Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

A więc, Smuggler, przez kilka(naście) ładnych minut przeglądałem pierwsze 8 stron myśląc, że to jakiś nowy temat po czym spojrzałem na datę ;) Kim ty do diabła jesteś, jedni spekulowali że Mac Abrą inni że ELD-em, i nie przez moja leniwość nie chcę przeglądać ponad 400 stron. I czy była tam odpowiedź na to pytanie. Dzięki za ewentualną odpowiedź, za brak nie dziękuje i za wymijanie także (nie) ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, Smuggler, przez kilka(naście) ładnych minut przeglądałem pierwsze 8 stron myśląc, że to jakiś nowy temat po czym spojrzałem na datę ;) Kim ty do diabła jesteś, jedni spekulowali że Mac Abrą inni że ELD-em, i nie przez moja leniwość nie chcę przeglądać ponad 400 stron. I czy była tam odpowiedź na to pytanie. Dzięki za ewentualną odpowiedź, za brak nie dziękuje i za wymijanie także (nie) ^^

Tożsamość Smugglera wciąż pozostaje nieznana i raczej szybko jej nie poznamy.

@Topic

1. Czy lubisz książki opowiadająće o wojsku? Jeżeli tak to co sądzisz o książce Wiktora Suworowa "Specnaz" i niedawno wydanej książce "Snajper: opowieśc byłego komandosa SEALS Team Six" (czy jakoś tak) Howarda Wasdina (taka trochę biografia)?

2. Czy jeździsz na snowboardzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zlociutki

a ja mam takie pytanie z innej beczki. Dlugo bedzie trwala jeszcze cala ta dziecinada z "najbardziej tajemnicza postac CDA" ? kiedys moze to bylo fajne, ale to 10 lat temu, teraz to juz niekoniecznie? Oraz bawi mnie robienie Awatara z wyzej wspomnianego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chciał byś na urodziny lub na święta ;d

Spokoju i wyciszenia.

1. Czy lubisz książki opowiadająće o wojsku? Jeżeli tak to co sądzisz o książce Wiktora Suworowa "Specnaz" i niedawno wydanej książce "Snajper: opowieśc byłego komandosa SEALS Team Six" (czy jakoś tak) Howarda Wasdina (taka trochę biografia)?

2. Czy jeździsz na snowboardzie?

Ksiazki Suworowa znam i cenie, acz wole te stricte historyczne (polecam "Lodolamacz"). Tej drugiej nie znam, poszukam.

Masz jakiś ulubiony kabaret/skecz?

Ogolnie lubie Monty Pythona. Dzisiejsze kabarety nastawione na rechot jakos specjalnie mnie nie kreca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie z innej beczki. Dlugo bedzie trwala jeszcze cala ta dziecinada z "najbardziej tajemnicza postac CDA" ? kiedys moze to bylo fajne, ale to 10 lat temu, teraz to juz niekoniecznie? Oraz bawi mnie robienie Awatara z wyzej wspomnianego.

A co ci przeszkadza? Jedni lubia wierzyc, ze sw. Mikolaj jest, a inni nie. A czy swiadomosc, ze ten Mikolaj to tak naprawde przebrany wujek/dziadek/sasiad z broda z waty sprawily, ze twe zycie stalo sie lepsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wierzysz w cywilizację pozaziemską?

Kurczed, a to jakas religia, ze trzeba wierzyc albo nie wierzyc? Uwazam, ze nie jestesmy jedyna cywilizzcja we wszechswiecie i tyle.

Co dla Ciebie w życiu liczy sie najbardziej - co stanowi największą wartość?

Niezaleznosc i przyzwoitosc.

Czy czujesz się człowiekiem spełnionym dzięki temu co do tej pory osiągnąłeś w życiu prywatnym i zawodowym? :smile:

Pozdrawiam.

Zawsze uwazam, ze stac mnie na wiecej... tylko mi sie nie chce. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś nowe stroje reprezentacji? Co sądzisz o usunięciu orła i zastąpieniu go logo PZPN?

Kretynstwo - to niech to bedzie reprezentacja PZPN...

ta chyba ty.

a zeby nie bylo, ze nie na temat to:

1. co sadzisz o obecnym problemie Grecji?

2. lubisz klopsiki?

3. Masz jakies swoje ulubione miejscowki wroclawskie do wyciszania sie (rozumiem ze nie podasz gdzie co i jak, ale przynajmniej czy takowe istnieja)?

Szanuje i pozdrawiam.

Kłaniam się nisko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. co sadzisz o obecnym problemie Grecji?

Ze to nie jest tylko jej problem.

2. lubisz klopsiki?

Wole kotlety mielone w wersji jakie robi moja zona.

3. Masz jakies swoje ulubione miejscowki wroclawskie do wyciszania sie (rozumiem ze nie podasz gdzie co i jak, ale przynajmniej czy takowe istnieja)?

Cmentarz zydowski na Sleznej chocby.

Czy było ci smutno gdy Hanka Mostowiak zginęła w wypadku samochodowym?

Spadlo jej na glowe takie wielkie pudlo.

Przykro mi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler? Takie pytanie czysto hipotetyczne. Załóżmy, że ktoś wygrał "szóstkę" w Lotto i zaproponowałby coś takiego: "przekazuję wam 1 000 000 zł, który przeznaczycie na pełne wersje w kolejnym numerze CD-Action (wybór tytułów należy do was), ale jest jeden warunek - na okładce czasopisma wydrukujecie dużymi czcionkami imię i nazwisko darczyńcy.

Poszedłbyś na taki układ :cool: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler? Takie pytanie czysto hipotetyczne. Załóżmy, że ktoś wygrał "szóstkę" w Lotto i zaproponowałby coś takiego: "przekazuję wam 1 000 000 zł, który przeznaczycie na pełne wersje w kolejnym numerze CD-Action (wybór tytułów należy do was), ale jest jeden warunek - na okładce czasopisma wydrukujecie dużymi czcionkami imię i nazwisko darczyńcy.

Poszedłbyś na taki układ :cool: ?

Wiesz, ze nie cierpie takich spekulacji typu "jakby w redakcji pojawila sie Godzilla i powiedziala po francusku "zjem dwoch z was" to kogo byscie wybrali"? Bo szansa na jedno i drugie jest mniej wiecej taka sama.

Czy oglądasz Rodzinka.pl i jaką ocenę masz na temat tego serialu?

Nie ogladam zadnych polskich seriali i naprawde nie widze, zeby moje zycie bylo z tego powodu ubozsze.

Lubisz suchary?...

Wojskowe? Owszem.

Co sądzisz o grach przeglądarkowych typu Grepolis, Plemiona itp.? I takim sposobie grania?

Nic nie sadze - ale ogolnie to niech kazda gra tak i w to, co mu daje radoche.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...