Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Czy miałeś kiedyś okazję zakosztować niebieskiego Jasia Wędrowniczka? Ja od jakiegoś czasu mam drobną obsesję na jego punkcie rodzaju "100 rzeczy, które człowiek musi zrobić w życiu". Ale najpierw otworzę chyba konto oszczędnościowe na ten cel :)

Ja bym proponowal skonczyc temat o alkoholu, bo to jednak narusza regulamin, a nie wypada bym sam go lamal, skoro jestem moderatorem. Zatem juz ostatnie slowa w tym temacie - nie, nie mialem okazji, ale Jasiu W. to tak czy siak "kundelek" czy blended whisky. Jesli chcesz poznac smak prawdziwej wody zycia, sprobuj jej w wersji single malt. A dobra whisky z tego gatunku choc naturalnie tania nie jest, to jednak jej cena nie orbituje w kosmosie - za gora 150 zl mozna miec juz naprawde klasyke gatunku, np. Glenlivet 12 years old.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie będzie pytanie, a stwierdzenie - zazdroszczę posiadaczom Xbox 360 tylko jednej, jedynej gry - "Forza Motorsport 4". Po obejrzeniu trailerów i gameplay'i stwierdzam, że ta gra jest urzekająca. Jeden z redaktorów GameTrailers.com powiedział (gra miała już swoją premierę w USA), że jak do tej pory, po około 50 godzinach gry ma dopiero zaliczone 14% kariery! Ile ta pozycja z Turn 10 Studios musi mieć w sobie potencjału... 500 wozów z dokładnie odwzorowanymi kokpitami, tuning, dodatkowe tryby gry...

Gdyby konsola była tańsza, to kupiłbym ją tylko dla "Forzy Motorsport 4", a tak to niestety muszę obejść się smakiem, bo mam inne wydatki. Szkoda, ze nie ma jakiegoś odpowiednika na PC...

Ot, taka refleksja mnie właśnie naszła i chciałem się nią podzielić :happy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo :)

Właśnie siedzę przy szklaneczce Balantines`a (Niech żyje!) i wielkim stosie starych CDA...

przeglądałem sobie ARy z lat najróżniejszych i jakoś mnie tak naszło na pytanie śmietnikowe.

nie chodzi mi jednak o szukanie archiwalnych, lub też aktualnych numerów,

ale o Pioruna :)

Czy posiadasz Pan Panie Smugg jakieś wieści na temat? :)

http://www.sklep-ballantines.pl/image_func...mp;maxwidth=460

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wątek cierpi ostatnimi czasy na brak ciekawych postów, sprobuje:) naskrobać coś ciekawego. 1. Wspominałeś kiedyś że siedziałes w pierdlu. Pytanie, czy w polskich więzieniach tak jak w amerykanskich, powszechny jest zwyczaj schylania sie po mydło? Drugie pytanko bardziej na serio:), czy nie uwazasz ze CDA straciło na odmłodzonej ekipie? Ja uważam że tak, teraz teksty, owszem są dobre, pełniaki super ale brakuje tej interakcii z czytelnikami. Macie słaby PR, ekipie jakos nie chce sie za bardzo integrowac ze środowiskiem graczy a wywalenie GW było totalnym błędem. To co kiedyś przyciągało do czasopisma to właśnie ta otwartość dla czytelników, np. Eld ze swoim klanem nucleus w ET, albo redakcyjne kłotnie o to kto komu zeżarł bułe na śniadanie, inaczej tego nie mogłem wyrazić jeśli nie zaczaisz to trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Boisz się o stratę swojej posady ? Z mojego punktu widzenia wygląda to nie za ciekawie, czasopismo jest popularne i prawie co druga osoba zadaje tu pytanie o posadę redaktora. Twój stołek praktycznie jest na wysiągnięcie ręki, bo zawsze znajdzie się ktoś lepszy, młodszy , ambitniejszy. Boisz się że któregoś dnia przyjdzie pod twoje stare biurko przy którym siedzisz 30 lat redaktor naczelny i powie magiczne słowa : ,, Panu już dziękujemy ,, ?

2. Tak sobie pomyślałem analizując to tą twoją tajemnice osobowości , tym że niby jesteś panem Jerzym P , to jak by się temu bliżej przyjrzeć może to być tak naprawdę zmyłka na skalę międzynarodową na którą prawie wszyscy się nabrali. Więc kim tak naprawdę jest Smuggler,, kim tak naprawdę jesteś ty, otóż po wielu latach badaniach i analizach, także wykresach i anagramach stwierdzam iż możesz być kobietą ! Nick Smuggler tak naprawdę może mieć kontekst dwu osobowy jak np. sędzia czyli może być użyty także dla mężczyzny jak i dla kobiety. Kolejny dowód chyba najważniejszy jest zainteresowanie kotami, znasz przysłowie - stara panna z kotami ? Tak z tobą mi się skojarzyło , do tego rzadko mówisz o rodzinie. O mały włos a już byś mnie wrobił w balona z tym alkoholem bo jak powszechnie jest znane kobiety za alkoholem nie przepadają zwłaszcza jeśli chodzi o whisky, są wyjątki jednak wolałem mieć pewność i poszperałem jeszcze w starych księgach, i znalazłem to co znaleźć chciałem. Otóż jesteś załamana przez swoją ciężką i trudną pracę. Musisz udawać faceta i całe swoje zasługi przypisywać właśnie tej rasie. Pewnie wiele razy chciało by się krzyknąć - Jestem Kobietą ! Macie mnie traktować z szacunkiem ale nie możesz bo się wydasz i dla tego sięgasz po alkohol. Odkryłem prawdę niczym Malanowski. Nareszcie mogę w spokoju pójść spać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wątek cierpi ostatnimi czasy na brak ciekawych postów, sprobuje:) naskrobać coś ciekawego. 1. Wspominałeś kiedyś że siedziałes w pierdlu.

JA?!

Drugie pytanko bardziej na serio:), czy nie uwazasz ze CDA straciło na odmłodzonej ekipie? Ja uważam że tak, teraz teksty, owszem są dobre, pełniaki super ale brakuje tej interakcii z czytelnikami. Macie słaby PR, ekipie jakos nie chce sie za bardzo integrowac ze środowiskiem graczy a wywalenie GW było totalnym błędem.

Czyli stare dziady chcialy sie integrowac, a mlodzi nie chca? Ot ciekawa teoria. Redakcja jest od wydwania pisma wiec jesli chodzi o to zeby stale bywac na umprezach i razem chclac, bo tak pewnie wiekszosc rozumie integracje, to faktycznie cienko z tym. :)

To co kiedyś przyciągało do czasopisma to właśnie ta otwartość dla czytelników, np. Eld ze swoim klanem nucleus w ET, albo redakcyjne kłotnie o to kto komu zeżarł bułe na śniadanie, inaczej tego nie mogłem wyrazić jeśli nie zaczaisz to trudno.

Kiedys trzeba dorosnac...

1. Boisz się o stratę swojej posady ? Z mojego punktu widzenia wygląda to nie za ciekawie, czasopismo jest popularne i prawie co druga osoba zadaje tu pytanie o posadę redaktora. Twój stołek praktycznie jest na wysiągnięcie ręki, bo zawsze znajdzie się ktoś lepszy, młodszy , ambitniejszy. Boisz się że któregoś dnia przyjdzie pod twoje stare biurko przy którym siedzisz 30 lat redaktor naczelny i powie magiczne słowa : ,, Panu już dziękujemy ,, ?

Wszystko. co ma poczatek, ma tez koniec. Nie twierdze, ze napawa mnie to radoscia, ale to jak ze smiercia. Kiedys umrzesz. Czy jednak swiadomosc tego dzis napawa cie lekiem?

Nie jest to moja pierwsza (ani druga, ani trzecia, ani czwarta...) praca wiec nie bedzie to cos, czego nie da sie przezyc. I tak jestem zdumiony, ze tyle lat w jednym miejscu tkwie, przed CDA moim rekordem byly cztery lata...

2. Tak sobie pomyślałem analizując to tą twoją tajemnice osobowości , tym że niby jesteś panem Jerzym P , to jak by się temu bliżej przyjrzeć może to być tak naprawdę zmyłka na skalę międzynarodową na którą prawie wszyscy się nabrali. Więc kim tak naprawdę jest Smuggler,, kim tak naprawdę jesteś ty, otóż po wielu latach badaniach i analizach, także wykresach i anagramach stwierdzam iż możesz być kobietą !

[sprawdza]. Sorry ale chyba jednak nie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiałem się nad jedną rzeczą - czy jeśli ktoś z ekipy Cd-Action po odejściu z redakcji nie dotrzyma tajemnicy i wyda twoją tożsamość na światło dzienne popierając ją niezbitymi dowodami to jest to wystarczający powód by wkroczyć na ścieżkę sądową? Czy ten ktoś może mieć z tego powodu jakieś konsekwencje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do kolegi @Przygody Merlina, który stwierdza, że jesteś kobietą - w co nie wierzę, chciałbym cię zapytać, czy czujesz w sobie pierwiastek żeński, który każe ci, dla przykładu, zakładać damskie ciuchy (stringi, pończochy) czy strzelać sobie make up lub robić coś zupełnie innego, zarezerwowanego tylko dla kobiet. Czy chodzisz na parady równości? Co sądzisz o pierwszym (bądź pierwszej) parlamentarzyście/stce - transwestycie/tce w polskim parlamencie? I czy nie uważasz, że "Dżony" Palikot robi sobie jaja z, bądź co bądź, poważnej instytucji jaką jest parlament?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko. co ma poczatek, ma tez koniec. Nie twierdze, ze napawa mnie to radoscia, ale to jak ze smiercia. Kiedys umrzesz. Czy jednak swiadomosc tego dzis napawa cie lekiem?

Nie jest to moja pierwsza (ani druga, ani trzecia, ani czwarta...) praca wiec nie bedzie to cos, czego nie da sie przezyc. I tak jestem zdumiony, ze tyle lat w jednym miejscu tkwie, przed CDA moim rekordem byly cztery lata...

Pociagnijmy to dalej. Zalozmy ze przyjdzie czas zeby zlozyc swoje rzeczy z biurka do kartonowego pudla, bo nadejdzie. Odejdziesz na zasluzona emeryture i swoj kontakt z CDA ograniczysz do odpisywania w AR za drobna wierszowke do skromnej emerytury ;)? Czy tez moze opchniesz smugglerowa paleczke komus innemu (np. Qniowi) i czytelnicy nigdy sie nie dowiedza i w ten sposob podtrzymasz mit o wlasnej niesmiertelnosci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiałem się nad jedną rzeczą - czy jeśli ktoś z ekipy Cd-Action po odejściu z redakcji nie dotrzyma tajemnicy i wyda twoją tożsamość na światło dzienne popierając ją niezbitymi dowodami to jest to wystarczający powód by wkroczyć na ścieżkę sądową? Czy ten ktoś może mieć z tego powodu jakieś konsekwencje?

Niby dlaczego? Co najwyzej udowodni, ze jest gowniarzem. :tongue:

Jeśli padło takie pytanie, to przepraszam - często oglądasz telewizję? Masz w ogóle na to czas? Jak tak to co najczęściej? Seriale / Wiadomości / Filmy?

Owszem, mam N-ke, lubie kanaly popularno-naukowe, a i na Eurosporcie i Oriange Sport sobie MMA ogladam. A i Comedy Central nie pogardze.

Nawiązując do kolegi @Przygody Merlina, który stwierdza, że jesteś kobietą - w co nie wierzę, chciałbym cię zapytać, czy czujesz w sobie pierwiastek żeński, który każe ci, dla przykładu, zakładać damskie ciuchy (stringi, pończochy) czy strzelać sobie make up lub robić coś zupełnie innego, zarezerwowanego tylko dla kobiet. Czy chodzisz na parady równości? Co sądzisz o pierwszym (bądź pierwszej) parlamentarzyście/stce - transwestycie/tce w polskim parlamencie? I czy nie uważasz, że "Dżony" Palikot robi sobie jaja z, bądź co bądź, poważnej instytucji jaką jest parlament?

Stary, wez sobie jakis kompres na czolko. A jesli po raz kolejny nie przyjmujesz do wiadomosci, ze o polityce tutaj nie rozmawiam, to w koncu doczekasz sie, ze bede cie calkowicie ignorowal albo jako moderator podejme kroki dyscyplinujace. :angry:

Wszystko. co ma poczatek, ma tez koniec. Nie twierdze, ze napawa mnie to radoscia, ale to jak ze smiercia. Kiedys umrzesz. Czy jednak swiadomosc tego dzis napawa cie lekiem?

Nie jest to moja pierwsza (ani druga, ani trzecia, ani czwarta...) praca wiec nie bedzie to cos, czego nie da sie przezyc. I tak jestem zdumiony, ze tyle lat w jednym miejscu tkwie, przed CDA moim rekordem byly cztery lata...

Pociagnijmy to dalej. Zalozmy ze przyjdzie czas zeby zlozyc swoje rzeczy z biurka do kartonowego pudla, bo nadejdzie. Odejdziesz na zasluzona emeryture i swoj kontakt z CDA ograniczysz do odpisywania w AR za drobna wierszowke do skromnej emerytury ;)? Czy tez moze opchniesz smugglerowa paleczke komus innemu (np. Qniowi) i czytelnicy nigdy sie nie dowiedza i w ten sposob podtrzymasz mit o wlasnej niesmiertelnosci?

Kuzwa, nie lubie takiego gdybolenia. Jak do tego dojdzie, to wtedy zobaczymy.

1. Jesteś za tym, aby telewizja cyfrowa była za darmo do oglądania?

A nie bedzie?

2. Byłeś kiedyś w cyrku?

Sto lat temu :). Dzieckiem bedac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o zakończeniu dalszej produkcji Housa M.D. i Desperate Housewives?? Ja się cieszę, że to już ostatnie sezony, bo ileż można oglądać ciągle podobne do siebie sytuacje tyle, że z inną bohaterką? Szczytem już jest to, że jak się już wszystkie rozwodziły, to i musiało paść na Lynette. I ta narratorka z offu - po 8 sezonach mnie już strasznie wkurza - bo ciągle odgrywa ten sam schemat. A House już dawno przeskoczył rekina. I teraz zakończenie, jakie by nie było, będzie bez sensu, po tym jak rozstano się z Lisą Edelstein bo chciała więcej kasy. A co ty myślisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pytanko dotyczące książki Kinga ,, Ręka Mistrza,, . Czy ona się kiedyś rozkręci bo mnie nudzi jak ... strasznie. Puki co doczytałem do chwili gdy córka do niego przyjechała. Warto czytać to dalej ? Czy zmienić na coś ciekawszego ? Co byś polecił.

2. Dla czego avatara Garfielda nie masz w czasopiśmie tylko na stronie internetowej ? Ta gąsięnnica raczej nie przypada do gustu.

3. Dla czego słowo gąsięnnica zaznacza mi na czerwono ? Gdzie w tym słowie jest błąd :/

4. Jak by to od ciebie zależało to kogo byś jako pierwszego zwolnił z redakcji, jaką osobę. Pytam ciebie bo jesteś fotografem, masz te swoje precyzyjne oko i widzisz kto się lenie a kto ciężko pracuje. Który redaktor opuściłby stanowisko pracy i nigdy nie wrócił jako pierwszy.

5. Wolałbyś mieć jakąś inną ksywę niż smuggler np. CormaC ?

6. Jakie masz zdanie o Polsce ? Kraj tylko w wojnach zasłynął odwagę a już okresie pokoju stacza się coraz niżej. Ludzie są beznadziejni, chamscy , a te całe powiedzenie Polska gościnność to wymyślili polacy by się dowartościowaść , czy może według ciebie jest wręcz przeciwnie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o zakończeniu dalszej produkcji Housa M.D. i Desperate Housewives?? Ja się cieszę, że to już ostatnie sezony, bo ileż można oglądać ciągle podobne do siebie sytuacje tyle, że z inną bohaterką? Szczytem już jest to, że jak się już wszystkie rozwodziły, to i musiało paść na Lynette. I ta narratorka z offu - po 8 sezonach mnie już strasznie wkurza - bo ciągle odgrywa ten sam schemat. A House już dawno przeskoczył rekina. I teraz zakończenie, jakie by nie było, będzie bez sensu, po tym jak rozstano się z Lisą Edelstein bo chciała więcej kasy. A co ty myślisz?

Co do DH to faktycznie juz chyba o te 2 sezony za dlugo ciagna.

Co do House'a to nadal mi sie nie znudzil, ale w sumie dobrze ze serial sie konczy - lepiej zeby bylo uczucie niedosytu, niz przesytu.

1. Pytanko dotyczące książki Kinga ,, Ręka Mistrza,, . Czy ona się kiedyś rozkręci bo mnie nudzi jak ... strasznie. Puki co doczytałem do chwili gdy córka do niego przyjechała. Warto czytać to dalej ? Czy zmienić na coś ciekawszego ? Co byś polecił.

A co ty sie mnie pytasz? Jak ci sie nie podoba, to nie czytaj, King ma to do siebie, ze u niego sie dlugo akcja rozkreca.

2. Dla czego avatara Garfielda nie masz w czasopiśmie tylko na stronie internetowej ? Ta gąsięnnica raczej nie przypada do gustu.

Prawa autorskie

3. Dla czego słowo gąsięnnica zaznacza mi na czerwono ? Gdzie w tym słowie jest błąd :/

Sprobuj "gasienica".

4. Jak by to od ciebie zależało to kogo byś jako pierwszego zwolnił z redakcji, jaką osobę. Pytam ciebie bo jesteś fotografem, masz te swoje precyzyjne oko i widzisz kto się lenie a kto ciężko pracuje. Który redaktor opuściłby stanowisko pracy i nigdy nie wrócił jako pierwszy.

Ciebie

5. Wolałbyś mieć jakąś inną ksywę niż smuggler np. CormaC ?

Jakbym wolall tobym mial

6. Jakie masz zdanie o Polsce ? Kraj tylko w wojnach zasłynął odwagę a już okresie pokoju stacza się coraz niżej. Ludzie są beznadziejni, chamscy , a te całe powiedzenie Polska gościnność to wymyślili polacy by się dowartościowaść , czy może według ciebie jest wręcz przeciwnie ?

Narod fajny, tylko ludzie - szuje. :)

Szczytem już jest to, że jak się już wszystkie rozwodziły, to i musiało paść na Lynette.

Właśnie oglądam 6 sezon. Dzięki za spoilera :brawa:

Spoko to dopiero w nastepnym sezonie. :tongue:

A i Comedy Central nie pogardze.

1 A zdarza Ci się zawiesić oko na jakimś serialu komediowym? Jakim?

2 Oglądałesz "Jak poznałem waszą matkę"?

W sumie to ogladam "jak leci" bo od czasu gdy skonczylo sie "Scrubs" nie ma jakiegos serialu, na ktorego kolejne odcinki poluje. JPWM jest fajne, lubie go ogoladac, szczegolnie gdy zajarzylem, ze Barney to "Dougie Howser - nastoletni lekarz" (byl kiedys taki serial). Co prawda jak sie okazalo, ze jest gejem to troszke chcialo mi sie smiac, gdy wyrywa kolejne laski... no ale to taki dodatkowy komediowy smaczek w sumie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP MannyCalavera

W Panu Wołodyjowskim na końcu ginie główny bohater, Neo uwalnia ludzkość z Matrixa a Harry Poter pokonuje ostatecznie Voldemorta. No nie możesz mieć pretensji, że gdzieś przeczytasz takie info, zwłaszcza jeśli jesteś opóźniony nieco. Nie mogę pisać przy każdym podobnym poście "Uwaga spoiler alert!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...