Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

- Czy jesteś antyfanem CDA? ; )

>>>No ja pier**** to chyba najglupsze pytanie w tym roku...

Smug uwierz gdybym nie wiedział, że to pytanie nie jest głupie to bym go nie napisał...(Może będę w AR!?<ROTFL>)

>>>Niestety nie, nie lansujemy juz antyfanow :D

PS Serio to ja jestem antyfanem...A ostatni zauważyłem, że CDA nie jest takie złe(nie ciesz się nie nawróciłem się)no o prócz Ciebie...Zauważ, że 'Ciebie napisałem z dużej litery co świadczy o moim szacunku do twojej osoby...

>>>Bardzo sie ciesze ty Zlamany Cienki Bolku. Czy uwazasz, ze piszac duzymi literami te wyzwiska wyrazilem ci szacunek? Nie? No wlasnie. Wiec to, ze napisales do mnie z duzej litery tez nic nie znaczy... Szacunek nie literkami sie wyraza...

Może i nie literkami ale jak antyfan mówi, że Cię szanuje to to prawda jest...

>>>No w porzadku, ciesze sie.

PS. Nie bierz do siebie tych epitetow, nic do ciebie nie mam, ale jako antyfan bylbyś pewnie rozczarowany jakbym cie grzecznie potraktowal.

Swoja droga czegos nie rozumiem - nie lubie mangi, wiec NIE jestem na forach jej poswieconych. Nie interesuje mnie co sadza o mnie antyfani - nie odwiedzam ich forum. Ty nie lubisz CDA - a jestes na forum tego pisma. Masochizm?

Ee tam masochizm...Po prostu wydedukowałem sobie, że osoba pisząca na tym forum nie musi być fanem CDA. Smugller to bardzo proste zaraz Ci to wyjaśnię...//widzę tą twoją minę 'kolejna argumentacja antyfana'//Wasza gazeta dobra sorry czasopismo jak mówicie jest od graczy dla graczy więc wasze forum jest od graczy dla graczy. Co prawda jestem mniejszością na tym forum (czyt. antyfanem) ale nadal pozostaje graczem.Zarejestrowałem się na forum by pogadać o moich ulubionych grach, dowiedzieć się coś o nowinkach, umówić się na grę w sieci a nie po to żeby Cię wyzywać co pewnie już zauważyłeś. Czy nie mam racji?

>>>W porzadku, bylem ciekaw motywacji. U nas moze byc KAZDY, byle przestrzegal regulaminu. A jak nie przestrzega to dostaje kopa, czy jest fanem czy nie. :)

A co do epitetów to myślałem, że mnie od razu ukamieniujesz :biggrin: ...Po tym jak z miesiąc temu 6 FANATYKÓW CDA zarejestrowało się na NASZYM forum wyzywając wszystkich i rozsyłając spam robiąc przy tym tyle błędów ortograficznych mogłem się tego spodziewać...

>>>Kto sieje wiatr... Mowilem zreszta juz kiedys, ze dla mnie fan CDA bluzgajacy myslacych inaczej niz on niczym sie od antyfana w sensie mentalnym nie rozni...

Jeszcze jedno pytanie co o ty myślisz...

http://ramzelsworld.blogspot.com/2007/12/smuggler.html

Od razu napisze że nie jest to publikacja antyfana a dla mnie to zupełna głupota...

>>>Ciekawa teoria, nie powiem. Ale czytalem rownie dobre, ze jestem Gemem, Allorem, Zbigniewem Banskim,,,

PS Zawsze byłeś uczulony na wszelkie błędy ort. int. itp. a wiesz, że op PS nie pisze się kropki...

>>>Wiem, ale to jeden z moich "bledow firmowych", ktore czesto popelniam, gdy sie spiesze i nie kontroluje sie. Gdzies to mam w podswiadomosci zaszyte... I ja NIGDY nie mowilem, ze jestem BEZBLEDNY.

Zauwaz tez, ze np. o przecinki sie nie czepiam. Wkurza mnie robienie ordynarnych bledow ortograficznych i to w duzym natezeniu.

Czytasz komiksy garfielda

W zyciu, ja, jakis rudy kocur...

Lubisz żużel :ninja:

Ta, z maslem i dzemem.

Podobały ci się zamieszki w Warszawie przed halą KDT? :biggrin:

Podobaly? :mad:

A podobala ci sie ostatnia katastrofa?

No ludzie...

Zeby bylo jasne - popieram nie kupcow, a wladze Warszawy. Prawa trzeba przestrzegac.

Ale to, ze sie prali nie cieszylo mnie ani troche, bo pokazuje, ze Polak z Polakiem predzej sie pozabija niz dogada, i ze "niewazne jakie jest prawo, ma by jak nam wygodnie" ciagle zywe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smugglerze. ;)

Jako że dobrze się znasz na aparatach cyfrowych chciałbym prosić Cię o pomoc. Mianowice, mam na celu Canon PowerShot A480. Ma on matrycę 1/2.3, więc nie wiem czy jest sens go brać, gdyż czytając Twój artykuł przeczytałem, że jak zobaczę takie coś, to mam uciekać xD. Starałem się znaleźć coś, co będzie miało matrycę przybliżoną do 1/1.8... Niestety, nie udało się...

Dlatego proszę o pomoc, czy mógłbyś mi doradzić jakiś aparat do 600zł? ( W sumie to lepiej żeby nie samsung, tata się zraził do tej marki po tym jak się popsuła cyfrówka od nich xD ) Ale tak bez żartów. Samsung może być, marka jest mi obojętna, bo zbytnio się nie znam, dlatego piszę tutaj. Jeżeli uda Ci się mi pomóc, będę niezmiernie wdzięczny ;).

Pozdrawiam, v1r00z.

Edytowano przez v1r00z
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, mam pytanie do ciebie. W swoim feliotonie opisałeś jakie reklamy cie najbardziej wkurzają i denerwują, ale te reklamy wykonały jednak swój cel. Jaki? Zapamiętałeś je! Mi się ciągle przypomina ta głupia reklama z bezsensownym tekstem "Te masło jest tak dobre że chcesz posmarować kromkę chleba z dwóch stron". Czy nie uważasz że to sprytnie twórcy rozegrali? :D

Nie odkryles Ameryki :). DObra reklama to taka, ktora utrwala ci marke produktu (i ew. slogan reklamowy). Ale ja sie wycwanilem i NA ZLOSC nie kupuje produktow, ktorych reklamy mnie wk... Marke pamietam WLASNIE PO TO. :)

Ja mam dokładnie to samo, że jak mnie coś totalnie wkurzy, to specjalnie nie kupuję produktów danej marki. I nie ma to nic wspólnego z odmrażaniem uszu na złość babci - wszystko ma swoje zamienniki, które można wybrać bez szkody dla swojego zadowolenia.

Natomiast czy nie zdarza się Tobie, że - jak w wyżej wspomnianym przypadku jakiegoś smarowidła - pamiętasz tekst, a nie pamiętasz marki?

Bo to dopiero jest porażka - zrobić reklamę, która sama w sobie zapada w pamięć, ale nie tworzy powiązania z marką :)

PS Zawsze byłeś uczulony na wszelkie błędy ort. int. itp. a wiesz, że op PS nie pisze się kropki...

>>>Wiem, ale to jeden z moich "bledow firmowych", ktore czesto popelniam, gdy sie spiesze i nie kontroluje sie. Gdzies to mam w podswiadomosci zaszyte... I ja NIGDY nie mowilem, ze jestem BEZBLEDNY.

Smuggler, nie daj się zwariować - zawsze możesz pisać P.S., też jest poprawnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Bo jestem wrednym sk... :P

No tak... Oto jeden z powodów dla których Smuggler zachowuje względną anonimowość, gdyż jestem niemal pewny, że gdyby Twoja tożsamość była powszechnie znana to nie napisałbyś tego... :tongue:

Natomiast czy nie zdarza się Tobie, że - jak w wyżej wspomnianym przypadku jakiegoś smarowidła - pamiętasz tekst, a nie pamiętasz marki?

Bo to dopiero jest porażka - zrobić reklamę, która sama w sobie zapada w pamięć, ale nie tworzy powiązania z marką :)

No tak, ale gdy w reklamie 20 razy powtórzą nazwę produktu, to zapamiętasz go raczej negatywnie, bo nie byłoby tam WCALE treści. Trzeba znaleźć odpowiedni balans pomiędzy zaciekawieniem klienta a wpojeniem mu nazwy towaru :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smugglerze. ;)

Jako że dobrze się znasz na aparatach cyfrowych chciałbym prosić Cię o pomoc. Mianowice, mam na celu Canon PowerShot A480. Ma on matrycę 1/2.3, więc nie wiem czy jest sens go brać, gdyż czytając Twój artykuł przeczytałem, że jak zobaczę takie coś, to mam uciekać xD. Starałem się znaleźć coś, co będzie miało matrycę przybliżoną do 1/1.8... Niestety, nie udało się...

Dlatego proszę o pomoc, czy mógłbyś mi doradzić jakiś aparat do 600zł? ( W sumie to lepiej żeby nie samsung, tata się zraził do tej marki po tym jak się popsuła cyfrówka od nich xD ) Ale tak bez żartów. Samsung może być, marka jest mi obojętna, bo zbytnio się nie znam, dlatego piszę tutaj. Jeżeli uda Ci się mi pomóc, będę niezmiernie wdzięczny ;).

Pozdrawiam, v1r00z.

Uzywamy Canon A610 na allegro. 3-4 stowki i masz SWIETNY aparat.

[

Natomiast czy nie zdarza się Tobie, że - jak w wyżej wspomnianym przypadku jakiegoś smarowidła - pamiętasz tekst, a nie pamiętasz marki?

Bo to dopiero jest porażka - zrobić reklamę, która sama w sobie zapada w pamięć, ale nie tworzy powiązania z marką :)

>>>Owszem, owszem. :)

PS Zawsze byłeś uczulony na wszelkie błędy ort. int. itp. a wiesz, że op PS nie pisze się kropki...

>>>Wiem, ale to jeden z moich "bledow firmowych", ktore czesto popelniam, gdy sie spiesze i nie kontroluje sie. Gdzies to mam w podswiadomosci zaszyte... I ja NIGDY nie mowilem, ze jestem BEZBLEDNY.

Smuggler, nie daj się zwariować - zawsze możesz pisać P.S., też jest poprawnie :)

No wiem, ale mi sie utrwalila pisownia "w polowie" PS. :) ani tak ani siak poprawna. Tak juz mam. Sporo czasu musialem sie oduczac pisania "standard" jako "standart" (bo byl zespol Stan d'Art...)

kupujesz gry orginalne czy ściągasz z netu czy może wcale nie grasz :ninja:

Kupuje "orginalne" gry z netu i w nie nie gram. :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, nie daj się zwariować - zawsze możesz pisać P.S., też jest poprawnie :)

No wiem, ale mi sie utrwalila pisownia "w polowie" PS. :) ani tak ani siak poprawna. Tak juz mam. Sporo czasu musialem sie oduczac pisania "standard" jako "standart" (bo byl zespol Stan d'Art...)

Ze standardami nie miałam nigdy problemów, ale przyznam się w sekrecie, że PS piszę tak samo jak Ty ;) Znaczy - nie jesteś sam.

Wiem, to nie było pytanie, ale jak będziesz chciał, zawsze możesz odpowiedzieć na moje stwierdzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto stoi za sukcesem CDA?

Jestem ciekaw, czy sa osoby bezposrednio odpowiedzialne za CDA. Pytam, bo sie zastanawiam, jakie pole do popisu moze miec MacAbra. Rozumiem, ze gdyby na poczatku kariery dwie osoby nie zainwestowaly swojego majatku, to CDA by nie isntnialo. Ale jak bardzo wydawca ingeruje w CDA, i kto tak wlasciwie kieruje tym wszystkim? Ktos chyba musi decydowac o inwestycjach i ogolnie o przyszlych wydaniach.

Zespol redakcyjny ma na pewno spory wplyw na jakosc, ale zeby dobrze sprzedac magazyn trzeba na pewno czegos wiecej.

Domyslam sie rowniez, ze kazdy moze wzlozyc nieco od siebie. Ale ja pytam o bardziej ekonomiczne sprawy.

Ciekawi mnie po prostu jakie ambicje moze miec taki naczelny i inni czlonkowie.

Ktos chyba moze powiedziec "tak, to dzieki moim decyzjom CDA sie sprzedaje jak cieple buleczki"

Czy to jest cos na ksztalt duzej prywatnej spolki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto stoi za sukcesem CDA?

Jestem ciekaw, czy sa osoby bezposrednio odpowiedzialne za CDA. Pytam, bo sie zastanawiam, jakie pole do popisu moze miec MacAbra. Rozumiem, ze gdyby na poczatku kariery dwie osoby nie zainwestowaly swojego majatku, to CDA by nie isntnialo. Ale jak bardzo wydawca ingeruje w CDA, i kto tak wlasciwie kieruje tym wszystkim? Ktos chyba musi decydowac o inwestycjach i ogolnie o przyszlych wydaniach.

Zespol redakcyjny ma na pewno spory wplyw na jakosc, ale zeby dobrze sprzedac magazyn trzeba na pewno czegos wiecej.

Domyslam sie rowniez, ze kazdy moze wzlozyc nieco od siebie. Ale ja pytam o bardziej ekonomiczne sprawy.

Ciekawi mnie po prostu jakie ambicje moze miec taki naczelny i inni czlonkowie.

Ktos chyba moze powiedziec "tak, to dzieki moim decyzjom CDA sie sprzedaje jak cieple buleczki"

Czy to jest cos na ksztalt duzej prywatnej spolki?

Pismo jest wlasnoscia wydawcy, ktory zasadniczo sie nie wtraca, o ile redakcji nie odbija palma w styklu "od dzis zmienimy profil na poradnik dzialkowca". Wiadomym jest, ze powazne decyzje dot. np. budzetu zapadaja wyzej...

A poza tym cala ekipa jest po prostu pracownikami wynajetymi w celu dobrego prowadzenia pisma. Co nie oznacza, ze nie czujemy zwiazku z tym co robimy i "ja tylko przychodze do pracy, bo mi za to placa". Na szczescie nie. Pismo tworza ludzie, ktorzy lubia grac i chca tworzyc dobre pismo dla graczy. Ale - jesli ci o to chodzi - nie mamy ZADNEGO udzialu w zyskach wypracowanych przez pismo, pracujemy za pensje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o ludziach mających prawdziwą, dość osobliwą obsesję na Twoim punkcie? (koniecznie chcą wiedzieć gdzie mieszkasz, etc)

Nie przerażają Cię czasem niektóre teorie spiskowe anty-fanów? I, jak myślisz, skąd biorą się takie "wybitne" jednostki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze.

Problem jest w tym, że tata nie jest zainteresowany kupnem używanego aparatu. Koniecznie chce mieć nowy, z dużym ekranem, stabilizacją, 190x zoomem i 50Mp... Tutaj specjalnie trochę przesadziłem, ale po prostu chce mieć "wypasiony" aparat. Nie podoba mu się także "odchylany" wyświetlacz.

Czy znasz jakieś modele warte uwagi, które można kupić nowe, w sklepie?

Pozdrawiam, v1r00z.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze.

Problem jest w tym, że tata nie jest zainteresowany kupnem używanego aparatu. Koniecznie chce mieć nowy, z dużym ekranem, stabilizacją, 190x zoomem i 50Mp... Tutaj specjalnie trochę przesadziłem, ale po prostu chce mieć "wypasiony" aparat. Nie podoba mu się także "odchylany" wyświetlacz.

Czy znasz jakieś modele warte uwagi, które można kupić nowe, w sklepie?

Pozdrawiam, v1r00z.

Jak chce przyszpanowac to niech kupi jakiegos ultrazooma. Tak czy siak obraz bedzie do d... ale za to ile fajnych bajerkow.

A komapkty - do 1500 zl i tak nie ma nic lepszego niz stary A610. A powyzej - Panasonic LX-3. Rewelka! Ale ta cena... No i nie ma megazoom=u i miliona mpikseli... ale z checia sam bym go kupil...

Co sądzisz o ludziach mających prawdziwą, dość osobliwą obsesję na Twoim punkcie? (koniecznie chcą wiedzieć gdzie mieszkasz, etc)

Nie przerażają Cię czasem niektóre teorie spiskowe anty-fanów? I, jak myślisz, skąd biorą się takie "wybitne" jednostki?

diziwie sie im :)

Czyli cala redakcja moze miec bezposredni wplyw na charakter czasopisma, a wydawca albo pozwala albo nie. Dobrze to kumam?

Wyglad, zawartosc, pomysly i inicjatywy pochodza w 100% od was?

W sumie tak a wydawca albo sie na nie zgadza, albo nie.

Fajnie! Skoro tak, to musi byc robota z ogromnym potencjalem dla ambitnych.

Owszem. I kreatywnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o Panasonici lepszym wyborem od LX-3 będzie FZ50, ale to tylko moje zdanie. Poza tym Panasonic (dot. to właściwie wszystkich modeli) nie uporał się jeszcze w 100% z szumami, co nie zmienia postaci rzeczy, że zdjęcia i tak wychodzą piękne ;)

Pozdrawiam redaktora Smugglera ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drogi Smugglerze.

Jak dobrze wiesz zajalem sie fotografia, moi znajomi chwala moje zdjecia...

Orientujesz sie moze jak "zarobic" na fotografii?

Ale czytaj uwaznie- "zarobic" nie w sensie uzyskania z tego kasy, ale powiedzmy przeslania zdjec do jakichkolwiek serwisow reklamowych w celu publikacji.

Pytam Ciebie, poniewaz zajmujesz sie fotografia i pewnie bedziesz mial pojecie co z tym zrobic.

Dziekuje i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze.

Czy wiedziałeś coś o treści reklamy, która znajduje się na stronie głównej?

"ONLINE GRY BESPŁATNE PRZECIWKO TYSIĄCU WSPOŁGRACZÓW"

I jeśli nie, czy znając ją, nadal zaakceptowałbyś jej obecność i nie zgłaszał sprzeciwu?

O co mi chodzi? Chciałbym wiedzieć, czy reklamy, jakie umieszczacie w piśmie/na stronie muszą spełniać jakieś warunki, czy mogą mieć dowolną zawartość (np. błędy ortograficzne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ONLINE GRY BESPŁATNE PRZECIWKO TYSIĄCU WSPOŁGRACZÓW"

Jakby odnoszę wrażenie, że są to błędy popełnione specjalnie i mają jakiś cel... Bo przecież AŻ TAKIM ignorantem ortografii to w branży reklamowej być nie można... :rolleyes:

Co do tych aparatów:

Jak chcesz przykozaczyć, to kup Sony DSC H-10. Ma wszystko to co wymieniłeś, więc może się spodoba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drogi Smugglerze.

Jak dobrze wiesz zajalem sie fotografia, moi znajomi chwala moje zdjecia...

Orientujesz sie moze jak "zarobic" na fotografii?

Ale czytaj uwaznie- "zarobic" nie w sensie uzyskania z tego kasy, ale powiedzmy przeslania zdjec do jakichkolwiek serwisow reklamowych w celu publikacji.

Pytam Ciebie, poniewaz zajmujesz sie fotografia i pewnie bedziesz mial pojecie co z tym zrobic.

Dziekuje i pozdrawiam.

Nie wiem, nie zarabiam na fotografii ale poszukaj troszke o "stockach" (stock) - to sa serwisy, gdzie wystawiasz fotki, kupuja je rozne agencje reklamowe i placa serwisowi, a ty dostajesz jakas dzialke. Znam takich co wyciagaja z tego pareset zielonych miesiecznie, ale to wymaga nieustannej pracy, a i byle czego serwis nie bierze. No ale jak ci sie chce... ja jestem za leniwy. :)

Drogi Smugglerze.

Czy wiedziałeś coś o treści reklamy, która znajduje się na stronie głównej?

"ONLINE GRY BESPŁATNE PRZECIWKO TYSIĄCU WSPOŁGRACZÓW"

I jeśli nie, czy znając ją, nadal zaakceptowałbyś jej obecność i nie zgłaszał sprzeciwu?

O co mi chodzi? Chciałbym wiedzieć, czy reklamy, jakie umieszczacie w piśmie/na stronie muszą spełniać jakieś warunki, czy mogą mieć dowolną zawartość (np. błędy ortograficzne).

Moga, jesli tego chca tworcy owych reklam. Jesli sa zgodne z prawem, nie mamy prawa odmowic ich publikacji po zaplaceniu nam za to.

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o Panasonici lepszym wyborem od LX-3 będzie FZ50

>>>Jesli lepszym wyborem od snajperki jest maczuga, to i owszem. LX-3 jest rewelacyjnym szerokokatnym kompaktem dla zaawanswanych uyztkownik, Fz-50 jest niezlym ultrazoomem, ktorego wszystkie zalety zostaly zabite upakowamiem 10 mpix ma mikroskopijnej matrycy. Mialem Fz-20, ktory mial 5 mpix i szumial masakrycznie...

A Lx-3 akurat nie szumi mocno, bo tam nie robiono aparatu "na sprzedaz tym, co sie nie znaja" tylko z mysla po zawodowych fotografach, ktorzy potrzebuja czegos malego zeby z lustrzankami sie wszedziie nie telepac. I jest NAPRAWDE dobry - ale za te jakosc sie slono placi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak się wtrącę.

"ONLINE GRY BESPŁATNE PRZECIWKO TYSIĄCU WSPOŁGRACZÓW"

Śmierdzi mi to strasznie translatorem. Po prostu właściciele strony wynajęli miejsce reklamowe jakiejś zagranicznej firmie, a ta firma chcąc zachęcić polskich graczy polską mową wrzuciła treść reklamy do jakiegoś translatora. I teraz oni są zadowoleni i dumni ze swojej reklamy, nie mając pojęcia co ona znaczy po polskiemu, a my mamy ubaw ;P

Ogólnie mam wrażenie że to było tłumaczone z francuskiego (przymiotnik za rzeczownikiem), ale głowy nie dam....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nuka157

Witam. Mam takie pytanie z innej beczki. Jak patrzę na gameplay z gry z coverka z CDA,zastanawiam się nad ich jakością owszem są gry dobre, ale co niektóre "hity" nie podobają mi się, są beznadziejne i nie wiem czym tu się zachwycać. Czy podczas grania w jakiś tam 1000 tysięczny milionowy tytuł odczuwasz

pasję z gry,

masz już dość,

po tylu latach masz to już gdzieś i jest Ci obojętne,

czy też już wymyślasz w głowie linijki tekstu do CDA. Pytam bo jestem ciekaw, sam bym był nieszczęśliwy recenzując w kółko gry i gry. Wolę zagrać w kilka tytułów na rok niż w 200. Jak to jest z Tobą ? Odpowiedz szczerze, nie łap za słowa, ani nie zbaczaj z ściechy moich pytań. Pozdrawiam i czekam na odp.

Kto jest 1 użytkownikiem Forum ? Ty jesteś poza podium... Tak z ciekawości, ...to pierwszy stopień... hm...

Edytowano przez nuka157
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze . Mam dla ciebie propozycje nie do odrzucenia :iluvff: ! Mam ci do zaoferowania Super,Extra,Dynamiczne ,ultra-hiper-zajefajne ekologiczne napędzane bateriami słonecznymi nie z lipnego drewna tylko z ołowiu TURBO KREDKI ( furora! ) ( fanfary! ) ( oklaski! )

Zapewne pomyślisz ile takie cudo może kosztować . Otóż muszę ci powiedzieć że nie kosztują sum takich jak 199,99 zł ani 99,00 nie nie one kosztują 250,00 Zł . Prawda że taniocha !?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie z innej beczki. Jak patrzę na gameplay z gry z coverka z CDA,zastanawiam się nad ich jakością owszem są gry dobre, ale co niektóre "hity" nie podobają mi się, są beznadziejne i nie wiem czym tu się zachwycać. Czy podczas grania w jakiś tam 1000 tysięczny milionowy tytuł odczuwasz

pasję z gry,

masz już dość,

po tylu latach masz to już gdzieś i jest Ci obojętne,

czy też już wymyślasz w głowie linijki tekstu do CDA. Pytam bo jestem ciekaw, sam bym był nieszczęśliwy recenzując w kółko gry i gry. Wolę zagrać w kilka tytułów na rok niż w 200. Jak to jest z Tobą ? Odpowiedz szczerze, nie łap za słowa, ani nie zbaczaj z ściechy moich pytań. Pozdrawiam i czekam na odp.

Kto jest 1 użytkownikiem Forum ? Ty jesteś poza podium... Tak z ciekawości, ...to pierwszy stopień... hm...

W krocie - ciagle jaraja mnie gry, tyle ze coraz trudniej trafic mi na takie, ktore mnie jaraja.

A granie jako praca to nie jest zla praca :)

Kto byl przede mna na forum? Zapewne admin i Qn'ik (potem skasowalo mu konto :P) i pewnie jakis tester?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...