Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Smuggler i fotografia? Widzę, że wiele się zmieniło od 2001 kiedy kupiłam ost cda ;)

Na forum też mnie dawno nie było, ale jak już jestem...

to.. gdzie można dopaść zdjęcia zrobione przez ciebie?(tak nie chce mi się szukać, idę na łatwiznę)

No i pytanie, które lubię zadawać;) co trzymasz w pudełku po aparacie ?

(tak domyślam się, że to małoistotne ale ja lubię wiedzieć takie ..ciekawostki)

czy po prostu się go pozbyłeś?

;)

Pozdrawiam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Smuggler

1. Planujesz KIEDYKOLWIEK ujawnić kim naprawdę jesteś?

2. Jakie filmy lubisz oglądać? [rodzaj np. Sci-Fi, wojenne itd]

3. Macie zamiar w najbliżczym czasie zwerbować kogoś do redakcji?

4. Nie wiem czy kiedyś oglądałeś taki serial sci-fi Babylon 5. Bo jeśli nie, to bardzo polecam. Może nie jest najnowszy ale jest świetny [to nie było pytanie ;]]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakims czasie moge uznac, ze moj list olales (przegapiles, usunales)/nie doszedl i moge wyslac jeszcze raz ten sam (ze nie przeczytany widze po informacji na mejlu googlowskim)?

Jakby co minal tydzien, a nie 15 mniut i orientuje sie, ile ich masz do przeczytania (choc w wakacje niby mniej). List wyslany na cdaction@cdaction.pl, wg adresu w czasopismie i FAQ, a nie com.pl, jak widnieje w zakladce KONTAKT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler i fotografia? Widzę, że wiele się zmieniło od 2001 kiedy kupiłam ost cda ;)

Na forum też mnie dawno nie było, ale jak już jestem...

to.. gdzie można dopaść zdjęcia zrobione przez ciebie?(tak nie chce mi się szukać, idę na łatwiznę)

>>>COver DVD -> bonus ->FotoSmuggler

No i pytanie, które lubię zadawać;) co trzymasz w pudełku po aparacie ?

Papiery (gwarancje, instrukcje) i mniejsze pudelka po obiektywach itd.

Witam.

Pytanie: Czy potępiasz instalowanie gier od kolegi (kupującego oryginały) a nie zgrywanie ich w celach "komercyjnych"? ;p Nadal jest to dla Ciebie piractwo?

A czym to sie rozni od skopiowania z torrenta, tak naprawde? Korzystasz z cudzej pracy za friko...

Siema Smuggler

1. Planujesz KIEDYKOLWIEK ujawnić kim naprawdę jesteś?

Posmiertnie

2. Jakie filmy lubisz oglądać? [rodzaj np. Sci-Fi, wojenne itd]

Dobre.

3. Macie zamiar w najbliżczym czasie zwerbować kogoś do redakcji?

A co to ja, oficer werbunkowy?

4. Nie wiem czy kiedyś oglądałeś taki serial sci-fi Babylon 5. Bo jeśli nie, to bardzo polecam. Może nie jest najnowszy ale jest świetny [to nie było pytanie ;]]

Mnie jakos nie powalil.

Smugg, skoro lubisz koty, to czy lubisz też psy?

Tak, z majonezem i frytkami.

1.Czy masz jakieś kompleksy?

Sto szyberdziesci miliardow.

2.Czy masz na imię Maciej?

Masz mnie za takiego idiote, ze liczysz na odpowiedz na takie pytanie? :down:

1.W co aktualnie grasz?

Aktualnie w nic.

2. Czy jest/była jakaś gra MMO która wciągneła Cię na naprawdę długi czas?

>>>Bozeeeeeeeee... miliard razy juz mowilem,ze NIE CIERPIE grac w MMO. Moze sie na SW: TOR skusze w koncu.

3. Czy Ty/Wy (redaktorzy) macie jakiś wpływ na to jakie są pełniaki?

Macie.

Po jakims czasie moge uznac, ze moj list olales (przegapiles, usunales)/nie doszedl i moge wyslac jeszcze raz ten sam (ze nie przeczytany widze po informacji na mejlu googlowskim)?

Po jakim chcesz.

Jakby co minal tydzien, a nie 15 mniut i orientuje sie, ile ich masz do przeczytania (choc w wakacje niby mniej). List wyslany na cdaction@cdaction.pl, wg adresu w czasopismie i FAQ, a nie com.pl, jak widnieje w zakladce KONTAKT.

Majle czytam na biezaco a oba adresy sa prawidlowe.

Czytasz wszystkie listy które dostajesz?

Pozdrawiam!

FAQQQQQQQQQQQQQQQ!!!!!!!!!!!!! :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

Smugg mam taką proźbe. dał byś mi ostrzerzenie? pliz ja uwarzam że urzytkownik forum bez ostrzerzenia to jak żołnierz bez karabina. ja na prawde chce dostać to ostrzeżenie jak mi nie dasz tego ostrzerzenia to bedo namawiał wsztkich do piratowania gier ja wierze że jesteś dobrym moderatrem i nie odrzucisz takł ladnie porśbi jak kotoś tak ładnie prosi to nie wolno mu nie dać to czego chce. ja się zbije jek mi nie daż ostrzerzenia. obiecuje że jak mi dasz to ostrzerzenie to będe grzecznym urzytkownikiem i nie będe tu jusz nigdy nikomu przeszkadzać tylko musiś mi dać ostrzerzenie. tak więc wierze rozpatrzysz moją pilną piękną i potrzebną prożbe

[smg] Dziwne rzyczenie ale klijent nasz pan. BTW: nie musiales tak kaleczyc ortografii, rzygac sie chce jak widze tak pisane posty. Jesli myslisz, ze to mialo byc zabawne - to niespecjalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...