Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Witaj! Czy nie sądzisz że twoja ksywka nie wzbudza zaufania wśród ludzi :laugh:? Mam pytanie i informację. Zacznę od pytania: Na wczasach w Tyliczu ujrzałem ksywkę Smuggler jako nazwę sieci będącej w zasięgu. Czy to Ty?

I Info: Chcecie wszystkimi siłami redakcji pozostać dla nas anonimowi. Nie piszecie o sobie nic oprócz stopki redakcyjnej. nie sądzisz że wypisanie wazych imion i nazwisk wraz z ksywkami obok na Wikipedii to przestepstwo albo coś podobnego?

Pozdrawiam

Edytowano przez Czytelnik21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry ^^ (No co, bądź co bądź SMG jest starszy pewnie ode mnie o dobre 20 lat a starszym ludziom należy sie szacunek ^^)

Mam pytanie. Co sądzisz o produkcji Star Wars The Old Republic? Czy BioWare wraz z LucasArts według ciebie podołają zadaniu i stworzą wykwintne MMO czy będzie znów klapa jak z Star Wars Galaxies? Myślisz że będzie abonament? Jak już wyjdzie SWTOR zagrasz w niego?

PS: Nie obrażaj się za tego starszego Pana :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry ^^ (No co, bądź co bądź SMG jest starszy pewnie ode mnie o dobre 20 lat a starszym ludziom należy sie szacunek ^^)

Mam pytanie. Co sądzisz o produkcji Star Wars The Old Republic? Czy BioWare wraz z LucasArts według ciebie podołają zadaniu i stworzą wykwintne MMO czy będzie znów klapa jak z Star Wars Galaxies? Myślisz że będzie abonament? Jak już wyjdzie SWTOR zagrasz w niego?

PS: Nie obrażaj się za tego starszego Pana :D

Mysle, ze sprobuje pograc... a co bedzie to bedzie, sie zobaczy, co da moje gledzenie, ze to hit/shit bedzie? Jak bedzie to zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem teraz twój mini felieton pt "Podczas deszczu nolajfy się nudzą". Ja też mam wakacje 2 miesiące. Z planów wyjazdowych zostały nici. Czasami gdzieś pójdę ale większa część czasu spędzam w necie. Mam również problemy ze spaniem. Moja matka też mi mówi żebym się cieszył z tych wakacji ponieważ jeszcze się naharuję. Dodałeś mi radości z życia. Dziekuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler, pewnie będę jedną z tych osób zamęczających Cię tymi samymi pytaniami, ale bardzo ciekawi mnie jak długo już fotografujesz albo kiedy zaczęła się Twoja przygoda z fotografią, od jakiego zdjęcia jeżeli pamiętasz? Jakim aparatem robisz zdjęcia? I jeszcze ostatnie: czy używasz jakiegoś programu do obróbki zdjęć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler, pewnie będę jedną z tych osób zamęczających Cię tymi samymi pytaniami, ale bardzo ciekawi mnie jak długo już fotografujesz albo kiedy zaczęła się Twoja przygoda z fotografią, od jakiego zdjęcia jeżeli pamiętasz? Jakim aparatem robisz zdjęcia? I jeszcze ostatnie: czy używasz jakiegoś programu do obróbki zdjęć?

Analogiem od hohohohohoho (ale to nie byla WIELKA pasja, po prostu pstrykalem)

Cyfra od 2005 i to byla milosc od piwewszego wejrzenia

Obecnie mam niezla lustrzanke cyfrowa taka dla semi-pro i sporo szkiel

Obrabiam fotki GIMPem i Photoshopem 7.

a słyszał Smuggler tę piosenkę?

i czy widział najnowszy filmik z kotem Simona? :smile:

Slyszal i widzial :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się podoba Wrocław ? Czy wolałbyś mieszkać w innym mieście ?

Mieszkam w nim ponad 30 lat. To jak myslisz?

Wrzucam sporo fotografii Wrocka na cover - to jak myslisz?

Pewnie, ze byloby pare innych miast, gdzie bym moze i chcial mieszkac (choc raczej nie w Polsce) ale nie narzekam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, Kiedy UMRZESZ ????????????????? :down:

Mniej wiecej w 3 minuty od momentu braku dzialanosci mego mozgu.

Smuggler, czy mógłby powstać w cd action konkurs w którym główną nagrodą byłaby odwiedziny w waszej redakcji??

A nie mozna po prostu przyjsc?

Tzn. jak?! Redakcja jest otwarta dla zwiedzających? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Co Czułbyś gdybyś dowiedział się że nie możesz już pracować w CDA , nigdy więcej zagrać w jakąkolwiek grę i pisać ???? :laugh:

Czy podjął Byś jakąkolwiek inną pracę jaką wcześniej w życiu lub dzieciństwie zaplanowałeś ?

Co bardziej cenisz jeśli chodzi o grę ? Mocno zoptymalizowanie konsolki starczające na ok. 5 lat gęstego grania czy też pecety pokazującego zawsze grafikę na czasie o ile masz te pieniądze na nowe części ?

Tytuł książki o której nigdy nie zapomnisz , a która towarzyszy ci od czasu do czasu w życiu, wywołała w Tobie skrajne emocje, uważasz że to geniusz .

I jeszcze jedno, Czy zdarzyło Ci się coś przegapić lub nie wykonać obowiązku przez granie, czy też w domu nie grasz prawie wcale , Jesteś poukładany ?

Edytowano przez nuka157
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler dlaczego tylko Ty ze wszystkich redaktorów dostajesz czasem/często najgorsze/najgłupsze/o pierdoły pytania? Włączając w wyżej wymienioną grupę również to?

I naprawdę jest tak źle z listami do AR? To masz teraz chyba duużo wolnego czasu w redakcji... albo czasu mało a duużo listów które nie nadają się do AR. Bo właśnie jak to jest: jest mało listów w ogóle, czy mało listów sensownych, tak jak pisałem, nadających się do AR?

Edytowano przez Czop
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś zrobił gdybyś się dowiedział, że jutro umrzesz, albo jutro nastąpi koniec świata?

To co zawsze, ja codziennie staram sie zyc tak, jakbym jutro mial umrzec. bo kto wie? Zawal, pijany kierowca, ceglowka z dachu, potkniecie na schodach... Nikt nie wie kiedy umrze. :)

Witam ponownie!

Co Czułbyś gdybyś dowiedział się że nie możesz już pracować w CDA , nigdy więcej zagrać w jakąkolwiek grę i pisać ???? :laugh:

Wsadzilbym sobie korkociag w ucho i wyjal go ustami. Albo odwrotnie. Albo wypralbym skarpetki. Cudze.

Czy podjął Byś jakąkolwiek inną pracę jaką wcześniej w życiu lub dzieciństwie zaplanowałeś ?

>>>Wzialbym taka prace, jaka by byla.

Co bardziej cenisz jeśli chodzi o grę ? Mocno zoptymalizowanie konsolki starczające na ok. 5 lat gęstego grania czy też pecety pokazującego zawsze grafikę na czasie o ile masz te pieniądze na nowe części ?

>>>Mam PC...

Tytuł książki o której nigdy nie zapomnisz , a która towarzyszy ci od czasu do czasu w życiu, wywołała w Tobie skrajne emocje, uważasz że to geniusz .

>>>FAQ.

I jeszcze jedno, Czy zdarzyło Ci się coś przegapić lub nie wykonać obowiązku przez granie, czy też w domu nie grasz prawie wcale , Jesteś poukładany ?

>>>Jestem bardzo NIEpoukladany. Chaotic evil. :)

To ja mam kilka pytań.

1. Jaki jest Twój ulubiony kolor?

2. Czy lubisz gepardy?

3. Co sądzisz o serii Metal Gear Solid?

Czy odpowiedzi na te pytanie maja JAKIEKOLWIEK znaczenie? No dobra - pkt. 3 - nic nie sadze. Ad 2. z keczupem. Ad1. Kolor pieniedzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...