Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Może i Smuggler to jest ta dziewczyna tylko do myślenia daje tekst z numeru 4/2004, strona 120. Cytuję:

"Garfielda uważa za swe alter ego. Jego żona podziela tę opinię."

hmm o ile wiem w Polsce nie ma zalegalizowanych związków homoseksualnych. Chociaż to też mogła być zmyłka... tylko co na to mąż/żona xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest twoje ulubione zwierze?

Ulubiona potrawa?

Grasz na jakims instrumencie?

Co lubisz robic w wolnym czasie?

Kazde z tych pytan padlo juz po minimum 100x... :dry:

Wlasnie zostalo mi jeszcze 481 stron do szukania odpowiedzi xD.

Ale spoko, jak nie chcesz to nie odpowiadaj, ja sie nie narzucam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze albo smugglerko ;d

Co o tym sądzisz wiecie że smuggler jest niski i gruby taki komentarz został umieszczony na filmiku z okazji 200 urodzin

2.To nie pytanie ta dziewczyna jak to twój awatar ale damski to przypominasz mi emo nie obraź się a jak naprawdę :happy: to cwany jesteś,ale zobaczymy w najnowszym numerze

Wyobraź sobie numer z twoim awatarem (damskim) całkiem ładny ten awatar ;d

Edytowano przez ziomciops2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co sądzisz o sprawie z Padbarem?

Jeśli nie wiesz o co chodzi, to tu jest link z info na ten temat (aktualnie mam sesję na karku, więc brak mi czasu na czytanie regulaminu, dlatego, jeśli go naruszam to nie bij (czytaj: nie banuj) ^^ ).

http://www.gram.pl/news_8AjhHOy0_Upadek_lu...lego_prawa.html

Mówię to, jako bywalec tejże knajpy i potwierdzam, iż gra tam była całkowicie darmowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, jeśli nie masz nic przeciwko to dodam kolejny obrazek, bardziej sugestywny

No mowie, jeszcze blog z ramzelem zarzuc. :cool:

Albo z 10 memow, jesli cie to w jakis sposob kreci.

Mam pytanie, co sądzisz o sprawie z Padbarem?

No sam nie wiem co o tym myslec...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie masz 5

132650656298.jpg

Byloby fajnie jakby recenzowana gra mogla za miesiac trafic na cover. :)

Mema o EGM sobie ocenzurowac, z uwagi na calkowity bezsens i przypisywanie mi slow, ktorych nigdy nie powiedzialem. Nie rob tak wiecej, bo sie pogniewamy [smg]

132655510893.png

W zyciu nie bylem na 4chan

132655528488.png

132654407890.jpg

Nie adresujemy pisma TYLKO do 13-latkow, trafiaja sie tez infantylne ~30 latki, albo choc tacy, co sie pod nich w profilu podszywaja.

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś przejaw fetyszyzmu czy tylko zwyły kompleks?

Jak dla mnie kompleks. W sumie to oby...

Smugg, czy jeśli zdarzało się Wam zapraszać "wycieczki" do redakcji, była taka niefortunna sytuacja, że ktoś z Redakcji zwrócił się do Ciebie per Smuggler a ty mu odpowiedziałeś? Co na to znajdujący się w biurze fani?

Edytowano przez puszcza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, czy jeśli zdarzało się Wam zapraszać "wycieczki" do redakcji, była taka niefortunna sytuacja, że ktoś z Redakcji zwrócił się do Ciebie per Smuggler a ty mu odpowiedziałeś? Co na to znajdujący się w biurze fani?

Redakcja czasem dla jaj przy wycieczce zwraca sie do ktoregos z ekipy "Smuggler, costam costam" - miny wycieczki bezcenne. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy oglądałeś Sondę i Telekomputer, Laboratorium? (z informacji zawartych w FAQ - szczególnie co do symaptii do pisma C&A wnoszę, że jesteśmy w podobnym wieku)

2. Co sądzisz w zwiazku z brakiem obecnie tego rodzaju programów o obecnej jakości pełnienia misji przez TVP?

3. Czy śledzisz jeszcze scenę Amigową oraz społeczności fanów Commodore. Czy interesujesz się informacjami np o Commodore OS Vision itp.

4. Czy masz sentyment do któregoś nieiestiejącego pisma kokurencyjnego?

Pozdrawiam!

Edytowano przez konku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja czasem dla jaj przy wycieczce zwraca sie do ktoregos z ekipy "Smuggler, costam costam" - miny wycieczki bezcenne.

Mogłem się tego domysleć :) Stare, dobre CDA. Szcerze mówiąc to nie czytałem Was od dobrych 2-3 lat. Numer dwusetny zakupię - raz z sentymentu (w końcu początki CDA, głównie AR, NL i GW to moje dzieciństwo) bo nieśmiale liczę na jakiś dobry tekst podsumowujący.

Smugg, czy na DVD były później skany AR? Pamiętam kilka lat temu taką akcje, bodajże od początku pisma do 2005 roku, jest kontynuacja tego szczytnego celu czy nikomu się nie chce/nie warto, bo nie ma tyle ciekawych listów i odpowiedzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro pismo adresowane jest też do starszych osób to chyba nikt się nie pogniewa na jedno brzydkie słowo w obrazku

Pogniewa sie, bo regulamin forum zakazuje uzywania wulgaryzmow. Oj, grabisz sobie, grabisz...

PS.

Mythos i Rajd Polski w kolejnym numerze jako pełniaki!

A co, dostaly ostatnio 9/10? :ohmy:

Silna frustracje wyczuwam, moj mlody padawanie. Drgania moczu trolla Shitow mi objawiaja. Ale mistrz to, czy uczen?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy oglądałeś Sondę i Telekomputer, Laboratorium? (z informacji zawartych w FAQ - szczególnie co do symaptii do pisma C&A wnoszę, że jesteśmy w podobnym wieku)

O tak, szczegolnie Sonda...

2. Co sądzisz w zwiazku z brakiem obecnie tego rodzaju programów o obecnej jakości pełnienia misji przez TVP?

Przestalem placic abonament, zgadnij czemu?

3. Czy śledzisz jeszcze scenę Amigową oraz społeczności fanów Commodore. Czy interesujesz się informacjami np o Commodore OS Vision itp.

Po lebkach, czasem, z sentymentu

4. Czy masz sentyment do któregoś nieiestiejącego pisma kokurencyjnego?

Sentymentu nie mam ale milo wspominam Gamblera oraz Amiga Computer Studio

Mam takie pytanie Smuggler, czy czytałeś jakieś książki pana Andrzeja Pilipiuka lub Jacka Piekary, a jeżeli tak, to co sądzisz o ich twórczości? ;)

Nie, jakos obu specjalnie nie trawie, do Pilipiuka podchodzilem pare razy i sie odbijalem, a Piekara... no, coz, znam na pewno lepszych autorow fantasy w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manga? Anime? I dlaczego "zdecydowanie nie"?

Probowalem. Podobalo mi sie nawet ten komiks o kocie Michaelu i jeszcze jakies tam (Mr Jedi podsuwal) ale jako calosc nie ruszylo mnie. To samo z anime, obejrzalem pare polecanych "kultowych" (np. Ghost in the shell) i zle nie bylo ale nie porwalo mnie. Wiec po co sie mialem meczyc na sile?

Ulubiona czekolada?

Gorzka.

Aż korci żeby zapytać kogo byś polecił z Polskich autorów :D, nie licząc mistrza Polskiej fantastyki pana Andrzeja Sapkowskiego oczywiście (jego książki chyba każdy miał w ręce, lub chociaż słyszał o nich), który jakby ostatnio ucichł :/.

Z polskich - ale sf, bo w fantasy polskiej poza Sapkowskim to nie za bardzo kojarze duze talenty - Lem, Zajdel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...