Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Małe pytanko:

Który z poniższych pisarzy jest według Ciebie najlepszy, a który najgorszy i dlaczego?:

Jacek Komuda

Andrzej Pilipiuk

Paweł Siedlar

Rafał Dębski

Michał Cholewa

Jakub Ćwiek

Tomasz Duszyński

Anna Kańtoch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko:

Który z poniższych pisarzy jest według Ciebie najlepszy, a który najgorszy i dlaczego?:

Jacek Komuda

Andrzej Pilipiuk

Paweł Siedlar

Rafał Dębski

Michał Cholewa

Jakub Ćwiek

Tomasz Duszyński

Anna Kańtoch

wiele razy powtarzalem, ze zupelnie nie rozumiem checi i tendecji wielu ludzi do ustawiania wszystkiego wedle rankingow, lepszy-gorszy itd. itp. Mnie to nigdy nie kreci. Owszem, wole np. Kinga od Mastertona, ale jak mi wymienisz pieciu autorow horrowo "ktory lepszy" to ja nie wiem - bo niby jak to ocenic? Mierzac im pyty :) i mnozac to przez wage? Bywa tak, ze np, jeden autor napisal jedna IMO genialna ksiazke, a reszte do bani, a drugi 5 b. dobrych ale nie genialnych. I jak ocenic ktory jest lepszy? I PO CO?

A z tych wszystkich to polowy w ogole nie znam, a zaden/na nie jest jakims moim ukochanym. Takiego Pilipouka np. nie za bardzo kumam, probowalem czytac jego opowiadania i w ogole nie czulem czym sie ludzie zachwycaja...

Czy nabijanie się z antyfanów CDA naprawdę sprawia ci radość? Czy czujesz satysfakcję, kiedy zaginasz ich tekstami? Bo ja, gdybym był tobą, czułbym ją.

Czy pobicie 10-letniego niewidomego dziecka da ci jakas satysfakcje? Bo mnie srednia. Moge miec jakas sadystyczna satysfakcje, ale szczerze mowiac to, co przychodzi latwo, nie daje mi radosci. A przegadac antyfana - phew... moj kot dalby rade wiekszosci z nich dogadac. :) Dodam, ze nie mam specjalnie madrego kota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominasz mi trochę kubę wojewódzkiego. On jeździ po małych dziewczynkach a ty po młotach i durniach (typu dziecko neostrady, dres, zakompleksiony nastolatek itp.) których zjechać potrafi przeciętny inteligent. Właśnie dlatego jesteś gwiazdą CDA

Edytowano przez revakotor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyfan nie zawsze musi być bezmózgiem. Chyba.

Antyfan to wlasnie bezmozgi krytyk. Madry krytyk nie jest antyfanem.

Czy czytałeś cykl o Wiedźminie? Jeśli tak, co o nim sądzisz?

.

.

.

:wallbash: :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

.

.

.

.

.

.FAQ!!!

Czytałem gdzieś że lubisz drużynę L.A. Clippers. True?

Nie, jest mi obojetna.

dlaczego Pan nie chce pokazać swojego zdjęcia w CDA?

Co miesiac pokazuje swoje zdjecia w CDA.

Cover DVD/Bonus/Fotosmuggler.

Enjoy!

Przypominasz mi trochę kubę wojewódzkiego. On jeździ po małych dziewczynkach a ty po młotach i durniach (typu dziecko neostrady, dres, zakompleksiony nastolatek itp.) których zjechać potrafi przeciętny inteligent. Właśnie dlatego jesteś gwiazdą CDA

Genialne. Moge ucalowac twoje stopy w wyrazie holdu, o mastah?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadasz wśród wielu wysłanych listów do redakcji swój ulubiony? Taką małą perełkę, na którą patrzysz gdy ręce ci opadają na głupotę w listach lub gdy chcesz się porządnie nakręcić, by twe uszczypliwości były wyjątkowo soczyste i wredne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jajek potrafisz zjeść przy jednym podejściu?

Kogo to obchodzi? Bo mnie w ogole. Wiec nie wiem.

Czy posiadasz wśród wielu wysłanych listów do redakcji swój ulubiony? Taką małą perełkę, na którą patrzysz gdy ręce ci opadają na głupotę w listach lub gdy chcesz się porządnie nakręcić, by twe uszczypliwości były wyjątkowo soczyste i wredne?

Sa chwilowi faworyci, potem przychodza nowe listy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanie do Ciebie Smug....

jako ,że uważam cię za osobę najbardziej "moralną" pod względem praw autorskich, w redakcji.

Posiadam wszystkie numery CDA , a jak wiadomo od pierwszego numeru już trochę czasu minęło ... celuloza ( mniej lub bardziej wzbogacona chemią ) z jakiej niewątpliwie wykonane jest CDA zaczyna się po prostu starzeć. Chciałbym zrobić do własnego użytku skany wszystkich numerów. Oczywiście w internecie istnieją "wydania" elektroniczne ,nieudolnie skanowane w domowych zaciszach ale nie o takie mi chodzi. To jak ? mam twoje "błogosławieństwo" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krzycz jeśli było ; p Co jest przyjemniejsze - granie czy pisanie?

Granie. Bo nikt nie ocenia jak gram :)

Witam

Pytanie do Ciebie Smug....

jako ,że uważam cię za osobę najbardziej "moralną" pod względem praw autorskich, w redakcji.

Posiadam wszystkie numery CDA , a jak wiadomo od pierwszego numeru już trochę czasu minęło ... celuloza ( mniej lub bardziej wzbogacona chemią ) z jakiej niewątpliwie wykonane jest CDA zaczyna się po prostu starzeć. Chciałbym zrobić do własnego użytku skany wszystkich numerów. Oczywiście w internecie istnieją "wydania" elektroniczne ,nieudolnie skanowane w domowych zaciszach ale nie o takie mi chodzi. To jak ? mam twoje "błogosławieństwo" ?

JAk sobie archiwizujesz CDA, to twoja sprawa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące aparatu cyfrowego.

Czy miałeś styczność z Canonem PowerShot A1100? Jeśli tak, to jak go oceniasz?

Moja znajomosc z kompaktami Canona skonczyka sie na A610 (mam go nadal zreszta). 1100 sadzac z numeru to nastepca serii 5xx. Tak na oko to 12 mpix - za duzo, mala matryca, ale choc ma tryby tematyczne. Obiektyw dosc ciemny... No nie powala ale na poczatek moze byc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu pytania o Amigę, nie obraź się jeśli już były ;]

http://www.lemonamiga.com/?mainurl=http%3A.../votes_list.php

Zgadzasz się, czy twoja lista wyglądałaby inaczej? (nie, nie musisz pisać całej, tylko np top ten). Imo jest raczej "sprawiedliwa" (jeśli można tak napisać o jakiejkolwiek liście Top10/100...), chociaż cztery gry sportowe w pierwszej 10 mnie trochę zaskoczyły (choć można się było tego spodziewać). Twój komentarz?

Następne pytanie:

Jaką grę najchętniej byś odkurzył? Myślę w kategoriach single/multi, bo co innego grać samemu, a co innego z drugą osobą.

Next:

Który model Amigi uważasz za najlepszy? Który byś kupił ponownie?

And the last:

Słyszałem pogłoski, jakoby nowy model Amisi miał się ukazać w tym roku. Czy to prawda? Jeśli tak, uważasz, że powinno się ją wskrzeszać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważasz, że niejako darmowe MMO zwalczają piractwo? Bo są darmowe, a jak taki pirat zagra, to się nie może odciągnąć, nie pobiera gier z torrentów itp.

Wiem że to Smug ma odpowiadać, ale takich "zrytych myśli" było już w AR z 10000... Jak np. zwiększenie rozmiaru gier :/.

Apeluję: LUDZIE MYŚLCIE!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...