Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Czy Wrocław daje Ci wystarczająco możliwości do robienia zdjęć (bo zakładam, że tam fotografujesz)?

1.Wedug mnie Wroclal ma mnostwo pieknych miejsc do fotgrafowania, nawet jezeli sie nie ma na te fotografie pomyslu.

A tak apropo... ostatio przedladalem foto smuggler z przedostatniego numeru i zorientowalem sie,ze zrobilem prawie identyczna fotografie rzezby przedstawiajacej kobiete z walkiem (na mojej akurat walka nie bylo- studenci zabrali;] ) i ucznia z kuflem piwa.

2.Smuggler, ogladasz tez "Facetow w bieli". ?

Edytowano przez vipov
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś powiedział gdybym zaproponował

ci 20 tys. zł żebyś zmienił redakcje

i porzucił cda ? <_<

A ja dam ci 1 mld $ za zrobienie mi... no, powiedzmy tego ,czego facet facetowi nie powinien robic :). I co ty na to?

Przy czym ja nie mam 1 mld $ a ty 2o tys (miesiecznie, jak mniemam...) wiec po kiego tak teoretyzowac...

A w ogole to znikam na jakies 2 tygodnie, urlop i te sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem w dzisiejszym CD-A text o aparatach Twojego autorstwa i na wstępie chciałbym zaznaczyć iż

bardzo przyjemnie się go czytało (mimo tego że to dla mnie nic nowego).

Co do treści merytorycznej też wszystko ładnie pięknie mimo pewnych uproszczeń (bo text ofc dla zupełnie nowych w tym temacie) ale tego się nie czepiam...

A więc zacznijmy analize textu:

1) Wstęp do textu

nic dodać nic ująć

2) Podstawowy podział aparatów

też nic nie do zarzucenia

3)To co wybrać?

tu moja mała sugestia, czy nie lepiej by było omówić trochhe dokładniej wady i zalety poszczególnych rodzajów aparatów?? Myśle że wtedy czytelnik mógłby sam lepiej ocenić który rodzaj jest najlepszy

Na co patrzeć

i znowu nie ma czego się czepiać ;p

Mythbuster

Mam nadzieje że pierwszy mit i jego objaśnienie wreszcie trafi do mas - byłbym bardzooo happy

Ogólnie cały ten akapit to miód na serce

Podsumowanie

Wszystko cacy (to się robi nudne nie ma się do czego przyczepić) jednak się przyczepię do punktu piątego - ja bym to porównał nie do jazdy ferarri a miejskim autobusem - ja gdybym się takim ferarri przejechał (nawet jako pasażer) to i tak przez tydzień bym się rajcował xD

Na sam koniec żałuje że tak mało było o lustrzankach plx more może na numer przed gwiazdką to do mikołaja po jakieś szkiełko się uśmiechnie ;p może być to text w partach (jak na przykład poradniki enkiego) wg. mnie świetny pomysł...

Podsumowanie

Pomysł bardzo dobry wykonanie jeszcze lepsze.... Duuuuuuuuuży plus masz u mnie Smug za ten text

A w ogole to znikam na jakies 2 tygodnie, urlop i te sprawy.

Miłego wypoczynku ;p

Kaelthas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, właśnie - jak to jest z tymi Twoimi urlopami? Przecież AR powstać musi i tak, podejrzewam też, że nie ogólnie w redakcji nie wymieniacie się obowiązkami w trakcie urlopów, więc czy jest tak, że gdy np chcesz wziąć 15 sierpnia urlop na dwa tygodnie, to musisz w okresie od 1 do 15 sierpnia wyrabiać 200% normy, i załatwić wszystkie swoje obowiązki co do powstającego numeru CDA? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam problem z demem gry Code of Honor 2. Jak włączam grę to mi restartuje kompa. Co mam zrobić? Jeżeli nie masz czasu mi odpowiadać to powiedz chociaz gdzie mam o tym napisać, poniewaz chyba nie bede zakladal osobnego tematu i to jeszcze dla dema w stosownym dziale "gry"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, jestem nowy na forum ale od dawna czytam CDA. Być może kiedyś gdzieś była już o tym mowa, ale jakoś tego nie zauważyłem. Otóż wydaje mi się, że twoja twarz widnieje w każdym numerze, na początku twojego ulubionego działu. Jak to skomentujesz?

EDIT

Chyba muszę odwołać moje pytanie, zanim je zadałem nie zwróciłem uwagi na post Usagiego, już więcej nie zadręczam i życzę miłego urlopu :) .

Edytowano przez nerv0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wywaliliście z prezentacji pełnych wersjii ich recenzje, a zamiast tego daliście jakieś reklamowe teksciki w których nawet Maluch Racer będzie

"Dobrze sprzedającą się samochodówką z maluchami w roli głównej. Możemy poszaleć na 5 torach w 2 trybach".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Smugga nie ma, a moderatorzy chyba śpią, bo nie pomogą pomóc Larremu, zbłąkanej duszyczce :) To może ja pomogę temu biednemu człowiekowi:

1. czytanie postu

2. analiza danych: problem z gra, autor zasmieca dwa dzialy pytaniami o niedziałającą grę, ale nie chce założyć odpowiedniego tematu w przeznaczonym do tego dziale, gdyż uważa to za śmiecenie

3. wynik analizy: sprzedaj kompa, kup se rower. I tak nie potrafisz podac jaki masz system operacyjny, jaki sprzet itp.

A na serio zapytaj o to tam gdzie trzeba, to ludzie ci pomoga.

Wiem wiem, to pytania do smugglera, ja zwykly forumowicz po chamsku wtrąciłem się w nie swoje sprawy. Smugg to znałby odpowiedź, on zna wszystkie 100 000 000 gier jakie powstały na wszystkie platformy od początku ludzkości i błedy jakie w nich występują, ma też szklaną kulę, w której widzi konfiguracje twojego kompa. Ja niestety nie mam dostępu do takiego sprzętu :)

Usagi -> ten felietonik jest stary jak świat, a smuggler już gdzieś się do niego ustosunkowywał

A tak poza tym to SMUGGLER WRÓĆ!!! Nudno tu bez ciebie, a na markolfie to juz wogóle można zasnąć :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Cię Panie Smugglerze. Nie obchodzi mnie jaka jest Pana tożsamość. W pełni zgadzam się w większością Pana odpowiedzi. Jeszcze nikogo nie spotkałem aż tak cierpliwego jak Pan :). Życze dalszych sukcesów w życiu itd.

Mam kilka pytań dotyczących konkursu. Pierwsze, czy można zrobić w pełnym edytorze spore fabryka stworów? Drugie, ile ma być tych stworów w min. i maks. ? Na koniec ostatnia prośba, czy możesz mi podać spis redaktorów ( chodzi mi o nicki nie imiana i nazwiska)?

Edytowano przez killer007
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zalogowałem się tu pierwszy raz więc nie wiem dokładnie gdzie umiescić to pytanie skierowane do twojego artykułu z numeru09/2008 na temat kupna aparatu cyfrowego. Otóż bedzie to mój pierwszy aparat na jaki decyduje sie wydać pieniądze. Przeczytałem twój artykół i teraz nie bardzo wiem jaki model aparatu wybrać gyż jest ich masa. Dokonałem sobie takiej selekcji i wybrałem cztery , które według mnie są niezłe. Mam do Ciebie otóż prośbę, abyś jeżeli wogóle masz ochotę ocenił mi te modele i doradził który z nich jest wedlug ciebie najlepszy. Ewentualnie może masz jakis inny model godny polecenia. Z góry dziękuję. Prosiłbym odpowiedż na maila collinvw@wp.pl

Oto te 4 modele Canon A650, Canon S5IS, Fuji S9600, Olympus Sp560.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler jak był mały to pojechał do rodziny na wieś. Tam wpadł do kotła z fermentującym chmielem i siedział tam 4miesiące aż go wujek nie wyciągnął. Dlatego nie chce się pokazywać publicznie. Zostawcie go! To tylko biedny człowiek, który przez cały miesiąc harówki zarabia nieco ponad średnią krajową! A tak w ogóle to jest git

Dzidziuś, idź do przedszkola i wróć jak z niego wyrośniesz. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze tematu z pytaniami do Huta Sędzimira więc napiszę tutaj : czy Hut grał w Populousa i tak wogule to od kiedy w CDA jest wzmianka o tej grze? [Mam na myśli że w recenzji Spore było napisane Populous AŻ 2 razy :P]

Edytowano przez BloodDeath
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po dlugich i ciezkich poszukiwaniach aparatu cyfrowego (dla mojej ukochanej) znalazlem i kupilem Canon Powershot A 470, kryteria byly ciezkie, bo ukochana moja chciala aparat w kolorze rozowym. Bylo kilka, ale zaden jakos mi specjalnie nie podszedl ( o mojej ukochanej nie mowiac...)

No i mysle ze to chyba dobry wybor ? Za 100? (razem ze 2GB karta) chyba nie mozna zrobic duzo zle.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

chciałbym wiedzieć co sądzisz o aparacie Canon EOS 400D czy jest dobry dla początkującego fotografa?

chciałbym robić zdjęcia przedstawiające przyrode i piękne miasto Rzeszów{i może strzele też fotke sobie;)}

mile widziane drobne sugestie na temat innych aparatów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że pytam tu ale w poradniku nie podałeś na jaki adres pisac :)

Więc mam pytanie

A610 o , którym wspominałeś jest lepszy czy gorszy od A620 ( przeczytałem że to godny następca a specyfikacje podobne )

Czy może jakiś inny kompakt droższy ( nawet dużo ) jest zauważalnie lepszy ? Jakie forum fotograficzne polecasz ???

heheh jak prosiłem tatę o aparat to powiedział że to syf i że liczy się liczba Mpix , wielkośc matrycy ( 1/2.5 bardzo odpowiednia bo duża ) , duży zoom bo chce na ptaki polowac , i duży przejrzysty ekran. Dobra pokłóciliśmy się - awantura bardzo wielka . W końcu przeczytał wasz artykuł i powiedział że tobie chodziło o to że matryca mniejsza ( 1.8) ma większe nasycenie od takiej 8 mpix ( 2.5 ). Pokazuje mu że pisze jak byk on mówi że nie. Pytam się to jak z Canonem ? Nie bo to jest opinia jednego człowieka w (uwaga) (!) brukowcu (!) . Czemu brukowiec ? Bo podaje informację kupioną od sponsorów ( tata antyfan ? ). Dobra kłótnia - obrażanie mnie i kara. Następnego dnia [ciach] sie i wydrukowałem z neta kilka stron o fotografii , kilka recenzji aparatu i temat na forum gdzie ludzie potwierdzili moją a nie taty rację ( zgacha :0 ) . No tata przeczytał powiedział - o zdziwiłem się że matryce tak się zapisuję . I słowem się już nie odezwał ( przepraszam ???? :huh: W życiu ) . Taka zgacha że PADŁEM . Rzecz jasna nie powiedział że mogę kupic aparat żeby " zachowac honor " ale już go się pytałem gdzie jakiś komis. Cóż wielcy ludzie przyznają się do błędów ? Mój tata - najlepszy na studiach , średnia 5.0 ( wtedy to był max ) kilka klas pod rząd ( nie tylko w podstawówce ) a jeszcze miał czas żeby byc prezes koła wędkarskiego nie jest wielkim człowiekiem .....

Pytanie nr. 2

Oky wiem, że nie chcesz mówi o swojej tożsamości ( choc według mnie to chwyt żeby więcej osób cię kupiło ale i tak cie szanuję :) ) ale powiedz jedno .

Czy masz dzieci ?

Nie musisz mówic jakie , ile ale czy masz ?

Pytanie nr. 3

Czemu rysunki Lenca w CDA się powtarzają ???

Pytanie numer 4

Szczerze czytałeś kiedyś regulamin forum ?

Pytanie nr. 5

Ile wart był najlepszy komp na jakim grałeś ?

pzdr :)

Sorry ale nie ma ci więc muszę pisac c

/Edit

To dobry patent na starych wydrukowac kilka recenzji na necie i założyc temat na forum by ich ośmieszyc :0 )

Poczytaj regulamin.

[wies.niak]

Dla ciebie wszystko

Radek

Edytowano przez Radekwlochaty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem w imieniu Smugglera, jako że on to robił już setki razy. On po nikim nie "jedzie", a jeśli ktoś się o to prosi głupimi listami, to odpowiada mu na to inteligentymi ripostami. Smuggler nigdy nie napisał "Ty debilu, ty glupku itp", tylko zazwyczaj obraca to, co do niego piszą ludzie przeciw nim. Spróbuj pokazać normalny list, napisany bez błędów, nie próbujący krytykować w glupi sposób (bez argumentów albo ze slabymi argumentami), i ogólnie napisany bez zarzutu, który Smuggler zjechał. No nie ma takich. Gdyby Smuggler cierpliwie i grzecznie odpowiadał na setki głupich pytań, oskarżeń, zarzutów, to nikt by nie czytał tego dzialu, ani nikt by tam nie wysyłał listó. Nie chcesz zostać zjechany/na - napisz coś mądrze, przeczytaj FAQ, nie próbuj udowodnić że piractwo jest super, i ogólnie staraj się trzymać poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...