Jump to content

Recommended Posts

Słyszałem coś nie-coś o tym (chyba nawet przydarzyło mi się oglądnąć) i wydaje mi się, że wiem jaka była motywacja tej pani, która mówiła o Tetrisie, otóż:

-Przed nagraniem dostała wytyczne, że ma powiedzieć, że to przez gry, więc się pyta, powiedzmy, operatora, który pamięta tylko nazwę Tetrisa (bo ma 60 lat, skleroza się wkradła a w nic innego nie miał okazji zagrać), albo:

-Prof.S.Jonalista informuje panią , że gry są najpewniejszą i jedyną przyczyną przemocy, więc pani odpala "gugla" i pierwsze co jej wywala po wpisaniu "GRA" to Tetris-nieszczęśnik...

Poza tym potępiam tę panią, gdyż mogłaby powiedzieć, że GTA - przynajmniej byłaby ociupinkę bliżej prawdy... :huh:

Do SMG:

Jakie studio (robiące gry, of course) chciałbyś osobiście odwiedzić, ale nie pozwala Ci na to czas/praca/wiza/żona itp. ? :rolleyes:

Słyszałem coś nie-coś o tym (chyba nawet przydarzyło mi się oglądnąć) i wydaje mi się, że wiem jaka była motywacja tej pani, która mówiła o Tetrisie, otóż:

-Przed nagraniem dostała wytyczne, że ma powiedzieć, że to przez gry, więc się pyta, powiedzmy, operatora, który pamięta tylko nazwę Tetrisa (bo ma 60 lat, skleroza się wkradła a w nic innego nie miał okazji zagrać), albo:

-Prof.S.Jonalista informuje panią , że gry są najpewniejszą i jedyną przyczyną przemocy, więc pani odpala "gugla" i pierwsze co jej wywala po wpisaniu "GRA" to Tetris-nieszczęśnik...

Tyle to i ja wiedziałem, tylko nie mogłem uwierzyć. Dzięki Smuggler, obiecuję, że odtąd nie będę zawracał Ci głowy sprawami tak bardzo "przedawnionymi". :smile:

Teraz nieco aktualniejsza:

Dlaczego tak bardzo się wyżywałeś na tym dab'ie (ten co nie lubi książek i Was wyzywał od prawiczków)? Wiem, koleś napisał sporo głupot i wcale go nie bronię, ale:

- on w swoim liście ani razu nie wspomniał o alkoholu, a ty w ripoście chyba z 10 razy tłukłeś temat "szczania, rzygania i Uśmiechu Teściowej". Czy Ty myślisz, że jak 16-latek i chodzi na imprezy to od razu musi chlać

- dab mówił również, że oprócz imprez, interesuje go także np. sposób płacenia podatków, czyli coś jednak myśli o tej przyszłości, więc myślę, że niepotrzebnie go potraktowałeś jak kompletnego prymitywa. To co prawda był głupek, ale daleko mu było do poziomu słynnego Karola. Nie zasługiwał na tak brutalne potraktowanie.

To może zbędna rada, ale może spróbowałbyś szukać choć cienia mądrości nawet w najgłupszych listach. To może pomóc w prawidłowej ocenie nadawcy, a przy okazji możesz zyskać promyk nadziei , że głupota wcale nie jest wrzechpotężna.

Dlatego, że z jego listu wynikało jasno - lubisz czytać? => Jesteś nołlajfem

SMG:

Czy czujesz czasem nieuzasadnioną agresję?

Tyle to i ja wiedziałem, tylko nie mogłem uwierzyć. Dzięki Smuggler, obiecuję, że odtąd nie będę zawracał Ci głowy sprawami tak bardzo "przedawnionymi". :smile:

Teraz nieco aktualniejsza:

Dlaczego tak bardzo się wyżywałeś na tym dab'ie (ten co nie lubi książek i Was wyzywał od prawiczków)? Wiem, koleś napisał sporo głupot i wcale go nie bronię, ale:

- on w swoim liście ani razu nie wspomniał o alkoholu, a ty w ripoście chyba z 10 razy tłukłeś temat "szczania, rzygania i Uśmiechu Teściowej". Czy Ty myślisz, że jak 16-latek i chodzi na imprezy to od razu musi chlać

>>>Nie no, chodzi tam czytac ksiazki :) i dyskutowac o filozofii epikurejskiej. W koncu co sie robi na imprezach w wieku 16 lat...

- dab mówił również, że oprócz imprez, interesuje go także np. sposób płacenia podatków, czyli coś jednak myśli o tej przyszłości, więc myślę, że niepotrzebnie go potraktowałeś jak kompletnego prymitywa. To co prawda był głupek, ale daleko mu było do poziomu słynnego Karola. Nie zasługiwał na tak brutalne potraktowanie.

>>> Brutalnie potraktowalem tylko te poglady tego pana, ktore na to zaslugiwaly.

To może zbędna rada, ale może spróbowałbyś szukać choć cienia mądrości nawet w najgłupszych listach. To może pomóc w prawidłowej ocenie nadawcy, a przy okazji możesz zyskać promyk nadziei , że głupota wcale nie jest wrzechpotężna.

>>>...JAKA?

Dlatego, że z jego listu wynikało jasno - lubisz czytać? => Jesteś nołlajfem

SMG:

Czy czujesz czasem nieuzasadnioną agresję?

Gdy slysze niektorych politykow albo "ukochane" reklamy (psi-psi?)

Ja mam kilka pytanek do Smuggiego. :happy:

1. Jakiej muzy słuchasz ?

2. Jaki masz kolor oczu i włosów ?

3. Jaki masz wzrost i wagę ?

4. Lubisz Baldur's Gate ?

5. Ulubiony film ?

Jeśli pytanka są: bez sensu; niestosowne; już ktoś zadawał; nie chce Ci się klepać w klawę, nie musisz odpowiadać :wink:

2. Jaki masz kolor oczu i włosów ?

Przecież Smg nie ma włosów :P a oczka pewnie przekrwione ;p./.. ale sorki, przecież smugg ma odpowiadć.

Jesteś fanem seriali typu ''Hoży doktorzy" czy "dr House"?

Jeśli tak, to która postać jest Ci bliższa cyniczny dr House czy czasami szczery do bólu, chamski dr Cox?

Nie wziąłem pod uwagę tego że możesz nie oglądać tych seriali :tongue:

jeśli nie to szczerze polecam. :tongue: ponieważ Cox jest mistrzem ciętej riposty.

Edited by mrgonzo

Witam

Panie Smuggler :) jako bardzo dobry fotograf..mógłby Pan ocenić moje zdjęcia?? :) oto linka :)

http://picasaweb.google.pl/mrufekh

za wszelkie opinie będę zobowiazany :)

od razu mówię..zdjęcia robione po części Olympusem Camedia UZ700 oraz Nikonem D90 z obiektywem 18-105

Nie oceniam fotek - chcesz ocen, to wystaw na jakis portal gdzie sie je ocenia, tam dostaniesz wiecej opinii...

1. http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Smuggler

czy któryś z tych faktów i mitów to prawda?

2. Który pasek Garfielda lubisz najbardziej? Chodzi mi o pasek komiksu, nie pasek na grzbiecie, od razu mówię?

3. Dlaczego jesteś jak House, czyli za każde wyszydzenie z kogoś miliony fanów sikaja w majtki z radości i śmiechu? A może co innego zawdzięcza ci sławę, tylko ja tego nie zauważyłem? ;p

4. Czy grałeś kiedykolwiek w papierowe RPGi, typu D&D, Warhammer Fantasy RP?

@Sawassas

House - jego teksty pisze ktoś inny... SMG chociaż ma wyobraźnię

Przełamiesz się i zagrasz w SW:TOR?

Nie moglem sie powstrzymać....co myslisz o...nagrodzie Nobla przyznanej...Obamie?

To teraz jeszcze Order Usmiechu dla Polanskiego :dry:

1. http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Smuggler

czy któryś z tych faktów i mitów to prawda?

>>>Nie wiem, nie czytalem.

2. Który pasek Garfielda lubisz najbardziej? Chodzi mi o pasek komiksu, nie pasek na grzbiecie, od razu mówię?

>>>Nie wiem, nie prowadze takich rankingow.

3. Dlaczego jesteś jak House, czyli za każde wyszydzenie z kogoś miliony fanów sikaja w majtki z radości i śmiechu? A może co innego zawdzięcza ci sławę, tylko ja tego nie zauważyłem? ;p

>>>Uznam to za komplement. Tylko moich tekstow nie wymysla sztab scenarzystow i nie jestem taki przystojny. :)

4. Czy grałeś kiedykolwiek w papierowe RPGi, typu D&D, Warhammer Fantasy RP?

>>>Daaawno temu, gdy mialem jeszcze duzo czasu...

Smugg, przewidujesz dla Mr. Jedi jakies wieksze kwestie w AR od teraz? Widac ze dziala na Ciebie pozytywnie. Szczerze powiedziawszy nie kupowalem jeszcze CDA kiedy on z Toba odpowiadal, ale jego teksty juz mi sie po ostatnim numerze podobaja.

Co sądzisz o stworzeniu konkursu na prowokację miesiąca? Fani pobawiliby się w antyfanów, a ty nie wyszedłbyś z formy...

Co sądzisz o stworzeniu konkursu na prowokację miesiąca? Fani pobawiliby się w antyfanów, a ty nie wyszedłbyś z formy...

To jak seks w ubraniu. :)

Smug, wstydziłbyś się! To forum czytają dzieci!

A żeby było pytanie:

Wstydzisz się?

Czyli nadal....calkiem przyjemnie:-)

Smug, wstydziłbyś się! To forum czytają dzieci!

Dzieci, które wiedzą co gdzie i jak (ale zawsze warto się ograniczac)

Teraz moje pytanie(uwaga takie pytanie mogło już paśc lub byc w FAQ przed przeczytaniem skonsultuj się z innym redaktorem aby nie ponieśc szkód monitorowych, klawiaturowych, gryzoniowych lub innych niezbędnych do pracy przedmiotów): Skąd pomysł z tym ukrywaniem twarzy?

Nie męczy cię odpowiadanie na pytania, które nie mają żadnego sensu, zadawane z nudów w tym topicu, np. na moje pytania (chociaż tylko kilka ich było)?

Czyli nadal....calkiem przyjemnie:-)

Coz, co kto woli. :)

Nie męczy cię odpowiadanie na pytania, które nie mają żadnego sensu, zadawane z nudów w tym topicu, np. na moje pytania (chociaż tylko kilka ich było)?

Znam gorsze rodzaje pracy :tongue: