Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Cześć!

Jestem tu pierwszy raz. Chciałbym cieszyć się waszym magazynem co miesiąc, ale najbliższy sklep z Cd Action jest 15 kilometrów od mojej miejscowości. Dlatego chciałbym zamówić prenumeratę na 6 wydań za 80zł. Niestety jestem niepełnoletni i nie mam konta. Jak mogę zapłacić za magazyny ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Geexe
Cześć!

Jestem tu pierwszy raz. Chciałbym cieszyć się waszym magazynem co miesiąc, ale najbliższy sklep z Cd Action jest 15 kilometrów od mojej miejscowości. Dlatego chciałbym zamówić prenumeratę na 6 wydań za 80zł. Niestety jestem niepełnoletni i nie mam konta. Jak mogę zapłacić za magazyny ?

Pozwolę sobie odpowiedzieć.

Zapłać na poczcie albo w oddziale banku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co myślisz o gen. Jaruzelskim? Czy według ciebie jest bohaterem czy zdrajcą?

I czy oglądałeś dokument na "jedynce" pt. Towarzysz Generał?

Nie bedzie rozmow o polityce, bo to prowadzi do klotni...

Ile godzin najwięcej grałeś????? :rozpacz:

Nie wiem, nie wlaczalem stopera, ale na pewno wiecej niz 10, a zdaje sie ze kolo 14 non-stop ale daaawno temu. Teraz jak 6 godzin posiedze to duzo i mam wyrzuty sumienia, ze tyle czasu zmanrowalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. nie pamietam tych fotek, ale jesli przejscie podziemne to na Swidnickiej, bo najczesciej robie fotki idac do pracy...

Wiesz, Smugglerze, że ta informacja zdecydowanie bardziej ułatwia odgadnięcie Twojej tożsamości od informacji dot. okresu służby w wojsku ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. nie pamietam tych fotek, ale jesli przejscie podziemne to na Swidnickiej, bo najczesciej robie fotki idac do pracy...

Wiesz, Smugglerze, że ta informacja zdecydowanie bardziej ułatwia odgadnięcie Twojej tożsamości od informacji dot. okresu służby w wojsku ? :)

Wbrew pozorom - nie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja. Mam pytania odnośnie prenumeraty.

Czy poczta polska pobiera jakąś zapłatę za dowóz magazynu i czy wydania archiwalne coś kosztują?

Naturalnie, ze archiwalia kosztuja :) ale w cene masz wkalkulowana juz przesylke. W sprawach tego rodzaju: beata.janowska@bauer.pl

Kim chciałeś zostać w młodości?

Soba. :) I mi sie udalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje 1 magazyn z archiwum?

Stary, podalem ci adres, tam sie pytaj, ja nie jestem specem od sprzedazy archiwaliwo i po prostu nie wiem. Podejrzewam, ze tyle samo co nowy nr, ale masz w te cene wliczona przesylke pocztowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje 1 magazyn z archiwum?

Stary, podalem ci adres, tam sie pytaj, ja nie jestem specem od sprzedazy archiwaliwo i po prostu nie wiem. Podejrzewam, ze tyle samo co nowy nr, ale masz w te cene wliczona przesylke pocztowa.

Dlaczego na stronie http://prenumerata.bauer.pl nie ma oferty na 6 wydań w cenie 80zł?

Zapytaj-o-to-odpowiedzialna-osobe.-Ja-nie-jestem-specem-od-prenumeraty.

Czy teraz dotarlo, czy mam uzyc wiekszego fonta.

Jakie jest według ciebie CD-ACTION?

Czy uważasz że razem ze swoimi kumplami(z gaze...ups czasopisma)odwalacie solidną robotę?

Nie wstydzimy sie podpisac pod swoimi tekstami, nie wstydzimy sie przyznac, ze pracujemy w CDA. Uwazam, ze robimy niezle, poczytne pismo dla graczy i ze nie odpierd... tam fuch. Co nie znaczy, ze uwazam, iz lepiej juz sie nie da. Da sie i dlatego ciagle nad tym pracujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam 2 pytania

1. Czy autorka co robi dział ,, z schoutganem i w spudnicy to ona mówi prawde w nich , że np. poszła z chłopakiem do sklepu komputerowego i coś tam nie chcieli jej dopuścić do rozmowy bo dla mnie TO JEDEN WIELKI KIT który wciska nam - dzieciom neo

2. Smuggler dla czego piszesz l a nie ł , o a nie ó ( czyli prościej żecz mówiąc dla czego seplenisz tekstowo

przykłady pogrubiłem :D

Ile kosztuje 1 magazyn z archiwum?

Stary, podalem ci adres, tam sie pytaj, ja nie jestem specem od sprzedazy archiwaliwo i po prostu nie wiem. Podejrzewam, ze tyle samo co nowy nr, ale masz w te cene wliczona przesylke pocztowa.

- podaLem :P a powinno być ,, podałem ,,

- sprzedaZy :P a powinno być ,, sprzedaży ,,

- przesyLke :P a powinno być ,, przesyłke ,,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, tak jak Ty jestem MMO-wym prawiczkiem, ale rozwiązania które zastosowane będą w Guild Wars 2 (np. brak abonamentu, dynamiczny system akcji) sprawiają że chyba się przełamie. Czy podzielasz moje zdanie czy zostajesz przy swoim?

Edytowano przez McMumble
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h

- podaLem :P a powinno być ,, podałem ,,

- sprzedaZy :P a powinno być ,, sprzedaży ,,

- przesyLke :P a powinno być ,, przesyłke ,,

NO jakigeniusz sie nam objawil, no...a kochaniutki moze tak... READ THIS FUCKIN" FAQ? :wub:

Drogi Smugglerze, czy lubisz wąsy?

Tam, wypycham nim poduszke... :laugh:

Nadal masz chęć do pracy już Ci się odechciewa?

Nadal mam chec do pracy juz sie odechciewa :rolleyes:

Nadal masz chęć do pracy już Ci się odechciewa?

Nadal mam chec do pracy juz sie odechciewa :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie trochę na necie o EGM-ie itd. Już wiem czemu mnie "zbyłeś" odnośnie dowiedzenia się tego czy owego (dlaczego go nie ma itd.). Swoją drogą jak na kogoś kogo znałeś 27 lat to raczej ciężko mi uwierzyć, że tak nagle wszystko mogło się popierniczyć. Widać, jeszcze przez pewien czas będzie się jeszcze unosić kurz bitewny, ale nie zmienia to faktu, że trzeba iść dalej. Piszę w zasadzie tego posta dlatego, że trochę zmieniasz styl na innych forach

(np. na Markolfie)

i jesteś "bardziej wylewny". To o wiele lepsze rozwiązanie, niż czasami mam okazję czytać tutaj, na forum CD-A. Kończąc dygresję muszę powiedzieć, że trochę mnie niepokoją te zmiany w CD-A (mowa oczywiście o graficznych), czego krótki, pół zartobliwy upust dałem w temacie 03/2010 zawartość. Po co zmieniać coś co jest dobre, i starać się dogodzić wszystkim. Młodsi czytelnicy chcąc czy nie chcąc będą czytali Cd-A i nie ma potrzeby "koloryzować/pastelować/rozszerzać" jeszcze bardziej layoutu (tu odnoszę się do graficznej strony pisma). Anyway, mam nadzieję, że przeczytasz mój post (i ten i ten drugi w innym temacie) i odpowiesz co nieco(tylko na litość nie bierz dosłownie hasła "co nieco":P).

Na innych forach jestem forumowiczem, tu jestem moderatorem, itd. Dlatego moge - i musze - zachowywac sie nieco inaczej. Z EGM dla mnie sprawa zamknieta - "lepszy prawdziwy wrog niz falszywy przyjaciel". EGMa wprawdzie za wroga nie mam, ale za przyjaciela juz tez nie. Tak w zyciu bywa. A zmiany - wybacz ale jesli jakies zmiany wprowadzilismy to nie dlatego, ze ktos rano wstal i mial natchnienie, albo chec "a to cos pozmieniajmy". Po prostu - jesli zmiany nastapily, to widac tak byc musialo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałeś się kiedyś nad wydaniem autobiografii (masz sporo fanów)

Jak wyglądał twój pierwszy dzień w redakcji

Jaka jest według ciebie największa wada oraz zaleta polskiego społeczeństwa

Na jaką gre czekasz najbardziej / kontynuacje jakiej gry chciałbyś zobaczyć

Jakiej komórki używasz

Czy są jakieś wolne etaty w redakcjii

Czy chciałbyś zostać w przyszłości premierem RP ( JA bym na ciebie głosował) :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ludziska, pewnie uznacie mnie za totalnego lamera, ale jest to mój debiut na jakimkolwiek forum i nie wiem jak się tym ustrojstwem posługiwać... Ale jak mi to gdzieś poleci to mam pytanko: Smuggler, pisałeś kiedyś w CDA że Twoja kobieta w dalszym ciągu gra na Amidze. Czy też kiedyś byłeś amigowcem? Ja byłem (w sumie jestem nadal bo mam swoją ami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...