Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

No dobra Smugg...

Przecież jak odpowiadasz na listy w AR to masz pewną przewagę, ponieważ jak ktoś napisze Mail'a to nie może odpowiedzieć na Twoje argumenty swoimi argumentami. Tzn. masz więcej czasu dla siebie jak akurat nie umiesz odpowiedzieć na coś. Poszperasz w necie, aż Ci coś wpadnie do głowy. I napiszesz swą ową ARGUMENTACJĘ. Ciekaw jestem co by było gdyby był możliwy swoistego rodzaju czat :P .

###To oczywiste. Ale moze(sz) wyslac kolejny list z kontrargumentami, ktore (jak sa sensowne) drukne albo choc odpowiem na priv. No i jest forum.

Czy recenzowałeś jakąś grę w ogóle?

###Nawet sporo. :)

Bo ja tak szperam i szperam no i raczej nie umię znaleźć jaką ty grę opisałeś na łamach CDA (może niedokłatnie szukam ) . Okej, jesteś bardzo aktywny, robisz AR, minifelieton, GameWalker i parę innych... ale nie wiem co ostatnio recenzowałeś - jaką gierkę. Bo to raczej było baardzo dawno :P

###Ostatnio to chyba polonizacje "Gotowych na wszystko"... :)

AR - czy wszyscy antyfani to tacy głąby?

###Moja definicja antyfana "prymitywny krytyk CDA, ktory nie potrafi nawet sensownie wyartkylulowac pretensji i zero argumentow poza bluzgami" mowi ze tak. Natomiast nie kazdy, kto NIE lubi CDA jest antyfanem. Czujesz roznice?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"###Moja definicja antyfana "prymitywny krytyk CDA, ktory nie potrafi nawet sensownie wyartkylulowac pretensji i zero argumentow poza bluzgami" mowi ze tak. Natomiast nie kazdy, kto NIE lubi CDA jest antyfanem. Czujesz roznice?"

No to chyba JASNE, ze kazdy kto nie lubi CDA nie jest antyfanem. Bo np. dlaczego ludzie mają kupować pismo XXX skoro mają takie same (lepsze nawet nieraz) zapowiedzi czy podobne w CDA a poza tym więcej stron, coś oprócz gier i nawet niczego sobie pełne wersje. Wniosek - nie ma argumentów przeciwko CDA. Może za 10 lat się coś znajdzie, ale teraz to raczeej nie :P

PS. Dziwię się, że CYBER MYCHA (sama nazwa przyprawia o dreszcze... i śmiech :P) jeszcze się utrzymała bo wydawać... ile to? Nie pamiętam... 10 złoty? Na takie badziewie, które jest przeznaczone raczej od 1-3 klasy podstawówki... rozumiem, że dzieci 7-8 latki to lubią no ale, żeby tylko z ich kieszonkowych... hehe... no to wszystko :)

Pozdro Smugg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że największymi fanami CDA są właśnie antyfani? Dlaczego? No bo taki fan poczyta, udzieli się na forum i koniec. A taki antyfan siedzi godzinami nad CDA, stara się odczytać co tam pisze, tygodniami wytęża umysł, aby wymyślić jakiś debilny argument i jeszcze listy śle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że największymi fanami CDA są właśnie antyfani? Dlaczego? No bo taki fan poczyta, udzieli się na forum i koniec. A taki antyfan siedzi godzinami nad CDA, stara się odczytać co tam pisze, tygodniami wytęża umysł, aby wymyślić jakiś debilny argument i jeszcze listy śle.

Cos w tym jest. Problem w tym ,ze wiekszosc NIE czyta, nie widzi, nie oglada. ale WIE. I potem leca teksty "a u nich na tych 200 (!) stronach to sa porady jak czyscic myszki" czyli krotko mowiac gosc ocenia CDA 2008 na podst. tego co zapamietal z 2001. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie na temat piractwa (jakoś niemam czasu napisać do AR a sądząc po Twoich odpowiedziach a AR sądze że jednak sie troche na tym znasz.

Czy jeśli mam wiedźmina,oryginał, lecz nie posiadam internetu, i nie kupiłem ostatniego cdaction(był dodany path+mod) to czy piractwem będzie pobranie go u kolegi przez emula???(pytam teoretycznie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smg też mam pytanie odnośnie piractwa. Czy jeśli mam oryginalną płytkę(czyt. licencje na użytkowanie tego produktu) to czy mogę tę samą grę ściągnąć z neta i grać bo nie chce na przykład używać płytki żeby się np. nie porysowała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko(problem w tym, że nie wiem czy głupie\banalne czy nie wiadomo jakie ;p, a pisze do Smugga ponieważ daje odpowiedzi cięte, krótkie i zrozumiałe albo\oraz odpowiada grami słownymi): Czy jeśli przegapiłem numer przykładowo bieżący, a nigdzie indziej dostać już go nie można to jest możliwość wykupienia go u Was z zapasów lub czegoś podobnego?? (prawdę powiedziawszy to przykład ten jest realny, ale nie z powodu chęci pójścia po piwo lub inne "sprawy" z kumplami, po prostu brak funduszy na miesiąc bieżący :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wies-niak, jak nie może, jak może. :D Tzn. może przegrać swoją wersje gry i używać jej jako wersji zapasowej, by orginalna płyta sie nie porysowała. Ale tylko dla użutku własnego, nie wiem czy możesz ją pożyczać kumplom zamiast orginałki.

A teraz przeczytaj co napisał James, co ja skomentowałem, a o czym Ty piszesz. Dla jasności: mowa była o pobieraniu gry z internetu, a nie o robieniu kopii zapasowej.

Ponadto będę wdzięczny za poprawne pisanie mojej ksywki.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR - czy wszyscy antyfani to tacy głąby?

###Moja definicja antyfana "prymitywny krytyk CDA, ktory nie potrafi nawet sensownie wyartkylulowac pretensji i zero argumentow poza bluzgami" mowi ze tak. Natomiast nie kazdy, kto NIE lubi CDA jest antyfanem. Czujesz roznice?

Tu wkraczamy na grunt określeń... czy Nie-Fan to także Anty-Fan? Cóż... wg. twojej opinii nie jestem antyfanem, lecz ot zwykłą osóbką, której CDA nie przypadło do gustu mimo kilkuletniego obcowania (Pośredniego, by nie było - sam mam ledwo 4 numery) . Ale, ale... temat o pytaniach, więc czuję się zobowiązany. Drogi Smugglerze, Wysoka Izbo (w osobie kota Smugglera i pojemniczka z żelem do włosów, już nie Smugglera). Czy nie łatwiej i lepiej, z pożytkiem dla wszystkich, byłoby zakończyć dywagacje na temat pojęć fanów, antyfanów, profanów itd? Rozumiem, że ktoś CDA może nie lubić a ktoś uważa, że pominięcie daty premiery jest dyshonorem na osiem pokoleń w przód i wstecz, ale czasami mam wrażenie, że większość antyfanów (wg. twego określenia) to dzieciaki, które nie lubią CDA, bo ich na nie nie stać, albo nie rozumieją połowy żartów, jakie można w waszym piśmie wyczytać. Druga zaś połowa to zwykli szarzy obywatele, którzy "świrują" jedynie, by zostać zauważonymi. Pozwólcie, że posłużę się przykładem kolokwialnym z pogranicza Fantasy (czyli świata nam graczom bliskiego). Oto Wielki Smug, Licz nad Licze i władca nekromantów u stóp którego płaszczą się armie nieumarłych, szkieletów, impów, bla, bla bla... (fani). Któż by zwrócił uwagę na pojedynczą jednostkę? Ale oto jeden wstaje i ogłasza, że jest posłańcem niebios, wielkiego wroga, bla bla bla... (antyfani). W ten sposób zyskuje sobie audiencje, ale ostatecznie zostaje zjechany, zmieszany z błotem itp. Jemu się opłaca, bo sam Wielki Rudy i Włochaty go dostrzegł a to, że go zjechał? nic... po prostu w AR wyląduje w innej ramce. Ale wyląduje. Nie uważacie, że takie zachowanie samo napędza "spiralę nienawiści" i CDA samo nakręca zjawisko nazwane antyfanami? Tak, tak... prosta konkluzja karze nam przytaknąć, bo bez CDA nie byłoby antyfanów CDA, ale mówię tu o pojęciu antyfana używanego przez Smugglera. Tacy ludzie stają się więc pożywką dla następnych a przy okazji pokazują fanom CDA (którzy czasami są jeszcze gorsi), że tak naprawdę są ludzie głupsi od nich. Może zamiast kącika antyfanów, czy listów, jakie piszą osoby z ilorazem inteligencji "ledwo na plusie" pomyśleć nad tym, jak lepiej rozmawiać z fanami?

Ehh... zapędziłem się, trochę chaotyczna moja wypowiedź ;) No nic... wyplułem coś z siebie. Amen. Pozdrawiam redakcję. Smug - kippin' goin' ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko CDA posiada antyfanów? Dlaczego Click!, PLAY, KS GRY itd. nie mają swych przeciwników? Czy tez moze mają, tylko sie do tego nie przyznają? Czy tez moze oni wcale nie czują nienawisci do CDA, tylko do Ciebie, Smg? Czy denerwuje ich to, ze jest ktos bardziej wygadany od nich?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko CDA posiada antyfanów? Dlaczego Click!, PLAY, KS GRY itd. nie mają swych przeciwników? Czy tez moze mają, tylko sie do tego nie przyznają? Czy tez moze oni wcale nie czują nienawisci do CDA, tylko do Ciebie, Smg? Czy denerwuje ich to, ze jest ktos bardziej wygadany od nich?

Wszyscy maja przeciwników tylko może konkurencyjne gazety nie publikują listów antyfanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to o czym pisałem - CDA ma antyfanów, bo sami to nakręcają publikując ich "wypociny" i publicznie je mieszając z błotem. Zrobił to jeden, jest zapotrzebowanie, to i reszta piszę, by się dostać na celownik SMG'a. Proste... A CDA to odpowiada, bo jest szum i ruch wokół pisma, listów, AR i samego Smugglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie z innej beczki. Wiesz może czy Battlefield: Bad Company wyjdzie na PC bo w temacie o grach czytałem , szukałem i każdy mówi co innego więc moze wy bedziecie wiedzieć bo jesteście dosyć wiarygodnym źrudłem informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...