Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Nie odkryles Ameryki :). DObra reklama to taka, ktora utrwala ci marke produktu (i ew. slogan reklamowy). Ale ja sie wycwanilem i NA ZLOSC nie kupuje produktow, ktorych reklamy mnie wk... Marke pamietam WLASNIE PO TO. :)

A w takim razie czy zdarzają się reklamy, które Cię pozytywnie zaskakują? Miewasz wybuchy śmiechu i inne objawy wewnętrznej euforii?

No i czy po takich reklamach kupujesz właśnie TE produkty? :rolleyes:

@UP

Fotki sprzętu robi Daniel Śniegoń. Było o nim co nieco przy tekstach urodzinowych/wideorelacjach z redakcji.

Edytowano przez SZWENIO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odkryles Ameryki :). DObra reklama to taka, ktora utrwala ci marke produktu (i ew. slogan reklamowy). Ale ja sie wycwanilem i NA ZLOSC nie kupuje produktow, ktorych reklamy mnie wk... Marke pamietam WLASNIE PO TO. :)

A w takim razie czy zdarzają się reklamy, które Cię pozytywnie zaskakują? Miewasz wybuchy śmiechu i inne objawy wewnętrznej euforii?

No i czy po takich reklamach kupujesz właśnie TE produkty? :rolleyes:

>>>Podobaja mi sie oparte na skojarzeniach, wiec lubie reklamy Zubra, Biedronki (ananas wyszedl z puszki (siedzial, bo smietane ubil...) - glupie ale bardzo fajne), i te skecze Mumio, choc widac juz ze forumla sie wyczerpuje...

@UP

Fotki sprzętu robi Daniel Śniegoń. Było o nim co nieco przy tekstach urodzinowych/wideorelacjach z redakcji.

Juz nie robi...

Kto robi zdjęcia rozmaitego sprzętu do CDA? Z twoim zacięciem fotograficznym to chyba ty cykasz wszystkie foty, chociaż... wielkiego kunsztu do tego nie potrzeba co? ;]

I tu sie mylisz, zrobienie *dobrej* fotki sprzetu wymaga sporo zachodu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto robi zdjęcia rozmaitego sprzętu do CDA? Z twoim zacięciem fotograficznym to chyba ty cykasz wszystkie foty, chociaż... wielkiego kunsztu do tego nie potrzeba co? ;]

myślę że to robi naczelny fotograf cda, a smg robi zdjęcia dla przyjemności. Mam nadzieję że dobrze mówię chyba że jesteś naczelnym fotografem xD

Edytowano przez szlacha2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie dostawales to jestem pierwszym ktory zna twoja prawdziwa tozsamosc.

Mam wiecej skojarzen,ale jestem po 3 duzych hainekenach,musze sie przespac,dzisiaj mam wolne.Potem sie odezwe.Dowidzenia

Zapewniam, że nie jesteś pierwszy, bo są jeszcze wszyscy redaktorzy, współpracownicy, zatrudnieni w wydawnictwie... Nie wspominając nawet o tych, którzy sami się domyślili, tylko sie nie chwalą. A nawet jeżeli masz rację w swoich wywodach, to do tego samego wniosku (i to znacznie wcześniej) doszedł ramzel na swoim blogu. Poza tym, to po teksie dobrze widać, po ilu hainekenach jesteś. Stąd pewnie ten geniusz :laugh:

Juz nie robi...

No mosz... A już od dawna? Bo jakoś wszystko do mnie z opóźnieniem dociera... Muszę znów spoglądać na stopkę (redakcyjną, rzecz jasna) przy nowym numerze... :geek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na forum wytworzyła się dyskusja na temat podwyżki ceny CDA. Co o tym sądzisz? Jak myślisz czy opłacało się by to czasopismu? I co dzięki tym 5 zylom zyskał by CDA? Nie chodzi mi tu o więcej zer na waszych kontach a o pisemko ;P

PS Może za tą kasę można by było przkupić Ghosta of Mr Jedi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturhino- Na tym polega "urok" Smugglera, że my nie wiemy, kim on jest. A nawet jak wiemy, to on nie potwierdzi. Taka "nieznana gwiazda". Myślisz, że CD-A byłoby nadal takie fajne, gdyby okazało się, że naczelny ma rozdwojenie jaźni? (bez obrazy, oczywiście. Podaję przykład i błagam o wybaczenie naczelnego.). Sława nie jest taka fajna, jak się jej bliżej przyjżeć. On chce mieć spokój i tyle. To tylko człowiek. Postaw się w jego sytuacji. On nie mógłby spokojnie przejść chodnikiem, gdyby było wiadomo, kim jest. A, dobrze, że tak się starasz odkryć prawdę za pomocą wyszukanych dowodów. :P Detektywem zostań.

A do naszej "Nieznanej Gwiazdy"- czy mogę przesłać jakieś materiały do Bonusa (tego co jest na płytce dołączanej do CD-A) ? Pewnie już zadawałam takie pytanie, ale zapomniałam odpowiedzi. Jeżeli tak, to na jaki adres e-mail wysłać?

Moze byc na firmowy CDA.

Smuggler, gdzie się na wakacje wybierasz?

Do Egiptu, ponurkowac na rafach (moje ulubione zajecie podczas urlopu). Dokladnie 1.09 wylot, mlehehe.

Smuggler mam pytanie. Mianowicie gdzie robisz większośc swoich zdjęc?

We Wrocku

Ostatnio na forum wytworzyła się dyskusja na temat podwyżki ceny CDA. Co o tym sądzisz? Jak myślisz czy opłacało się by to czasopismu? I co dzięki tym 5 zylom zyskał by CDA? Nie chodzi mi tu o więcej zer na waszych kontach a o pisemko ;P

PS Może za tą kasę można by było przkupić Ghosta of Mr Jedi :P

Sadze, ze te rozwazania sa bezsensowne. Podwyzka ceny CDA poprawilaby zasadniczo rentownosc pisma, ktora po spadku kursu zlotego i spadku ilosci reklam, dostalo po karku. A jak ktos mysli, ze za 5 zl to dostalbym 200 stron, superpelniaki itd. to przypominam, ze dokladnie 5 lat temu, w lipcu 2004, placiliscie za te same 146 stron + 4CD/DVD (4.5 GB) jakies 18.99 zl. Czyli o 5 zl wiecej. I wtedy mielismy spore pole manewru...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio cię pytałem o kociaki, fakt najlepiej na jedzienie:D bo one przychodzą pod drzwi jak są głodne, ale i tak ich do domu nie wpuszczę, bo są jeszcze dzikie.

Dziś zapytam Co z nimi lepiej zrobić, odadać czy niech sobie żyją właśnym losem, bo w ostanią sobotę, jeden zaginą malec, sądzieliśmy że ktos go zabrał, ale w niedziele akurat był :D gdzieś pewnie się schował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak wyglądasz???(Wiem...wiem zdjęcia nie dasz... :mad:)

- Z jakiej planety pochodzisz?

- Czy jesteś antyfanem CDA? ; )

PS Serio to ja jestem antyfanem...A ostatni zauważyłem, że CDA nie jest takie złe(nie ciesz się nie nawróciłem się)no o prócz Ciebie...Zauważ, że 'Ciebie napisałem z dużej litery co świadczy o moim szacunku do twojej osoby...

PS 2 Muszę Cię za coś zganić a mianowicie w AR gdy są listy od NAS (antyfanów), są zawsze ostro objeżdżane(no dobra zgoda niektóre i mnie denerwują) ale gdy obok twoich komentarzy do takiego listu postawi się komentarze do listu fana który jest jeszcze bardziej denny wydaje się, że fan został potraktowany łaskawiej. Racz mi wytłumaczyć dlaczego tak jest tudzież dlaczego odnoszę takie wrażenie?

Edytowano przez lordwiesiek10492742
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że zdjęcie Smugglera było kiedyś w tipsomaniaku bodajże z 2007r.;P

Był na zdjęciu obok Pepina Krootkiego. Ok. póżniej było mapisane w cda, że to był Prima Aprilis, ale czy Smuggler według Marka Lenca w AR i ten na tym zdjęciu nie są podobni??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio cię pytałem o kociaki, fakt najlepiej na jedzienie:D bo one przychodzą pod drzwi jak są głodne, ale i tak ich do domu nie wpuszczę, bo są jeszcze dzikie.

Dziś zapytam Co z nimi lepiej zrobić, odadać czy niech sobie żyją właśnym losem, bo w ostanią sobotę, jeden zaginą malec, sądzieliśmy że ktos go zabrał, ale w niedziele akurat był :D gdzieś pewnie się schował.

Coz, ja mysle ze lepiej im bedzie w domu, kot moze miec inne zdanie... tym niemniej w domu pozyje dluzej i w lepszych warunkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka numerów w których są odpowiedzi na pytanie jak wygląda Wasze Bóstwo...Między innymi Nr setny i numery ze Smuggler pod obstrzałem...Ktoś kiedyś napisał, że jest on ppodobny do Maurice'a z Bee Gees a taka osoba widnieje na zdjęciu w Nr setnym...

Edytowano przez lordwiesiek10492742
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowokacja : )

- Jaka jest twoja ulubiona gra?

FAQ

- Ulubiony film?

FAQ

- Za kim jesteś w Ekstraklasie?

Za Korupcją Zgierz

- Jakie masz Hobby?

FAQ

- Jakiej muzyki słuchasz?

FAQ!

- Czemu nie odpisałeś mi na PRIV na chacie?

>>>BO PRIV TO NIE JEST CHAT! I nawet specjalny watek przykleilem w sprawie privow do mnie :down:

- Czy jesteś antyfanem CDA? ; )

>>>No ja pier**** to chyba najglupsze pytanie w tym roku...

PS Serio to ja jestem antyfanem...A ostatni zauważyłem, że CDA nie jest takie złe(nie ciesz się nie nawróciłem się)no o prócz Ciebie...Zauważ, że 'Ciebie napisałem z dużej litery co świadczy o moim szacunku do twojej osoby...

>>>Bardzo sie ciesze ty Zlamany Cienki Bolku. Czy uwazasz, ze piszac duzymi literami te wyzwiska wyrazilem ci szacunek? Nie? No wlasnie. Wiec to, ze napisales do mnie z duzej litery tez nic nie znaczy... Szacunek nie literkami sie wyraza...

PS 2 Muszę Cię za coś zganić a mianowicie w AR gdy są listy od NAS (antyfanów), są zawsze ostro objeżdżane(no dobra zgoda niektóre i mnie denerwują) ale gdy obok twoich komentarzy do takiego listu postawi się komentarze do listu fana który jest jeszcze bardziej denny wydaje się, że fan został potraktowany łaskawiej. Racz mi wytłumaczyć dlaczego tak jest tudzież dlaczego odnoszę takie wrażenie?

>>>Bo jestem wrednym sk... :P

PS. Nie bierz do siebie tych epitetow, nic do ciebie nie mam, ale jako antyfan bylbys pewnie rozczarowany jakbym cie grzecznie potraktowal.

Swoja droga czegos nie rozumiem - nie lubie mangi, wiec NIE jestem na forach jej poswieconych. Nie interesuje mnie co sadza o mnie antyfani - nie odwiedzam ich forum. Ty nie lubisz CDA - a jestes na forum tego pisma. Masochizm?

A wiecie, że zdjęcie Smugglera było kiedyś w tipsomaniaku bodajże z 2007r.;P

>>>Kuzwa, przeklinam chwile gdy dalem ten podpis. Naprawde 1000000x mozna tlumaczyc, ze to byl prima aprilis, a ci swoje...

Był na zdjęciu obok Pepina Krootkiego. Ok. póżniej było mapisane w cda, że to był Prima Aprilis, ale czy Smuggler według Marka Lenca w AR i ten na tym zdjęciu nie są podobni??

>>>Dlaego wlasnie tak podpisalem tego kolesia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Dlaego wlasnie tak podpisalem tego kolesia...

Więc kimże on jest naprawdę? Bo to chyba nie przypadek że znalazł się w waszym Tipsomaniaku (szacunek dla Niego :happy:)

- Czy jesteś antyfanem CDA? ; )

Podzielam zażenowanie Smugglera. :confused: Czy można być jednocześnie pałownikiem i kibolem? Bo tak z grubsza wygląda relacja Smuggler-antyfani (bez szacunku :down:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie takie małe pytankoXD

Jak zaczeła się twoja przygoda z CD-Action?

>>>Opisane jest to bodaj w nr 100. :)

>>>Dlaego wlasnie tak podpisalem tego kolesia...

Więc kimże on jest naprawdę? Bo to chyba nie przypadek że znalazł się w waszym Tipsomaniaku (szacunek dla Niego :happy:)

>>>A jednak, zupelnie przypadkowy uczestnik Game Convention, ktory siadl byl obok Pepina i zostal uwieczniony na fotce.

- Czy jesteś antyfanem CDA? ; )

Podzielam zażenowanie Smugglera. :confused: Czy można być jednocześnie pałownikiem i kibolem? Bo tak z grubsza wygląda relacja Smuggler-antyfani (bez szacunku :down:)

>>>Mozna, jak jestes np. fanatycznym kibicem Legii i nalezysz do policji. :) Ale to raczej: czy mozna byc kibolem Legii i kibicowac Wisle? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czy jesteś antyfanem CDA? ; )

>>>No ja pier**** to chyba najglupsze pytanie w tym roku...

Smug uwierz gdybym nie wiedział, że to pytanie nie jest głupie to bym go nie napisał...(Może będę w AR!?<ROTFL>)

PS Serio to ja jestem antyfanem...A ostatni zauważyłem, że CDA nie jest takie złe(nie ciesz się nie nawróciłem się)no o prócz Ciebie...Zauważ, że 'Ciebie napisałem z dużej litery co świadczy o moim szacunku do twojej osoby...

>>>Bardzo sie ciesze ty Zlamany Cienki Bolku. Czy uwazasz, ze piszac duzymi literami te wyzwiska wyrazilem ci szacunek? Nie? No wlasnie. Wiec to, ze napisales do mnie z duzej litery tez nic nie znaczy... Szacunek nie literkami sie wyraza...

Może i nie literkami ale jak antyfan mówi, że Cię szanuje to to prawda jest...

PS 2 Muszę Cię za coś zganić a mianowicie w AR gdy są listy od NAS (antyfanów), są zawsze ostro objeżdżane(no dobra zgoda niektóre i mnie denerwują) ale gdy obok twoich komentarzy do takiego listu postawi się komentarze do listu fana który jest jeszcze bardziej denny wydaje się, że fan został potraktowany łaskawiej. Racz mi wytłumaczyć dlaczego tak jest tudzież dlaczego odnoszę takie wrażenie?

>>>Bo jestem wrednym sk... :P

Co ty myślisz, że ja tego nie wiem...K*%$@

PS. Nie bierz do siebie tych epitetow, nic do ciebie nie mam, ale jako antyfan bylbyś pewnie rozczarowany jakbym cie grzecznie potraktowal.

Swoja droga czegos nie rozumiem - nie lubie mangi, wiec NIE jestem na forach jej poswieconych. Nie interesuje mnie co sadza o mnie antyfani - nie odwiedzam ich forum. Ty nie lubisz CDA - a jestes na forum tego pisma. Masochizm?

Ee tam masochizm...Po prostu wydedukowałem sobie, że osoba pisząca na tym forum nie musi być fanem CDA. Smugller to bardzo proste zaraz Ci to wyjaśnię...//widzę tą twoją minę 'kolejna argumentacja antyfana'//Wasza gazeta dobra sorry czasopismo jak mówicie jest od graczy dla graczy więc wasze forum jest od graczy dla graczy. Co prawda jestem mniejszością na tym forum (czyt. antyfanem) ale nadal pozostaje graczem.Zarejestrowałem się na forum by pogadać o moich ulubionych grach, dowiedzieć się coś o nowinkach, umówić się na grę w sieci a nie po to żeby Cię wyzywać co pewnie już zauważyłeś. Czy nie mam racji?

A co do epitetów to myślałem, że mnie od razu ukamieniujesz :biggrin: ...Po tym jak z miesiąc temu 6 FANATYKÓW CDA zarejestrowało się na NASZYM forum wyzywając wszystkich i rozsyłając spam robiąc przy tym tyle błędów ortograficznych mogłem się tego spodziewać...

Jeszcze jedno pytanie co o ty myślisz...

http://ramzelsworld.blogspot.com/2007/12/smuggler.html

Od razu napisze że nie jest to publikacja antyfana a dla mnie to zupełna głupota...

PS Zawsze byłeś uczulony na wszelkie błędy ort. int. itp. a wiesz, że op PS nie pisze się kropki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...