Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smuggler czy mógłbyś napisać co ssądzisz o tej całej "aferze" dotyczacej ogloszenia przez blizzarda diablo mobilnego, hejtu fanów z tego tytułu, usuwania i reuplodowania przez blizzard cinematikow z youtube, bo te maja bo 200tysiecy lapek w dół, usuwania krytycznych postów na forach blizza( nie wulgarnych a krytycznych) itp.? 

 

Druga kwestia, czy mógłbyś bardziej rozwinąć to co napisałeś, że najlepiej Ci się żyło w latach 2000-2008? Dlaczego? Czy mógłbyś podzielić się z nami szerzej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, KERMI said:

Druga kwestia, czy mógłbyś bardziej rozwinąć to co napisałeś, że najlepiej Ci się żyło w latach 2000-2008? Dlaczego? Czy mógłbyś podzielić się z nami szerzej?

Zapewne temu, ze nie bylo wtedy musu wpisac wiagry na liste zakupow. :]

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler, ponoc wraz z Jerzym Poprawa zamieszkujecie pod jednym adresem, czy to prawda? Ponoc tez obojetnie kto by nie byl redaktorem naczelnym, Ty zawsze jestes nad-naczelnym? 

Chcialem zazartowac, ze patrzac na styczniowy numer CDA odnosi sie wrazenie, ze Siekiera (@DION) wyrabal Gema (@geminho) z zespolu redakcyjnego, ale... w stopce redakcyjnej w ogole nie ma Rafała Fluderskiego (nazwisko za Wikipedia), a przeciez w tym numerze naskrobal co nieco… 

 

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smugglerze, w aktualnym CDA (01/2019), we wstepie do AR wymieniasz mozliwe drogi do znalezienia sie na stronach AR, i proponujesz m.in. FB, gdzie wpisy, zdawaloby sie, sa widoczne dla wszystkich. A co z Forum Actionum? Czemu to miejsce ma byc gorsze od FB do pozostawienia "korespondencji"?

Idac tym tropem, popelnilem watek w dziale Magazyn CD-Action, ktory oczekuje na aprobate moderatora w celu publikacji. Oto, co w nim zawarlem:
 

Quote

"Do publikacji w Action Redaction na lamach magazynu"

 

We wstepniaku otwierajacym AR styczniowego numeru CDA (01/2019), @Smuggler tako rzecze:

"(…)Wiec nic nie powiem, poza tym, ze zachecam do pisania do AR. Listy, e-maile, wpisy na moim fanpage'u na FB - jak wolicie. Grunt, zebyscie pisali."

Mysle sobie zatem: czemu by nie wykorzystac w tym celu takze forum, skoro, wszak publiczne, wpisy na FB brane sa pod uwage?

No wiec, w tym watku, jesli konweniuje Wam ta droga, mozecie zamieszczac swoje "listy", ktorych opublikowania chcielibyscie na lamach Action Redaction w magazynie.

Polamania pior! :-]

 

PS Pamietaj, ze ten watek nie sluzy do zadawania pytan Smugglerowi, do tego celu przeznaczony jest watek: https://forum.cdaction.pl/topic/22475-pytania-do-smugglera

 

 

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2018 o 21:42, goliat napisał:

Wogóle to można zauważyć, że tniecie etaty, najpierw wieloletni redaktor Gem jest tylko współpracownikiem, teraz 9kier też nie jest na etacie.

Ale teraz etat ma Papkin, a Iza nigdy na etacie nie była więc skąd to "też"?

19 godzin temu, Pierre napisał:

Czy w kwestii UFO masz takie samo zdanie jak Stanisław Lem, czyli że to wszystko brednie, czy uważasz raczej że kiedyś mogło to zjawisko się przejawiać?

"Chciałbym uwierzyć" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu na Facebooku wrzuciłeś listę darmowych opowiadań sci-fi. Masz jakieś konkretne polecanki, coś co szczególnie warto przeczytać? Może spis opowiadań, które uznałeś za na tyle interesujące, żeby dać im szansę? Pytam, bo jestem nowy w czytankach z tego klimatu i chciałbym się wczuć w temat zanim zabiorę się do jakiejś poważniejszej space opery (o którą również mam zamiar zapytać Ciebie, bo cenię sobie Twój gust "książkowy". Swoją drogą space opera to odpowiednik sagi w fantasy, no nie? :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2019 o 02:12, Akron napisał:

Jakiś czas temu na Facebooku wrzuciłeś listę darmowych opowiadań sci-fi. Masz jakieś konkretne polecanki, coś co szczególnie warto przeczytać? Może spis opowiadań, które uznałeś za na tyle interesujące, żeby dać im szansę? Pytam, bo jestem nowy w czytankach z tego klimatu i chciałbym się wczuć w temat zanim zabiorę się do jakiejś poważniejszej space opery (o którą również mam zamiar zapytać Ciebie, bo cenię sobie Twój gust "książkowy". Swoją drogą space opera to odpowiednik sagi w fantasy, no nie? :D)

Generalnie na razie możesz ściągać w ciemno wszystko Poula Andersona. Kończę czytać ostatnie z tych co ściągnąłem jego autorstwa i wsztystkie póki co uważam, za dobre i bardzo dobre. Do tego sporo z nich to takie fantasy-sf w jednym.

A space opera może być sagą, ale generalnie to chodzi raczej o to, że to opowiadania o "gwiezdnych wojnach" (nie mylić z Gwiezdnymi wojnami).

A tu masz recenzję innych opowiadań, które zdążyłem przeczytać.

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4875605/antologia-quot-mistrzowie-klasycznej-sf-quot-tom-01-bron-ostateczna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym do pana dwa pytania:

1: Do grania używa pan jedynie komputera czy czasem również innych platform?

2: Kto w redakcji najbardziej ubóstwa gry mobilne?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

(Piszę "pan" gdyż różnica wieku do tego zobowiązuje:D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Minotauro napisał:

Kodeks karny :)

 

 

Dnia 20.02.2019 o 22:43, Pierre napisał:

Które z seriali należą do tych które cenisz/lubisz? W F.A.Q'u nic na ten temat nie ma, a z tego wątku wiemy że oglądałeś "Zagubionych", ale czy np. trafiłby on na listę tych seriali, do których wracasz i czy w ogóle taka lista istnieje?

Wiesz, nie wracam do seriali, szkoda mi czasu by znowu ogladac to samo (nie dotyczy gry Mass Effect i ulubionych ksiazek). Szczerze mowiac od czasow Zagubionych nie bylo serialku, ktory "zrylby mi banie", inna sprawa ze za wielu nie ogladam.

Ale sumie - Doctor House?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o książkach Rafała Ziemkiewicza i tych poradnikach Reginy Brett?

Zakończyłbyś rozmowę jakby ktoś w ten sposób przeprowadzał z Tobą wywiad?

https://dziendobry.tvn.pl/a/czym-jest-e-sport-i-ile-mozna-na-tym-zarobic

 

I małe stwierdzenie: dawno nie grałem, ale czasami kupuje CDA, dlatego że mimo, że jakoś dziennikarstwa telewizyjnego (bez względu na stacje) upada to jednak czasopisma sportowe i niektóre branżowe nadal trzymają dobry poziom.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...