Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czy kiedykolwiek ktoś napisał coś co Cię zamurowało??

Czasem glupota niektorych listow powoduje, ze mam ochote walnac glowa o blat biurka.

Smuggler wspominałeś że jednym z twoich ulubionych seriali są "Hoży doktorzy" więc stąd moje pytanie który sezon serialu najbardziej ci się podobał oraz czy widziałeś już 7 sezon ?

Nie, jakos nie trafilo sie jeszcze. Nie wiem ktory sezon, ogolnie te wczesne byly lepsze, bo jeszcze mieli wiecej pomyslow, ale ogolnie rzecz biorac wszystkie sezony mi sie podobaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; )

CDA regularnie nie czytuję [nie bijcie!], z reguły tylko jeśli brat sobie kupi. Mam pytanie do Smugglera, w postaci fotografa. Słowem jeszcze wstępu - zamierzam iść na AF (tudzież inną fotograficzną szkołę w Wawie), szukam konkretnych osób oceniających moje prace. Na forum jednak nic nie wstawię, bo miałem już przykrość zobaczenia swojego zdjęcia opublikowanego przez inną osobę. Także w to nie wierzę. Strony własnej nie mam - z racji nieznajomości CMS'a, bo ręczne dodwanie zdjęć byłoby katorgą. Poza tym wyczerpująca krytyka jednej osoby - a może potem i rozmowa/dyskusja na temat prac(y) jest chyba dużo bardziej konstruktywna, przynajmniej dla mnie. Twoje fotografie są moim zdaniem świetne, dlatego sądzę, że miałbyś coś sensownego do powiedzenia. ; ]

No tak, zacząłem od końca. Ale pewnie się już pytania domyślasz. Ocenisz fotografie przeze mnie wykonane?

Jak zaznaczyłem - być może niestety - jedyna droga kontaktu to droga mailowa. Może publicznie maila swojego nie podasz, więc ja podam swojego. p.barkowski@gmail.com

Jeśli Ci nie odpowiada - szkoda bardzo.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole nie gralem w GTA IV...

A zamierzasz ??

czemu nie, kiedys, jak bede mial sprzet, w ktorym pojdzie bez zaciachow na wysokich detalach. :)

A ja mam pytanie, Smuggler czy Ty odpisujesz na PW? Czy może było powiedziane, że nie a ja nie wiedziałem?

Jesli priv jest wazny to odpisuje. Jesli jednak zawiera tresci, ktorych smialo mozna wrzucic w ten watek, to juz nie. Priv jest po to, zeby zalatwiac sprawy, ktore nie powinny byc rozpatrywane publicznie, a nie "a jakiej muzyki slychasz".

Witam ; )

CDA regularnie nie czytuję [nie bijcie!], z reguły tylko jeśli brat sobie kupi. Mam pytanie do Smugglera, w postaci fotografa. Słowem jeszcze wstępu - zamierzam iść na AF (tudzież inną fotograficzną szkołę w Wawie), szukam konkretnych osób oceniających moje prace. Na forum jednak nic nie wstawię, bo miałem już przykrość zobaczenia swojego zdjęcia opublikowanego przez inną osobę. Także w to nie wierzę. Strony własnej nie mam - z racji nieznajomości CMS'a, bo ręczne dodwanie zdjęć byłoby katorgą. Poza tym wyczerpująca krytyka jednej osoby - a może potem i rozmowa/dyskusja na temat prac(y) jest chyba dużo bardziej konstruktywna, przynajmniej dla mnie. Twoje fotografie są moim zdaniem świetne, dlatego sądzę, że miałbyś coś sensownego do powiedzenia. ; ]

No tak, zacząłem od końca. Ale pewnie się już pytania domyślasz. Ocenisz fotografie przeze mnie wykonane?

Jak zaznaczyłem - być może niestety - jedyna droga kontaktu to droga mailowa. Może publicznie maila swojego nie podasz, więc ja podam swojego. p.barkowski@gmail.com

Jeśli Ci nie odpowiada - szkoda bardzo.

Pozdrawiam.

Nie czuje sie na silach by oceniac cudze fotografie. Sa fora, gdzie mozna wrzucic i ocenia je amatorzy i fachowcy. Sam wrzucam, czasem mi je ktos kradnie (zawsze jakis dowod uznania) i na innym forum puszcza ale to zwykle szybko wylazi na jaw...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie żeby pisać w ogóle jakieś recenzje o grach to jakie studia miec najlepiej skończone lub na jaki kierunek isc? Zawsze chciałem pisać o tym co uwielbiam. Na razie to i tak nie możliwe ale jak CDA będzie istniało za kilka lat (o co się modlę) to może bym się do Wrocławia wybrał. :) Pzdr. A no i ja się tak serio pytam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest legalne umieszcznie i pobieranie numerów CDA z neta? Bo chciałem sobie ściągnąć pierwszy numer cd action ale nie wiem czy nie złamie prawa. Czy ewntualnie pozwolisz(icie) mi na to?

[ciach]

Link wyciąlem. Nie dostajesz ostrzeżenie tylko dlatego, bo pytasz o legalność.

Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: nie, nie jest to legalne.

--

Widzę, że nie dotarło, skoro podpowiadasz skąd zdobyć nielegalne CDA. Więc procentujemy.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie żeby pisać w ogóle jakieś recenzje o grach to jakie studia miec najlepiej skończone lub na jaki kierunek isc? Zawsze chciałem pisać o tym co uwielbiam. Na razie to i tak nie możliwe ale jak CDA będzie istniało za kilka lat (o co się modlę) to może bym się do Wrocławia wybrał.

Janos - temat był poruszany wiele razy. Nie trzeba żadnego kierunku i studiów kończyć. Tą Iskrę Bożą się ma albo zdobywa się podczas pisania różnych tekstów. Jeżeli jednak dalej byś się upierał - to dziennikarstwo. Poza tym nawet za kilka lat raczej nie miałbyś szans dostać się do CDA na stanowisku redaktora i to nie dlatego, że wątpię w Twoje umiejętności. Redakcja jest pełna, a na każde stanowisko, które ktoś opuści czyha długa kolejka stałych współpracowników. Za to już teraz mógłbyś zostać współpracownikiem sezonowym - nawet nie musisz mieszkać blisko Wrocławia.. Więcej możesz dowiedzieć się tu - http://forum.cdaction.pl/Wspolpracownik-CDA-t14735.html

Edytowano przez Rahid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosie muszę, cię zmartwić zupełnie nie nadajesz się na współpracownika. Nie, nie dlatego, że nie masz jeszcze 16 lat (wnioskuję to z twojej wypowiedzi) ale dlatego, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem...

Wskaż mi proszę fragment gdzie pisze jakoby każdy współpracownik musiał mieć ukończony 16 lat.

Edit: Janosie mój post miał wydźwięk bardzo humorystyczny dlatego, że rozśmieszyła mnie nieco twoja odp. Następnym razem radzę się tak nie irytować. :smile:

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosie muszę, cię zmartwić zupełnie nie nadajesz się na współpracownika. Nie, nie dlatego, że nie masz jeszcze 16 lat (wnioskuję to z twojej wypowiedzi) ale dlatego, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem...

Wskaż mi proszę fragment gdzie pisze jakoby każdy współpracownik musiał mieć ukończony 16 lat.

Słychaj ty to wiesz gdzie se mozesz osadzac. Pomylilem sie to ludzka rzecz jest. Po przeczytaniu dogłębniej się skapnąłem. Bo wtedy tylko tak przeleciałem wzrokiem. A tak w ogóle to nie było pytanie do Smugglera chyba nie? Więc niech moderzy usuną te oba posty może?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuje sie na silach by oceniac cudze fotografie. Sa fora, gdzie mozna wrzucic i ocenia je amatorzy i fachowcy. Sam wrzucam, czasem mi je ktos kradnie (zawsze jakis dowod uznania) i na innym forum puszcza ale to zwykle szybko wylazi na jaw...

Szkoda, miałem nadzieję, że choć rzucisz okiem i skomentujesz. Gdybyś się jednak zdecydował, czy to jutro, czy za rok, daj znać na maila. Póki co nie naciskam, bo de facto nie o to w tym chodzi.

Dzięki w każdym razie za odpowiedź.

Pozdrawiam : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie, kiedys, jak bede mial sprzet, w ktorym pojdzie bez zaciachow na wysokich detalach. :)

To chyba szybko w multi się nie spotkamy :happy:

Smug jeszcze nie istnieją takie pecety żeby IV chodziło Ci na wysokich bez zacięć!

Toz wiem. Ale ja nie musze grac w jakas gre zaraz po jej premierze. Jak jest dobra to przez rok czy dwa sie nie zestarzeje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witold1993: Oj, Smuggler chyba Ci nie przebaczy :) Sprawdź w FAQ - http://forum.cdaction.pl/FAQ-Najczesciej-z...nia-t22928.html - i najlepiej przeczytaj całe (albo to co Cię interesuje).

Porada: Zanim coś napiszesz, na dole strony, pod ostatnim postem jest taki przycisk "przeszukaj temat". Użyj go do sprawdzenia, jeżeli nie jesteś pewien, czy po raz pierwszy zadajesz swoje pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój setny i jubileuszowy post na FA i dlatego pisze go do Ciebie :smile:

I tak się zastanawiam, żeby coś sensownego napisać...ciekawy jestem czy tacy zaawansowani (stażem) redaktorzy jak Ty czy np CormaC, EGM przygotowaliście młodszym jakiś chrzest bojowy???

Takie swoiste wcielenie, czy macie może jakieś zwyczaje z tym związane??

Życząc sobie kolejnych stu lub więcej (może i jeszcze mądrzejszych) postów a Tobie cierpliwości do nas forumowiczów zakończę :smile:.

Edytowano przez daniel0313
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...