Smuggler

Pytania do Smugglera

14068 postów w tym temacie

Napisałem na FB CDAction ale może tutaj będzie szybsza odpowiedź.

Mam prośbę czy może redakcja udostępnić FPS MegaZin nr 47 oraz nr 35. Te najważniejsze, ale bym tez chętnie jako fan fps-ów poczytał inne. Szukałem w necie ale pdf roczniki CDAction są, ale MegaZinów nie ma, bo były na cover CD. Proszę o pomoc. Dziękuję i Pozdrawiam

0

Witaj Smuggler widziałem zapowiedź nowego retro w nowym numerze Cd-action będzie fajny numer super okładka wszystko o FPS, a zapytałeś byłego redaktora Elda w sprawie czy spróbował by napisać felieton o grach sportowych?

0

Napisano (edytowane)

Witam.

Piszę licząc,że zainteresuję Pana moim problemem. Ostatnio zmniejszyłem swoją "kupkę wstydu" i ukończyłem 3 część Thief'a.

Nadszedł czas by zainstalować najnowszą część. Wziąłem grę z półki i ściągnąłem folię zabezpieczającą (zakupiona została w zeszłym roku).

No i się zaczęło :) 

Aby zainstalować grę musiałem wejść na stronę nobox.pl i zarejestrować kod znajdujący się po wewnętrznej stronie okładki. Zrobiłem to i otrzymałem następujący komunikat:

"Wystąpił problem podczas rejestrowania klucza. Prosimy o kontakt z pomocą techniczną serwisu."

I to uczyniłem. Kazano mi zrobić zdjęcie kodu z pudełka i paragonu.

Właśnie tu jest problem. Nie trzymałem paragonu tyle czasu i po prostu go nie mam. I co teraz? Muszę kupić kolejną kopię?

W tej chwili czekam na odpowiedź czy "łaskawie" prześlą mi kod.

Niech Pan się wypowie co robić w takiej sytuacji? Mam wiele oryginalnych gier i wydaje mi się,że akurat ta gra nie jest grą ,którą chciałbym "wycyganić" od dystrybutora.

Pozdrawiam Grzegorz Ksiuk

Ps.Sprawa rozwiązana pomyślnie.

Edytowane przez grzelu1
0

Dnia 15.05.2017 o 15:34, Smuggler napisał:

Naprawde trzeba pytac co sie czuje gdy - z dowolnego podwodu - umiera twoje dziecko?

Na przykład jak je zastrzelisz podczas zombiapokalipsy? ;)

0

Witam właśnie czytam nowy numer i mam takie pytanie czy będzie jakaś relacja fotograficzna z targi E3 na płytce w przyszłym numerze i czy będą fotki z hostessami z targów bo zawsze to była stara tradycja Cd-action i redaktor od korekty Esperenza jeszcze pracuje w cd-action?

0

1. Mozliwe
2. Watpie, bo malo ich ostatnimi czasy.
3. Juz nie, ale to byla jej decyzja - znalazla spokojniejsza prace.

0

Napisano (edytowane)

Mam jedno pytanie do Smugglera: czemu prawie w ogóle nie piszesz poza Action Redaction? Jakby co napisałem do was list ,, Do dwóch redaktorów".

Edytowane przez Ghaxek456
0

Robie teksty do dzialu Retro, robie NL, Szpile. Troszke sie udzielam...

0

Co przemycasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

jedyny starszy zart od tego zapisany jest na papirusie trzymanym w reku przez Ramzesa II.

1

Oglądałeś serial 11.22.63 na podstawie Dallas 63? Ja dopiero teraz się za niego zabrałem i właśnie go skończyłem. Cóż, moim zdaniem wypadł całkiem fajnie, ale do książki nie ma startu. Przede wszystkim dlatego, że baardzo spłycono i skrócono wersję książkową. Podobno czuwał nad tym King, więc nie wiem czemu zrobili tylko 8 odcinków, przez co wszystko jest nienaturalnie przyśpieszone i jest słabsza wczuwka w całość. Co sądzisz?

0

Napisano (edytowane)

Smugglerze mój kolega nie będącym tutaj jeszcze na forum pyta czy tekst do Retro można tobie przysłać na wiadomość prywatną z forum?
Przyznam sam bym nadesłać jeśli była taka możliwość.  Jeśli nie ma to trudno :) tekst się wydrukuje choć będę musiał napisać taki aby nie przekraczał dwóch kartek lub jednej bo w numerze nie było podane wzorca na ile stron mogą być przyjęte.

Edytowane przez NomadP
0

jedy

9 godzin temu, NomadP napisał:

Smugglerze mój kolega nie będącym tutaj jeszcze na forum pyta czy tekst do Retro można tobie przysłać na wiadomość prywatną z forum?
Przyznam sam bym nadesłać jeśli była taka możliwość.  Jeśli nie ma to trudno :) tekst się wydrukuje choć będę musiał napisać taki aby nie przekraczał dwóch kartek lub jednej bo w numerze nie było podane wzorca na ile stron mogą być przyjęte.

Najprosciej wyslac na cdaction@cdaction.pl z dopiskiem RETRO.

0

Czemu olewasz moje pytania? :D

0

Dnia 8.07.2017 o 22:16, LARRY napisał:

Czemu olewasz moje pytania? :D

Nie olewam, przegapiłem albo zapomnialem odpowiedziec.

Ogolnie ekranizacje Kinga zwykle nie dorownuja ksiazkom, bo tych ksiazek sie nie da dobrze sfilmowac. "jasnosc" jest wyjatkiem od reguly ale tez rezyser dosc lekko sobie potraktowal pierwowzor (co wkurzylo Kinga  i potem po latach zrobil wlasna, wierna ksiazce, adaptacje, nudna jak nieszczescie).

Dallas ogladalem i dalo rade, choc do ksiazki startu nie ma.

0

Dzięki za odpowiedź, myślałem, że coś zmajstrowałem, że nie doczekuje się odpowiedzi :) Zdanie mam podobne, serial bardzo fajny, lecz do książki i tak nie ma co porównywać. Gdyby serial był obszerniejszy i poruszał więcej wątków z książki to byłoby super, a tak mimo wszystko czuje niedosyt.

0

Witam 

Pamiętam kiedyś był plebiscyt o dodatkowy dział. 

Teraz dopiero wpadł mi pomysł odnośnie małych skandali jakie się coraz częściej dzieją. Afera z Alex Mauer z tego miesiąca. Wydaję mi się że na każdy miesiąc zawsze by się coś znalazło. Nawet podsumowanie co zezłościło graczy by było dobre. Nie każdy śledzi codzienne wszystkie newsy. 

0

1 godzinę temu, greedosk napisał:

Nie każdy śledzi codzienne wszystkie newsy. 

Na szczęście jest w CDA dział Info. ;)

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.