Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smuggler , marchewka? Eeee tam.... Ja preferuje sałatke bakłażano-marchewkowo-truskawowo-rybna z bitą śmietaną. To dopiero jest bomba :)

A ja nie potrzebuje takich wspomagaczy :P

Tak sobie ten temat przeglądam i się zastanawiam... Czy nie irytuje Cię gdy ludzie pytają o jakieś durnoty? Na przykład: 'czy lubisz to a to?', 'co sądzisz o tej a tej piosence?', 'jaki jest twój ulubiony utwór tego a tego zespołu?', wątpię czy ludziom pytającym drastycznie zmienia się światopogląd, czy też drastycznie wzrasta wiedza o Tobie, gdy na takie pytanie odpowiesz 'tak', lub 'nie'...

Z drugiej strony to musi trochę bawić, skoro wciąż na te pytania odpisujesz :happy:

Jak pytaja, to znaczy ze dla nich wazne, wiec odpowiadam - no chyba, ze trafi sie cos prosto z FAWQ albo na co odpowiedzialem doslownie chwile wczesniej, wtedy faktycznie moze to irytowac.

Drogi Smg, prosze odpowiedz mi na jedno pytanie, zanim nie popelnie jakiegos glupstwa.:P

Jestem akurat przy kasie i zastanawiam sie nad dwiema rzeczami: Gitara basowa + piec, czy lustrzanka. Co bys wybral ?

Do robienia zdjec gitara nadaje sie srednio, pochodu basowego na lustrzance tez nie zagrasz. :) Skad ja moge wiedziec w ktorym kierunku bardziej cie ciagnie? Ja 20 lat temu kupilbym gitare bez wahania, dzis bez wahania lustrzanke. :)

Co powiesz o książce "Ostatni Bastion Barta Dawesa" ? I kto to jest ten Richard Bachman , bo się nie znam.

Richard Bachman to byl pseudonim Stefka Kinga, pod ktorym wydawal powiesci mniej horrorzaste. Szczerze mowiac ksiazki Bachmana, poza genialnym "Wielkim marszem" (polecam!!!) jakos srednio do mniej trafiaja, wole Kinga jako Kinga. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam problem... Otóż zacząłem czytać ,,Duma Key" w dniu premiery. Potem zrobiłem sobie przerwę... Teraz gdy powróciłem do lektury nie mogę sobie za żadne skarby przypomnieć kto to jest Bozia... A nie chcę czytać wszystkiego od początku. Głównie z braku czasu... Wiesz kto to był???

Edytowano przez Moon222
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smugg,

Właśnie z braku dobrej karty graficznej w laptopie - całe szczęście, że swój domowy sprzęt mam lepszy - postanowiłem odrobić pewne zaległości z dawnych czasów tj. skończyć Fallouta 2 (kiedy grałem w niego po raz pierwszy byłem małym niewinnym chłopcem korzystającym zawsze z kodów - a co to za przyjemność?). Wykopałem gdzieś z odmętów szafki wersję spolonizowaną z serii eXtra klasyka i podczas instalacji z nudów przejrzałem, kto odpowiada z polonizacje. Wychodzi na to, że Ty i Gem.ini braliście w tym udział prawda? To było już za czasów prawda? Bo z informacji wynika, że gra wydana w wersji polskiej została właśnie w 1998 r.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żle mnie zrozumiałeś,chodzi mi nie o profesorków mowiących jakie to gry są złe,a o programy Gram TV na TV 4 i Fresh Air na Hyperze.Jeśli oglądałeś te programy to co o nich sądzisz?

Nie ogladam.

Hej Smugg,

Właśnie z braku dobrej karty graficznej w laptopie - całe szczęście, że swój domowy sprzęt mam lepszy - postanowiłem odrobić pewne zaległości z dawnych czasów tj. skończyć Fallouta 2 (kiedy grałem w niego po raz pierwszy byłem małym niewinnym chłopcem korzystającym zawsze z kodów - a co to za przyjemność?). Wykopałem gdzieś z odmętów szafki wersję spolonizowaną z serii eXtra klasyka i podczas instalacji z nudów przejrzałem, kto odpowiada z polonizacje. Wychodzi na to, że Ty i Gem.ini braliście w tym udział prawda? To było już za czasów prawda? Bo z informacji wynika, że gra wydana w wersji polskiej została właśnie w 1998 r.

Moj udzial byl symboliczny wrecz, pewnie chodzilo raczej o to, zeby przyciagnac ludzi informacja "kogo tam nie ma...". Zreszta na poczatku byla to oddolna inicjatywa graczy, potem wlaczyl sie w to CDP... dosc skomplikowana historia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Smugglera:

Czy w związku z tym, że nie ma już żadnego czasopisma multiplatformowego, przejmiecie rolę tego, które nim było? Czy może jego zawieszenie jest właśnie dowodem na to, że taka forma pisma nie ma racji bytu?

Ponawiam pytanie na które nie było reakcji, a bardzo mnie ciekawi odpowiedź na nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)

- jeżeli będziesz miał czas, przesłuchaj. Jeżeli nie to w skrócie:

Martin Lechowicz wypowiada się o żałobach narodowych. Konkretnie jego osąd nad tą sprawą jest negatywny, ponieważ na świecie i tak codziennie umiera mnóstwo osób, o których nikt nie pamięta. Do muzyki dodane są słowa mówiące o liczbie ludzi, która ginie każdego dnia itp. Na końcu tekstu Martin podsumowuje wszystko ładnym wnioskiem:

"Kiedy współczujesz tylko tym, których ci wskażą i smucisz się wtedy, kiedy każą ci być smutnym, to nie oznacza, że jesteś dobrym człowiekiem". Ostatnio w temacie tym była krótka dyskusja na temat żałoby - więc jakbyś to skomentował?

2) Jakiego sushi próbowałeś? Pałeczki nie sprawiały kłopotu?

Są różne rodzaje. Np. nigiri-zushi (surowa ryba na ryżu), maki-zushi (surowa ryba i ryż zawinięte w algi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz o książce "Ostatni Bastion Barta Dawesa" ? I kto to jest ten Richard Bachman , bo się nie znam.

Richard Bachman to byl pseudonim Stefka Kinga, pod ktorym wydawal powiesci mniej horrorzaste. Szczerze mowiac ksiazki Bachmana, poza genialnym "Wielkim marszem" (polecam!!!) jakos srednio do mniej trafiaja, wole Kinga jako Kinga. :)

No tak Smg, ale pewien krytyk powiedzial kiedys na temat ksiazek Bachmana, ze probuje nasladowac Stephena Kinga z powodzeniem, ze nawet jego dziela sa lepsze niz samego Mistrza. To byl celowy zabieg Kinga.

Btw, jednak kupie chyba gitare, a lustrzanke wezme sobie na raty :)

mam jeszcze pytanko na temat aparatow. Jestem zupelnym laikiem i chcialbym rozpoczac swoja przygode z fotografia. Co sadzisz o tym aparacie?:

( tu wczesniej bylo podane kilka modeli, lecz po krotkim zastanowieniu kupilem jeden z nich- minolta dimage Z3)

Nie stac mnie na drogi sprzet ( np lustrzanka), ale powiedz, co myslisz o tym aparacie. Czy dla totalnego amatora moze byc na poczatek?

Edytowano przez Yilmaz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba! Stephen King jako Richard Bachman napisał niepowtarzalne, duże opowiadanie "Mewa". Genialna opowieść o ptaku - Jonathanie Seagullu - doskonalącym umiejętność latania. Cudowna metafizyka... Bachman był lepszy od Kinga!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, kiedyś pisałeś (w którymś starym numerze CDA),że myślałeś o kupnie konsoli, ale redakcyjni konsolowcy tak ci namieszali w głowie, że ostatecznie kupiłeś odtwarzacz mp3. W takim razie, jaką konsolę kupiłbyś teraz?

(Wiem, killer007 pytał, ale o ulubioną konsolę. Jeśli mimo to wg Ciebie pytanie się powtórzyło, to sorka)

Pisałeś kiedyś, że nie lubisz również zwracania się do Ciebie per "Pan". Dlaczego? Nie lubisz oznak szacunku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAm takie pytanie do Smugglera czy kiedyś napisał jakąś recenzje w CDA, i żeby była jasność chodzi o recenzje podpisaną Smugler, bo kto się tam za kogo podaje nie wnikam??

OSobiście czegoś takiego nie pamiętam.

Edytowano przez tomwac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja Garfielda. Na górze pojawiło msię magiczne słowo "Smuggler"...

Pytanko:

1. Jak juz jesteśmy przy Kingu to jakie jest Twoje zdanie o książce "Pokochała Toma Gordona"? Wielu uważa, że jest słaba, ale według mnie miała klimat i przekazała to, co miała przekazać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanko:

Na płytce (w ostatnim numerze) w Twoich zdjęciach są zdjęcia z planu jakiegoś filmu. Możesz powiedzieć z jakiego?

I zrobiłeś bardzo ładne zdjęcie kubelwagena :yes:

Tytulu juz nie pamietam :/. "Moje zycie"? Jakos tak. W kazdym razie robili go Niemcy w koprodukcji z nami.

Recenzja Garfielda. Na górze pojawiło msię magiczne słowo "Smuggler"...

Pytanko:

1. Jak juz jesteśmy przy Kingu to jakie jest Twoje zdanie o książce "Pokochała Toma Gordona"? Wielu uważa, że jest słaba, ale według mnie miała klimat i przekazała to, co miała przekazać...

Niezla, choc zupelnie inna od tego, do czego nas King przyzwyczail. Ale czytalo sie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...