Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Daawno temu miałem na płycie wraz z gazetką od was grę Prince of Qin po polsku wraz z innymi grami jak GTI racing czy Gothic II. Gazetka z płytą gdzieś przepadła u mojego taty.

W internecie  Prince of Qin nigdzie nie da się kupić a jak już znajdę to najczęściej w wersji angielskiej.

Czy jest taka możliwość abym mógł u was kupić tą grę po polsku czy chociaż zamówić magazyn archiwalny wraz z płytą? Bardzo mi na niej zależy.

Spędziłem przy niej sporo czasu i bardzo miło wspominam ten czas. 

Dokładnie to jest ten numer:  293,  cda 143, wydanie 09/07 Prince of Qin PL.

magazyn.thumb.jpg.c34293bb2a3bf3ce059d834fd2ef52bd.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie pamietam, mam ja od... 1999 :) Nadal dziala, choc odtwarzac CD troszke juz ma dosyc.
Ale najdziwniejsze jest to, ze w pilocie mam nadal TE SAME BATERIE, ktore wlozylem w 1999. I one nadal dzialaja!!!


Faktem jest, ze pilota uzywam bardzo, bardzo rzadko... ale i tak szok.

Dnia 19.01.2020 o 20:48, LARRY napisał:

Czytałeś Atlas Zbuntowany? Opinie na jej temat są mocno rozbieżne. Książka z gatunku albo się ją kocha albo nienawidzi?

Nie czytalem, jakos nigdy nie bylo okazji i czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.03.2020 o 21:56, Pierre napisał:

Kojarzysz Łukasza Orbitowskiego? Co sądzisz o twórczości tego pisarza?

Praktycznie NIE czytam polskich autorow sf, bo co sprobuje to co  najwyzej "takie se" (Przybylek, Cholewa itd). a szkoda mi zycia na czytanie czegos sredniego gdy w kolejce czeka duzo naprawde dobrej lektury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dajecie radę z pracą nad numerem 5/2020? Chyba dla Redakcji praca zdalna nie jest utrudnieniem uniemozliwiającym "złożenie" Magazynu? I jeszcze jedno pytanko, pewnie niekoniecznie z Twojego poletka - otóż taki "Wprost" przechodzi na dystrybucje elektroniczną (chyba za główny powód podaje zmniejszającą się ilość punktów dystrybucji) może masz jakąś wiedzę czy Wasz wydawca planuje jakieś ruchy w podobnym kierunku? aha - jeżeli nie jest to odpowiednie miejsce do zadawania takich pytań, to proszę o wyraźny sygnał, nie chce pisać w komentarzach pod newsem o bieżącym numerze aby nie wywoływać byle biberki z lasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler co się stało? Gdzie to co było zniknęło? Kiedy zapomnieliśmy o tym wszystkim, kiedy tak nagle się zestarzeliśmy? Pamiętasz aferę z przed wielu lat z grą "Rezerwowe psy"? I z tą małą, ale jakże brzemienną aferką? Boże! Co to były za czasy, jak wtedy wszystko było... inne. Tęsknie za starymi latami choć wiem, że one nigdy już nie powrócą. Wiesz, że wciąż sięgam po wydania z 1998-2005 roku i je czytam? Gdzie to wszystko się podziało... Szkoda Smuggler, wielka szkoda, że to przeminęło:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam propozycje w załączniku umieczam petycje o cdacion ,bardzo bym chciał żeby was nie zamykali ,prosił bym o umiszczenie na waszej stronie na fejsie i na cdacionn.pl tej samej petycji a potem wysłanie do wydawcy ,ja uważam że zamkniecie tak populrnego i lubianego pisma to spory błąd ,wasze artykuły mają w sobie tyle ikry , jesteście też pierwszym pismem z którym byłem na lata ,lubię wszyskich was ,przede wszystkim lubie gry komputerowe większosć gier kupiłem sugerując się magazynem , zamiszczone w nim gry też przechodziłem ,jeśli coś zmieniom czy kogoś zwolniom to już nie będzie to samo ,bez smuglera ,czy fajnego podejscia 9kier wysłuchajcie mnie bo napewno nie jestem jedyny który tak twierdzi ,powodzenia wszystkim mam nadzieje że przetrwacie, a propo to u was wygrałem gre jeden jedyny raz. prosze o puszczenie dalej tej petycji żeby wpisało się jak najwięcej osób bo bez was będzie jakoś tak pusto

 

Edytowano przez saruman3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saruman3Kolego, to bardzo miłe, że tak bardzo Ci na CD-Action zależy. Na serio, jest nam bardzo przyjemnie. Ale co do petycji - nic z tego. To już nawet nie chodzi o to, że jednak petycja powinna mieć treść, a nie tylko ksywki ludzi, którym zależy na dalszym wydawaniu CDA. Nie, tak naprawdę problemem jest sam pomysł petycji. Zrozum, choćbyś tam miał 100 tysięcy podpisów, to nikt tego nie będzie brał pod uwagę, bo wydawanie pisma to nie działalność dobroczynna. Musi się po prostu znaleźć wydawca, który zdecyduje, że finansowo to się mu kalkuluje. Prośby i groźby nic tu nie dają, zadecydują rubryki w tabelce przychodów i rozchodów. Ale ja pozostaję dobrej myśli. A Tobie radzę zachować cierpliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy takie myślenie „będziemy wydawać, dopóki będzie się sprzedawać” występuje u wszystkich wydawców. Ja myślę, że CDA ma ogromny fandom, którego po prostu wydawca nie potrafił zaktywizować. Im więcej czytam wypowiedzi byłych i obecnych redaktorów, tym bardziej przekonany, że w piśmie jest ogromny potencjał. Wymagacie tylko doinwestowania i trochę więcej wolnej ręki. Uważam, że Bauer powinien sprzedać te markę nawet poniżej wartości, bo jeżeli Was po prostu zamknie i rozpuści zespół, to już nigdy nie uzyska ze słów „CD-Action” nawet złotówki.

Myślę, że petycja w tej, czy innej formie to bardzo dobry pomysł. Tak po prostu, żeby się policzyć i pochwalić przed potencjalnym inwestorem.

Edytowano przez Imbram
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykam wątek petycji ,życze powodzenia wszytkim redaktorom i trzymam kciuki za wasze pismo , a osoby które jom pobrały bardzo bym prosił o usunięcie ,zgadzam się z redaktorem petycja nic nie wniesie troche się pospieszyłem , a za cdacion jeszcze raz trzymam kciuki

Edytowano przez saruman3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest tylko zapytanie " dlaczego " . Grę można kupić za śmieszne pieniądze . To nie jest w tym przypadku problem, tylko chciałem zapytać, skoro sklepy oferują wersje pl digital na platformę steam, a niestety polski język jest tam nie obsługiwany . Kupuję takową wersję i instaluję na danej platformie . Jak to wygląda w rzeczywistości ?

 
  •  
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, 8K w domach nie będzie wymagało 2,4Gbps, to jest wartość maksymalna specyfikacji, przy 120 FPS, niebywałej głębi kolorów i prawdopodobnie bezstratnej kompresji.

Standardowa przepustowość wymagana do 8K w domu to ok. 100 Mbps (https://www.lightreading.com/video/4k-8k-video/worried-about-bandwidth-for-4k-here-comes-8k!/d/d-id/737330).

Można też popatrzeć logicznie, 8K to 4 razy więcej pikseli niż 4K, więc nie powinno wymagać więcej niż 4 razy szerszego łącza.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja odpowiem za Szmuglera.

W dniu 7.05.2020 o 16:29, PaulPGR napisał:

SMG pytanie, czy myśleliście o tym by w ramach przedłużenia forum założyć grupę dyskusyjną na Facebooku która byłaby przedłużeniem forum?

Yup, myśleliśmy o tym, jest to w planach, aczkolwiek przez ostatnie zawirowania :] odroczyło się to w czasie. Pożyjemy, zobaczymy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...