Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

(Jemielianienko rzadzi )

Oprócz MMA na konsole interesujesz się tym sportem w realu ? Oglądałeś jakieś walki "Cesarza MMA" ? :)

OGladama sobie walki UFC i StrikeForce w TV.

1. Jaki jest twój ulubiony forumowicz?

Nie ty. Zdradze tylko, ze ma numer 004

2. Gdybyś miał taką możliwość, to jaką rewolucyjną zmianę zaproponowałbyś Mac Abrze?

"zamienmy sie miejscami" :)

3. Czy ktoś z redakcji odwiedza Cię czasem w domu? Kto najczęściej?

My home, my castle. :)

4. Czy było Ci żal, kiedy któryś z redaktorów ze SDE odchodził?

SDE?

5. Czy warto się ożenić? Czy ty odczuwasz jakieś korzyści z małżeństwa?

:laugh:

6. Uważasz, że otwieracz w piśmie to marnowanie miejsca?

Nie, nie uwazam. Tak samo jak nie drukujemy nic na marginesach.

7. Czy proponowałeś coś kiedyś do CDA, co nie podobało się innym redaktorom?

Kazdy ma swoje pomysly i inicjatywy, ktore czasem reszcie nie pasuja.

8. Jak się czujesz, gdy musisz przyznać się do jakiejś wpadki?

Nie wstyd zrobic wpadke, wstyd nie wyciagnac z tego wnioskow.

9. Gdybyś nie mógł dostać pracy w Polsce to czy wyjechałbyś za chlebem?

Nie, umarlbym z glodu, spiewajac "Rote".

10. Jak oceniasz poziom swojego angielskiego?

Rozumienie - niezle, aktywny - miernie, niestety. :dry:

11. Co myślisz wobec tego o drewnie pogańskim?

To samo co o ciazy slonicy w Zoo w Bangladeszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie to uczucie być najpopularniejszym redaktorem growym w IV RP?

2. Czy żona nie złości się, gdy zajmujesz TV, żeby pograć na konsoli?

3. Co powiesz na to, że PeCI dziękuje Ci za odpowiedzi, nawet te bez sensu i do sensu?

4. Co sądzisz o akcjach charytatywnych? Lubisz brać w nich udział?

5. Czy kiedyś przez całe wakacje/urlop zostawałeś we Wrocławiu? Co tam robiłeś?

6. Chciałbyś, żeby twoje dzieci poszły w twoje ślady?

7. Co znaczy status człowieka na FA? Czy to coś daje?

8. Chciałbym poznać twój stosunek do poezji - która odpowiedź lub odpowiedzi pozwala najlepiej go kreślić?

A. Nie rozumiem i nie lubię

B. Na ogół rozumiem, ale nie lubię

C. Nie znam, nie rozumiem i nie lubię

D. Zawsze rozumiem, zawsze lubię

E. Czasem rozumiem i czasem lubię

F. Czasem lubię i czasem nie rozumiem

G. Czasem lubię i zawsze rozumiem

I. Czasem znam i lubię

Przeciętnemu nastolatkowi poleciłbym (tu wpisz autora, tytuły wierszy bądź tomiku).

Dokończ zdanie:

Czytanie pomaga nam...

C. D. Z. P. N.

Edytowano przez PeCI
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie to uczucie być najpopularniejszym redaktorem growym w IV RP?

Jak nim bede to ci powiem.

2. Czy żona nie złości się, gdy zajmujesz TV, żeby pograć na konsoli?

Jestesmy dorosli, umiemy sie dogadac.

3. Co powiesz na to, że PeCI dziękuje Ci za odpowiedzi, nawet te bez sensu i do sensu?

Ze doceniam to,

4. Co sądzisz o akcjach charytatywnych? Lubisz brać w nich udział?

Poza WOSP raczej sie nie angazuje.

5. Czy kiedyś przez całe wakacje/urlop zostawałeś we Wrocławiu? Co tam robiłeś?

To co robie codzinnie poza praca, tylko mialem na to 8 h dziennie wiecej...

6. Chciałbyś, żeby twoje dzieci poszły w twoje ślady?

W zyciu

7. Co znaczy status człowieka na FA? Czy to coś daje?

+ 10 cm do dlugosci penisa.

8. Chciałbym poznać twój stosunek do poezji - która odpowiedź lub odpowiedzi pozwala najlepiej go kreślić?

E. Czasem rozumiem i czasem lubię

F. Czasem lubię i czasem nie rozumiem

Przeciętnemu nastolatkowi poleciłbym (tu wpisz autora, tytuły wierszy bądź tomiku).

Mabhabarate w oryginale (sanskryte)

Dokończ zdanie:

Czytanie pomaga nam...

No wlasnie: POMAGA NAM. Wzbogacic wiedze, odprezyc sie, przezyc cos nowego itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurza Cię dział z pytaniami do redaktorów ? :> (być może takie pytanie już było, nie mam jak przejrzeć 400+ stron ;) Czytam CDA od 1999 roku i zawsze dbałeś o swoją prywatność, oraz ukrywanie szczegółów z życia prywatnego, a tu taki ostrzał pytaniami - jak Ci się to widzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy była kiedyś w redakcji jakaś poważna kłótnia o recenzję gry?

Bywa, ze czesc ekipy nie zgadza sie z ocena albo tezami recenzji ale wtedy albo dopisuja sie do GW albo pisza wlasna minirecenzje (co nie oznacza, ze zawsze oznacza ona sprzeciw wobec recenzji - mowie akurat o sytuacji, w ktorej ktos ma inne zdanie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Smuggler ;P,

Mam kilka pytań, które naszły mnie może z powodu bólu głowy :D

1. Jak radzisz sobie z przyswajaniem nowych informacji? (np nauka języka)

2. Lubisz nawiązywać nowe znajomości?

3. Jak często zmieniasz swoje zaainteresowania, czy też w ogóle ich nie zmieniasz?

4. Uważasz się za człowieka oświeconego umysłowo? xD

Tak za tydzień kolejna seria pytań ;]

Edytowano przez wiciu329
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile CD-action będzie miał numerów? :laugh:

Wiecej niz kiedykolwiek bedziesz mial IQ :cool:

Na GoLu wspomniałeś, że masz jakieś 50gb muzyki na Ipodzie, dlatego kieruję do Ciebie pytanie, czego słuchasz?

FAQ... ogolnie rzecz biorac - wszystkiego, poza hip-hopem (choc i tu sa wyjatkiem) i disko-polo. ALe najbardziej cenie rock, szczegolnie progresywny (we wszystkich odmianach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak radzisz sobie z przyswajaniem nowych informacji? (np nauka języka)

Widzisz, informacje przyswajam latwo ale z jezykiem to akurat mam problemy, bo o ile latwo lapie slowka itd. to ciezko mi zawsze idzie z gramatyka, tu akurat mam problemy.

2. Lubisz nawiązywać nowe znajomości?

Nie przepadam za nowymi znajomosciami.

3. Jak często zmieniasz swoje zaainteresowania, czy też w ogóle ich nie zmieniasz?

Nie prowadze takich statystyk ale ogolnie jak juz polubie to na dlugo.

4. Uważasz się za człowieka oświeconego umysłowo? xD

Tylko co to znaczy? Ze nie popieram palenia czarownic? Ze nie neguje teorii Darwina? Ze nie uwazam, ze Ziemia jest plaska?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę liczyć, że gra Star Wars The Force Unleashed znajdzie się kiedyś w CDA?

Liczyc mozesz, ale mnie w to nie mieszaj - mozesz tez liczyc, ze kiedys CDA bedzie mialo 1000 stron, same swiatowe premiery na coverze i kosztowalo 1 zl. Marzyc nikomu nie zabraniam.

Natomiast MOCNO mnie wk... jak ktos zadaje mi pytanie na temat, o ktorym nie tylko pisze w FAQ ale tez WIELOKROTNIE w ronzych tematach i ja i reszta redakcji podkresla, ze NIGDY NIE WYPOWIADAMY SIE W SPRAWIE TEGO, CO BEDZIE/MOZE BYC NA COVER DVD i w ogole nie pytajcie o to. Jak o sciane grochem... :wallbash:

Jak duża była twoja kolekcja znaczków? Zbierałeś jakoś planowo, czy jak popadnie? No i jaki miałeś najcenniejszy okaz w kolekcji?

Ot takie tam gowniarskie zbieranie, jak sie mialo te 11 czy 12 lat i szybko przeszlo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, kiedyś w tym temacie wspomniałeś, że grasz na gitarze. Jesteś samoukiem? Ile lat już grasz? Jaki model gitary elektrycznej posiadasz?

Przepraszam, że o tak późnej porze. Mam nadzieję, że Cię nie obudziłem :P.

Ps. Co jest z tym forumowym zegarem? Śpieszy się o godzine (chyba że tylko u mnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyc mozesz, ale mnie w to nie mieszaj - mozesz tez liczyc, ze kiedys CDA bedzie mialo 1000 stron, same swiatowe premiery na coverze i kosztowalo 1 zl. Marzyc nikomu nie zabraniam.

Natomiast MOCNO mnie wk... jak ktos zadaje mi pytanie na temat, o ktorym nie tylko pisze w FAQ ale tez WIELOKROTNIE w ronzych tematach i ja i reszta redakcji podkresla, ze NIGDY NIE WYPOWIADAMY SIE W SPRAWIE TEGO, CO BEDZIE/MOZE BYC NA COVER DVD i w ogole nie pytajcie o to. Jak o sciane grochem...

Acha... to sorry, że Cię wku... To może jakieś pytanie, które, mam nadzieję, nie zepsuje Ci humoru:

Jaka była Twoja pierwsza praca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko , niektóre wydania cda ale zauważyłem że w nr 167 nie ma tajemniczego nadruku, który widoczny jest po światłem, a w nr 179 już jest. Więc stąd moje pytania:

-kto je wymyśla?

-czemu są ukryte?

-od którego numeru cda się pojawiły?

Dzięki za odpowiedzi i pozdrowienia dla redakcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rock progresywny?

Kojarzy mi się od razu Rush...

Lubisz? (Bo nie pytam się czy znasz, bo to chyba oczywiste :))

Uważam że album 2112 jest prześwietny :D

Rush... cholera, w sumie wypadaloby tego w koncu posluchac... jakos mnie to ominelo. Zdumiewajace... No nic, bede musial o tym pamietac jak sie wybiore na muzyczne zakupy.

Pamiętam, kiedyś w tym temacie wspomniałeś, że grasz na gitarze. Jesteś samoukiem? Ile lat już grasz? Jaki model gitary elektrycznej posiadasz?

Dawno temu mialem akustyczna, potem zmienilem ja na basowa, czeska Jolane (wtedy byl to wypas, bo wszelkie zachodnie gitary to w czasach PRL bylo marzenie...) a potem i ja sprzedalem, bo nie mialem warunkow do cwiczen - rodzina narzekala, ze jak gram to im szklanki w kuchni pekaja. A piwnica w duzym bloku miala bodaj metr na dwa wiec i tam sie cwiczyc nie dalo... I tak swiat stracil swietneo rockmana. :laugh:

Jaka była Twoja pierwsza praca?

Szczerze? Nudna, nedznie platna i bezsensowna totalnie. Ale PRL TRZEBA bylo pracowac, albo cie scigala milicja jako "pasozyta" to sobie jakas durna biurowa posadke skombinowalem. Totalna strata czasu, a roboty tam mialem (takiej prawdziwej) tak na 3 godziny.... tygodniowo. Jak ja sie tam wynudzileeeeem... :dry:

Mam tylko , niektóre wydania cda ale zauważyłem że w nr 167 nie ma tajemniczego nadruku, który widoczny jest po światłem, a w nr 179 już jest. Więc stąd moje pytania:

-kto je wymyśla?

-czemu są ukryte?

-od którego numeru cda się pojawiły?

Dzięki za odpowiedzi i pozdrowienia dla redakcji :)

Bo tak, dla jaj po prostu.

Jaka gre bardziej opyla sie kupić TDU2 (test drive unlimited 2 ) czy wiedzmin 2 .Odp na PW ok? :admin_twisted:

Nie no, osobiscie dojade do twego mieszkania i jeszcze caly wyklad dam na ten temat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiedziałbyś na dołączenie, zamiast Tipsomaniaka do numeru CDA, książeczki, w której znajdziemy tytuły większość gier, które zostały wydane w historii gier, jaki i ich sequele itd. Mogłoby tam być parę screenów, rok wydania, ocena w CDA, czy było tam multi i może jakieś ciekawostki na jej temat ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiedziałbyś na dołączenie, zamiast Tipsomaniaka do numeru CDA, książeczki, w której znajdziemy tytuły większość gier, które zostały wydane w historii gier, jaki i ich sequele itd. Mogłoby tam być parę screenów, rok wydania, ocena w CDA, czy było tam multi i może jakieś ciekawostki na jej temat ???

Na jakie platformy? BO na samego C-64 wyszlo ich cos z 10.000

Gdyby nawet ograniczac sie do PC to byloby z 1000 gier minimum. Podziel to sobie przez 100 stron - wychodzi 10 gier na stron. Czyli o kazdej grze tak 2 zdania gora, a o screenach to w ogole warto zapomniec wowczas. Uwazasz ze "samochodowka z 1996 roku. Wymyslone samochody i fikcyjne tory, mozna grac w split-screenie, 6 trybow gry" to takie fascynujace?

No i zawsze podniolsby sie wrzask, ze pominelismy kultowa "Umba Wars" z 1992, wydawna tylko w Afganistanie... i to jest dowod, ze w CDA na NICZYM sie znie znaja!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...