Jump to content

Recommended Posts

Ile bierzesz za sesję fotograficzną?

Zalezy za jaka i od kogo. Zwykle nic. :)

I czy bliżej Ci do fana, czy antyfana SW (zarówno filmy, książki, gry i komiksy)?

Do fana ale tylko film i gry.

Myślę, że tu najszybciej dostanę odpowiedź:

kupiłem sobie Komputer Świat GRY gdzie jednym z pełniaków była darmowa gra MMO Last Chaos. Gra jest super.

I teraz moja propozycja:

Czy nie dałoby się zamiast "bonusowych" pełniaków wrzucać raz na jakiś czas takie darmowe MMO? Bardzo to ułatwia zapoznanie się z tymi tytułami (nie każdemu się chce ściągać ważącego 1-2 GB klienta) i chyba nie wymaga szczególnych środków (poza miejscem na DVD które przestanie być problemem jak wdrożycie 2xDVD 9).

Mnie by to bardzo pasowało, bo lubię od czasu do czasu popykać w internecie, a możliwość grania od razu, bez wielogodzinnego ściągania jest bardzo istotna.

Dawaliście już kiedyś MMO ale to na zasadzie triali, a mnie chodzi o gry MMO Free2Play. Nie muszą to zawsze być kolosy w stylu Last Chaos (1,5 GB) ale czasami coś w stylu Ashen Empires (700 MB).

Na początek proponowałbym wrzucenie Runes of magic, recenzowanego niedawno w CDA

Zwłaszcza, że ostatnio zbliżacie sie do gier MMO publikując ich testy lub zestawienia.

I wiesz, wakacje się zbliżają, więc czasu do pykania w nocy dla no-lifeów i innych takich będzie...

Edited by keeveek

Czy Twoja rodzina wie o tym, że się tak ukrywasz? Chodzi mi o czasopismo, nie o rl (no bo chyba nie zmieniasz wizerunku idąc do sklepu xD)

Jaka jest twoja ulubiona emotkikonka? o.O ;p ;D xD xP

I teraz moja propozycja:

Czy nie dałoby się zamiast "bonusowych" pełniaków wrzucać raz na jakiś czas takie darmowe MMO?

Propozycja do rozwazenia i przemyslenia.

Pomysł popieram, ale taki Runes of Magic ma jeśli się nie myle prawie 4 GB :)

A teraz coś ode mnie : Twój pierwszy komputer (nie amiga i inne konsolki 32 i 64bit, tylko PC z prawdziwego zdarzenia). I jeszcze jedno : Czy często grzebierz w ustawieniach, bawisz się w O/C (taki ekstremalny, żeby sprawdzić ile można wyżyłować z procka), czy raczej wolisz nie żyłować i dać trochę więcej za lepszy podzespół ? I czy wolisz Intela czy AMD ?

Pomysł popieram, ale taki Runes of Magic ma jeśli się nie myle prawie 4 GB :)

A teraz coś ode mnie : Twój pierwszy komputer (nie amiga i inne konsolki 32 i 64bit, tylko PC z prawdziwego zdarzenia). I jeszcze jedno : Czy często grzebierz w ustawieniach, bawisz się w O/C (taki ekstremalny, żeby sprawdzić ile można wyżyłować z procka), czy raczej wolisz nie żyłować i dać trochę więcej za lepszy podzespół ? I czy wolisz Intela czy AMD ?

Pierwszy PC to bodaj P-75 krecony na 100, 16 MB Ram, 1 MB karta grafiki, Win'95. Nie bawie sie w ekstremalny OC ale zawsze straram sie wycisnac ze sprzetu wiecej niz daje :), mam procka 1.8 kreconego na 2.4 (wytrzymywal nawet 2.7 Ghz ale mocno sie grzal wiec odpuscilem), karta tez o jakies 10% dopalona. I starczy. Nie mam jakichs preferencji wzg, prockow, biore ten ktory w danym momencie jest lepszy (tzn. w sytuacji gdy mam tez kupic nowa plyte glowna). Natomiast wole Nvidie niz Radeona.

I teraz moja propozycja:

Czy nie dałoby się zamiast "bonusowych" pełniaków wrzucać raz na jakiś czas takie darmowe MMO?

Propozycja do rozwazenia i przemyslenia.

Nie! Ja niecierpie MMO tak jak mój kumpel, to tylko strata miejsca - lepiej jakieś demko wrzucić. Poza tym od razu biedą głosy ze "CD-A się wzbogaca na darmowych gierkach". Już kącik MMO to dla mnie dużo - a darmowy MMO na dvd już będzie do niezniesienia.

A teraz moje pytanie - Chciałeś zostać w wojsku jako zawodowy żołnierz?

Edited by Ortheon

Wiem, wiem, że to pytanie jest bardzo często zadawane, ale<WDECH>: czemu nie chcesz pokazać swojej twarzy(podobno ten kto by ją zobaczył straciłby wzrok i szczelność zwieraczy)?<WYYYDDDECH>.Uf!

Wiem, wiem, że pytań tej treści było strasznie dużo ale odważę się zadać je ponownie<WDECH>: Czemu nie chcesz ukazać swojej twarzy(podobno ten kto by ją zobaczył stracił by wzrok i szczelnonść zwieraczy, ale ja domagam się bardziej przemyślanej odpowiedzi)?<WYYYDDDECH>Ufff!

smugg znasz mnie a ja znam ciebie i wiem ze nie odpowiesz chociaz jest nadzieja.

a tera pytanie:

czy kiedykolwiek spotkales sie na np. rynku we wroclawiu z fanem ktory czytal cda?

i

czy masz zamiar w dalekiej przyszlosci kupic sobie internet (mowie tak za 14lat kiedy bedziesz mial xx lat czyli po czterdziestce)?:-)

I teraz moja propozycja:

A teraz moje pytanie - Chciałeś zostać w wojsku jako zawodowy żołnierz?

W zyciu. Mialem ojca, zawodowego zolnierza. To mi wystarczy.

smugg znasz mnie a ja znam ciebie i wiem ze nie odpowiesz chociaz jest nadzieja.

a tera pytanie:

czy kiedykolwiek spotkales sie na np. rynku we wroclawiu z fanem ktory czytal cda?

Zdarzalo sie.

czy masz zamiar w dalekiej przyszlosci kupic sobie internet (mowie tak za 14lat kiedy bedziesz mial xx lat czyli po czterdziestce)?:-)

Caly Internet? Nie stac mnie, no i co ja bym z nim zrobil? :)

Smuggler podobno zostałeś sprzymierzeńcem Republiki ;]

Edited by Sevol

A skoro twój tata był zawodowym żołnierzem, to czy uczył cię strzelać np. z pistoletu maszynowego MP5, Kałasznikowa czy innego ustrojstwa na ostrą amunicję ?

Smugg, mam pytanie. Czy kiedyś powiedziałeś na łamach CDA, czego potem żałowałeś? Np. zmieszałeś z błotem jakiegoś janka, ale potem po przeanalizowaniu sprawy stwierdziłeś że jednak miał trochę racji?

Co ty na to, żeby na łamach tego topicu zrobić zabawę "Jak wyobrażasz sobię Smugglera?", oczywiście program

do wykonania : Paint.

Same pytania i odpowiedzi powoli zaczynają być nudne. Zawsze to coś świeżego :]

A skoro twój tata był zawodowym żołnierzem, to czy uczył cię strzelać np. z pistoletu maszynowego MP5, Kałasznikowa czy innego ustrojstwa na ostrą amunicję ?

Tak, przynosil do domu i uczyl. Najbardziej mi sie podobalo jak przyniosl wyrzutnei RPG i samobiezny zestaw przeciwlotniczy "Szyłka", zestrzelilem nim zyrandol i 6 much.

Boze..... a jakbym mial ojca lekarza, toby mi przynosil pacjentow do domu i uczyl mnie jak ciac ich skalpelem? :huh:

Czy pasuje ci ten lektor który gra Garfielda w wieczorynce? :sweat:

Zupelnie nie.

Smugg, mam pytanie. Czy kiedyś powiedziałeś na łamach CDA, czego potem żałowałeś? Np. zmieszałeś z błotem jakiegoś janka, ale potem po przeanalizowaniu sprawy stwierdziłeś że jednak miał trochę racji?

Czasem zalowalem ze bylem za ostry, czasem ze za lagodny. Roznie bywalo.

Jakiś czas temu próbowałem polemizować z szanownym na temat jego minifelietonu. Odzewu brak. Jeżeli post jest zbyt niezrozumiały/płytki/głupkowaty, niepotrzebne skreślić, zrozumiem.