Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

1. Oglądasz programy rozrywkowe tej jesieni w tv ? Jeśli tak to jakie ?

Zadnych.

2. Ile książek przeczytałeś w swoim życiu ?

W @#$%. i troche. Nie liczylem.

3. Czy jest perfekcjonistą w tym co robisz ?

Mam zasade "albo zrob to najlepiej jak potrafisz, albo w ogole nie zaczynaj".

4. Jaka jest najlepsza gra roku 2011 według Ciebie ???

Jaki sens ma pytanie o to w momencie gdy dopiero czeka nas wysyp gier a do konca roku pare miesiecy? Poki co typuje Wieska i Deus Eksa.

To Ghost to ONA?

Myślę że on :biggrin:

Lubisz chodzić po Górach? Czy chodziłeś po Górach ?

Wole morze jak gory. Jakos nie rozumiem logiku "wejdzmy na szczyt gory, zeby z niej popatrzec jak ladnie jest na dole". :)

Coz, wstyd przyznac ale od dawna nie oddaje. :icon_redface: Glownie z powodu lenistwa.

A jakąś poważniejszą ilość oddałeś? Robiłeś to dla satysfakcji czy dla 'prezentów'? :)

Nie wiem ile oddalem ale to nie byly jakies imponujace ilosci, nie mam legitki Honorowego Krwiodastwa.

W wojsku oddawalem, bo mialo sie wowczas dzien wolny, a potem "bo tak... dzis oddam ja, jutro moze ktos mi odda swoja nerke".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym się ciebie spytać co zamierzasz robić na staro... TFUUUUUU kiedy uznasz że już wytępiłeś wszystkich antyfanów ???(JA tam bym chciał żębyś do końca odpowiadał w ar {Potem można miksować twoje teksty w nieskończonośc !!! :DDDD}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o ocenę techniczną, chociaż twoje zdanie na temat treści także mnie ciekawi.

Technicznie dla mnie srednio - postac zbyt ciemna na jasnym tle - ewidetnie pomiar matrycowy bez korekty naswietlenia. Do tego dalbym dluzszy czas naswietlenie, zeby te postac "rozmazac" albo uzyl panningu, zeby rozmazac tlo na tle "zamrozonej" postaci, co by nadalo fotce duzo wiekszy dynamizm. W tej chwili fotka zdaje mi sie dosc statyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam swego czasu wspominałeś, że lubisz książki W. Cejrowskiego. Jestem świeżo po przeczytaniu "Rio Anaconda" i w związku z tym chciałbym poznać twoją opinię na pewną kwestię.

Mniej więcej na początku książki autor zaznacza, że opowiadana historia jest prawdziwa (zmianie uległo tylko kilka drobiazgów, w rodzaju nazw geograficznych). Rzecz w tym, że w niektóre z opisanych przez niego zdarzeń ciężko uwierzyć. Mam tutaj na myśli chociażby

telepatię, 'wchodzenie' w umysły zwierząt, jasnowidzenie

i kilka innych, równie dziwnych zjawisk. Części z nich WC doświadcza osobiście.

Jak sądzisz, opisane na łamach książki 'czary' to [mimo zapewnień autora (swoją drogą betonowego katolika z wszystkimi tego konsekwencjami), za którego osobą zresztą nie przepadasz)] zwykła fikcja literacka, efekt jarania zielska, a może jest w tym trochę prawdy? Innymi słowy: dopuszczasz możliwość istnienia tego typu zjawisk nadprzyrodzonych, czy raczej (niczym House) wszędzie starasz się doszukać racjonalnych, naukowych odpowiedzi na każde odbiegające od normy zdarzenie?

And now for something completely different :):

Szczepisz swojego kota każdego roku? Jeśli tak, pamiętasz może czy Capika dopadła jakaś choroba, na którą był wcześniej zaszczepiony (wybacz, że przypominam ci o tym; pytam, bo mój kot właśnie kończy rok i zastanawiam się nad szczepieniem)?

Edytowano przez MannyCalavera
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam swego czasu wspominałeś, że lubisz książki W. Cejrowskiego. Jestem świeżo po przeczytaniu "Rio Anaconda" i w związku z tym chciałbym poznać twoją opinię na pewną kwestię.

Mniej więcej na początku książki autor zaznacza, że opowiadana historia jest prawdziwa (zmianie uległo tylko kilka drobiazgów, w rodzaju nazw geograficznych). Rzecz w tym, że w niektóre z opisanych przez niego zdarzeń ciężko uwierzyć. Mam tutaj na myśli chociażby

telepatię, 'wchodzenie' w umysły zwierząt, jasnowidzenie

i kilka innych, równie dziwnych zjawisk. Części z nich WC doświadcza osobiście.

Jak sądzisz, opisane na łamach książki 'czary' to [mimo zapewnień autora (swoją drogą betonowego katolika z wszystkimi tego konsekwencjami), za którego osobą zresztą nie przepadasz)] zwykła fikcja literacka, efekt jarania zielska, a może jest w tym trochę prawdy? Innymi słowy: dopuszczasz możliwość istnienia tego typu zjawisk nadprzyrodzonych, czy raczej (niczym House) wszędzie starasz się doszukać racjonalnych, naukowych odpowiedzi na każde odbiegające od normy zdarzenie?

Sa na niebie i ziemi rzeczy, o ktorych sie nie snilo filozofom - to juz Szekspir zauwazyl. Jestem sceptykiem ale nie neguje, ze istnieja rzeczy, ktore moga sie wymykac "medrca szkielku i oku". 100 lat temu informacja, ze stykajac z soba dwa kawalki pewnego metalu mozna wywolac eksplozje mogaca zniszczyc duze miasto, bylaby traktowana jako bajeczka...

Powiem tak - mimo wszystko traktuje to jako fikcje literacka.

And now for something completely different :):

Szczepisz swojego kota każdego roku? Jeśli tak, pamiętasz może czy Capika dopadła jakaś choroba, na którą był wcześniej zaszczepiony (wybacz, że przypominam ci o tym; pytam, bo mój kot właśnie kończy rok i zastanawiam się nad szczepieniem)?

Capika dopadla choroba autoimmunologiczna - po prostu mial to w genach. :/

Szczepic nie zaszkodzi, szczegolnie jesli kocisko jest mlode i lubi sobie polazic po dworze.

Co sądzisz o serialu Dr. House i o Hugh Laurie'u?

Który cytat z sagi wiedźmińskiej najbardziej utkwił Ci w pamięci? (mi żart o bazyliszku i lustrze :))

Lubie House'a.

A z Wiedzmina znam wiele cytatow ale najczescie jchyba powtarzam "Byla o tym ballada, ale kiepska, bo nie moja" (Jaskra).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest Twój typ osobowości? Czy jesteś cholerykiem, sangwinikiem, flegmatykiem a może melncholikiem? Osobiście uważam, że jesteś mieszańcem flegmatyka i choleryka (w tej kolejności).

I drugie pytanie tak mi się nasunęło: Czy wierzysz w UFO? Co sądzisz o incydencie w Roswell? Czy cywilizacje pozaziemskie mają wobec nas jakieś plany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ilu Smugglerów jest w CDA ?

2. Skoro nie chcesz powiedzieć na kogo głosujesz to powiedz chociaż kogo najbardziej nie trapisz, jeden szczególny polityk o którym nawet wolisz nie myśleć.

3. Pijesz często wody mineralne czy ten ohydny niezdrowy browar ?

4. Za ile bym kupił już całkiem niezły komputer na który poszłyby najnowsze gry typu Wiedźmin 2 itp.

5. Ile miałeś dziewczyn nim poznałeś swoją wybrankę. Miałeś powodzenie ?

6. Które czasy były / są lepsze, komuna czy teraźniejszość ?

7. Który redaktor dostaje najwięcej pochwał za swoje recenzje. Strzelam, że Qn`ik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kieruję do Ciebie, bo prowadzisz przecieki. Dlaczego jeszcze nie ma tematu, w którym można by podyskutować o pełniakach do numeru 10/2011?

@EDIT: ale jestem lamą - temat jest, tylko jakoś go wcześniej nie zauważyłem. Przepraszam za spam.

Edytowano przez Kruczek11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moje pytania do Smugglera:

Dlaczego nie umiesz przyjąć krytyki, tylko się wymądrzasz i walisz nieśmieszne "cięte riposty"?

Dlaczego nie zakończysz tej farsy z sekretną tożsamością i nie powiesz wszem i wobec, że Smuggler to Mac Abra, czyli Jerzy Poprawa? Wszak sam się przyznałeś.

Edytowano przez Plaskacz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie zakończysz tej farsy z sekretną tożsamością i nie powiesz wszem i wobec, że Smuggler to Mac Abra, czyli Jerzy Poprawa? Wszak sam się przyznałeś.

Bo to dwie różne osoby.

Moje pytanko: Pewnie już było ale ciężko mi będzie znaleźć odpowiedź- czemu EGM nie recenzuje już gier?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy słyszałeś co mówił o tobie
na swoim kanale?

Nie slyszalem.

I moje pytania do Smugglera:

Dlaczego nie umiesz przyjąć krytyki, tylko się wymądrzasz i walisz nieśmieszne "cięte riposty"?

A powinienem upasc na kolana i zaplakac?

Krytyka jesli sluszna jest przyjmowana w pokorze, natomiast jesli uwazam, ze ktos nie ma racji, to dlaczego uwazasz, ze nie mam prawa z taka opinia polemizowac?

Dlaczego nie zakończysz tej farsy z sekretną tożsamością i nie powiesz wszem i wobec, że Smuggler to Mac Abra, czyli Jerzy Poprawa? Wszak sam się przyznałeś.

Chyba na ten temat wiesz wiecej ode mnie... :tongue:

PS. Pomijajac wszystko - dlaczego dzieciom sie raz na zawsze nie powie "nie ma sw. Mikolaja, prezenty podkladaja rodzice, a ten koles to wujek/dziadek ze sztuczna broda". Jak myslisz?

Moje pytanko: Pewnie już było ale ciężko mi będzie znaleźć odpowiedź- czemu EGM nie recenzuje już gier?

Bo uznal, ze mu sie juz ta robota nie podoba i sobie poszedl. Jego wola, jego wybor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smuggler. Pierwszy raz piszę do żywej legendy, jestem zaszczycony.

Wiadomo Ci coś na temat konkursu z Gears of War 3? Rozwiązanie konkursu miało pojawić się wczoraj, a nie ma do teraz.

Czy organizatorom zajmuje to tyle czasu? Czy może mają problem ze wskazaniem zwycięzcy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smuggler. Pierwszy raz piszę do żywej legendy, jestem zaszczycony.

Wiadomo Ci coś na temat konkursu z Gears of War 3? Rozwiązanie konkursu miało pojawić się wczoraj, a nie ma do teraz.

Czy organizatorom zajmuje to tyle czasu? Czy może mają problem ze wskazaniem zwycięzcy?

Na litosc boska, ja nawet nie wiedzialem, ze jest taki konkurs... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...