Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Liczę na odpowiedź. I do cholery : od dwóch miesięcy czekam na odpowiedź na meila!!!!! Jak się nie doczekam to... hmmm.. eeeeee... popełnię samobójstwo, o !!!!!

[*] Mysle, ze srednie IQ ludzkosci nieco sie podniesie wowczas. :laugh:

Ps. A jakbys czyta;l FAQ, tobys wiedzial: czytam KAZDY post, odpowiadam na wybrane.

Tja... niema to jak obrażać forumowiczów a potem dziwić się i narzekać na to że nikt niepisze do AR...

Po drugie: naucz się czytać ze zrozumieniem: nie pisałem o odpowiedzi na post a o odpowiedzi na meila do AR...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja... niema to jak obrażać forumowiczów a potem dziwić się i narzekać na to że nikt niepisze do AR...

Tja, nie ma to jak strzelac focha, ze sie odpowiedzi nie dostalo (koniecznie z 3 wykrzyknikami na koncu, zeby bylo jasne, ze to jest @#%@ WAZNE!!!) + pitolenie o samobojstwie + 4 wykrzykniki i to niewlasciwie postawione. O, przepraszam - piec. Tak, wiem, sobie zartowales, jasne. Ja w swej odpowiedzi tez, tylko ze ja wiedzialem, ze ty zartujesz...

Po drugie: naucz się czytać ze zrozumieniem: nie pisałem o odpowiedzi na post a o odpowiedzi na meila do AR...

No i? Tak samo przyslales go majlem, zapewne przeczytalem i widocznie nie uznalem ze jest na tyle wybitny by cos odpowiedziec na niego. Bywa. Naucz sie cierpliwosci i umiaru, przyda sie w dalszym zyciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale z drugiej strony nie potrafi spiewac piano i lirycznie. Np. "Jolka, Jolka" w jego wykonaniu brzmi zawsze za mocno, za glosno, za... za bardzo. Tu trzeba spiewac przez scisniete gardlo, wyrywac z siebie te wyznanie, a gosc robi z teo opere w III aktach. Nigdy nie ma wokalisty idealnego. Ale faktem jest, ze wykop z gardla ma.

A jego syna, Piotrka, kojarzysz? Gra z bratem w zespole Bracia. Moim zdaniem, obok Gadowskiego, najlepszy obecnie polski wokal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja... niema to jak obrażać forumowiczów a potem dziwić się i narzekać na to że nikt niepisze do AR...

Tja, nie ma to jak strzelac focha, ze sie odpowiedzi nie dostalo (koniecznie z 3 wykrzyknikami na koncu, zeby bylo jasne, ze to jest @#%@ WAZNE!!!) + pitolenie o samobojstwie + 4 wykrzykniki i to niewlasciwie postawione. O, przepraszam - piec. Tak, wiem, sobie zartowales, jasne. Ja w swej odpowiedzi tez, tylko ze ja wiedzialem, ze ty zartujesz...

Po drugie: naucz się czytać ze zrozumieniem: nie pisałem o odpowiedzi na post a o odpowiedzi na meila do AR...

No i? Tak samo przyslales go majlem, zapewne przeczytalem i widocznie nie uznalem ze jest na tyle wybitny by cos odpowiedziec na niego. Bywa. Naucz sie cierpliwosci i umiaru, przyda sie w dalszym zyciu.

Pierwsze primo: Po jakim stwierdzeniu sądzisz że strzelam fochy? I wiem że tylko żartowałeś, podobnie jak ja. Ale jeśli komuś napiszesz coś podobnego a on nie będzie miał podobnego do nas poczucia humoru? Poczuje się zgnojony i obrażony. Czy chciałbyś cokolwiek pisać do kogoś kto cie zgnoił i obraził? On zapewne też nie będzie chciał...

Drugie primo: Dlaczego mam się uczyć cierpliwości i umiaru? Po miesiącu czekania na odpowiedź (chodziarz ,,czekanie" to nieodpowiednie słowo... powiedzmy ,,sprawdzania skrzynki pocztowej") wiedziałem że to co napisałem uważasz za nieistotne. I zrozumiałem. Ale to nie zmienia faktu że zanim na coś odpowiesz/coś skomentujesz powinieneś to przeczytać. To również przyda ci się w dalszym życiu.

Trzecie primo: Niezwiązane z naszymi postami; Dlaczego w ,,lol" w numerze lipcowym mówiłeś o przestrzeganiu zasad gramatycznych na forum skoro sam ich nie przestrzegasz? Zwłaszcza że kosztuje to jedynie naciśnięcia prawego przycisku na podkreślonym słowie? W powyższej odpowiedzi naliczyłem się dwudziestu trzech błędów popełnionych przez ciebie...

Zajmij się najpierw swoimi postami, a nie innym błędy wypominasz. Tym bardziej, że Smuggler jakiś 1000 razy pisał, że na forum nie używa polskich znaków. Jest o tym nawet w FAQ. Zapoznaj się też z zasadami pisania postów i wybieraj najważniejsze linijki do cytowania zamiast cytować całe posty.[Turambar]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Czytając takie komentarze mam wrażenie, ze czas wstrzymał swój bieg. To samo pojawiało się w reakcjach czytelników w 2002 (od tego czasu czytam AR), 2003, 2004, 2005, itd... Niesamowite, ze nikomu do łba nie przyjdzie, ze przez tyle lat te same argumenty były wałkowane w kółko i Smuggler czyta od lat te same zarzuty, fochy i wrzuty (swoją drogą, podziwiam wytrwałość, bo słuchanie tego samego wciąż i wciąż musi być frustrujące... I ciągle przychodzą nowi). Albo wszyscy maja tak wysokie mniemanie o sobie ("JA go przekonam!") albo są ignorantami, którym nawet łepetyna nie chce się ruszyć (a tym bardziej paluszkiem i kliknąć w starsze posty) i sadza, ze są wielce odkrywczy i zaskakujący...

Smuggler, ty musisz być buddystą.

Zen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz Gimpa czy jakiegoś innego programu graficznego? I ten efekt niedoświetlenia na bokach robisz komputerem czy bierzesz specyficzny obiektyw?

Uzywam Photoshopa 7.0 sprzed 10 lat i nic lepszego mi nie trzeba. Winiete zwykle uzyskuje w obrobce, zasadniczo nie ma "specyficznych obiektywow", sa co najwyzej kiepskie, bo mocno winietujace (to jest wada obiektywu :)).

Tak ale z drugiej strony nie potrafi spiewac piano i lirycznie. Np. "Jolka, Jolka" w jego wykonaniu brzmi zawsze za mocno, za glosno, za... za bardzo. Tu trzeba spiewac przez scisniete gardlo, wyrywac z siebie te wyznanie, a gosc robi z teo opere w III aktach. Nigdy nie ma wokalisty idealnego. Ale faktem jest, ze wykop z gardla ma.

A jego syna, Piotrka, kojarzysz? Gra z bratem w zespole Bracia. Moim zdaniem, obok Gadowskiego, najlepszy obecnie polski wokal.

Kojarze ale to juz nie moje klimaty. Z "nowego" polskiego rocka trawie tylko neoprogresywne zespoly i ew. Come (choc ciezko ich nazwac "nowym rockiem"). Reszta to tak jakos takos...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając takie komentarze mam wrażenie, ze czas wstrzymał swój bieg. To samo pojawiało się w reakcjach czytelników w 2002 (od tego czasu czytam AR), 2003, 2004, 2005, itd... Niesamowite, ze nikomu do łba nie przyjdzie, ze przez tyle lat te same argumenty były wałkowane w kółko i Smuggler czyta od lat te same zarzuty, fochy i wrzuty (swoją drogą, podziwiam wytrwałość, bo słuchanie tego samego wciąż i wciąż musi być frustrujące... I ciągle przychodzą nowi). Albo wszyscy maja tak wysokie mniemanie o sobie ("JA go przekonam!") albo są ignorantami, którym nawet łepetyna nie chce się ruszyć (a tym bardziej paluszkiem i kliknąć w starsze posty) i sadza, ze są wielce odkrywczy i zaskakujący...

Smuggler, ty musisz być buddystą.

Zen.

Hm... Możesz mi wytłumaczyć dlaczego według ciebie chce być odkrywczy i zaskakujący? I do czego chcę Smugglera przekonać? Bo sam nie do końca rozumiem... Do oczywistej oczywistości, że nikt nielubi być gnojonym? Tak. Przyznaje się. Jednak nie chciałem tym być odkrywczy ani zaskakujący a jedynie zwrócić uwagę Smugglera na to że inni ludzie również maja uczucia i nie należy o tym zapominać gnojąc ich.

@Turambar: Tja... niema to jak wypominanie jednego błędu który znalazł się w dwudziestu linijkach tekstu. Po drugie: Znajdujemy się w Polsce, tak? Wszyscy mówimy po polsku, tak? Smuggler pisze po polsku, tak? To dlaczego, do cholery nie używa polskich znaków diakrytycznych???

Smuggler: http://forum.cdaction.pl/PPPPP-Poradnik-Pi...sku-t96952.html . Sprawdź punkt czwarty...

Edytowano przez piramids
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ piramids

Pierwsze primo: Po jakim stwierdzeniu sądzisz że strzelam fochy? I wiem że tylko żartowałeś, podobnie jak ja. Ale jeśli komuś napiszesz coś podobnego a on nie będzie miał podobnego do nas poczucia humoru?

Tak. Macie identyczne poczucie humoru. W ogóle nie strzelasz focha.

:D

A bardziej serio: Skończ już tę bezcelową dyskusję, ten temat nie jest od tego.

Edytowano przez MannyCalavera
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając takie komentarze mam wrażenie, ze czas wstrzymał swój bieg. To samo pojawiało się w reakcjach czytelników w 2002 (od tego czasu czytam AR), 2003, 2004, 2005, itd... Niesamowite, ze nikomu do łba nie przyjdzie, ze przez tyle lat te same argumenty były wałkowane w kółko i Smuggler czyta od lat te same zarzuty, fochy i wrzuty (swoją drogą, podziwiam wytrwałość, bo słuchanie tego samego wciąż i wciąż musi być frustrujące... I ciągle przychodzą nowi). Albo wszyscy maja tak wysokie mniemanie o sobie ("JA go przekonam!") albo są ignorantami, którym nawet łepetyna nie chce się ruszyć (a tym bardziej paluszkiem i kliknąć w starsze posty) i sadza, ze są wielce odkrywczy i zaskakujący...

Smuggler, ty musisz być buddystą.

Zen.

Hm... Możesz mi wytłumaczyć dlaczego według ciebie chce być odkrywczy i zaskakujący? I do czego chcę Smugglera przekonać? Bo sam nie do końca rozumiem... Do oczywistej oczywistości, że nikt nielubi być gnojonym? Tak. Przyznaje się. Jednak nie chciałem tym być odkrywczy ani zaskakujący a jedynie zwrócić uwagę Smugglera na to że inni ludzie również maja uczucia i nie należy o tym zapominać gnojąc ich.

Jesli chcesz zobaczyc jak wyglada gnojenie ludzi to ja ci moge to zafundowac. Bo teraz to mam wrazenie, ze naduzywasz tego slowa. Cos jakby "najwieksza zyciowa tragedia" dla sytuacji, w ktorej dziewczyna nie chciala isc z toba na impreze. Uwierz mi, ze sa duzo gorsze rzeczy, ktore sie w zyciu moga przytrafic. A ja nie tyle "gnoje" ludzi, co pokazuje im - delikatnie - ze "lajf jest czasem brutal" co moze sie przydac na przyszloc, jako szczepionka na prawdziwe kopy w d..., jakie ci zycie zafunduje. Jesli uwazasz, ze ja cie gnoje, to znaczy tylko, ze jeszcze nigdy nikt cie nie zgnoil.

@Turambar: Tja... niema to jak wypominanie jednego błędu który znalazł się w dwudziestu linijkach tekstu. Po drugie: Znajdujemy się w Polsce, tak? Wszyscy mówimy po polsku, tak? Smuggler pisze po polsku, tak? To dlaczego, do cholery nie używa polskich znaków diakrytycznych???

>>>Bo nie chce. :cool: I co mi zrobisz? Nie uzywam ich na zadnym forum, na ktorym sie udzielam, poniekad to juz moj znak firmowy. A powody tego nieuzywania sa w FAQ, wiec wystarczy poczytac, skoro cie to meczy.

Smuggler: http://forum.cdaction.pl/PPPPP-Poradnik-Pi...sku-t96952.html . Sprawdź punkt czwarty...

>>>No i?

Kalasanty(daruj, że po imieniu), krótka piłka-czytujesz czasem artykuły konkurencji?

Jasne, to wrecz wskazane. "Know your enemy". :wink:

A'propos twojego zainteresowania progrockiem, jak ci się widzi zmiana perkusisty w Dream Theater na Mike'a Manginiego? Słuchałeś może już jakichś utworów z nim w składzie?

Poczekam na nowa plyte i sie zobaczy, ze tak powiem - calosciowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się też z zasadami pisania postów i wybieraj najważniejsze linijki do cytowania zamiast cytować całe posty.[Turambar]

Dopisek moderatora z niedawna, z tego tematu, do wiadomości imć piramids(a). ciekawie to wygląda, jak się popatrzy na ostatni post :tongue:

Zawsze sa ci "rowniejsi" [smg] :wink:

Zdaję sobie z tego sprawę, po prostu uważam, że kto jak kto, ale Super Moderator powinien regulaminu przestrzegać.

Edytowano przez guest531
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na różnych portalach/forach poświęconym zwierzakom wynika, że koty - nawet te niewychodzące - można/powinno się kąpać raz na kilka miesięcy.

Jakie jest twoje zdanie na ten temat? Zdarza ci się kąpać swojego kota, uważasz, że sam jest w stanie zadbać o swoje futro, czy może zwyczajnie nie jesteś w stanie zaciągnąć go do wanny? :)

Edytowano przez MannyCalavera
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...