Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Wiesz, że przez przypadek natknąłem się w Internecie na forum antyfanów CD-Action? Niektórym, to się naprawdę nudzi...

Jesli bycie antyfanem CDA sprawia, ze ich nijakie zycie staje sie ciut ciekawe, a oni czuja sie mniejszym "nic" to niech sobie nienawidza. :)

Ja rozumiem, ze mozna CDA nie kupowac, nie lubic. Ale budowac sobie zycie na "nienawidze CDA" - zalosne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze mozna CDA nie kupowac, nie lubic. Ale budowac sobie zycie na "nienawidze CDA" - zalosne.

To jest pewien wyznacznik siły pisma. Byle kto antyfanów się nie dorobi. To oznacza, że w CDA jest coś, co nie pasuje pewnym ludziom... powiedzmy, że padło ich ulubione pismo. Konsekwencja silnej pozycji na rynku :) Gorzej, jakby pismem się pies z kulawą nogą nie interesował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smugglerze!

Znalazłem dość ciekawy zespół grający muzykę, która może Ci podpasować. To Black Angels, czyli (podobno, w tym nurcie się nie orientuję) rock psychodeliczny odnoszący się do muzyki lat 60`tych. Jak dla mnie ciekawe, mięsiste gitarowe granie, dobry wokal - warto posłuchać. Tak BTW to w filmie "To nie jest kraj dla starych ludzi" leciał 1 z ich utworów.

Linki:

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że przed dołączeniem do redakcji dowiedziałeś się jak będzie wyglądać twoja praca w CDA i co będziesz robić aż do dzisiaj. Wiedząc co cię czeka dołączył byś czy raczej szukał innej pracy?

Sprobowalbym, bo zawsze chcialem tego sprobowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalasanty - jak sądzę często zanurzasz się ze swym aparatem w zakamarki Wrocławia (wyrazy uznania dla galerii Twojego autorstwa z ostatniego bonus'a) i zdajesz sobie sprawę jak wyglądają niektóre blokowiska. Co sądzisz o akcji "Pospolite Ruszenie - Manifest", do której może dołączyć każdy z nas i pomóc przełamać stereotyp brzydoty i bylejakości tego, co pozostawili nam budowniczowie PRL'u? (można przesyłać m.in. prace na najciekawszy lifting kolorystyczny szaraczków z blokowisk itp.) Nie wiem czy mogę wkleić link, z resztą nie jest moim celem promowanie akcji (łatwo ją jednak znaleźć przez wyszukiwarkę) A akcja moim zdaniem jak najbardziej szczytna, wszakże pomaga zmieniać na lepsze otaczający nas świat, a Ciebie jako fotografa temat powinien zainteresować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg zamiast jakich dziwnosci z plytami w ankiecie przewarzaja te do niczego kartonowe, nie pasuja do kolekcji od 2008, plyty z nich wpadaja i szybciej sie niszcza, nie dalo by sie zrobic duzego plastikowego na 2 plyty (byly nawet 4 numery z takimi ale z nich zrezygnowaliscie), nawet jesli CDA mialoby na stale miec cene 15.99 zl.

PS. Sory za brak ogonkow i kreseczek.

Smugg zamiast jakich dziwnosci z plytami w ankiecie przewarzaja te do niczego kartonowe, nie pasuja do kolekcji od 2008, plyty z nich wpadaja i szybciej sie niszcza, nie dalo by sie zrobic duzego plastikowego na 2 plyty (byly nawet 4 numery z takimi ale z nich zrezygnowaliscie), nawet jesli CDA mialoby na stale miec cene 15.99 zl.

PS. Sory za brak ogonkow i kreseczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaję to pytanie często :wink: [mówi szeptem]szykujecie coś na numer 200? A czytacie temat na forum?[już nie mówi szeptem]

Przepraszam, jeśli było.

1.Masz ulubiony zespół muzyczny/wykonawcę?

2.Na którą grę (z działu 'when it's done :happy: ) czekasz najbardziej?

3.Najlepsza polska gra?(ale oprócz wieśka)

4.Możesz wyjaśnić co oznaczało w starym logu AR zdjęcie "Pana Naczelnego Makabrycznego" obramowane napisem Smuggler? Coś tu nie gra i nie śpiewa. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kot mroku", którego zdjęcie wrzuciłeś w temacie "CDA 10/2011 zawartość" to twój kot? Bo fajnie wyszedł. :)

Moj ale zdjecie robilem telefonem chyba :)

Ja mam pytanie natury technicznej. Kiedy będzie można wysyłać obrazki do Screenshock'a ? Ostatnio dwa razy próbowałem i dostałem wspaniałą odpowiedź, że wasza skrzynka pęka w szwach.

Juz wszystko naprawione.

Zadaję to pytanie często :wink: [mówi szeptem]szykujecie coś na numer 200? A czytacie temat na forum?[już nie mówi szeptem]

Przepraszam, jeśli było.

1.Masz ulubiony zespół muzyczny/wykonawcę?

FAQ

2.Na którą grę (z działu 'when it's done :happy: ) czekasz najbardziej?

Na zadna. Serio. Ale mam nadzieje, ze pare mnie pozytywnie zaskoczy.

3.Najlepsza polska gra?(ale oprócz wieśka)

Nie robie takich zestawien.

4.Możesz wyjaśnić co oznaczało w starym logu AR zdjęcie "Pana Naczelnego Makabrycznego" obramowane napisem Smuggler? Coś tu nie gra i nie śpiewa. :laugh:

Pasowalo mi tam...

Ja mam takie pytania do Smuglerka:

1. Dlaczego się wkurzyłeś na niektórych fomurowiczach ?

A moglbys po polsku?

2. Czy lubisz gry niezależne ?

Lubie gry, ktory sprawiaja, ze zapominam o uplywie czasu. Jesli to robia, to moga byc i "zalezne" jak cholera. Jak tego nie robia to wisi mi czy sa niezalezne, czy nie,

i 3. (Nieoryginalne) ile masz lat ? Ja myślę, że może mieć powyżej 100 !

Mysl dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalasanty - jak sądzę często zanurzasz się ze swym aparatem w zakamarki Wrocławia (wyrazy uznania dla galerii Twojego autorstwa z ostatniego bonus'a) i zdajesz sobie sprawę jak wyglądają niektóre blokowiska. Co sądzisz o akcji "Pospolite Ruszenie - Manifest", do której może dołączyć każdy z nas i pomóc przełamać stereotyp brzydoty i bylejakości tego, co pozostawili nam budowniczowie PRL'u? (można przesyłać m.in. prace na najciekawszy lifting kolorystyczny szaraczków z blokowisk itp.) Nie wiem czy mogę wkleić link, z resztą nie jest moim celem promowanie akcji (łatwo ją jednak znaleźć przez wyszukiwarkę) A akcja moim zdaniem jak najbardziej szczytna, wszakże pomaga zmieniać na lepsze otaczający nas świat, a Ciebie jako fotografa temat powinien zainteresować ;)

Popieram te akcje. Dawanie linku chyba nie ma sensu ale jesli sie uprzesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...