Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

^_^ SMG, jestem twoim fanem i wszystkich redaktorów w CDA, chciałbym Was poznać osobiście, lecz wiem, że to niemożliwe. mam takie pytanie, czy grałeś kiedykolwiek w sieciową grę counter-strike lub w Gothica 1 ?? jeśli tak to powiedz jak ci się podobał gothic i ta pierwsza gra. (jeśli są błędy to sorry, dopiero co się obudziłem i jestem totalnym zombie) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMG jaki masz stosunek do gier RPG?

########LUBIE

to pierwsze pytanie a drugie to.

Kiedy pokażesz twarz?

######Gdy juz nikt nie bedzie chcial ogladac mojej d... :)

'Macallan':

Znałeś EGM-a przed pracą w redakcji? Bo coś mi się obiło o uszy, że to już dłuższa znajomość :)

Mac Abra znal i go do CDA sciagnal.

Cubass'

Smugg, skoro nie chcesz powiedzieć ile masz lat, to przynajmniej powiedz czy masz jeszcze włosy

###Zalezy gdzie i zalezy ile.

(albo chociaż zęby:P)?

Jeden trzonowiec chyba jeszcze wymacam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy brak przecieków do nowego numeru (do którego zostało tydzień) oraz brak jego zapowiedzi jest spowodowany startem nowej strony markolfa, gdzie zawsze pojawia się informacja co będzie w CD-A?

a jeśli nie, to czy będą przecieki, a jeśli się nie pojawią to kiedy pojawi się pełna zapowiedź nowego "ekszyna"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy brak przecieków do nowego numeru (do którego zostało tydzień) oraz brak jego zapowiedzi jest spowodowany startem nowej strony markolfa, gdzie zawsze pojawia się informacja co będzie w CD-A?

a jeśli nie, to czy będą przecieki, a jeśli się nie pojawią to kiedy pojawi się pełna zapowiedź nowego "ekszyna"?

Na zapowiedź jeszcze czas, pojawi się w czwartek lub piątek. A przecieki zobaczymy. Najpierw muszę się uporać z awarią serwera. Chyba, że ktoś inny coś z nimi zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Smugglerze, mam pytanie odnośnie pracy redaktora. Mianowicie chodzi mi o szkołę bądź studia które muszę ukończyć, żeby mieć szansę na pracę jako redaktor. Wiem, że jeśli dobrze piszę to wystarczy liceum i matura, no ale wolę mieć pewność, a nie liczyć na szczęsliwy traf.

A jako ze to mój pierwszy post, to witam wszystkich bardzo serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są osoby które chcą poznać tożsamość Smugglera i takie osoby których nic to nie obchodzi. Ci pierwsi to ch***rni antyfani którzy zostali obrażeni w jakiś sposób przez CDA lub to osoby które są ciekawskie. Podajcie mi powód dlaczego Smuggler jest dla was niczym 'bustwem' że chcecie go zobaczyć. To że nie chce ujawnić swojej tożsamości to jego sprawa. Każdy może dać sobie jakiś nick i wmawiać coś ludziom, a potem powstaje takie kółko zainteresowania o nazwie 'Kim on jest naprawde?'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler muszę przyznać, że kiedy pisałeś w CD-A o stale powtarzających się pytaniach o Twoje zarobki, twarz itd, nie wierzyłem Ci, ale teraz jestem zaskoczony. Przechodzę do rzeczy. Drodzy userzy jakbyście się czuli, gdyby ktoś zaczął Was wypytywać o podobne rzeczy? Każdy ma prawo do prywatności, a pytanie Smuggler'a w nieskończoność "kiedy pokażesz swoją twarz" napewno nie przyniesie zamierzonego efektu. To samo tyczy się sytuacji finansowych.

Z okazji pierwszego postu chcę wszystkich pozdrowić.

Edytowano przez Lawliet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym jest. Problem w tym ,ze wiekszosc NIE czyta, nie widzi, nie oglada. ale WIE. I potem leca teksty "a u nich na tych 200 (!) stronach to sa porady jak czyscic myszki" czyli krotko mowiac gosc ocenia CDA 2008 na podst. tego co zapamietal z 2001. :)

Hehehe, a w zeszłym roku jeden gościu pisal ze w jednym numerze macie 450+ stron, z czego jakieś 270 reklam XD

I pytanka dwa: jak zaczela się twoja przygoda z fotografiom, oraz jaki aparat rekomendujesz dla początkujących?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do Twojej recenzji książki "Rio Anaconda" Wojciecha Cejrowskiego, chciałem się zapytać czy czytałeś również: "Gringo wśród dzikich plemion" (także Wojciecha Cejrowskiego) :)? Szczerze polecam... Poczuciem humoru przebija (moim zdaniem) nawet "Rio Anaconde" a i przygody w niej opisane są równie niesamowite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to pytanie jest odrobinę osobiste, lecz... Jakie masz wykształcenie? Tzn. Jaki kierunek studiów skończyłeś?

Kolejne moje pytania, to czy jesteś ateistą oraz na jaką partię polityczną głosowałeś w ostatnich wyborach. Mógłbyś również napisać czym oprócz odpisywaniem w AR zajmujesz się w CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeciesz oczywiste że S.P. Smugler ma skończone studia z dziennikarstwa, inaczej nie byłby w CDA.

Część redakcji nie ma studiów dziennikarskich, a część robiła te studia zaocznie już pracując w redakcji. Chyba nikt z całego składu redakcyjnego nie miał studiów dziennikarskich gdy zaczynał pracę w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacza, że studia informatyczne ma ukończone tylko niewielka liczba redaktorów, np. Allor? A co do mojego pytania, to Smuggler ukończył studia dziennikarskie zaocznie?

Informatyczne? A ma któryś takie? Nawet ja mam niepełne. ;) Natomiast znajdziesz filologów, ekonomistów, filozofów, politologów i innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...