Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smuggler mam taki mały dylemat. Gdy w grach czy filmach pojawiają się Polacy (w nie polskich filmach), polskie nazwiska czy ktoś tam jest Polakiem to czuje się wyróżniony. To oznaka patriotyzmu?

Nie wiem, mnie to nie rusza.

Chyba Smugg wiem czemu nie dajecie zapowiedzi wcześniej, albo nie chcecie żeby ktoś nie dowiedzaił sie o czym napiszecie (z innego magazynu), lub (co mniej prawdopodobne) niemożecie wyjawić o czym piszecie do dnia premiery magazynu.

Powiedzmy, ze sa jakies powody tego kroku i na tym zakonczymy wyjasnienia. Ale na pewno nie sa nimi nasze lenistwo czy jakies takie wyjasnienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam pytanie (z resztą jak wszyscy) screeny do screen shocka gdzie je wysylac :rolleyes:

Z góry Dziękuje

Zobacz sobie w czasopiśmie w game walkerze obok działu czytelnicy dla czytelników.

A tak szczegółowo to nie mam pojęcia

Glupota i prymitywizem? To nie porusza, to irytuje co najwyzej i zniesmacza.

Czyli nigdy nie przyszedł list od antyfana, z konstruktywną krytyką i ogolnie na poziomie? :>

Patrz góra strony to ujrzysz inteligentny list

Coś temat zszedł na antyfanów. A tak w ogóle to antyfani są już na wymarciu. Lenc i Wania robią swoje!!! :icon_lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupota i prymitywizem? To nie porusza, to irytuje co najwyzej i zniesmacza.

Czyli nigdy nie przyszedł list od antyfana, z konstruktywną krytyką i ogolnie na poziomie? :>

Wtedy nie jest listem od antyfana, tylko krytyka CDA, a to nie to samo. Tak jabys zapytal "to nigdy nie trafiles na karla wielkiego na 2 metry?". Karzel z zalozenia jest maly... a ja mianem "antyfanow" nie okreslam tych, co CDA nie lubia, a tylko tych, co go nie lubia w kretynski sposob. Kumacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz powiedzieć jaki producent aparatów według Ciebie jest najlepszy?? Nikon, Canon czy może jakiś inny? ; )

Serdecznie Pozdrawiam! : )

Nie ma najlepszego. kazdy ma i lepsze i gorsze aparaty. Gdyby jakis byl najlepszy, nikt by nie kupowal wyrobow konkurencji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smug, czy ty piszesz może jakieś humorystyczne wierszyki? No bo wiesz, niektóre twoje rymy są... ciekawe :cool: . I skąd najczęściej bierzesz "myśl miesiąca" do AR?

Edit: A więc to tak się robi... Pierwsza lepsza strona...

Cytat z www.kawaly.tja.pl. :confused: Oj Smuggler :confused: .

Swoich rymowanek znikad - oprocz glowy - nie biore. Mysli miesiaca natomiast cytuje, owszem.

Lubisz lekko przypalony bigos?

Pytanie absolutnie serio.

Nie cierpie bigosu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie drobne wtrącenie, komiks to nie jest manga, a film to nie jest anime:).

Mam nadzieję, że tego nie było, czytałem trochę ten wątek, ale nie wszystkie strony, masochistą nie jestem, poza tym, nie lubię, gdy jest 666 teorii o Smgu.

Skąd się wzięła Twoje zainteresowanie fotografią? Na co najbardziej zwracasz uwagę w robieniu zdjęć?

PS. Szkoda, że ludzie przeczytali u Ramzela tylko tą jedną, jedyną notkę. Blog był naprawdę dobry, chociaż obecne notki tak trochę odstają. No i można spotkać tutaj kilku stałych czytelników jego bloga;P.

PS2. Wesołych świąt dyżurującemu Smugglerowi:P.

Edytowano przez Bati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że kolega v1r00z stara się zastosować ten sam trick, co kolega, który jakiś czas temu napisał coś w rodzaju "co zrobić, żeby się dostać do reklamy" i w ten sposób się do niej dostał :D

Hyhy, w sumie to pierwsze słyszę że takie coś miało miejsce, gdyż nie mam, i nie czytałem ostatniego CDA ( tak tak, wiem, przepraszam ;P) z powodu innych wydatków... No, ale jeśli już było, no to co ja poradzę ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam...ale ja muszę to krzyknąć: SMUGGLER MAM CIĘ!!!!! LOL

Erebuzet: Zgadzam się z Tobą. Jednak za każdym razem gdy ktoś wkleja w tym temacie link do blogu Ramzesa, jakoś tak samo z gardła rwie się SMUGGLER MAM CIĘ!!!! Jakoś nie wiem czemu...może za dużo żółci we mnie??

Troszkę mi nick zmieniłeś. :tongue:

Takie drobne wtrącenie, komiks to nie jest manga, a film to nie jest anime:).

Mam nadzieję, że tego nie było, czytałem trochę ten wątek, ale nie wszystkie strony, masochistą nie jestem, poza tym, nie lubię, gdy jest 666 teorii o Smgu.

Skąd się wzięła Twoje zainteresowanie fotografią? Na co najbardziej zwracasz uwagę w robieniu zdjęć?

PS. Szkoda, że ludzie przeczytali u Ramzela tylko tą jedną, jedyną notkę. Blog był naprawdę dobry, chociaż obecne notki tak trochę odstają. No i można spotkać tutaj kilku stałych czytelników jego bloga;P.

Ad. PS. Bo obecnie nie mam takich możliwości jak kiedyś, by nad blogiem solidnie przysiąść. Co nie znaczy, że mam to gdzieś i się nie przykładam. Po prostu tworzę najlepiej, jak się w danym momencie da.

Do Smugglera:

Czy w związku z tym, że nie ma już żadnego czasopisma multiplatformowego, przejmiecie rolę tego, które nim było? Czy może jego zawieszenie jest właśnie dowodem na to, że taka forma pisma nie ma racji bytu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg to taka nota, wszyscy chyba się Ciebie boją, lub mają do Ciebie szacun. Dlaczego? Wejde na jakieś komentarze do newsa czu cóś bazgroły, jak kura pazurem pisane, podobnie z wieloma wątkami na forum. A tu.... Aż się miło czyta. :)

PS oczywiście pomijając niewiedzę Polaków "gdzie wstawić przecinek"

Edytowano przez shains
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem! Wiem , wiem wiem! To wasza wina! To przez CDA jest piractwo.Już tłumacze....

Jeżeli dajecie grom np. 8.7 lub 9 a nawet 10 to te gry są piracone. Wtedy ludzie kupują te gry.A jak w CDA przeczytają , że gra dostala 3 to nikt jej nie spiraci i nie kupi. :D*

* - to żart , po prostu libie sie z nich śmiać.

Wszystkiego najlepszego z okazji Wielkanocy , miło spędzonego czasy z rodziną i przyjaciółmi , mokrego śmingusa i super gier!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi smugglerze

czy jako fan garfielda (zakładam że tak skoro masz takiego avatara) upodabniasz sie do jego zachowania .Jeżeli tak to:

1. jakie atrybuty po nim przejmujesz

2.czy tak samo jak on masz ,,odmienne" nastawienie do otoczenia jak i do pracy w redakcji.

p.s nie ,,wśiołem" słownika ,,wienc'' -nie bij (ortografia i interpunkcja to dla mnie rzecz obca!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...