Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Słuchałeś kiedykolwiek muzyki Daft Punk? (jakbyś nie wiedział - to taki duet, co gra muzyka house w hełmach.) Co o niej sądzisz? Którą piosenkę uważasz za najlepszą?

Dlaczego od piętnastu lat ukrywasz swoją twarz? Tak wiem: Chcesz byśmy postrzegali cię jako słowo a nie jako osobę, tak jak ty postrzegałeś jakiegoś kolesia z radia jako głos a nie jako osobę. Ale do cholery : Gdy czytam cokolwiek chce wiedzieć jak się nazywa autor, który napisał to ,,cokolwiek". Wiem że to prymitywne, ale chyba każdy chce wiedzieć kogo teksty czyta. W CDA czytamy tekst Smugglera, nie osoby którą znamy, choćby z imienia. Zwłaszcza że twoje wytłumaczenie, które zacytowałem powyżej mnie nie do końca satysfakcjonuje. Az tak bardzo wstydzisz się imienia, które dała ci mama na chrzcie?

Liczę na odpowiedź. I do cholery : od dwóch miesięcy czekam na odpowiedź na meila!!!!! Jak się nie doczekam to... hmmm.. eeeeee... popełnię samobójstwo, o !!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś kiedykolwiek muzyki Daft Punk? (jakbyś nie wiedział - to taki duet, co gra muzyka house w hełmach.) Co o niej sądzisz? Którą piosenkę uważasz za najlepszą?

Nazwa mi cos mowi ale nie kojarze ich z muzyki.

Dlaczego od piętnastu lat ukrywasz swoją twarz? Tak wiem: Chcesz byśmy postrzegali cię jako słowo a nie jako osobę, tak jak ty postrzegałeś jakiegoś kolesia z radia jako głos a nie jako osobę. Ale do cholery : Gdy czytam cokolwiek chce wiedzieć jak się nazywa autor, który napisał to ,,cokolwiek". Wiem że to prymitywne, ale chyba każdy chce wiedzieć kogo teksty czyta.

W porzadku, mam 18 cm dlugiego - mowie o obiektywie do aparatu. Czy to ci cos pomoze w odbiorze AR? :)

W CDA czytamy tekst Smugglera, nie osoby którą znamy, choćby z imienia.

Mam na imie Kalasanty, kazdy to wie.

Zwłaszcza że twoje wytłumaczenie, które zacytowałem powyżej mnie nie do końca satysfakcjonuje. Az tak bardzo wstydzisz się imienia, które dała ci mama na chrzcie?

Kalasanty... no sam rozumiesz.

Liczę na odpowiedź. I do cholery : od dwóch miesięcy czekam na odpowiedź na meila!!!!! Jak się nie doczekam to... hmmm.. eeeeee... popełnię samobójstwo, o !!!!!

[*] Mysle, ze srednie IQ ludzkosci nieco sie podniesie wowczas. :laugh:

Ps. A jakbys czyta;l FAQ, tobys wiedzial: czytam KAZDY post, odpowiadam na wybrane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do muzyki... Są jakieś kawałki, które zawsze wprawiają Cię w dobry humor i wywołują uśmiech na twarzy? Takie odstresowywacze wprawiające w coś w rodzaju błogostanu? :P Trudno to określić :P

Hmmm... wiesz, jakos w sumie to nie pamietam kawalkow, przu ktorym bym sie szeroko usmiechal i smial, ale sa utwory, ktore zawsze wbijaja mnie w glebe. Ba, czasem sa to doslownie krotkie kawalki - np. "Vera Lynn" z The Wall - jest taki doslownie pieciosekundowy motyw, w ktorym doslownie 3-4 nutki sa grane hmmm... na cymbalkach? I nie wiem czemu, ale ten moment (w polaczeniu z tym co bylo przedtem) zawsze powoduje u mnie gesia skorke - po prostu mam wrazenie, ze to sa DOKLADNIE te dzwieki, ktore trzeba tam zagrac i sa zagrane DOKLADNIE tak jak trzeba. Ciezko to zdefiniowac. Odlatuje tez przy poczatku "Atom Heart Mother" PFow. Tez nie wiem czemu, ale staram sie tego nie sluchac gdy jestem na widoku, bo pewnie wygladam jakbym byl nacpany wowczas. Kiedys Eld sie dziwil, bo zobaczyl mnie na miescie, a ja szedlem jak czolg, patrzac prosto na niego i minalem go bez slowa z podobno zupelnie "pustym" wzrokiem, po czym sie mocno wystraszylem jak mnie klepnal w ramie. Bo wlasnie akurat lecial ten motyw i nie wiem gdzie bylem, ale na pewno nie na wroclawskiej ulicy wtedy. :)

'Ten dziwny wyraz twarzy, kiedy idzie przez Jana Pawła z słuchawkami w uszach'? :wink:

Az tak bardzo wstydzisz się imienia, które dała ci mama na chrzcie?

Ojojku :icon_frown: Niemniej powinieneś wiedzieć, że sentymentalne nawiązywanie do chrztu nie jest zbyt dobrą taktyką w rozmowie z osobą, która ten chrzest ma już zapewne bardzo głęboko :tongue:

Edytowano przez guest531
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Ten dziwny wyraz twarzy, kiedy idzie przez Jana Pawła z słuchawkami w uszach'? :wink: [/quote\

Exactly

Az tak bardzo wstydzisz się imienia, które dała ci mama na chrzcie?

Ojojku :icon_frown: Niemniej powinieneś wiedzieć, że sentymentalne nawiązywanie do chrztu nie jest zbyt dobrą taktyką w rozmowie z osobą, która ten chrzest ma już zapewne bardzo głęboko :tongue:

Nie mam chrztu "gleboko". Nie jestem wojujacym ateista po prostu w pewnym momencie uznalem, ze nie da sie pogodzic tego, co slysze w kosciele z tym co widze/czuje/mysle.

I przestalem tam chodzic. Ale nie jestem wrogiem, nie krzycze "nienawidze klechow" itd. Taki aksamitny rozwod wzialem z wiara...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler wiem że rap nie jest twoim ulubionym gatunkiem muzycznym, jeżeli jednak możesz poświęcić 2:30 minuty swego cennego czasu i przesłuchać jeden z moich kawałków będę wdzięczny za jego ocenę.

http://www.youtube.com/watch?v=awgvhDY5oOo

Edytowano przez Wezyr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś kiedykolwiek muzyki Daft Punk? (jakbyś nie wiedział - to taki duet, co gra muzyka house w hełmach.) Co o niej sądzisz? Którą piosenkę uważasz za najlepszą?

Mam na imie Kalasanty, kazdy to wie.

Jezu, jakie jest od tego zdrobnienie?

Edytowano przez Minotauro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś kiedykolwiek muzyki Daft Punk? (jakbyś nie wiedział - to taki duet, co gra muzyka house w hełmach.) Co o niej sądzisz? Którą piosenkę uważasz za najlepszą?

Mam na imie Kalasanty, kazdy to wie.

Jezu, jakie jest od tego zdrobnienie?

No wlasnie - Jezu. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przestalem tam chodzic. Ale nie jestem wrogiem, nie krzycze "nienawidze klechow" itd. Taki aksamitny rozwod wzialem z wiara...

Palikot wpadł ostatnio na pomysł, aby prezydent nie mógł oficjalnie dzielić się opłatkiem z biskupem. ,,Kościół w życiu publicznym? Nie! "- deklaruje Palikot. Popierasz to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalasanty - imię męskie powstałe od nazwy miejscowości (Calasanza) w Hiszpanii. Pierwotnie był to jedynie drugi człon nazywający świętego z przełomu XVI i XVII wieku, Józefa Kalasantego (José de Calasanza), założyciela zakonu pijarów.

Kalasanty imieniny obchodzi: 25 sierpnia

Znane osoby noszące to imię:

* Józef Kalasanty Dzieduszycki ? założyciel Biblioteki Poturzyckiej, bibliofil, kolekcjoner i działacz gospodarczy

* Józef Kalasanty Szaniawski - polski filozof, działacz polityczny i cenzor

* Smuggler - polski fizjolog, bibliofil i koleś który nalepia oznaczenia PEGI na pudełka z grami (-:

[lekko zmodyfikowany cytat z Wikipedii]

-------------------------------------------

Imię męskie powstałe od nazwy miejscowości Calasanza w Hiszpanii. Jest to zwolennik ideałów i postępu. Jest to człowiek pracowity i zamknięty w sobie. Ma doskonałą pamięć, chętnie się uczy, wręcz pożąda wiedzy, a jego zainteresowania są wszechstronne, chociaż dość zmienne.

W życiu ma wielu przyjaciół, jednak nie wszyscy są szczerzy i naprawdę mu oddani, przez co czekają go z nimi nieporozumienia. Posiada dużą intuicję, wyróżnia się darem obserwacji. Jest niezwykle wrażliwy na opinię innych ludzi. Bywa, że dczuwa niepokój wewnętrzny, co doprowadza go nieraz do drażliwości i nerwowości, przez co może się stać niezdecydowany, chwiejny, niepewny.

[cytat z www.imiona.csa.pl]

Prawdę na tych stronach napisali?

Edytowano przez piramids
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przestalem tam chodzic. Ale nie jestem wrogiem, nie krzycze "nienawidze klechow" itd. Taki aksamitny rozwod wzialem z wiara...

Palikot wpadł ostatnio na pomysł, aby prezydent nie mógł oficjalnie dzielić się opłatkiem z biskupem. ,,Kościół w życiu publicznym? Nie! "- deklaruje Palikot. Popierasz to?

Skonczmy z tematami politycznymi/religijnymi w tym watku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co ostatnio zagrywasz na PC? Nowa karta daje radę?

Pewnie, ze daje. Podkrecilem jeszcze procka i fajnie jest. A gralem ostatio sobie w left for dead.

Czytałeś kiedyś Pilipiuka? Konkretnie opowiadania o Wędrowyczu? Czy jakoś przygody tego egzorcysty-amatora nie przekonały Cię?

Probowalem ale w ogole to nie nadawalo na mojej fali. Nie rozumiem co inni w tym widza. :dry:

Mówisz, że lubisz Simpsonów. Masz jakąś ulubioną postać z tego serialu?

Oglądałeś kiedykolwiek Futuramę? Jeśli tak, to jak oceniasz ten serial?

Czytałeś kiedyś Thorgala? Jeśli tak, to jak Ci się podobał?

1. Nie mam.

2. Fajne, podoba mi sie.

3. Niezle ale na kolana nie padlem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Ten dziwny wyraz twarzy, kiedy idzie przez Jana Pawła z słuchawkami w uszach'? :wink: [/quote\

Exactly

Az tak bardzo wstydzisz się imienia, które dała ci mama na chrzcie?

Ojojku :icon_frown: Niemniej powinieneś wiedzieć, że sentymentalne nawiązywanie do chrztu nie jest zbyt dobrą taktyką w rozmowie z osobą, która ten chrzest ma już zapewne bardzo głęboko :tongue:

Nie mam chrztu "gleboko". Nie jestem wojujacym ateista po prostu w pewnym momencie uznalem, ze nie da sie pogodzic tego, co slysze w kosciele z tym co widze/czuje/mysle.

I przestalem tam chodzic. Ale nie jestem wrogiem, nie krzycze "nienawidze klechow" itd. Taki aksamitny rozwod wzialem z wiara...

No więc właśnie - chodziło mi tylko o to, że Twój chrzest dla Ciebie, jako że z poglądami katolickimi Ci już nie po drodze, nie ma większego znaczenia.

I BTW: Czytałeś jakieś teksty Teda Chianga?

Edytowano przez guest531
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :D

Czy zgadzasz się z twierdzeniem "Jeśli odniosłeś prawdziwy sukces, masz stronę na wikipedii, a nie na facebook'u"?

Lubisz koncerty muzyczne? Jeśli tak, jakie? :)

Ile jeszcze czasu planujesz pracować w redakcji czasopisma CD-Action??

Edytowano przez kakaowe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...