Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Trochę nie za bardzo to rozumiem.Wiele osób ma prenumeraty,które przychodzą przed ukazaniem się w kioskach,więc jeżeli ktoś dostanie nowy numer wcześniej to i tak będziemy wiedzieć co w nim jest.Jaki to ma sens?

Moga sobie wiedziec, to nam nie przeszkadza.

Sens w tym jest ale nie moge na razie zdradzic jaki.

W kazdym razie duzy, bo inaczej bysmy sie tak nie czaili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może takie pytanie Smuggler.

Najgłupsza rzecz jaką zrobiłeś w dzieciństwie (do 12 lat) no i konsekwencje jakie poniosłeś?

Zabawa niewypalem, ktory prawie prawie by mnie zalatwil... konsekwencji nie ponioslem, bo zyje. Prawie tez udalo mi sie stracic prawa dlon, bo wsadzilem ja w tryby i ostrza sieczkarni (mialem z 5 lat gora). Widok wlasnych kosci dloni pamietam do dzis...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@ Skoro jest tyle mądrych pytań, to dlaczego sam ich nie zadasz?

Ale żeby nie było offtopicu to zadam pytanie: Czy podoba Ci się muzyka Beatlesów?

Czesc uworw brzmi juz mocno archaicznie ale te z konca lat 60-tych (choc i np. Noc po ciezkim dniu jest OK) i owszem, owszem.

Drogi Smugglerze!

Zwracam się z prośba o możliwość wstawienia figurki Geralta do wycięcia w następnym numerze CDA. Zwracam się w imieniu wszystkich czytelników.

Aha, czyli tysiace czytelnikow upowaznily cie do wypowiedzenia sie w ich imieniu?

Miałeś trudne dzieciństwo chlip chlip. Współczuje ci :(

Wcale nie. ALe bywaly ciezkie chwile. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek za pomocą substancji pochodzenia roślinnego bądź też chemicznego wchodziłeś w odmienne stany świadomości ?

Daaaaaaaaawno temu i stwierdzilem szybko, ze to zupelnie nie dla mnie. Wiec od dawien dawna co najwyzej sisza na wczasach. No i lubie wachac mlecze na lace. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek za pomocą substancji pochodzenia roślinnego bądź też chemicznego wchodziłeś w odmienne stany świadomości ?

Daaaaaaaaawno temu i stwierdzilem szybko, ze to zupelnie nie dla mnie. Wiec od dawien dawna co najwyzej sisza na wczasach. No i lubie wachac mlecze na lace. :)

Witam.

Chciałbym wspomnieć że czytam Cię (nieregularnie od 99r.)-ciekawisz mnie(bez skojarzeń) i chciałbym poznać Twoją opinię nt. Depenalizacji Marihuany w Polsce.

Czy nie uważasz, że mimo wszystko ludzie są ograniczani ze względu na to, że nie mogą legalnie zadecydować o tym czy chcą używać tego środka (tak samo jak papierosy i alkohol)?

Ja osobiście uważam, że ludzie nie zdają sobie nawet sprawy ilu dookoła nich zażywa tego środka i że praktycznie na nikim nie robi już wrażenia to że ktoś ma przy sobie tego przysłowiowego jointa.

Odejdźmy od tematu czy to jest szkodliwe bo jak każdy wie kij ma 2 końce.

Pozdrawiam.

Edytowano przez gregory135
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm miałem krótką przerwę w kupowaniu CDA (ponad rok) i widzę,że wiele się zmieniło (Gdzie jest gamewalker? Co się stało z AR?),więc w związku z tym pytanie dla Ciebie-Czy uważasz,że CDA idzie w dobrą stronę jeśli chodzi o zmiany,czy też nie,nie podobają Ci się zmiany jakie się dokonały w ciągu ostatniego roku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wspomnieć że czytam Cię (nieregularnie od 99r.)-ciekawisz mnie(bez skojarzeń) i chciałbym poznać Twoją opinię nt. Depenalizacji Marihuany w Polsce.

Coz, mysle ze mozna by ja sprzedawac legalnie.

Masz konsole?

Nie, nie mialbym czasu na niej grac...

Hmm miałem krótką przerwę w kupowaniu CDA (ponad rok) i widzę,że wiele się zmieniło (Gdzie jest gamewalker? Co się stało z AR?),więc w związku z tym pytanie dla Ciebie-Czy uważasz,że CDA idzie w dobrą stronę jeśli chodzi o zmiany,czy też nie,nie podobają Ci się zmiany jakie się dokonały w ciągu ostatniego roku?

O tym juz wiele razy pisalem - w skrocie: CDA musi isc z duchem czasu. Nie kazda zmiana, ktora jest tego efektem napawa mnie entuzjazmem ale ogolnie nie narzekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich kilka pytan do Smugglera:

1. Co sądziszo sytuacji, kiedy dowcipy/skecze stają się rzeczywistością? W tym roku były przynajmniej trzy takie zdarzenia: najpierw katastrofa samolotu prezydenckiego, potem kierowca 9w tym przypadku kobieta) jadący pod prąd, a niedawno wąż w toalecie. Można by sądzić, że tematy tych dowcipów podpowiadała Agnes Nutter (Pratchett/Gaiman "Dobry Omen").

2. Lubisz humor żydowski?

3. Lubisz muzykę irlandzką/celtycką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...