles? na pulsie? delicate sound of thunder czy moze w gdansku (bez mansona i watersa, ale ze swietej pamieci wrightem)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze.... widzisz mam 17 lat, starzy na Watersa kasy dać nie chcieli, a floydzi ostatni wspólny koncert mieli na live aid kiedy chodzilem do 5 klasy i słuchałem jakiegoś eminema czy inne kalwi & remi... Na australianach przynajmniej choc troszeczke mogę poczuć ten klimat mimo, że wyciskają może z 10 % floydów. Zeby nie było off topu yyyyy na jakim koncercie floydow byles? na pulsie? delicate sound of thunder czy moze w gdansku (bez mansona i watersa, ale ze swietej pamieci wrightem)?

Otoz NIE bylem. A jak nie moge miec Adidasa, to za Abidasa tez podziekuje. :)

Ale bylem na koncercie Marillionu z Fishem, Kraftwerku, Klausa Schulze, Tangerine Dream w najlepszym skladzie... jakos brak PF przezyje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...