Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Szanowny Panie Smuggler,

gryzie mnie sumienie bo miałem napisać do AR wiele razy. Czytam Was od tego numeru gdzie Heroes 3 recenzja była ... a ja ją jak głupi wyciąłem nożyczkami by mieć zawsze przy sobie :) Sumienie mnie gryzie bo na konkurs do Was list napisałem, zdjęcie swoje z komputerem ze styropianu już było gotowe i w kopercie ... ale nie wysłałem. Po latach znalazłem to zdjęcie, ale też nigdy nie zfinalizowałem sprawy. Ostatnio tak patrzyłem że coraz cieńsze (objętościowo) jest pismo, ale nadal to było dla mnie święto, w wannie zaqwsze Was czytałem, patrzyłem jakie gry mi umknęło a najchętniej zgłębiałem publicystykę :) Bardzo żałuję że to koniec. Moja kobieta się ze mnie dziś śmiała, bo jej powiedziałem że od lat się przygotowuje na odejście moich dziadków i rodziców a .... nigdy się nie spodziewałem że Wy odejdziecie, myślałem że z moją córką edziemy Was czytać jak maluch dorośnie.

Byliście moim filarem łączącym mnie z młodością, bo pierwszy raz zobaczyłem Was na wystawie kiosku jak szedłem do gimnazjum, dziś na emigracji ze zmęczoną kobietą i małym brzdącem ciężko mi wrócić do tych beztroskich lat. Panie Smuggler, prośbę mogę mieć o zdjęcie Pana ? Czy na koniec mógłby Pan tę tajemnicę ujawnić ? Jeśli tak, mój mail to robert.tamiola@gmail.com

Mam nadzieję iż uda się Wam zorganizować zrzutkę albo Patronite i wystartujecie z kanałem na YT albo serwisem w newsami i recenzjami. Żal mi bo merytorycznie i językowo się zacnie Was czytało a poziom na YT jest dość niskawy.

Miałem ambicję by grę którą tworzę .... byście kiedyś opisali ją w produkcji a może nawet zrecenzowali. Marzyłem by zobaczyć ją u Was ... teraz się nie uda. Wczesny etap dema, pewnie nie znajdzie Pan czasu ale linka wrzucę: https://drive.google.com/file/d/1prDZhdHiOKFH4z5jv8_KqSN2h9-J_CQx/view?usp=sharing

Nie dajcie się, zreaktywujcie się.

Z wyrazami szacunku,

Robert Tamioła

Edytowano przez Pestek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otworzyłem nr 8/2020 i z nieukrywanym niesmakiem przeczytałem żenujący tekst na temat logo LGBT u CDPR. Rozumiem, że jesteś wielbicielem PO, bo tego nigdy nie ukrywałeś - wspominam przynajmniej agitowanie na GOLu - ale przytaczanie wypowiedzi posła Czarnka bez rzeczywistego kontekstu, w jakim go wypowiedział, to już jednak dno i wodorosty. Tak się akurat składa, że oglądałem tamten program i był to komentarz wypowiedziany wyłącznie w odniesieniu do obrzydliwego zdjęcia aktywistów LGBT paradujących przed pubem z genitaliami na wierzchu. Gratuluję rozpuszczania fake-newsów, sugeruję dołączenie w następnym numerze czegoś równie dennego np. tego o tym, że Prezydent RP ułaskawił pedofila albo ma kochankę-psychofankę (to drugie to akurat prawda tzn. jest jakaś psychofanka, którą brukowiec pod nazwą "Wyborcza" próbuje w roli kochanki wcisnąć). Jeżeli więc walczysz o taką wolność i równość to ja jednak bez cienia refleksji nazwę to właśnie tępą propagandą. To samo zresztą dotyczy obrony rzekomego prawa CDPR do dostosowywania tęczowego loga do potrzeb rynku czyli ukrywania go na rynkach wrażliwych tzn. krajów muzułmańskich. Mylisz różne "systemy walutowe" - albo się coś popiera i walczy w imię Boże, albo traktuje to logo jak komercha, a ludzi związanych z tym ruchem czy ideologią upadla w ten sposób chyba bardziej, niż nazywając ich zboczeńcami (ideologia LGBT jest błędem pojęciowym, chodzi oczywiście ideologię gender). A zanim zaczniesz czemuś zaprzeczać polecam poczytać o Marshallu Kirku oraz o tym, co się wyprawia w Hiszpanii w tym temacie.

Co do samego Cyberpunka to akurat go nie kupię z prozaicznego powodu - nie interesują mnie FPSy w żadnym wydaniu, a co do CD-Action, wolałbym jednak, byście pozostali jak najdalej od sporów polityczno-ideologicznych, bo jak będę miał ochotę na ten dział, to są lepsze wydawnictwa, przeznaczone właśnie do tego, ale które chociaż zanim coś palną to sprawdzą źródła. Przynajmniej niektóre, oczywiście.

Edytowano przez Aurelinus
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłem odpowiedniego działu, w którym mógłbym o to spytać, dlatego napiszę tutaj. Zwłaszcza, że pamiętam jak sam o tym pisałeś. Chciałem zapytać, czy jest możliwość napisania własnego felietonu do CDA? I jeśli tak, to gdzie i do kiedy miałbym go nadesłać? Być może byłby to felieton polemiczny z twoim, ale niekoniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twój profil na lubimyczytać będzie jeszcze kiedyś "publiczny"? (A może nadal jest, tylko ja coś spartoliłem w poszukiwaniach?) Nie ukrywam, że lubiłem się nim podeprzeć kiedy stawałem przed wyborem kolejnej lektury.

Edytowano przez Akron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2020 o 17:36, Akron napisał:

Czy Twój profil na lubimyczytać będzie jeszcze kiedyś "publiczny"? (A może nadal jest, tylko ja coś spartoliłem w poszukiwaniach?) Nie ukrywam, że lubiłem się nim podeprzeć kiedy stawałem przed wyborem kolejnej lektury.

ZLikwidopwalem swoje konto, bo mnie tam rozni ludzie i ich akcje wkurzaly.

W dniu 12.07.2020 o 13:36, PaulPGR napisał:

@Smuggler co sądzisz o książce Adama Flammy, bo w Magazynie Kulturalnym praktycznie nic o niej nie napisałeś. Czytam ją i mi się przykładowo podoba, ale widziałem dużo narzekań na nią, dlatego jestem ciekaw co ty o niej sądzisz?

No jak nie napisalem, 2000 znakow bedzie w tym numerze o niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2020 o 20:28, Smuggler napisał:

ZLikwidopwalem swoje konto, bo mnie tam rozni ludzie i ich akcje wkurzaly.

Polecam zatem Goodreads - pewnie słyszałeś. Taki książkowy (nomen omen) Facebook. Jedyny minus to skala oceny od 1-5 zamiast 1-10 i brak "połówek", stąd czasem ciężko dać ocenę, którą uważa się za słuszną ;) tym niemniej portal godny sprawdzenia, tym bardziej że ma różne ficzery typu oznaczenie aktualnie czytanej książki lub odhaczanie liczby przeczytanych książek w swoim rocznym "limicie". Gdyby gdzieś jeszcze dało się przeczytać Twoje opinie na temat czytanych książek to koniecznie daj znać ;). Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2020 o 03:57, Aurelinus napisał:

Właśnie otworzyłem nr 8/2020 i z nieukrywanym niesmakiem przeczytałem żenujący tekst na temat logo LGBT u CDPR.

Serio, to już nawet ze stron pisma dla graczy bije polityczna agitacja QWERTY-? Nawet tu nie da się od tego uciec? Dawno nic mnie tak nie zażenowało, dobrze że od dłuższego czasu nie dokładam do interesu ani złotówki.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję tekstu o Windowsie 95, widać, że jego pisanie sprawiło Ci nie lada frajdę (szereg wykrzykników !). Poza tym artykuł bardzo dobrze prezentuje się od strony graficznej (oczywiście pomijam jakość papieru). Wciąż dziwię się, że magazyn "Retro" zakończył żywot po zaledwie dwóch (trzech?)numerach; takie wspominki to naprawdę dobry materiał (zwłaszcza że grono Waszych czytelników to nie uczniowie, a obywatele 25+). Oby więcej takich tekstów, chyba o Windowsie XP też można sporo opowiedzieć...

 

PS A może publikacja o Forum Actionum? Kto jak kto, ale Ty "dość dobrze" znasz ten zakamarek polskiego internetu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam link do komentarzy z wykopu. Odniesiesz się do zarzutów, że przez ciebie CDA stracił najwięcej? Dużo żalu jest jak widać do twojej osoby. 

 

https://www.wykop.pl/link/5654361/otwieramy-nowy-rozdzial-cd-action/ 

Bellissimo:    "nic to nie da niestety, stracili większość czytelników przez pyskówki Smugglera, mentalny beton i zatrudnianie miernot jak ta pani na 9. Spóźnili się na boom social media. W dobie gier za grosze (a nawet za darmo, jak to robi Epic) tym też nie podskoczą. Pozostaje im jeszcze ostatni dech nostalgii i wrócą do punktu wyjścia, chyba że mają w zanadrzu naprawdę coś wielkiego (ale do tego trzeba kasy)."

 

  • Confused 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Imbram napisał:

@Ralven z tą logiką CD-Action zyskał najwięcej przez pyskówki Smugglera. Najlepsze wyniki były, gdy Smuggler był najbardziej aktywny. Odkąd siedzi cicho nakład leci na łeb na szyję.

Czy ja wiem? Właśnie czytam wykop i ludzie w większości jego obwiniają i ogólnie zaspanie całej gazetki czyt. brak porządnej internetowej strony. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam co pisałeś na fejsie o wyborach, jakie to jest ważne aby na nie chodzić, porównanie z Tytanikiem a górą lodową. Nie odpowiem na fejsie, bo już strach powiedzieć kogo się popiera (a raczej najmniej nie popiera), ale ja już w swoim życiu przeżyłem tyle przełomowych/o wszystko wyborów - nawet więcej niż walk stulecia na Polsacie. Praktycznie każde były tak reklamowane. 

Ale dobra: jeśli iść dalej i być konsekwentnym to czy posłowie nie powinni mieć możliwości wstrzymania się od głosu, albo czy wstrzymanie się od głosu posła jest złe?

 

PS Zrobiłeś swój profil na lubimyczytać na ukryty/niepubliczny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunalem profil z lubimyczytac - dluga historia.

Nie rozumiem pytan o tych politykow - moga sie wstrzymywac od glosow, jesli tego chca, w czym problem. Czy to dobre, czy zle, to juz kwestia interpretacji. Czasem bywa dodowem odwagi (acz nie najwyzszej ale jednal) czasem tchorzostwa.

Co to ma do wyborow, ktore MY podejmujemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...