Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

A taki np Ścigacz DP10 też jest kultowy i powinien być w takiej książeczce.

Dlaczego napisałeś, że w prl trzeba było pracować? Demokracja z kapitalizmem wprowadziły jakieś zmiany w tym względzie? Płatne urlopy dla bezrobotnych?

I jak wytłumaczyć fakt, że taki Nalepa miał w tym prl nowiutkiego Rickenbackera i jakiś model Fendera?

Nie wiedziałem, że odwiedzasz czasem czytelników! Trzeba się jakoś specjalnie na Ciebie przygotować?

Edytowano przez PeCI
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest twoja ulubiona gra/gry? Czy aktualnie grasz w jakiegoś multiplayera z któryś gier? Przepraszam , ale tu jest bodajże 415 stron i nie za bardzo chcę mi się szukać czy ktoś już zadał pytanie , nie zrozum mnie źle ale nie mam tyle czasu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego napisałeś, że w prl trzeba było pracować? Demokracja z kapitalizmem wprowadziły jakieś zmiany w tym względzie? Płatne urlopy dla bezrobotnych?

W socjalizmie praca poniekad byla obowiazkiem. Tzn. nie mogles po prostu NIE pracowac - bo nie. Formalnie rzecz biorac podpadales pod jakis tam paragraf i mogli cie zamknac w... obozie pracy przymusowej. Poniekad byla to tez metoda walki z opozycja - najpierw sie kolesia wywalalo z pracy (panstwowej) z tzw. wilczym biletem (tzn. ze nie mogl sie nigdzie przyjac) a potem jako pasozyta (a nie politycznego!) mozna bylo wsadzic do owego obozu.

I jak wytłumaczyć fakt, że taki Nalepa miał w tym prl nowiutkiego Rickenbackera i jakiś model Fendera?

A Niemien cala baterie syntezatorow... Koncertowali na Zachodzie, dostawali jakies smieszne stawki ale w dolarach wiec ich bylo stac. Sam kiedys czytalem wywiad z muzykami Maanamu, gdzie sie zalili, ze Fender wart 250 $ to dla nich miesiac koncertow, a wtedy dawalo sie 2 koncerty dziennie przez 25 dni w miesiacu... Ja zarabialem wowczas jakies 20$ miesiecznie wiec dla mnie to bylby praktycznie ROK pracy. I tak zaszalalem, bo kiedy wzialem wyplate i poszedlem do komisu, gdzie wydalem jej spora czesc na... KOMPLET STRUN (Hohner, bluesowe, jak dzis pamietam). I jaka byla rozpacz jak po 3-4 miesiach jedna sie zerwala...

Nie wiedziałem, że odwiedzasz czasem czytelników! Trzeba się jakoś specjalnie na Ciebie przygotować?

Owszem, czasem odwiedzam. I pasuje tu cytat "a pieklo szlo za nim". :cool:

jak z twoją kondychą? hehe ;)

Martw sie o swoja, jak nawet twoj awatar pali. Hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiedziałbyś na dołączenie, zamiast Tipsomaniaka do numeru CDA, książeczki, w której znajdziemy tytuły większość gier, które zostały wydane w historii gier, jaki i ich sequele itd. Mogłoby tam być parę screenów, rok wydania, ocena w CDA, czy było tam multi i może jakieś ciekawostki na jej temat ???

Na jakie platformy? BO na samego C-64 wyszlo ich cos z 10.000

Gdyby nawet ograniczac sie do PC to byloby z 1000 gier minimum. Podziel to sobie przez 100 stron - wychodzi 10 gier na stron. Czyli o kazdej grze tak 2 zdania gora, a o screenach to w ogole warto zapomniec wowczas. Uwazasz ze "samochodowka z 1996 roku. Wymyslone samochody i fikcyjne tory, mozna grac w split-screenie, 6 trybow gry" to takie fascynujace?

No i zawsze podniolsby sie wrzask, ze pominelismy kultowa "Umba Wars" z 1992, wydawna tylko w Afganistanie... i to jest dowod, ze w CDA na NICZYM sie znie znaja!!!

Chodziło mi raczej o tzw. Gry Wiecznie Żywe (w czasopiśmie oczywiście jest taki kącik) lub takie, które wniosły jakieś nowe, usprawniające rozgrywkę elementy, bądź gry kontrowersyjne ale bez których świat gier nie byłby taki sam.

Wydaje mi się, że fajnym pomysłem byłby wywiad z redaktorami na temat gier ich życia, które może zmieniły ich sposób postrzegania interaktywnej rozgrywki, wciągnęły na dłuższy okres (MMO - WoW) albo zachwyciły w takim stopniu, że mieli syndrom "Jeszcze tylko 5 rund i idę spać".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kilka pytań z innej beczki.

-Ponieważ dość często kupuje CDA chciałem wam powiedzieć , żebyście się jak najmniej zmieniali a jak już musicie to tylko na lepsze . Czy możecie tak zrobić ?

- Jako użytkownik waszego forum dorzuciłem swoje 3 grosze do życzeń z okazji waszych urodzin ( wasz własny demotywator , który demotywuje wszystkich oprócz was :) ) i chciałem wiedzieć czy twoim zdaniem był fajny ?

-Czy możecie dodawać dokładnie takie same rozkłady gier jak zawsze . To znaczy , gra o w miarę dużych wymaganiach , średnich i czasem nawet 64 MB ( mam na myśli graficznie bo jestem gdzieś pomiędzy i wasze gry zawsze są the best ). ?????

- Czy pizza Hawajska smakuje dobrze tylko z Coca- colą czy ja mam taki odpał ?????????

- Czy możecie przywrócić wpisy z dzienniczków ? A jeśli możecie to dlaczego tego nie robicie ( zero przymusu ale ,, uczeń grozi , że utopi mnie w akwarium " jakim cudem to nie jest zarąbiste ) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kilka pytań z innej beczki.

-Ponieważ dość często kupuje CDA chciałem wam powiedzieć , żebyście się jak najmniej zmieniali a jak już musicie to tylko na lepsze . Czy możecie tak zrobić ?

A czy ktokolwiek probuje zmieniac sie NA GORSZE? :huh:

- Jako użytkownik waszego forum dorzuciłem swoje 3 grosze do życzeń z okazji waszych urodzin ( wasz własny demotywator , który demotywuje wszystkich oprócz was :) ) i chciałem wiedzieć czy twoim zdaniem był fajny ?

No sorki ale nie wkuwam na pamiec kazdego zyczenia i jego autora...

-Czy możecie dodawać dokładnie takie same rozkłady gier jak zawsze . To znaczy , gra o w miarę dużych wymaganiach , średnich i czasem nawet 64 MB ( mam na myśli graficznie bo jestem gdzieś pomiędzy i wasze gry zawsze są the best ). ?????

Nie mozemy ale sie staramy.

- Czy pizza Hawajska smakuje dobrze tylko z Coca- colą czy ja mam taki odpał ?????????

Bleh. Pizza hawajska. Fuj.

- Czy możecie przywrócić wpisy z dzienniczków ? A jeśli możecie to dlaczego tego nie robicie ( zero przymusu ale ,, uczeń grozi , że utopi mnie w akwarium " jakim cudem to nie jest zarąbiste ) ?

Czemu nie, jak cos noweto znajde, to wrzuce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troche dziwne pytanie. Czy czlowiek, ktory odpowiada na te pytanie czuje sie Smugglerem? Czy jest to tylko czesc Ciebie, tak jak Mr.Hide byl czescia Doktora Jekylla?

SMuggler to ja, ale na pewno nie caly ja. Powiedzmy ta moja lepsza, jasniejsza czesc osobowosci.

Kiedy będzie numer specjalny? Dlaczego teraz będzie czerwcowy?

Wkrotce. A teraz jest czerwcowy, bo wczesniej byl majowy. :tongue:

Kiedyś pisałeś w AR że chodzisz na siłownię - Czynisz to regularnie, czy od czasu do czasu?

Ta, teraz to juz wcale, z braku czasu i po przeprowadzce po prostu nie mam warunkow na to. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kiedyś napisał do ciebie list ale nie elektroniczny tylko normalny?nie chodzi mi tu o twoją rodzine czy coś tylko czytelników/czytelniczki

(wiem żę głupie pytanie :D )

heh, byly takie czasy, ze 100% korespondnecji to byly listy papierowe, bo prawie nikt nie mial dostepu do netu... serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, byly takie czasy, ze 100% korespondnecji to byly listy papierowe, bo prawie nikt nie mial dostepu do netu... serio.

Hahaha. Niedługo takie opowieści będą traktowane jak historie o PRL. Dawne, zamierzchłe czasy, a poza tym to i tak nieprawda :) Podobnie z grami na dyskietkach będzie i w ogóle. No bo jak to: kiedyś nie używano Blue Rayów? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ogień to była kiedyś wartość...

Zrobiłeś już upgrade kompa na wiedźmina?

Czy zamierzasz ukończyć wiedźmina 16 razy aby poznać wszystkie zakończenia?

Edytowano przez Jachus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jak to: kiedyś nie używano Blue Rayów?

Spokojnie, dopóki ludzie nie wiedzą jak to się pisze nawet to jest okej ;)

Jeżeli Smuggler jest tą jaśniejszą stroną, to jak musi wyglądać ta ciemniejsza? Strach się bać...

I właśnie tu pytanie ode mnie do Sumgglera:

Czemu ludzie się Ciebie aż tak boją?

Przecież z tego co zauważyłem to na normalne pytania odpowiadasz normalnie... Ewentualnie żartobliwie, ale żółć w Twoich wypowiedziach widzę tylko gdy "zwalczasz" głupotę innych... Więc nie wiem o co chodzi? Ludzie bojąc się Ciebie, boją się tak naprawdę swojej głupoty. :D

@down Nie wiem o co Ci chodzi, bo czytam dość dużo wypowiedzi Smugga (czy to tutaj, czy w AR) i jak jest poważna sprawa to zachowuje się normalnie, a nie jak "błazen"... Ale widać Ty uważasz inaczej...

Edytowano przez MarcinCallOfCthulhu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że przynajmniej niektórzy na FA mają dość mgliste pojęcie na temat tego, jaki potrafi być Smuggler...

Moje pytanie: co myślisz o cenzurze internetu - np. pomysłach w stylu podawania i weryfikowania swojego adresu, żeby móc napisać komentarz pod artykułem na portalu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ogień to była kiedyś wartość...

Zrobiłeś już upgrade kompa na wiedźmina?

Jeszcze nie ale juz szukam jakies sensownej karty graficznej za sensowne pieniadze (zdaje sie, ze zainwestuje w GF460 jakies)

Czy zamierzasz ukończyć wiedźmina 16 razy aby poznać wszystkie zakończenia?

Chyba bym ocipial. Pogram pewnie wiecej niz raz, ale na pewno nie 16. Powiedzmy, ze 3-krotne przejscie jakiejs gry to dla mnie szczyt mozliwosci (tzn. w celu poznania innych zakonczen). Prosciej o nich poczytac, szczegolnie ze znajac zycie bedzie tak z 3-4 glownych zakonczen a reszta to beda warianty, czyli w stylu "zakonczenie nr 3 ale dodatkowo postac X ginie/przezywa".

Byłeś kiedyś w Olsztynie i okolicach? Jeżeli tak,czy podobało ci się?

Nie, nigdy nawet nie bylem w tym rejonie ale jako ze staram sie czesc wakacji spedzac w Polsce to tam w koncu zajrze, bo morze i gory juz mni sie w Polsce mocno przejadly.

Widać, że przynajmniej niektórzy na FA mają dość mgliste pojęcie na temat tego, jaki potrafi być Smuggler...

A ty to niby wiesz? :laugh:

Moje pytanie: co myślisz o cenzurze internetu - np. pomysłach w stylu podawania i weryfikowania swojego adresu, żeby móc napisać komentarz pod artykułem na portalu?

A mnie sie to podoba, bo w efekcie masa "napinaczy" i "hejterow" 7x pomysli niz rzygnie wyzwiskami. jak ktos sie nie wstydzi swoich pogladow, to w czym problem? A jesli radoche czerpie z tego, ze anonimowo kogos g... obrzuci, to bedzie mial problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...