Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Znazy co, chce sie im rzygac?

Na pewno. A kim jestes, tak przy okazji?

Rzygać to raczej nie, raczej co młodszym kręci się w łebkach.

A co do mnie, to z jakiegoś powodu robię się tutaj coraz to bardziej popularny z każdym dniem.Choć nikim specjalnym nie jestem.

Podejrzewam że macza w tym palce pewna zielonoczerwona wesoła parka, która posiada tu namiastkę władzy.No i ta cała adopcja mojego syna Turambara....

Edytowano przez Starzec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z redakcji nie są zazdrośni, że jesteś najbardziej popularnym redaktorem CDA? W sumie, grunt to dobre wrażenie, a ty masz kilka pomysłów, którymi przyciągasz czytelników - w tym tajemnicza tożsamość. Przyznam, że mnie osobiście mało obchodzi kim jesteś. Ważne, że jesteś dobry w tym co robisz ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś w stanie określić z dokładnością do jednego egzemplarza sprzedaż CD-Action sprzed, powiedzmy dwóch miesięcy? Idąc dalej - czy mógłbyś wskazać na numer, który miał najlepszą sprzedaż? Procentowo, ponieważ licząc w sztukach, to nie byłoby miarodajne (dla przykładu raz był nakład 110 000, a raz 140 000 egzemplarzy).

Jeżeli jest to tajemnica, to zrozumiem dyplomatyczne przemilczenie tego pytania :wink: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z redakcji nie są zazdrośni, że jesteś najbardziej popularnym redaktorem CDA?

Sa tak wsciekli, ze od 10 lat zaden sie do mnie nie odzewal.

Czy jesteś w stanie określić z dokładnością do jednego egzemplarza sprzedaż CD-Action sprzed, powiedzmy dwóch miesięcy? Idąc dalej - czy mógłbyś wskazać na numer, który miał najlepszą sprzedaż? Procentowo, ponieważ licząc w sztukach, to nie byłoby miarodajne (dla przykładu raz był nakład 110 000, a raz 140 000 egzemplarzy).

Jeżeli jest to tajemnica, to zrozumiem dyplomatyczne przemilczenie tego pytania :wink: .

Jestem. W tym roku najlepiej z tego co pamietam sprzedal sie numer styczniowy, prawie rownie tak dobrze poszedl wiedzminski, a po cichu liczymy, ze ten przebije te oba.

Nadal masz ochotę zagrać w The Old Republic, czy raczej dev diary i takie tam popierdółki Cię zniechęciły?

No jakos zaczynam miec coraz mniej ochoty...

Przeszedłeś drugiego lub trzeciego WarCrafta? Jeśli tak, czy podobała Ci się fabuła ;D?

Dwojke zaliczylem pare razy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajecie na święta od swojego pracodawcy* jakieś bonusy np. paczki dla dzieci czy pieniądze?

* Bo własciwie kto jest waszym pracodawcą naczelny, a może wydawnictwom hmm?

Pracodawca jest Bauer. Dostajmy tzw. 13 pensje (czyli pensje +/- w wysokosci miesiecznej pensji) na koniec roku, czasem sa robione jakies imprezy, sa firmowe gadzety (kalendarze i takie tam).

Jaka była twoja ulubiona książka lub seria książek gdy miałeś naście lat?

Zalezy jak -nascie. W okolicach 17-18 trafilem na Mistrza i Malgorzate i juz mialem swa ukochana do dzis ksiazke.

Najbardziej znienawidzona/lubiana lektura szkolna?

Nad Niemnem. Jedyna ksiazka, ktora (nawet przy maksymalnym natezeniu sily woli) nie dalem rady przeczytac, poddajac sie gdzies w okolicach 120 strony. Nudaaaaaaaaaaaaaa!!!

Zawędrowałeś do kina na cześć drugą Insygnii Śmierci?

:ohmy:

Nie dajmy sie zwariowac, nie widzialem zadnego Pottera w kinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kinie nie, ale na DVD lub w TV pewnie tak. Zgadza się ?

A co tak Ci się spodobało w Mistrzu i Małgorzacie ? To totalne szaleństwo Moskwy, kpina z ludzkiej pychy, narcyzmu itd. a może coś innego ? Dla mnie jest to jedna z lepszych książek jakie znam :)

Jaki był Twój ostatni zakup na X360 ?

Kupujesz często na allegro ?

I ostatnie pytanie: Czytałeś Zdążyć przed p. Bogiem ? Co o niej sądzisz i o historii w niej ukazanej ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W FAQ-u ulubione wymienione przez ciebie zespoły są raczej anglojęzyczne. Czy słuchasz/słuchałeś może jakichś polskich zespołów/wykonawców?

2. Czytałeś jakieś książki Jacka Dukaja? Jeśli tak, to jakie masz o nich zdanie?

3. W dzisiejszych czasach bez samochodu to jak bez ręki. Naprawdę nie dokucza ci jego brak? Jakby nie było, robienie większych zakupów i wzywanie taxi zbyt tanie nie jest. No i jak masz swój pojazd to nie jesteś zależny od śr.kom.miejskiej, tasówek, znajomych itp. tylko wsiadasz i jedziesz :smile: Jakby co, to polecam daewoo matiz :smile:

4. Czy EGM i Eld odeszli z własnej woli, czy też podpadli zwierzchnictwu bądź popełnili jakąś rażącą niekompetencję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak -nascie. W okolicach 17-18 trafilem na Mistrza i Malgorzate i juz mialem swa ukochana do dzis ksiazke.

A co sądzisz (jak już dotknęliśmy poniekąd tematu lektur szkolnych) o Jądrze ciemności? Jest to utwór nieporównywalny z Mistrzem i Małgorzatą, tak pod względem długości, jak i rozmachu czy głębi, mnie jednak to opowiadanie zauroczyło dokumentnie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kinie nie, ale na DVD lub w TV pewnie tak. Zgadza się ?

Ani, ani. Widzialem w TV pierwsza czesc i wystarczy. Ksiazke zmoglem, poniekad troszke z obowiazku, zeby wiedziec "co jest grane" ale filmow juz nie musze ogladac :)

A co tak Ci się spodobało w Mistrzu i Małgorzacie ? To totalne szaleństwo Moskwy, kpina z ludzkiej pychy, narcyzmu itd. a może coś innego ? Dla mnie jest to jedna z lepszych książek jakie znam :)

Wszystko. Plus Behemoth. :)

Jaki był Twój ostatni zakup na X360 ?

Red Faction najnowszy.

Kupujesz często na allegro ?

Bywa,,,

I ostatnie pytanie: Czytałeś Zdążyć przed p. Bogiem ? Co o niej sądzisz i o historii w niej ukazanej ?

I tu mnie masz, tytul brzmi mi cholernie znajomow, wiec pewnie czytalem, ale kompletnie nie kojarze OCB. Przypomne sobie.

Zalezy jak -nascie. W okolicach 17-18 trafilem na Mistrza i Malgorzate i juz mialem swa ukochana do dzis ksiazke.

A co sądzisz (jak już dotknęliśmy poniekąd tematu lektur szkolnych) o Jądrze ciemności? Jest to utwór nieporównywalny z Mistrzem i Małgorzatą, tak pod względem długości, jak i rozmachu czy głębi, mnie jednak to opowiadanie zauroczyło dokumentnie :wink:

To cos zupelnie innego ale rowniez warte lektury choc sa tam zupelnie inne klimaty i emocje.

1. W FAQ-u ulubione wymienione przez ciebie zespoły są raczej anglojęzyczne. Czy słuchasz/słuchałeś może jakichś polskich zespołów/wykonawców?

Jasne, cale mnostwo.

2. Czytałeś jakieś książki Jacka Dukaja? Jeśli tak, to jakie masz o nich zdanie?

Jakos nie trawie...

3. W dzisiejszych czasach bez samochodu to jak bez ręki. Naprawdę nie dokucza ci jego brak? Jakby nie było, robienie większych zakupów i wzywanie taxi zbyt tanie nie jest. No i jak masz swój pojazd to nie jesteś zależny od śr.kom.miejskiej, tasówek, znajomych itp. tylko wsiadasz i jedziesz :smile: Jakby co, to polecam daewoo matiz :smile:

Mam prawo jazdy wiec jakby co to sobie wynajmuje albo jezdze taksowkami, odpada 1001 problemow. A w ciagu roku na pewno mniej wydaje na to mniej niz wydalbym na ubezpieczenia, naprawy itd. wlasnego samochodu. A do pracy wole komunikacje miejska. Siadam, czytam gazete, slucham muzyki, pozytecznie spedzam czas. A w samochodzie stress, korki, szukaj miejsca do parkowania (w samym centrum miasta). Wiec po co mi samochod? Mialem go gdy mieszkalem w takim zadupiu Wrocka, ze wszedzie mi bylo daleko i bez samochodu ani rusz. Ale teraz, gdy mam do centrum 20-30 minut spacerkiem i wszystko pod reka? No po co?

4. Czy EGM i Eld odeszli z własnej woli, czy też podpadli zwierzchnictwu bądź popełnili jakąś rażącą niekompetencję?

Jeden popelnil morderstwo komara, drugi handlowal skisnietym jogurtem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych polskich wykonawców... to jakich konkretnie???

Aaa... i jeszcze jedno pytanie: jak to jest z tekstami na okładkę? Mianowicie ty z Qniem przynosicie powiedzmy 10 propozycji na okładkę 08/11 a potem cała redakcja głosuje na najlepszą, czy raczej Bauer odgórnie wysyła wam projekt tydzień przed premierą? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ktoś rzuca pomysł, a reszta go akceptuje lub nie ;P Już ktoś się pytał.

Hmm..

1 miałeś styczność z bitewniakami(lotr , wh, wh 40k) lub z papierowymi RPGami?

2uprawiasz jakiś sport?

3Dlaczego nie ma działu "pytania do Kaloryferowego"?

4 jakie są stosunki wymienionego wyżej jegomościa z resztą redakcji,

5 czy jeżeli przyjde do redakcji to jest szansa zobaczenia Cię, a jeżeli nie, to czy jeżeli przyjde do redakcji z pizzą, albo trzema, to czy jest szansa, że Cię zobaczę

6Apropo odwiedzin-zdażyło się wam kiedyś, że musieliście kogoś wyprosić z redakcji, bo się zachowywał chamsko/nieodpowiednio?

7pewnie już to pytanie padło ale i tak je zadam- czytałeś Pieśń Ognia i Lodu i dlaczego jeszcze nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych polskich wykonawców... to jakich konkretnie???

Ale o co chodzi?

Aaa... i jeszcze jedno pytanie: jak to jest z tekstami na okładkę? Mianowicie ty z Qniem przynosicie powiedzmy 10 propozycji na okładkę 08/11 a potem cała redakcja głosuje na najlepszą, czy raczej Bauer odgórnie wysyła wam projekt tydzień przed premierą? :wink:

Dzwoni Obama i mowi co ma byc na okladce, to oczywiste.

Co do tych polskich wykonawców... to jakich konkretnie???

O Jezus, zaczawszy od prehistorii niemal czyli Budki Suflera (z czasow, gdy grali rock i grali naprawde dobrze) po wspolczesnosc (glownie scena neopgrog, czyli te wszystkie Collage, Quidam itd. itp.). A szczegolna sympatia darze Lecha Janerke, szczegolnie gdy byl liderem zespolu Klaus Mitffoch (radze posluchac ich jedynej plyty).

Aaa... i jeszcze jedno pytanie: jak to jest z tekstami na okładkę? Mianowicie ty z Qniem przynosicie powiedzmy 10 propozycji na okładkę 08/11 a potem cała redakcja głosuje na najlepszą, czy raczej Bauer odgórnie wysyła wam projekt tydzień przed premierą? :wink:

Dzwoni Obama i mowi co ma byc na okladce, to oczywiste.

@up ktoś rzuca pomysł, a reszta go akceptuje lub nie ;P Już ktoś się pytał.

Hmm..

1 miałeś styczność z bitewniakami(lotr , wh, wh 40k) lub z papierowymi RPGami?

Owszem, papierowe RPGi tak.

2uprawiasz jakiś sport?

Skok w bok.

5 czy jeżeli przyjde do redakcji to jest szansa zobaczenia Cię, a jeżeli nie, to czy jeżeli przyjde do redakcji z pizzą, albo trzema, to czy jest szansa, że Cię zobaczę

Moze zobaczysz, ale nie wiem czy bedziesz wiedzial kogo widzisz.

6Apropo odwiedzin-zdażyło się wam kiedyś, że musieliście kogoś wyprosić z redakcji, bo się zachowywał chamsko/nieodpowiednio?

Byli w swoim czasie panowie, ktorzy doszli do wniosku, ze wizyty w redakcji sa dobrym sposobem na pozyskiwanie gierek, ale juz nie przychodza.

7pewnie już to pytanie padło ale i tak je zadam- czytałeś Pieśń Ognia i Lodu i dlaczego jeszcze nie?

Bo nie ma przymusu czytania tego, co mi sie nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy istnieje jakaś szansa, aby w niedalekiej przyszłości do cd-actiona trafił risen. Zawsze dawaliście fajne i wciągające gry do magazynu a ostatnio zaczęły się pojawiać jeszcze lepsze tytuły (gothic 3, mass effect). Wiem, że to zależy w dużej mierze od kosztów itd. ale pomyślałem, że może dałoby się go gdzieś upchnąć, bo w Polsce jest dużo fanów gothica i gier gothico podobnych. Mam nadzieję, że nie uznasz tego pytania za gówniarskie.

Pozdrowienia

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezus, zaczawszy od prehistorii niemal czyli Budki Suflera (z czasow, gdy grali rock i grali naprawde dobrze) (...)

Pamiętam daaaawwwnooo temu był wstępniak zatytułowany "Nadciąga noc komety" i w przypisie napisaliście, że to utwór z czasów, gdy Budka Suflera grała porządną muzykę. Który moment z życia Budki uznajesz za przełomowy, w którym przestali "grać rocka i grać naprawdę dobrze"? Pojawienie się Krzysztofa Cugowskiego? Czy może dopiero jeszcze późniejszy etap, np. Bal Wszystkich Świętych? Nigdy nie było jednej Budki, więc ciekawi mnie, który z etapów uznajesz za ten najgorszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezus, zaczawszy od prehistorii niemal czyli Budki Suflera (z czasow, gdy grali rock i grali naprawde dobrze) (...)

Pamiętam daaaawwwnooo temu był wstępniak zatytułowany "Nadciąga noc komety" i w przypisie napisaliście, że to utwór z czasów, gdy Budka Suflera grała porządną muzykę. Który moment z życia Budki uznajesz za przełomowy, w którym przestali "grać rocka i grać naprawdę dobrze"? Pojawienie się Krzysztofa Cugowskiego? Czy może dopiero jeszcze późniejszy etap, np. Bal Wszystkich Świętych? Nigdy nie było jednej Budki, więc ciekawi mnie, który z etapów uznajesz za ten najgorszy.

Najlepszy byl na poczatku, grali muzyke zatracajaca o rock progresywny (np. Cien wielkiej gory), potem PO odejsciu Cugowskiego skrecili w strone popu ale amibtnego z Czystawem ("Za ostatni grosz"), potem niezly epizod z Felicjanskim (Chocby "czas olowiu" - doskonaly tekstowo i muzycznie utwor, ze o "Jolka, Jolka..." nie wspomne). Potem Cugowski wrocil i tez nie bylo zle - "Caly moj zgielk" i inne utwory z tego czasu byly solidnym kawalem rocka. No a potem coz, coraz bardziej "do kotleta" ale tez zrozumiec chlopakow trzeba - lata nie te, zeby byc idolami mlodziezy (twarze tez nie te :P), a zyc z czegos trzeba.

No, byl jeszcze epizod z Iza Trojanowska - dzis te utwory brzmia smiesznie, ale na poczatku lat 80-tych to byl kawal dobrej, z pazurem (a raczej "pazurkiem") zagranej muzy - przynajmniej w porownaniu do tego, co bylo wowczas w Polsce do wyboru.

Chciałem się zapytać czy istnieje jakaś szansa, aby w niedalekiej przyszłości do cd-actiona trafił risen. Zawsze dawaliście fajne i wciągające gry do magazynu a ostatnio zaczęły się pojawiać jeszcze lepsze tytuły (gothic 3, mass effect). Wiem, że to zależy w dużej mierze od kosztów itd. ale pomyślałem, że może dałoby się go gdzieś upchnąć, bo w Polsce jest dużo fanów gothica i gier gothico podobnych. Mam nadzieję, że nie uznasz tego pytania za gówniarskie.

Pozdrowienia

Marcin

Uznam

:dry:

Bo wielokrotnie i tu i na FAQ nawet mowilismy, ze NIGDY nie odpowiadamy na takie pytania, nawet jesli znamy odpowiedz. A w wypadku pelniakow to ja jestem pewien, ze je damy jak plyta idzie do tloczni, bo juz bylo pare razy, ze "mielismy" gre i na pare dni przed tloczeniem plyt okazywalo sie jednak, ze nie bo costam, kwestie prawne itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna nurtuje mnie takie pytanie:

Czemu w AR nie ma ostatnio listów od piratów? Nie przysyłają (bo stwierdzili, że z takim "debilem" to się nie da gadać ;P - przepraszam za określenie) czy może pan Marek Lenc wyprosił, żeby takich listów nie dawać (bo nie może wymyślać do nich zabawnych obrazków)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem często padają pytania w co grasz itp. Nie sądzisz że jak redaktorzy założyli sobie xfire i dali w sygnaturkach, czyli każdy mógłby zobaczyć w co grasz/gracie/grałeś w ciągu ostatniego tygodnia, nie było by bezsensownych pytań?

W moim wypadku nie mialoby to sensu, a co do innych, to ich pytaj.

Od niedawna nurtuje mnie takie pytanie:

Czemu w AR nie ma ostatnio listów od piratów? Nie przysyłają (bo stwierdzili, że z takim "debilem" to się nie da gadać ;P - przepraszam za określenie) czy może pan Marek Lenc wyprosił, żeby takich listów nie dawać (bo nie może wymyślać do nich zabawnych obrazków)?

Albo nie przysylaja albo pisza to samo co 15 lat temu, wiec po diabla te same argumenty "za" n-ty raz powielac a potem obalac w ten sam sposob?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...