Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Znowu zadam Ci pytanie związane z Twą przeszłością... :)

Jako że jesteś byłym posiadaczem ZX Spectrum, to czy grałeś może w taką strategię jak Arnhem? Czy miałeś magnetofon od ZX'a oryginalny, czy podłączałeś jakiś typowy do odsłuchu kaset audio? Opisywałeś kiedyś, że ten którego używałeś się rozlatywał :) No i na koniec, masz jeszcze Gumiaka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przyjmujecie do pracy w CDA(chodźby na okres próbny) jeśli jakaś osoba ma ciekawe CV czy wszystkich odprawiacie z kwitkiem bo uważacie ,że macie komplet redaktorów-hardkorów?

Myślę, że osoby, które nie czytają np. FAQ, bądź ogólnie nie zwracają uwagi głównie na odpowiedzi Smugglera w których pada odpowiedź na to pytanie, mają raczej marne szanse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś jakiś upgrade w komputerze od ostatniego zakupu (w pr0 line)?

Nie. I jakos nie widze zeby to bylo potrzebne. Owszem, taki Fallout 3 chodzil ch..., ale to tylko jedyny przypadek.

O Ty ktorego imienia sie nie wymawia!

Dziekuje za Twoje poprzednie odpowiedzi.

Mam nastepne pytanko. Jak prawidlowo zrobic zdjecie pioruna?

Tak, zeby w ciebie nie trafil. :)

Najprotsza metoda to ustawic aparat na statywie, przymknac przyslone i dac czas naswietlania na pare sekund. A wycelowac go tam, gdzie powinni sie pioruny pojawic. I czekac. :)

Znowu zadam Ci pytanie związane z Twą przeszłością... :)

Jako że jesteś byłym posiadaczem ZX Spectrum, to czy grałeś może w taką strategię jak Arnhem? Czy miałeś magnetofon od ZX'a oryginalny, czy podłączałeś jakiś typowy do odsłuchu kaset audio? Opisywałeś kiedyś, że ten którego używałeś się rozlatywał :) No i na koniec, masz jeszcze Gumiaka?

Owszem,gralem w te gre. Oryginalny magnetofon do Spectrum? Nie bylo takich...

Naturalnie, ze juz dawno nie mam Spectrum. Nie ma sensu wracac do przeszlosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler

(..) A wycelowac go tam, gdzie powinni sie pioruny pojawic. I czekac. :)

Rozumiem Smg, ale przycisnac spust migawki dopiero wtedy kiedy zobacze blysk, czy czekac juz wczesniej z wcisnietym przyciskiem aby fotka sie dobrze naswietlila ( i puscic dopiero po blysku ) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler

(..) A wycelowac go tam, gdzie powinni sie pioruny pojawic. I czekac. :)

Rozumiem Smg, ale przycisnac spust migawki dopiero wtedy kiedy zobacze blysk, czy czekac juz wczesniej z wcisnietym przyciskiem aby fotka sie dobrze naswietlila ( i puscic dopiero po blysku ) ?

A gdzie tam, jak blysnie to juz nie zdazysz. :) Po prostu liczyc na lut szczescia - po paru probach na pewno uda ci sie zrobic choc jedno efektowne zdjecie. Bulb, wciskasz spust i czekasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o ostatnim odcinku Zagubionych? :laugh:

Uczucia mam mieszane, za bardzo sentymentalny jak dla mnie ale daje rade. Choc... oczekiwalem wiecej.

A co sądzisz (jeśli można o Loście jeszcze) o prawdziwej naturze flash sidewayów? BTW: Twoja żona oglądała finał z równym zaciekawieniem czy też może po dziwacznym z początku piątym sezonie trochę jej zainteresowanie serialem osłabło?

Można prosić o odpowiedź na to pierwsze pytanie? :wink: (O flash sedewaye, znaczy.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Smugg

1. Jaki jest twój ulubiony numer CDA?

2. Jak myślisz na której płaszczyźnie waszego pisma daliście największy krok do przodu a który ma prawo czuć się zaniedbany?

3. Czy myślisz że powrót Kane i Lyncha się udał czy to już granie pod publikę?

4. Masz jakiś pomysł o który modlisz się by twórcy gier też na niego wpadli i wprowadzili w życie?

5. Co uznajesz za słuszne: etykę Platona czy ,,cel uświęca środki" Machiavellego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ty, którego imię zostało wymazane z kart historii, zechciej odpowiedzieć na moje pytania:

1 Co sądzisz o kupowaniu gier z drugiej ręki ?

2.Czy kupiłbyś takową grę.

Czemu nie...

Jakie książki Kinga polecasz komuś kto jeszcze nie przeczytał, ani jednej jego książki? :)

:wallbash:

Te same, co zawsze, gdy pada po raz kolejny to samo pytanie...

:wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem jeszcze nie odkryto Twojej tożsamości, skoro byłeś obecny na Poznań Game Arena?

Moze dlatego, ze Smg jest jednym z redaktorow? Podpisuje sie dwoma ksywkami i tyle. ;]

A, i zeby nie bylo - TO TYLKO MOJE SKROMNE ZDANIE. :)

Edytowano przez DarkArthurro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty ktorego imienia sie nie wymawia!

Wiem ze bez problemu moge wygooglowac nastepujaca fraze ktora za chwilke przytocze, ale wole zapytac sie osoby, z ktora juz prawie 3 lata przesiaduje na forum:

Czy warto inwestowac w obiektywy staloogniskowe, jesli tak, to w czym sa lepsze od zmiennoogniskowych?

W swojej kolekcji posiadam juz kita 18-70, 55-200 oraz manuala hanimexa do makro ( meczy mnie tylko manualne ustawienie ostrosci), jakie makro ( moga byc dobre noname) bys mogl mi polecic?

Pozdrawiam Tego, ktory kroczy miedzy rzedami :P

( btw, jesli wiesz od kogo zaczerpnalem pierwsza i ostatnia wypowiedz masz u mnie wielkiego +) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dostaniesz jakiś ciekawy list i masz zamiar wkleić go do AR, to po jakim czasie on tam trafia? Masz już wybrane listy na najbliższe numery, czy gdy dostaniesz jakiegoś ciekawego maila, wklejasz go już do następnego numeru?

Nie ma reguly

O Ty ktorego imienia sie nie wymawia!

Wiem ze bez problemu moge wygooglowac nastepujaca fraze ktora za chwilke przytocze, ale wole zapytac sie osoby, z ktora juz prawie 3 lata przesiaduje na forum:

Czy warto inwestowac w obiektywy staloogniskowe, jesli tak, to w czym sa lepsze od zmiennoogniskowych?

Pewnie, ze warto. KAZDY zoom to JAKIS kompromis... Nie znam zooma, ktory by dawal rownie piekny obraz co np. 85/1.4 czy 50/1.7. Moze daja i ostrzejszy ale nie piekniejszy.

Pozdrawiam Tego, ktory kroczy miedzy rzedami :P

( btw, jesli wiesz od kogo zaczerpnalem pierwsza i ostatnia wypowiedz masz u mnie wielkiego +) :P

Harry w kukurydzy. :)

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że jakiś dzień/chwila się powtarza, albo widziałeś tą chwilę we śnie? Takie Deja-Vu czy jak to się pisze.

Mialem tylko TGV :laugh:

Czy opublikujecie mój list? wyslalem jako michal woda

My nie opublikujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie? :laugh:

Wiesz, ze moge sie kiedys zwyczajnie wk... i bedziesz akurat tym, na ktorym sie wyladuje?

Tak?

To OK, wiec nie bedziesz mial zalu jak cie np. w ramach "zartu za zart" zbanuje na amen?

To OK.

Z takim nickiem miałbym mieć żal? :tongue: (Znaczy, nie byłoby problemu, jakby ban był słuszny.) Tym niemniej wątpię, żeby - nawet głupi czy chamski - żart mógł być podstawą do obdarzenia kogoś baniakiem(,) i to permanentnym :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...