Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Swoją drogą (bynajmniej i absolutnie nie myślę się przyłączać do pojazdu na CDA), choć w Skyrima [ciekawostka: słownik przeglądarkowy podkreśla mi to słówko, bo jego prawidłowa wersja powinna rzekomo brzmieć 'Kyriosa' - ki czort?] nie grałem, to żywię do niego uczucia cieplejsze niż do Wieśka (drugiego) i jakoś mi się widzi, że wspomnienia po nim mogą się głębiej wyryć w mojej świadomości. Bo Wiedźmin został tak spieprzony trzecim aktem i zakończeniem, że na samo wspomnienie coś się we mnie gotuje :wink: Prolog, pierwsze dwa akty - to mi pozwalało się spodziewać, że gra będzie może wręcz wybitna, ale końcówka (trzeci akt długości prologu?! wydłużony w żałosny sposób, a i tak króciutki epilog?!) te nadzieje pogrzebała. Może i jestem nadmiernym perfekcjonistą i estetą, ale w ogólnym rozrachunku jedynka podobała mi się bardziej, zwłaszcza jako doskonała, doskonale zwieńczona całość. Gdzieś, swoją drogą, wyczytałem tezę, że CD Projektowi podczas produkcji Zabójców królów zaczęły kończyć się fundusze. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się to prawdą.

Przyznam, że empatia trochę mi siada, gdy próbuję zrozumieć, czemu nie wszystkim tak to, co mnie w takim stopniu wnerwiło, przeszkadza :wink: No ale - pomyślałem sobie, pisząc tego posta - koniec końców, być może sprowokuję jakąś ciekawą polemikę :tongue:

Edytowano przez guest531
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza polską cały świat niestety ma go w głębokim poważaniu (wiedźmin dla nich to tak jak dla nas gry z japonii).

Nie masz pojecia o faktycznym stanie rzeczy. Nad Wiedzminem internauci zachwycaja sie tak w Poslce jak i na swiecie. Poczytaj fora albo oficjalny fanpage na facebooku.

Obczaj to mondralo:

http://www.gameinformer.com/b/features/arc...PostPageIndex=1

Edytowano przez Civril
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie takie teksty.

nudysław dał się sprowokować, ale uraczył nas tak pożałowania godnymi sformułowaniami, że wróci na forum za 30 dni. O ile jeszcze będzie chciał wracać na forum pełne takich i owakich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem FAQ i tam było, że rekru na redaktora nie ma i się pytam dlaczego? Przecież są plusy i minusy do rozpoczęcie nowej rekrutacji. Plusy to więcej wolnego czasu, mielibyście mniej recenzji do napisania xd a minusy to więcej kasy do wydania na rekrutacje. Ja bym na waszym miejscu postarałbym się przyjąć więcej członków. Jeszcze jedno.... lubisz anime? Jak tak jakie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podobają ci się studentki ? Gdy przejdzie jakaś ładna obok nie omieszkasz się odwrócić ?

2. Jak byś miał wybór na zwierzątko domowe co byś wybrał : rybki z akwarium czy łasiczka

3. Jakie państwo chciałbyś teraz zwiedzić ?

4. Interesują cię ubogie kraje ? Wiem że kiedyś ktoś w szkole opowiadał na scenie o jakimś kraju które ma wiele budowli ze złota a mimo to ludzie żyją tam ubogo, nie pamiętam jak ono się nazywało, jak byś mógł , może ty wiesz ?

5. Kogo mianowałbyś na swojego następce w odpowiedziach AR ?

6. Na jaką grę obecnie czekasz ? Tomb Raidera ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem FAQ i tam było, że rekru na redaktora nie ma i się pytam dlaczego? Przecież są plusy i minusy do rozpoczęcie nowej rekrutacji. Plusy to więcej wolnego czasu, mielibyście mniej recenzji do napisania xd a minusy to więcej kasy do wydania na rekrutacje. Ja bym na waszym miejscu postarałbym się przyjąć więcej członków. Jeszcze jedno.... lubisz anime? Jak tak jakie

Rozrozniaj redaktora (etatowego) - tu nie potrzebujemy nowych, bo liczba etatow jest stala i obsadzona.

Natomiast nie ma problemu ze wspolpracownikiem - zawsze jestesmy otwarci na "nowe talenty".

1. Podobają ci się studentki ? Gdy przejdzie jakaś ładna obok nie omieszkasz się odwrócić ?

A po czym odroznic czy to studentka, maturzystka, czy ladna kobieta bez wyksztalcenia? Ogolnie nie mam nic przeciwko patrzeniu na ladne kobiety.

2. Jak byś miał wybór na zwierzątko domowe co byś wybrał : rybki z akwarium czy łasiczka

Lasica.

3. Jakie państwo chciałbyś teraz zwiedzić ?

Nie wiem, nie mysle "pojade do panstwa X, tylko raczej o konkretnych miejscach w takich panstwach, a tych miejsc jest takie mnostwo...

4. Interesują cię ubogie kraje ? Wiem że kiedyś ktoś w szkole opowiadał na scenie o jakimś kraju które ma wiele budowli ze złota a mimo to ludzie żyją tam ubogo, nie pamiętam jak ono się nazywało, jak byś mógł , może ty wiesz ?

Nie bardzo rozumiem to pytanie - interesuja mnie ciekawe miejsca...

5. Kogo mianowałbyś na swojego następce w odpowiedziach AR ?

Tego, co by sie zgodzil na to.

6. Na jaką grę obecnie czekasz ? Tomb Raidera ?

Na zadna - wole nie czekac na gre, bo potem zwykle jestem nia rozczarowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam do ciebie pytanie. Wcześniej w CDA były wywiady z klanami cs'a i NFS z tego co pamiętam?

Chodzi mi o E-sport, który teraz się tak rozwija, a zakładam że ludzie czytający nowinki ze świata e-sportu, poznali tak samo też czym jest dla innych nie tylko granie, a coś więcej z tego wyciągają? (mówię o tych co są obiegani w temacie)

Bo dużo o tym nie coś nie piszecie, jak kupuje gazetkę.

Fajnie było by od świeżyć ten temat, bo sporo się dzieje od jakiegoś czasu, w tym wirtualnym świecie hehe

Edytowano przez strusiek123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu zlikwidowaliście gamewalkera? Wiem, że redakcja czasami wypowiada się przy ważniejszych grach,ale to nie to samo.

:wallbash:

Szanownemu Panu nie wystarczy, ze mowilem o tym z 3465 razy, tylko trzeba jeszcze raz, na indywidualne zamowienie i od pczatku. :starwars::klnie::nonono::czytaj::stop::rozpacz::krecka_dostal:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

[sarkazm mode "on"]

Widzę, że redakcja pośpieszyła się z prezentem na 200 numer. Jeśli jeszcze nie wiecie, CD Action odtajniło tutorial, jak krok po kroku powstało CDA i jak nadal utrzymuje się na rynku.

Link - Zaufane Źródło!

Nie boicie się powstania groźnej konkurencji? Teraz w końcu każdy wie, jak stworzyć świetne czasopismo o grach!

[sarkazm mode "off"]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o tym coverze?

Wiedźmin 2-

Iorweth, czy Roche? Dlaczego?

Jaką decyzję podjąłeś na końcu? (

tą dotyczącą życia Letho

)

Załóżmy, że AS kontynuuje sagę, a kolejne tomy mają fabułę obu części gry Wiedźmin (a, nadal zakładając, obie gry nie powstały). Jak myślisz, podobałoby Ci się to?

W ten subtelny sposób chcę zapytać, czy podobał Ci się scenariusz Wiedźmina 2.

Edytowano przez Pein
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o tym coverze?

Wiedźmin 2-

Iorweth, czy Roche? Dlaczego?

Obaj. Bo gra jest wtedy dluzsza.

Jaką decyzję podjąłeś na końcu? (

tą dotyczącą życia Letho

)

>>>Pierwotnie puscilem go wolno, w drugiej wersji zabilem, bo bylem ciekaw jak wiele wysilku to bedzie mnie kosztowac.

Załóżmy, że AS kontynuuje sagę, a kolejne tomy mają fabułę obu części gry Wiedźmin (a, nadal zakładając, obie gry nie powstały). Jak myślisz, podobałoby Ci się to?

W ten subtelny sposób chcę zapytać, czy podobał Ci się scenariusz Wiedźmina 2.

Nie lubie spekulacji "czy gdyby costam to wtedy co bys zrobil". Ogolnie scenariusz daje rade, trzyma klimat i nie nudzi, wiec mi pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatnio do Redakcji, odwiedził was ktoś, kto kiedyś pracował w redakcji np. EGM czy Eld? Jeśli tak, to jak przyjście sprawiło wam jakąś niespodziankę, i czy się rozmawiało z tym kimś jak za dawnych, dobrych czasów?

Edytowano przez Kronk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatnio do Redakcji, odwiedził was ktoś, kto kiedyś pracował w redakcji np. EGM czy Eld? Jeśli tak, to jak przyjście sprawiło wam jakąś niespodziankę, i czy się rozmawiało z tym kimś jak za dawnych, dobrych czasów?

Mr Jedi i Yasiu moga byc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...