Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Dnia 8.08.2018 o 11:47, Smuggler napisał:

od lat mam tego samego starego jak świat Photoshopa 7 z bodaj 2002 :)

Szanuję za korzystanie z undergroundowych rozwiązań. :cheesy: 

Spoiler

Odbiegając poniekąd od tematu, sam się dziwię, że pomimo całej niestabilności Windowsa 10, stare gry działają na nim wyjątkowo dobrze. Ale jeszcze nie tak dawno stawiałem Windowsa 98, żeby pograć w stare przygodówki. :D 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.:heej:

Czytałem dziś na CD-Action albo wkrótce na Action ;) że nie będzie płyt.

Trochę się tym zmartwiłem, bo zdarza mi się, że jak oczywiście na płycie jest gra, to aktywuje i pobiorę, potem dociągam resztę ale jak niema, to poobieram jak mnie rajcuje ta gra, więc nie jest jakoś tragicznie dla człowieka z 50gb limitem.

Rozumiem, że teraz dzięki temu będzie taniej i może,może pojawią się lepsiejsze gry ale jest jedno wielkie ALE...

Mianowicie moim zdaniem, wielkim błędem jest rezygnacja z folii zabezpieczającej CD-A, nawet jak niema w nim płyty, bo (nie chcę podawać przykładów jakie mogły by być) ale obawiam się o zdrapki w cd-a. Wolał bym dopłacić te 1-2-3, a nawet 5zł, by ta foliowa forma zabezpieczenia była. Nie zawszę kupuję cd-a w kioskach czy salonikach prasowych, czasem kupuje w markierach i sklepach spożywczych w którym są działy z pismami i gazetami, czasem na stacji paliw. W takich miejscach mogą grasować ludzie (głównie w weku nastoletnim) którzy to, mogą otwierać pismo i albo zabierać zdrapkę albo i inne takie.:gafa:

Druga sprawa to, że mogliście już dociągnąć z płytkami (jeśli by to było finansowo i ogólnie możliwe) do końca roku, by zebrać wszystkie płytki. Ostatnia którą mam, to 285 i by pasowało dojść do końcówki 290, a te dodatkowe 10 do 100, to do prenumeraty byście dorzucili, za grubszy hajs. ;)

I tak na koniec, to proszę przemyślcie jeszcze raz sprawę z folią jako zabezpieczeniem kodów gier, zawsze to jakieś bezpieczeństwo i utrudniony dostęp do dodatkowej zawartości dla tych co chcą grę, a nie chcą cd-a albo - no nie będę pisać co.

 

 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Smuggler napisał:

Na te wszystkie pytania od dawna sa odpowiedzi w FAQ...

Poza tym dlaczego uwazasz, ze moja ulubiona lektura jest CDA?

No tak, teraz to już nawet płyty nie ma, ale myślałem, że po tej obniżce nie będzie ci aż tak szkoda.

Pytań szukałem. Nie to, ze mi sie nie chcialo, ale nie wiem gdzie to jest. Ale o co chodzi? Szkoda ci czasu? Teraz juz prawie nikt nie pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Smuggler napisał:

FAQ jest po to, zeby po raz n-ty nie musiec odpowiadac na to samo...

Naprawdę nie rozumiesz? Chodziło o to, ze mogles mimo wszystko powtórzyc odpowiedz na pierwsze pytanie, bo teraz i tak juz nikt nie pisze, więc mogles mi oszczedzic szukania. Tam jest odpowiedz tylko na pierwsze. Nie napisałes czy masz zwierzaka. Jaki to problem dac odpowiedz na dwa pytania, ktorych i tak juz nie ma kto powtorzyc? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ale ty nie rozumiesz, że jesli odpowiem tobie, to kazdy inny bedzie mial prawo powiedziec "a dlaczego jemu odpowiedziales a mi nie"? To nie jest lenistwo z mej strony, bo wiecej juz wypisualem slow, niz by liczyla odpowiedz. To jest uczciwie traktowanie ludzi na forum - kazdego traktuje TAK SAMO, nikt nie ma u mnie chodow. 

A w ogole to mam obecnie 3 koty. Zagladaj na moj fp na Facebooku, tam znajdziesz sporo informacji o nich,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem. Zona przez 6 lat dokarmiala bezdomna kotke pod domem, ktora sie w efekcie mocno oswoila. W koncu kicia sie troszke pochorowala (glownie problemu z zebami), wiec zostala zlapana i poddana leczeniu, a my mielismy ja "na tymczasie". I co bylo dla mnie oczywiste od poczatku, bylo oczywiste ze po podleczeniu zonie serce peknie jakby miala ja znowu puscic na dwor, szczegolnie ze zimna idzie i w ogole. A ze Kicia niezle sie wkomponowala w towarzystwo 2 panow, to juz machnalem reka, ze niech tam. Ale 3 to absolutny szczyt, i tak juz nie nadazam ze sprzataniem kuwet itd.

Tak wygladala w pare dni po adopcji, teraz jest juz duzo bielsza i o kilogram ciezsza, i powoli zmienia sie w domowego kota, choc lat bezdomnego zycia tak szybko i do klonca z niej wykorzenic sie nie da.  Generalnie jest pieszczocha, ale charakterek ma, bo inaczej by na dworze nie przetrwala, wiec panow trzyma krotko i na glowe sobie wejsc nie pozwoli.

IMG_20180519_104048.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! nie wiem czy już ktoś miał ten problem ale zawsze warto pytać... mam problem z nowym wydaniem Cda głównie z kodami zamieszczonymi pod srebrną folią na karcie którą dołączyliście zamiast płyty... hym... okazał się to nie lada problem bo pomimo prób zeskrobywania srebrna warstwa farby nie chciała schodzić owszem na foliowaniu czarnej powierzchni było ok niestety cała reszta poszła się... no właśnie... tym sposobem pozostałam z lekka z ręką w nocniku ale cóż mówi się trudno takie moje szczęście widać... dla wieloletniego czytelnika jest to trochę przykre... dlatego pleeeeessss nie róbcie już więcej zdrapek z lotka albo róbcie foliowanie kart na całej ich powierzchni :-( :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Golat - Oryginalnie  bardzo się nazywa - Kicia.  Póki co, zobaczymy czy jakieś imię samo przyjdzie, bo na siłę nie wymyślamy. Miałem kiedyś kocurka, któremu  nadawaliśmy chyba z 5 imion, a i tak na zawsze został Kociem (tzn. Kocio). Żona woła na nią Łasica, bo bardzo nadstawia się do głaskania. A Kropka to Kropek, to samiec. Po radziecku - Szarik. :)

@Savil - ale wiesz, od tego są specjalne wątki na forum, masz w CDA adres gdzie mozna wysyłać reklamacje. Krótko mówiąc: pisz reklamacje@cdaction.pl i tam na pewno dostaniesz kod, który ci się należy, bez obaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego. Serio. NI-CZE-GO. Tak samo nie tesknie za latai 80-70 itd. Jedno co bylo w nich dobre, to to ze bylem mlodszy. Za to z pewnym sentymentem wspominam lata 2000-2008, bo w sumie to chyba byla najlepszy kawalek mego zycia.

Dnia 2.09.2018 o 20:24, Pierre napisał:

Czytales "Pana Lodowego Ogrodu" Grzedowicza? Co sadzisz o tym cyklu?

Nie czytalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, mogę ci zadać pytanie? Myślę, że masz czas, to Ciebie z redakcji zapytam. 

Jak tam się trzymacie z redakcją? W ostatnim numerze zauważyłem, ze Papkin napisał tyle recenzji... Jak to możliwe, że miał czas w wszystko przyzwoicie pograć? Sprawdzam notkę ile macie członków załogi i wychodzi, że stale w redakcji siedzi około 7 redaktorów, którzy zajmują się pisaniem. Sprawdzam Waszą ulubioną konkurencję, PSX Extreme i tam... co najmniej 2 razy większa stała załoga. Dla pewności liczę ile recenzji piszą... i przypada tak max 2 na jedną osobę z stałej redakcji. 

Zawsze sądziłem, że profesjonaliści dostają 2 gry na miesiąc, i mają je dokładnie przejść na wszystkie możliwe sposoby, najlepiej jak znają się na gatunku. Jak to u Was jest?

Przychodzi przykładowy Pan Ogórek do naczelnego i pyta: Są jakieś gry wolne? 4? A dawaj wszystkie. 

A może brakuje pieniędzy? To mnie niepokoi szczerze. 

Edytowano przez Vexson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale moderowanym popelnilem nowy watek. Ten dzial to "Magazyn CD-Action", a watek zatytulowalem "Numery CDA z lat dzieciecych na archive.org".

A donosze o tym, aby temat sie nie zagubil, gdyz nie wiem jak wyglada plodnosc spambotow w kwestii nowych watkow. A akurat w tym miejscu, bo nie dopatrzylem sie ktory moderator opiekuje sie jakim dzialem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...