Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Dwa pytanka.

Pierwsze

Jakie oglądasz seriale lub czy w ogóle oglądasz :turned: bo w FAQ jest napisane tylko o filmach i kreskówkach.

Drugie:

Co byś zrobił gdyby ludzie poznali twoją tożsamość i zaczęli do Ciebie walić drzwiami i oknami. Wyprałbyś się i powiedział: "Nie to nie ja jestem Smuggler to Mac Abra haha" czy może uciekł do Panamy żeby Cię nie mogli znaleźć :biggrin: ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą postać filmową lubisz bardziej? Obcego czy Predatora?

I co ogólnie sądzisz o filmowych seriach z wyżej wymienionymi (seria Alien, Predator i AvP).

A musze kogos bardziej lubic?

Lubie dwa pierwsze Alieny i pierwsszego Predzia.

Dwa pytanka.

Pierwsze

Jakie oglądasz seriale lub czy w ogóle oglądasz :turned: bo w FAQ jest napisane tylko o filmach i kreskówkach.

>>>Lost, Scrubs, Dr House

Drugie:

Co byś zrobił gdyby ludzie poznali twoją tożsamość

>>>Zabilbym kazdego. Wiec uwazaj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie, lubie. W kazdej postaci. Bardzo lubie np. z ppoidorami i sloninka (skwarki...) ale i sama jajecznica zla nie jest, ze swiezutkim chlebkiem, mniam. :)

...Misiek? :)

I takiej odpowiedzi się po tobie spodziewałem !

Co do miśka...sam nie wiem już kiedy i jak się to stało ale od pewnego czasu zwracam się tak do niektórych osób :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Smuggler liczę na twoją pomoc , bo tata prosił mnie żeby do ciebie napisać w kwestii porównania aparatów cyfrowych ( chyba lustrzanek ) w obecnym majowym numerze CD-ACTION . Problem wygląda tak , czy lampa błyskowa od aparatu Minolta a200 , będzie dzałała z nowymi aparatami Sony alfa , czy teleobiektywy od analogowej lustrzanki Canon'a (obiektywy marki Camron ) działały by z cyfrowym Canon'em , oraz czy lepiej jest zakupić Sony alfe jeśli lampa by działała i dokupić obiektywy , czy też warto kupić Canon'a jeśli obiektywy by pasowały i dokupić lampę ?

Tak wiem to strasznie długie pytanie , ale starałem się je jak najbardziej okroić , bo sam dostałem plątaninę pytań od taty , który zafascynowany artykułem prosił mnie o to od 3 dni . :)

Z góry dzięki za odpowiedź . Pozdrawiam :thanks: :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.lubisz próbować jakią niekonwencionalnych dań(włoskich itp itd) czy wolisz tradycyjne(pizza,spaggetii,rosół) które wszyscy normalni ludzie jedzą?

Tak tylko powiem, że spaghetti i pizza to są włoskie dania :)

Uwielbiam probowac "dziwne" dania. Dlatego wcinam sashimi, ostrygi, sushi, carpaccio i takie tam dziwne. Naturalnie sa pewne granice "dziwnosci" owych dan.

Hejka.

Smuggler liczę na twoją pomoc , bo tata prosił mnie żeby do ciebie napisać w kwestii porównania aparatów cyfrowych ( chyba lustrzanek ) w obecnym majowym numerze CD-ACTION . Problem wygląda tak , czy lampa błyskowa od aparatu Minolta a200 , będzie dzałała z nowymi aparatami Sony alfa ,

Zewnetrzna? I od Minolty Dimage? Mysle, ze powinna dzialac, choc gearancjio nie dam.

czy teleobiektywy od analogowej lustrzanki Canon'a (obiektywy marki Camron ) działały by z cyfrowym Canon'em

>>>Nie.

, oraz czy lepiej jest zakupić Sony alfe jeśli lampa by działała i dokupić obiektywy , czy też warto kupić Canon'a jeśli obiektywy by pasowały i dokupić lampę ?

>>>Ale bez sensu pytanie - troszke jakby "czy bardziej warto kupic Toyote bo mam czapke z tym logiem, czy Forda, bo mam breloczek Forda". Lampa warta jest 200 zl obiektyw moze drugie tyle - a ty pod tym katem zastanawiasz sie n aco wydawac ze 2000 zl i w jaki system wdepnac? Kup to, co ci pasuje, a osprzet od starego sprzetu puszczaj na allegro i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1.Jak podchodzisz to reportaży naszych polskich stacji na temat gier komputerowych??

Ja się gotuje w środku i twierdze, że w życiu większych głupot nie słyszałem. To jest okropne jak traktują nas graczy a do filmów, jakie puszczają nie mają żadnych zarzutów, to taka sama forma rozrywki, ale podam konkretny przykład. Call of Duty-chyba najbardziej ceniona seria o IIWŚ. Walczymy, aby uwolnić świat od terroru Niemców czy Japończyków no i jeszcze współczesnych złych(COD4).Niby robimy coś złego, bo się zabija no, ale w dobrej sprawie. Jeśli aż tak chcą uchronić dzieci od przemocy to niech przestaną uczyć w szkole o IIwojnie(gdzie opisuje się mordy, obozy, komory gazowe, czyta się książki o przerabianiu Żydów na mydło), ale tutaj niby patriotyzm i wogóle i to ma pokazać okrucieństwo, ale i walkę rodaków o kraj. To, dlaczego w grze jest to niby bee(ja więcej o wojnie zapamiętałem z medala i coda niż książek). A w takich reportażach pokażą jakiegoś stwora z Dooma gdzie krew się leje lub jakieś gierki flash(w których chodzi o rozwalenie szefa czy latanie z piłą mechaniczną) i niby wszystkie gry są takie. Robią to chyba żeby nabić kasę a nieraz mogą zabrać dzieciom ich rozrywkę(mam na myśli gry odpowiednie w stosunku do wieku) a potem ktoś chce zostać twórcą lub pracować w jakiejś redakcji grając a rodzice, którzy naoglądają się takich rzeczy kategorycznie zabronią i będą chcieli, aby był np. lekarzem. Ale też zawód policjanta. Niby już jest się dorosłym, ale jak trzeba kogoś po raz pierwszy zabić to ok byle tylko nie w grach, (w których można robić to nie raniąc nikogo).Kiedyś niebyło komputerów a wszystkie z dzisiejszych przestępstw były; bo rodzina patologiczna, bo na podwórku złe towarzystwo. A teraz wszystko zwala się na gry. Jak jest masakra w szkole to on napewno grał w strzelanki itp.

Przepraszam za tak długi post, ale chciałbym poznać twoje zdanie na ten temat

2.Czy mógłbym wysłać ci na priv zagadkę logiczną? Mogę się założyć, że nie rozwiązalibyście jej nawet całą redakcją

3.Co uważasz o polskim serialu 39ipół??

4.Pamiętasz PRL? Jak tak to czy byłeś wtedy na jakimś marszy czy coś w tym stylu?

5.Słyszałeś piosenkę BORN IN PRL?

Kogo uważasz za postać zabawniejszą(Majewski czy Wojewódzki)?

6.Lubisz próbować jakieś niekonwencjonalne dania(włoskie itp. itd.) czy wolisz tradycyjne(pizza, spaggetii, rosół), które wszyscy normalni ludzie jedzą?

7.Czy temat na forum odnośnie pocztówki od assasina jest przez was przeglądamy??(Czy wiecie, o co chodzi i chcieliście nas zająć). Są tam już naprawdę ciekawe spostrzeżenia.

8.Mieliście redakcyjny lany poniedziałek(zrobiłeś z redakcji aqua park czy tylko symboliczne wiadro)?

9.Lubisz dragon balla lub Naruto?

10.Zadałeś kiedyś jakiemuś producentowi zagranicznemu pytanie, (co sądzi o polskich produkcjach? Czy myślał kiedyś o zapożyczeniu jakiegoś patentu?) Bardzo mnie ciekawi czy w branży elektronicznej jesteśmy lubianym krajem

Pozdrawiam redakcje i życzę udanego następnego numeru CDA. Ten numer mi się bardzo podoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miśka...sam nie wiem już kiedy i jak się to stało ale od pewnego czasu zwracam się tak do niektórych osób :)

Misiek... Tak do uczniów mówi nasza babka od... MATEMATYKI! Dziwne...

Pytanko do Smugglera: Jak myślisz, czy określenie "niedzielniak" przetrwa w redakcji? Osobiście wolę to słówko niż "casual" lub (brrr...) "każual".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1.Jak podchodzisz to reportaży naszych polskich stacji na temat gier komputerowych??

>>Z westchnieniem, bo wiem ze 19 przypadkach na 20 uslysze te same brednie.

2.Czy mógłbym wysłać ci na priv zagadkę logiczną? Mogę się założyć, że nie rozwiązalibyście jej nawet całą redakcją

<<<OK. Ale najpierw odpowiedz na moja. 1) Smuggler ZAWSZE klamie. 2) Czy zatem jesli Smuggler powie "ja zawsze klamie" to klamal, czy mowil prawde.

3.Co uważasz o polskim serialu 39ipół??

>>>Nic nie uwazasz, bo nie ogladasz. BTW: nie cierpie sformulowania "co uwazasz". Uwazac to mozna na lekcji albo podczas seksu.

4.Pamiętasz PRL? Jak tak to czy byłeś wtedy na jakimś marszy czy coś w tym stylu?

>>>Pamietasz, pamietasz...

5.Słyszałeś piosenkę BORN IN PRL?

>>>Owszem, fajna przerobka "Born in the USA".

Kogo uważasz za postać zabawniejszą(Majewski czy Wojewódzki)?

>>>Obu mam za telewizyjnych blaznow.

6.Lubisz próbować jakieś niekonwencjonalne dania(włoskie itp. itd.) czy wolisz tradycyjne(pizza, spaggetii, rosół), które wszyscy normalni ludzie jedzą?

>>>Lubisz.

7.Czy temat na forum odnośnie pocztówki od assasina jest przez was przeglądamy??(Czy wiecie, o co chodzi i chcieliście nas zająć). Są tam już naprawdę ciekawe spostrzeżenia.

>>>> He?

8.Mieliście redakcyjny lany poniedziałek(zrobiłeś z redakcji aqua park czy tylko symboliczne wiadro)?

>>> W lany poniedzialek mamy wolne...

9.Lubisz dragon balla lub Naruto?

>>>>Nie.

10.Zadałeś kiedyś jakiemuś producentowi zagranicznemu pytanie, (co sądzi o polskich produkcjach? Czy myślał kiedyś o zapożyczeniu jakiegoś patentu?) Bardzo mnie ciekawi czy w branży elektronicznej jesteśmy lubianym krajem

>>> Nie mam kompleksow w stylu "wazne jest dla mnie co ktos o mnie sadzi". Zatem nie pytam i wisi mi czy nas lubia, czy nie. Jak bedziemy robic dobre gry i kupowac wiele gier, to beda nas lubic na pewno.

Pytanko do Smugglera: Jak myślisz, czy określenie "niedzielniak" przetrwa w redakcji? Osobiście wolę to słówko niż "casual" lub (brrr...) "każual".

>>>Mam nadzieje, bo "każual" brzmi rownie paskudznie jak "kartridż"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź to "kłamie".

OK. SKoro zawsze klamie i teraz mowie, ze klamie - to znaczy ze klamie, iz klamie, czyli mowie prawde. A skoro mowie prawde, a mowie ze klamie, to musi znaczyc, ze - klamie. :) Ot, taki fajny paradoks.

A wiecie , że mleko prosto od krowy jest bardziej szkodliwe dla ludzi niż zwykłe kartonowe ze sklepu?

I że arbuzy są lepsze od viagry ? :D:P

Wedle radia Erewan najlepsza na potencje jest marchewka. Tylko trudno ja przymocowac. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ten temat przeglądam i się zastanawiam... Czy nie irytuje Cię gdy ludzie pytają o jakieś durnoty? Na przykład: 'czy lubisz to a to?', 'co sądzisz o tej a tej piosence?', 'jaki jest twój ulubiony utwór tego a tego zespołu?', wątpię czy ludziom pytającym drastycznie zmienia się światopogląd, czy też drastycznie wzrasta wiedza o Tobie, gdy na takie pytanie odpowiesz 'tak', lub 'nie'...

Z drugiej strony to musi trochę bawić, skoro wciąż na te pytania odpisujesz :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...