Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Jak oceniasz najnowsze paski Garfielda? Też uważasz, ze nie mają już takiego polotu jak te dawne? (wyjątkiem jest spoko włóczka wełny)

Dlaczego na forum actionum udzielasz się jakby rzadziej niż na innych forach związanych z pismami o grach komputerowych? :>

Wszystko z czasem sie wypala, ale ciagle oglada sie te paski z przyjemnoscia, acz nie z taka radocha.

Na innym forach o grach na pewno nie udzielam sie wiecej niz tu, tyle ze tam sie udzielam w jednym watku a tu w paru(nastu?) i w efekcie sie to troszke "rozwadnia".

Od jak dawna interesujesz sie fotografia i jak dlugo jest ona twoja pasja?

Analogowa od daaaaaawna, cyfrowa gdzies od 4 lat i wtedy to - gdy caly proces obrobki fotki moglem miec pod kontrola - stalo sie moim duzo wiekszym hobby niz dotad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler na pewno ogląda "Lost" i "Gotowe na wszystko"- był o tym kiedyś felieton. Ja mam pytanie o aparat. Czy Kodak model EasyShare c913 za 250 zł jest opłacalnym zakupem?? http://www.twenga.pl/cena-EasyShare-C913-K...y-486489-0#desc Bo nie mam przy sobie tego CDA z testem kompaktów, zresztą to tekst sprzed półtora roku. W necie ogólnie jest chwalony, ale ja bym jeszcze chciał poznać twoją opinię jeśli można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio u was w redakcji i jedno rzuciło mi się w oczy.Mianowicie ładna sekretarka/asystentka zaraz po prawej stronie od drzwi;] Czy jest to jedyna pięknooka dziewoja w redakcji i dlaczego czasami się tak wydziera do telefonu/mikrofonu w słuchawkach?:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie ma w strefie redakcyjnej Czarnego Iwana to zapytam Ciebie o jedną z recenzji gry pt. "Kitesurfing fun", która ukazała się w numerze kwietniowym (04/2009). Recenzował ją wspomniany przeze mnie redaktor i na samej górze podał adres internetowy gdzie można znaleźć zapewne demo bądź kupić pełną wersję gry. Mam problem gdyż adres podany przez autora nie działa (recenzja s. 88-89). Czy istnieje możliwość podania prawidłowego adresu? Na googlach również nie mogę znaleźć informacji na temat tej gry. Proszę o odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądasz seriale?? Jeśli tak to jakie?? Hollywoodzkie superprodukcje(CSI, House) czy może brazylijskie Lusiklarity??

Pytam bo mam nadzieję że twoja odpowiedz to to drugie :P

Wtedy już by mnie nie korciło do poznania twojej twarzy i zadawania głupich pytań

P.S. Garfield RULLLLZ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post na forum to i pozwolę sobie zadać pytanie :tongue:

Ale najpierw mały wstęp :happy:

Nie pamiętam kiedy zacząłem czytać CD-Action, pamiętam że pierwszy komputer pojawił się u mnie w domu na Boże Narodzenie 1997...więc może nawet od 1998 roku - nie ważne.

Przez ten cały czas, grając w gry komputerowe, czułem pewien klimat związany z tymi grami. Grałem na początku w Wolfensteina, w Dooma, w Quake 2jkę...nie byłem maniakiem komputerowym, ale grając w te gry, lub inne, np. Diablo II, Airline Tycoon, pierwsze Simsy, czuło się pewien klimat który potrafił przyciągać na długie godziny. Dzisiaj, czuję że większość gier tego nie ma. Czy gry przestały mieć ten klimat który miały kiedyś? Czy po prostu na dwa miesiące przed 20stymi urodzinami zaczynam mieć pierwsze objawy syndromu 'za moich czasów'? :wink:

Patrząc na CDA, do pewnego stopnia czuję ten brak klimatu. Nie zrozum mnie źle - nadal was kupuję i zabieram ze sobą do Anglii gdzie się uczyłem i gdzie studiuję, od 5 lat. I nadal trzymam stare numery i czytam - nadal jest to świetne czasopismo. Ale czy wraz z innym typem gier i odejściem tamtych klimatów, CDA także utraciło część tego klimatu?

Duży post i dużo przemyśleń ale...czasem człowiek musi bo inaczej się udusi :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, pytanka odnośnie Wiedźmina. Dopiero teraz miałem okazję usiąść i pograć. Masz jakieś ulubione fragmenty wieśka? Które lokacje i jakie potwory Ci się najbardziej podobały? Jakie błędy uważasz za najbardziej frustrujące. Mnie np do szalu doprowadzało, że człowiek zbiera, oszczędza oreny a potem na nic to sie nie przydaje :) ale klimat kapitalny. Niedługo zabiore sie za rozszerzoną edycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ty czujesz się fajny gdy to napiszesz ? Nie rozumiem ludzi, którzy piszą setki pytań o treści '' czy nie męczy Cie odpowiadanie na głupie pytanie '' , '' Chce Ci się odpowiadać na te głupie pytania ? '' itd itp ... Czy czujecie się fajnie gdy to napiszecie ?

Podobnie jest z pytaniami o treści '' Co robisz gdy przeczytasz kolejny list od Antyfana ? ''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna cholera, ale i tak go lubisz nie ? :)

No ba. Ale jak ostatnio porysowal Bardzo Droga i Stara Szafe (sznyty na 15-20 cm bo chcial na nia wskoczyc, i tylnimi lapami oral po drzwiach, bo ledwo przednimi lapami siegnal gory) to chcialem go normalnie zabic... :/

"oral" :/ Tobie to tylko ten sex w głowie, a przecież są tu także nieletni! Może to Cię nauczy że brak polskich znaków diakretycznych MA znaczenie, oraz że trzeba naciskać Alt+ L a nie tylko L, A co do reszty cytatu, nie lepiej mieć psa? Ja wolę psy, gdybyś go miał, nie byłoby porysowanej szafy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up - oral mon chere ma również inne ciekawe znaczenia. I choć potoczne kojarzenie go z seksem jest dość dziwne, to ewidentnie ma ono miejsce niemal wyłącznie u osób młodszych. Pewna wiekowa pani profesor w liceum (wiekowa na tyle, że była wychowawczynią mojego taty jeszcze ;P) ucząca francuskiego miała w zwyczaju informować nas, że teraz będziemy mieli z nią ćwiczenia oralne. I ciężko było klasie się powstrzymać od śmiechu. A to były po prostu ćwiczenia ustne.

Edytowano przez t3tris
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post na forum to i pozwolę sobie zadać pytanie (...)

Syndrom "za moich czasow" tez sie u mnie objawil, ale masz dwa wyjscia: albo z tym zyc i grac w miare nowe gry/nowosci, albo nie grac i zyc jedynie wspomnieniami. Ja tez wspominam te stare CDA, ze bylo lepsze itd... Ale to ma tez zwiazek z naszym dziecinstwem, razem z CDA dorastalismy, chodzilismy do podstawowki, potem liceum. Teraz CDA czyta moja 2,5 letnia corka. I wlasnie to beztroskie dziecinstwo, pelne luzu, bez zadnych obowiazkow wspominamy, gry nas wtedy tez bardziej bawily. Ale trzeba isc z biegiem czasu i pamietac o tych chwilach, bo te nie wroca.

A teraz wez do reki PC Gamer albo PC Zone. Porownaj je z CDA. CDA jest o niebo lepsze. Nie dosc, ze recenzje sa pisane w o wiele lepszy sposob, kazda z nich jest na swoj sposob "klimatyczna" (tlo pod tekstem, oryginalna czcionka wraz z tytulem gry). CDA moim zdaniem uzyskalo nie europejski poziom, a swiatowy? Wskaz mi inne czasopismo, ktore czytelnicy tak aktywnie wspoltworza (AR, felietony, od niedawna komentarze forumowiczow przy recenzji, artykuly), ktore daje pelne wersje gier.

Trudno nazwac nowe gry "innym typem gier". Kompy maja teraz ogromna moc obliczeniowa, wiec trzeba to jakos wykorzystac. A ze wiekszosc gier to obecnie miks (np. RPG/FPS + samochodowka) mi to nie przeszkadza. Grunt, by gra nie byla za skomplikowana...

Edytowano przez adam1415
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...